Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Вів, 23 жовтня 2018, 15:23

AndrewK писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 15:09
У мене просто колега є тут. Має машину, оформлену на нього. Консульський облік не зміг продовжити бо якогось фіга виПисався і тепер бомж. Прописатися не зміг, бо через воєнкомат. Прийшов в воєнкомат (він списаний, мав перелом хребта в свій час), а йому кажуть "вали нафіг бомжара"
Курва, країна ідіотів
класна історія... і що?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 23 жовтня 2018, 15:30

за всі мої візити у військомат - жодного разу ніхто не домахувався не те що до реєстрації місця проживання , а навіть до наявності паспорта взагалі ;)
Приписне . вкладиш , квиток - єдине , що їх цікавило ...
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 23 жовтня 2018, 16:27

Liuskywalker писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 15:30
за всі мої візити у військомат - жодного разу ніхто не домахувався не те що до реєстрації місця проживання , а навіть до наявності паспорта взагалі ;)
Приписне . вкладиш , квиток - єдине , що їх цікавило ...
Зараз ускладнили з приписками бо в 2014 масово виписувались і висилі як бомжі

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 10:44

пора уже відкривати благодійний фонд "подаруй бляхарю гроші на евакуатор"

вчорав районі ~19.00-20.00 тисячі людей просрали 40хв свого часу в величезному заторі на Стрийській починаючи з Героїв Майдану і до повороту на Луганську....
а все тому що в лівому ряді, недалеко від податкової, стояв мерседес на бляхах з розбитим капотом
іншого учасника дтп не було, як і самого любителя "доступного бізнес класу", просто покинута машина в лівому ряді чотирьохполосної стрийської в час пік
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Jarevych » Сер, 24 жовтня 2018, 12:37

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 10:44
просто покинута машина в лівому ряді чотирьохполосної стрийської в час пік
якраз в тій тягнучці плентався, правда тої машини не побачив.
На городоцькій перед Вог (та що перед Метро) на половину на бордюрі ліворуч в позі "раком" пасат б3/4 стояв розвалений, бляхи, ні власника, ні копів, просто шрот(((
Машина не жінка , помилок не пробачає

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:18

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 10:44
пора уже відкривати благодійний фонд "подаруй бляхарю гроші на евакуатор"

вчорав районі ~19.00-20.00 тисячі людей просрали 40хв свого часу в величезному заторі на Стрийській починаючи з Героїв Майдану і до повороту на Луганську....
а все тому що в лівому ряді, недалеко від податкової, стояв мерседес на бляхах з розбитим капотом
іншого учасника дтп не було, як і самого любителя "доступного бізнес класу", просто покинута машина в лівому ряді чотирьохполосної стрийської в час пік


А про шкоду на номерах нерозкажеш яка ввалила 4 авто і воділа в хлам повний?
І да він ввалив і втікав!!! Доки не влупився лоб і лоб і не заснув :sing
Зрада та?! :facepalm

А про камаз в Києві який розвалив 20 автомобілів тоже мовчимо?!
Ну а чо тож не на бляхах !!!
А ДТП на пасічній вчора ?!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 14:24

andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:18
А про шкоду на номерах нерозкажеш яка ввалила 4 авто і воділа в хлам повний?
яке це має відношення до блокування центральної дороги міста своїм коритом і крадіжки часу у тисячі водіїв у час пік?
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:26

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:24
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:18
А про шкоду на номерах нерозкажеш яка ввалила 4 авто і воділа в хлам повний?
яке це має відношення до блокування центральної дороги міста своїм коритом і крадіжки часу у тисячі водіїв у час пік?
А він коли ввалив авто нічого не заблокував і час і гроші водіїв не тратив чи як?!
Дивна в тебе логіка
Камаз тоже влупив 20-ть авто і неперекрив дорогу а всі зразу счезли за 5 хв після ДТП :facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 14:30

andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:26
А він коли ввалив авто нічого не заблокував і час і гроші водіїв не тратив чи як?!
щось я не бачив щоб його автівка там залишилась стояти, після того як інші учасники дтп і поліція поїхали геть ....
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:35

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:30
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:26
А він коли ввалив авто нічого не заблокував і час і гроші водіїв не тратив чи як?!
щось я не бачив щоб його автівка там залишилась стояти, після того як інші учасники дтп і поліція поїхали геть ....
А ти там був щоб бачити скільчи часу він там простояв чи просто так написав? :facepalm
Чи ти думаєш шо він будучи в хлам дуже сильно переживав якбито евакуавтор викликати ?

