Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Пон, 15 жовтня 2018, 10:46

Петро писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 10:31
andreyclk писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 09:53
Петро писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 07:25
andreyclk писав:
Нед, 14 жовтня 2018, 23:06
Петро писав:
Нед, 14 жовтня 2018, 21:13
Шо вечора цікаво вас читати )))
Тобі прямо в сусідню тему з ксеноном і тонуванням фар :sing :D
Більша половина іноземного шроту більше сліпить ніж мої відрегульовані тоновані лінзи.
Іноземний шрот пройшов ТО і фари там відрегульовані а ті рагулі які їздять на пріорах з ксеноном без лінз купляють бмв на бляхах і ставлять ксенон без лінз
Оправдовувати себе бо ти менше зло аніж інші ну хз...якщо тобі так легше :D
Я себе не виправдовую,а регулюю фари на стенді і користуюся коректором коли везу пасажирів ))
А шо на вагу немає автокоректора ?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Пон, 15 жовтня 2018, 10:47

cat-yellow
Я ж писав вище, що був у Мексиці з того всього, свого часу, в студентські роки. Є колєга - перуанець (який емігрував в Іспанію), з яктим і зараз багато спілкуємось і уявлення якесь маю. Так от з його слів в тому ж Перу, принаймі на час, коли він виїхав до Європи, років 15 тому, з.п. була 300-400 у.о., то що так класно?
Ну і ще дуже-дуже багато "цікавих" речей чув про життя в Пд.Америці... деякі речі, взагалі не вкладаються в голові пересічного європейцяь (навіть українця) :shock

На рах. Уругваю не знаю - не був, так, там досить високий рівень життя. В Аргентині - високий був до їхньої кризи...
Але це все дуже відносно.... це все, як на мене "країни контрастів"... як токажуть "кожному - своє", але казати, що "у нас найгірше", гірше ніж в тому ж "Гондурасі" :D то вже перебор. Дійсно, як на тому "Дізель шоу" казали, що "Українці - нація песимістів", навіть якщо все супер - знайдуть ложку гі..мна в тому меді! :angry :facepalm

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Пон, 15 жовтня 2018, 11:22

andreyclk, якій автокоректор на галогенових фарах може бути?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Пон, 15 жовтня 2018, 12:26

САХАР писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 11:22
andreyclk, якій автокоректор на галогенових фарах може бути?
Ну ручний коректор ж є так чому не може бути автокоректора ?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Пон, 15 жовтня 2018, 18:49

andreyclk писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 12:26
САХАР писав:
Пон, 15 жовтня 2018, 11:22
andreyclk, якій автокоректор на галогенових фарах може бути?
Ну ручний коректор ж є так чому не може бути автокоректора ?
В пустих версіях з галогеном нема.Є тількі коли повністю заряжена машина і як правило бізнес сегмента.Хоча багато де є два варіанта.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Schulz » Вів, 16 жовтня 2018, 08:13

Підкину на вентилятор... :-)
Ось, доречі відео, для тих, хто "не вірить в ОФІЦІЙНУ з.п. 1000-1500 у.о. про то саме "Леоні"... працівники кажуть, що мають 20к. ОФІЦІЙНОЇ (залежно від досвіду і посади)... хоча, особисто я в тому "колгоспі" не працював би... %) але ж і є ті, кому підходить (чи нема вибору) :|
І ще, я одного не розумію, чому німці в тій самій Польщі, Іспанії чи т.п. на тому ж "Леоні" платять більше ніж в Україні? Вроді як одна фірма нє? :confused

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 16 жовтня 2018, 10:16

Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 08:13
І ще, я одного не розумію, чому німці в тій самій Польщі, Іспанії чи т.п. на тому ж "Леоні" платять більше ніж в Україні? Вроді як одна фірма нє? :confused
Адаптація до локального ринку, нє? Якби треба було платити, як в Німеччині, ніхто б виробництво не переносив.
PS: Якби всі мали б платити так, як десь платять іншим, то я б відразу своїм сказав "Pierdole te grosze, dajcie mi wynagrodzenie jak w USA".

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення vovka » Вів, 16 жовтня 2018, 10:33

Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 08:13
І ще, я одного не розумію, чому німці в тій самій Польщі, Іспанії чи т.п. на тому ж "Леоні" платять більше ніж в Україні? Вроді як одна фірма нє? :confused
А чого вні має платити так само ? Вони шукають де можна платити менше. Якщо б німець в Україні мав платити так як в себе в Німеччині, то він би побудував завод в Німеччині і найняв німців. Ну це ж очевидно.

Я доречі працюю з німцем. І він так і каже що шукає працівників за кордоном бо дешевше. За ту саму якість в себе в Німеччині він би заплатив мінімум в 3 раза більше.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 16 жовтня 2018, 11:05

vovka писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 10:33
А чого вні має платити так само ? Вони шукають де можна платити менше. Якщо б німець в Україні мав платити так як в себе в Німеччині, то він би побудував завод в Німеччині і найняв німців. Ну це ж очевидно.
+++

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 16 жовтня 2018, 12:17

vovka писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 10:33
Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 08:13
І ще, я одного не розумію, чому німці в тій самій Польщі, Іспанії чи т.п. на тому ж "Леоні" платять більше ніж в Україні? Вроді як одна фірма нє? :confused
А чого вні має платити так само ? Вони шукають де можна платити менше. Якщо б німець в Україні мав платити так як в себе в Німеччині, то він би побудував завод в Німеччині і найняв німців. Ну це ж очевидно.

Я доречі працюю з німцем. І він так і каже що шукає працівників за кордоном бо дешевше. За ту саму якість в себе в Німеччині він би заплатив мінімум в 3 раза більше.
Мда...тепер зрозуміло чого всі так платять бо тут дофіга кому так підходить і вони вважають це правильним. Вас рахують за ніщо а ви тільки з того радієте бо вам подачку дали :facepalm :facepalm :facepalm
Горда нація

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення vovka » Вів, 16 жовтня 2018, 12:23

andreyclk писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:17
vovka писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 10:33
Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 08:13
І ще, я одного не розумію, чому німці в тій самій Польщі, Іспанії чи т.п. на тому ж "Леоні" платять більше ніж в Україні? Вроді як одна фірма нє? :confused
А чого вні має платити так само ? Вони шукають де можна платити менше. Якщо б німець в Україні мав платити так як в себе в Німеччині, то він би побудував завод в Німеччині і найняв німців. Ну це ж очевидно.

Я доречі працюю з німцем. І він так і каже що шукає працівників за кордоном бо дешевше. За ту саму якість в себе в Німеччині він би заплатив мінімум в 3 раза більше.
Мда...тепер зрозуміло чого всі так платять бо тут дофіга кому так підходить і вони вважають це правильним. Вас рахують за ніщо а ви тільки з того радієте бо вам подачку дали :facepalm :facepalm :facepalm
Горда нація
:facepalm :facepalm :facepalm

Зніми рожеві окуляри. Ніхто ні з американців ні німців ні з будь кого іншого небуде платити тут ті самі зарплати що вони платять в себе вдома!
Це зрозуміло кожному хто хоч трохи в житті хоч десь хоч раз займався бізнесом.
Нерозумію про що тут взагалі спорити.

І в моїй сфері в українців ще не найнижчі ставки. Є дофіга країн які готові працювати ще в 3 рази дешевше.

Діло не в "підходить/непідходить". Є ринок і конкуренція. Будь який бізнес хоче вкласти менше, заробити більше.

Готовий продукт можна продати по американській ціні. Але просто працю - ні.

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Schulz » Вів, 16 жовтня 2018, 12:39

Я і не казав, про "ті самі гроші", що там в Німеччині, то понятно! Але розробити якийсь окремий коефіцієнт для Сх. Європи, для Китаю і Індії, ще інший, для Мексики, там не знаю, ще інший. Але ж вони також не дурні і розуміють, що за 200 баксів і в Україні ніхто робити не піде, як показує практика і за 500-600 тепер вже - також! А вже раз забабахали таке виробництво, та й вклали стільки бубла, то будуть змушені піднімати з.п., не знаю чи до "польського рівня", але, принаймі, не дуже менше...
Але, я недуже погоджуюсь з тою думкою... якщо взяти в світових масштабах, наприклад та сама "ТОйота" має заводи крупновузлової збірки по цілому світі! Звідки я це знаю? Гостював не так давно в друзів у Франції, розговорились, про роботу, про одне-друге, ну і кажуть, а от тут по-сусідству "завод Тойоти". Я ще було здивувався, що не "рено-пежо", а якраз "тойоти"! :shock
А він каже, та що тут дивного, тут купа фірм (автовиробників і не тільки, європейських і не тільки) свої заводи мають!
Щось я дуже сумніваюсь, що японці відкрили там завод щоб економити на з.п. хранцузам... :D
Востаннє редагувалось Вів, 16 жовтня 2018, 12:42 користувачем Schulz, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Вів, 16 жовтня 2018, 12:42

Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:39
я дуже сумніваюсь, що японці відкрили там завод щоб економити на з.п.
Schulz, автозаводи то окрема тема і стимуються податками
вон путєн заставив усіх виробників вікрити заводи в росії
чи ти думаєш БМВ по своїй волі збирає машини в росії?)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення vovka » Вів, 16 жовтня 2018, 12:45

Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:39
Я і не казав, про "ті самі гроші", що там в Німеччині, то понятно! Але розробити якийсь окремий коефіцієнт для Сх. Європи, для Китаю і Індії, ще інший, для Мексики, там не знаю, ще інший. Але ж вони також не дурні і розуміють, що за 200 баксів і в Україні ніхто робити не піде, як показує практика і за 500-600 також! А вже раз забабахали таке виробництво, та й вклали стільки бубла, то будуть змушені піднімати з.п.
Ну це все регулюється ринком.. Якщо вони зможуть знайти людей на 100$ то повірте що вони будуть платити ті 100$ і ні доларом більше :D Якщо в нас життя стає дорожче і бажаючих за 100$ (чи миску рису) вже немає, то будуть платити 500$. І так далі.. змушені будуть піднімати залежно від пропозиції праці, або закрити той завод (буває, прорахувались і т.п.)

На відкриття заводу впливає багато факторів, не тільки зарплата. Податки, акцизи мита контрабас і т.п. тоже дуже впливають. Вигідніше мабуть їм було відкрити завод у Франції, бо на імпорт того товару з Японії може бути космічне мито і роль зарплати тут вже не так грає, а французький ринок величезний, можна дофіга продати.

От чого в Україні наприклад мало заводів по виробництву якихось телеків, побутової техніки ? Здавалось би от багато людей які готові працювати дешевше. Але ні. Тоді як москалів вони є :(
Востаннє редагувалось Вів, 16 жовтня 2018, 12:48 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 16 жовтня 2018, 12:47

Я думаю, збирають там, де є збут. А раша- ласий ринок для преміум- класу. Пригадується, якось путін ( чи медвєдєв) заборонили чиновникам їздити на авто, вироблених не у росії. Тому гіганти типу Мерс відкрили збірку авто в росії.

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Schulz » Вів, 16 жовтня 2018, 13:01

Ну і "фольксваген" має в кацапстані найбільший завод в світі!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 16 жовтня 2018, 13:41

А одною із найпотужніших країн авто-виробників в Європі на диво є Словаччина! І тут поляків промах, бо більшість могло бути в них, а це інвестиції!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 16 жовтня 2018, 15:42