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 14:44

andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:35
Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:30
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:26
А він коли ввалив авто нічого не заблокував і час і гроші водіїв не тратив чи як?!
щось я не бачив щоб його автівка там залишилась стояти, після того як інші учасники дтп і поліція поїхали геть ....
А ти там був щоб бачити скільчи часу він там простояв чи просто так написав? :facepalm
А ти там був щоб бачити скільчи часу він там простояв ?
(вулиця Комарова...вночі.... її блокуй чи не блокуй, мало хто замітить)
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:48

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:44
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:35
Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:30
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:26
А він коли ввалив авто нічого не заблокував і час і гроші водіїв не тратив чи як?!
щось я не бачив щоб його автівка там залишилась стояти, після того як інші учасники дтп і поліція поїхали геть ....
А ти там був щоб бачити скільчи часу він там простояв чи просто так написав? :facepalm
А ти там був щоб бачити скільчи часу він там простояв ?
(вулиця Комарова...вночі.... її блокуй чи не блокуй, мало хто замітить)
Читай вище :facepalm :facepalm :facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 14:50

andreyclk, ясно........
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:51

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:50
andreyclk, ясно........
Та неможе бути нарешті тобі все ясно ... Ураааа

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 14:56

andreyclk, то був сарказм,
з твоїх брєдових дописів ніфіга неясно, поганий з тебе адвокат блях
і до речі я помилково написав про вулицю Комарова, насправді шкоду затримали на вулиці Морозенка
ти якшо там був і бачив, то чого не звернув увагу що вулиця не та?))
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 17:12

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:56
andreyclk, то був сарказм,
з твоїх брєдових дописів ніфіга неясно, поганий з тебе адвокат блях
і до речі я помилково написав про вулицю Комарова, насправді шкоду затримали на вулиці Морозенка
ти якшо там був і бачив, то чого не звернув увагу що вулиця не та?))
Я писав що я там був і бачив ? Ану покажи де ! :facepalm
От чесно ти деколи таку ахінею пишеш якшоб тебе не знав думав би шо ти переспілкувався з деякими особами :D

Куплю собі бляхи на зло тобі :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 17:30

andreyclk, гарно злився, краще не пиши мені ніколи, "на зло мені"
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 20:30

Dexter писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 17:30
andreyclk, гарно злився, краще не пиши мені ніколи, "на зло мені"
Ну якшо декстер не чітатєль а пісатєль ну то шо я зроблю!
Я нікуди не зливався а слова своі відповідаю! На відміну від...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 25 жовтня 2018, 10:48

Підвернулась ще одна цікава і, головне, правдива статейка, буде цікаво для тих хто любить критати про "зубожіння" і "країну гіршу за гондурас" :D (а таких "аптімістів" тут чимало, хоча, на щастя, далеко не всі). Тільки не треба тут заперечень типу "стаття замовна" :facepalm (кому замовили, який смисл?)! Чи там, зараз напишуть,Що за один, подумаєш "економіст"? %) Ну да, не спорю, економісти також різні бувають, але поважаю дану думку! От, наприклад, на рахунок банків - підтримую на всі 100%, З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ!!! як то кажуть "були, бачили, знаємо". На рахунок лояльності поліції, штрафів і податків - ЧИСТА ПРАВДА!
От, наприклад, недавно, деякі "заробітчєни" недавно підняли "хай" у FB, як появилася мулька, що планується податок на їхні заробітки! Такі були крики, що "мать мая женщіна", "та держава виновата, вона нас "вигнала", а тепер ще якісь податки вимагає - не дамо!" :bad Але чомусь більшість з них стидливо замовчує, чи не бажає згадувати (не думаю, що не знають) скільки платять ті ж їхні "хазяї", наприклад в Італії різноманітних податків! Але ж самі приїдуть на старості сюди і пенсію захочуть, як мінімум 60% з тих, хто зараз там!