Dexter писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:42
Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:39
я дуже сумніваюсь, що японці відкрили там завод щоб економити на з.п.
Schulz, автозаводи то окрема тема і стимуються податками
вон путєн заставив усіх виробників вікрити заводи в росії
чи ти думаєш БМВ по своїй волі збирає машини в росії?)
Так ж вище пишуть шо там дешева робоча сила ! Хіба ні?!
До того і іде мова як ти себе поставиш так і будеш мати.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 16 жовтня 2018, 15:44

vovka писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:45
Schulz писав:
Вів, 16 жовтня 2018, 12:39
Я і не казав, про "ті самі гроші", що там в Німеччині, то понятно! Але розробити якийсь окремий коефіцієнт для Сх. Європи, для Китаю і Індії, ще інший, для Мексики, там не знаю, ще інший. Але ж вони також не дурні і розуміють, що за 200 баксів і в Україні ніхто робити не піде, як показує практика і за 500-600 також! А вже раз забабахали таке виробництво, та й вклали стільки бубла, то будуть змушені піднімати з.п.
Ну це все регулюється ринком.. Якщо вони зможуть знайти людей на 100$ то повірте що вони будуть платити ті 100$ і ні доларом більше :D Якщо в нас життя стає дорожче і бажаючих за 100$ (чи миску рису) вже немає, то будуть платити 500$. І так далі.. змушені будуть піднімати залежно від пропозиції праці, або закрити той завод (буває, прорахувались і т.п.)

На відкриття заводу впливає багато факторів, не тільки зарплата. Податки, акцизи мита контрабас і т.п. тоже дуже впливають. Вигідніше мабуть їм було відкрити завод у Франції, бо на імпорт того товару з Японії може бути космічне мито і роль зарплати тут вже не так грає, а французький ринок величезний, можна дофіга продати.

От чого в Україні наприклад мало заводів по виробництву якихось телеків, побутової техніки ? Здавалось би от багато людей які готові працювати дешевше. Але ні. Тоді як москалів вони є :(
Я от чогось нерозумію то пишите шо в нас спокійно можна заробити 1000-2000уо то вже пишете що люди працюють на 200 уо і більше ім не заплатять .Так де правда ?

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 16 жовтня 2018, 15:54

andreyclk писав:
Нед, 14 жовтня 2018, 10:13
Все з тобою ясно і твоїм знанням життя в селі ,Якщо неможеш обгрунтувати то краще не стверджуй
сорі, я не помітив вчасно репліку , бо ви тут тайпаєте так , що я не встигаю працювати )))
Обгрунтовую: якщо б мені вдалось знайти роботу ,якою я зараз займаюсь (і мені це реально вкайф) і я в ній впевнений (плани на найближчі роки) - я б нівжисть не вклав бабло в квартиру в місті , а вибрав би сільську місцевість десь подалі (в розумних межах ).
Бо при співмірній з містом оплаті послуг на комуналку в селі є значно ширші можливості і щодо енергонезалежності і економії на продуктах (нормальної якості продуктах ,вирощених для себе ) . Бо навіть мої суботні сезонні набіги "на допомогу " обробки городини (та ж картопля, капуста ,морква, кукурудза, і т.п. садовина ) забезпечують мені непогану економію . Бо навіть при моєму споживанні десь 300 кг картоплі вже дають 1200 грн мінімум .
+ морква , цибуля .
А затрат фізичних вони вимагають таких , що я без проблем справлюся навіть після основної діяльності (8-9 годин) . І навіть підуть в користь, бо розрухати хребет - теж непогано . Вручну ;)
Тепер м'ясо : так , тварини вимагають більше уваги , але знову ж таки - без відриву від основної діяльності .
І навіть якщо дрібноту тримати - індиків і курей , які будуть зокрема "утилізувати" відходи з твого столу , замість їх змивання в унітаз - це вже економія .
І м'ясо\молоко на місці і без бариг -перекупів дешевше на добрих 30% !
То чому ж не дешевше ? Ось при одному з недавніх "набігів" я купив чвертку свині по 45грн .
І пару індиків . І в якості я впевнений . бо не перший раз .

Питання зайнятості в селі не зачіпаєм - то окрема тема . Болюча - так :(
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 50 гостей