https://inlviv.in.ua/zhittya/post-ukray ... -u-yevropi
Економіст IMF Group Ukraine Михайло Кухар описав 8 речей, які в Україні набагато краще, ніж в Європі. (Збережено стилістика і орфографія автора)
Сьогодні, схоже день цікавих цифр і фактів. Не безперечно, але цікаво…

1. З точки зору бізнес-клімату: Україна – найбільший незадекларований офшор на кордоні з Євросоюзом.

2. НІДЕ в світі немає таких низьких податків на доходи фізичних осіб-підприємців (6%) як в Україні! Навіть в офшорних зонах! Німці і французи (приватні підприємці) «переводяться в готівку» в країнах Балтії під 22% і вмирають від щастя уникаючи 50-60% податків у себе на батьківщині… Виняток – тільки Швейцарія і Болгарія. Але їх схеми вже напівзаконні…

3. Свобода за кермом. Україна – дивовижна країна, де за 4 роки відсутності дорожньої поліції кількість аварій і смертність на дорогах зменшилася. Водії стали ввічливіші один до одного, самоорганізувалися пропускати зі смуги в смугу, хоча як і раніше люблять їздити швидко.

Дай Бог вам, українські водії, ніколи і не випробувати того рівня стресу що відчуває ЩОДНЯ за кермом житель європейських столиць, обвішаних смарт-камерами контролю порушень, коли ти тричі прискорився, щоб уникнути «підрізання» в потоці вище 50-70 км на годину – ризикуєш отримати штрафів на свою тижневу зарплату! Повірте, ви навіть не можете собі уявити цей рівень стресу за кермом, що відчувають європейські водії ЩОДНЯ СВОГО ЖИТТЯ. Так що радійте цій вашій волі, яку у вас ще не відібрали. Україна – остання країна в Європі, де водії їздять стримані лише почуттям взаємної ввічливості.

4. Населення тотального не платить податки зі своїх доходів.

І за 26 років цієї вакханалії ще нікого за це не посадили! Більш того: в Україні діє презумпція невинності за податковим звинуваченнями (тобто податкова повинна довести що ви незаконно заробили ці гроші), а у всій Європі презумпції винності з податкових злочинів (тобто ви ЗОБОВ’ЯЗАНІ пояснити звідки у вас гроші на квартиру, на машину і на літній відпочинок. Інакше вас вважатимуть винними)

5. В Україні банківський сервіс – на рівні кращих американських і сінгапурських банків! Тобто останніх досягнень в світі!

Європейські банки навмисно «застигли» в своєму розвитку 8-10 років тому.

У 95% європейських банків НЕМОЖЛИВО отримати наступні банківські послуги, які в Україні існують давно і увійшли в звичку.

Мультивалютні рахунки, дві або три картки в різних валютах для управління рахунком, управління рахунком по телефону (не через колл-центр візи в Лондоні), обмін готівкової іноземної валюти, власні додатки для айфонів для управління рахунком.

А перерахування грошей один-одному просто за номером картки та імені власника – це просто вищий пілотаж якого немає навіть в Америці! А мої знайомі банкіри в Парижі і в Ризі до сих пір не вірять коли я їм розповідаю, що таке взагалі можливо!

Європейці не дурніші за нас, але функції податкового контролю, покладені на банки як гирі тягнуть їх вниз, сповільнюючи розвиток …

Що? Перерахування з картки на картку? – Ні! Податкова буде проти, так занадто складно встежити за грошима. Ні! – і сервіс не вводиться.

За європейськими картками ви не зможете розрахуватися на 70% сайтів в інтернеті або купити біткоїни. Як ви знаєте, в Україні немає таких проблем взагалі.

6. За 100-мегабітний інтернет, що стоїть у вас вдома і передається «Волею» за 5 дол. в місяць ви в ЄС від Балтії до Англії заплатили б від 50 євро до 100 фунтів на місяць.

У нас європейська якість мобільного зв’язку та інтернету а варто це копійки, тому що сфера IT не переобтяжена регуляціями бюрократією і ліцензуванням.

7. У КОЖНОГО жителя України у якого є комп’ютер або айфон – він забитий під зав’язку музикою і кіно, викачаними абсолютно безкоштовно! У сенсі, навіть без сплати 0,99 дол. за трек через Apple store.

Вся країна вільно дивиться всі серіали Netflix навіть не підозрюючи що для їх європейських сусідів така розкіш коштує до 1000 євро в рік!

А за кожен завантажений піратським методом трек або фільм (якщо ви не здогадалися включити VPN) німецька поліція знайде вас по “айпі” і випише штраф в 600 євро.

Україна – це не тільки найбільший офшор в Європі – це ще й найбільший піратський острів в інтернет з вільним обміном музикою, книгами, фільмами, навчальними програмами.

8. Ми сприймаємо це як належне, але ми, виявляється, страшно смачно і дешево їмо. Притому, в основному, натуральні продукти.

Я ставлю України на 4 місце серед 27 країн Європи після Франції, Італії та Іспанії за кількістю і якістю дорогих (вищого класу) і середнього класу ресторанів. І на 1 місце по співвідношенню ціна/якість. Ми самі не помітили як прокинулися в країні, де не залишилося жодної заправки (не те що кафе), де не стояли б такі ж дорогі кавові машини, як в центрі Мілана. У нас складно знайти погану кави навіть на Оболоні. У Берліні або в Ризі – складно знайти хорошу.

Якщо ви не харчуєтеся в ресторанах, а звикли купувати їжу на ринку – в Європі вас чекає ще більший шок.

У величезному “Кауфленде” в Берліні – на 3000 метрів торгових площ немає жодного куточка, де б продавався ріст живого м’яса. Тільки готові варені і копчені ковбаси. Максимум – фарш.

Свіжих фермерських курей, яловичину, телятину, свинину за ціною 4-8 євро за кг – ви не знайдете ніде в Європі!

На моїх очах з 2004 по 2008-й рік вмирав останній такий фермерський ринок в паризькому Сент-Жермені… Де можна було купити свіжі яйця, сири, паштети, м’ясо і рибу у фермерів з Нормандії щоранку. Тепер там величезний флагманський Apple store …

Такої кількості свіжих фермерських продуктів в пішому достцупі від будинку, як в Києві з його численними ринками – ви не знайдете вже ні в одній з європейських столиць.

Їх замінили величезні продуктові “моли” на околицях і зі стандартними пакетами “ГМОшної” полуниці цілий рік.

Винятки є, від Салоніки до Гельсінкі – але це, на жаль, виключення, що підтверджують правила …

Є багато речей, за якими Україна краще Європи, але 60% нашого населення не скоро навчаться в це вірити. Вони буду плакати і плакати, ганьбити і ганьбити, – тому що ми нація жалобників і скаржників! Вони не здатні повірити, що існує хоч одна така річ …

Хоча при цьому, вони кажуть, що люблять Україну, – а насправді соромляться її і готові пройти крізь будь-які приниження аби жити в Європі …

Від себе ще додам, де ще В СВІТІ, поліція так лояльно "закриває очі" на те, що по країні вільно колесять до 40% авто на іноземниій реєстрації, з як мінімум "мутними" документами, страхівками (чи зовсім без них). А при спробі легенько зробити "пальчиком но-но" затівають вереск і блокування парламенту, бо мол, всіх "давить жаба" а бідних бляхарів ніхто не має права і пальцем зачепити!!! Бо, відітє-лі "дайош доступне авто у кожу хату"!
Востаннє редагувалось Чет, 25 жовтня 2018, 11:01 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Чет, 25 жовтня 2018, 10:59

Speedo писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 10:48
для тих хто любить критати про "зубожіння" і "країну гіршу за гондурас"
Перепрошую, чим пишаємось? Тим, що процвітає медіа-піратство і "Населення тотального не платить податки зі своїх доходів."? Тобто податків не платим і хороші, чи як?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей