Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 17:04

VETERAN писав:
Суб, 18 травня 2019, 12:38
andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 12:30
НУ це вона підписувала а не Ющенко і за ціни вона домовлялась
Підписувала не ВОНА, а Продан за вказівкою Ющенка. І домовилася вона зовсім не про ту ціну. Ця справа вже детально розглянута всіма судами і там давно все ясно. Тільки недалекі люди можуть знову і знову починати все спочатку, сподіваючись отримати щось ще для себе. Але серед їх однодумців таке проходить - знайшлося ж не мало таких, що порохові дякували.
Ну та сиділа вона просто так :D :D :D
А жополизи були є і будуть

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 17:15

andreyclk, вони рееструють машини родичів,друзів.Потім як висвічує що приїде,звонить і розказує страшну історію що та машина зламалась і іншу взяв.А той наглий виїзд перед Кіа,знає що коштує 300$ машина і втече якщо що,то і не боїться.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 17:19

САХАР писав:
Суб, 18 травня 2019, 17:15
andreyclk, вони рееструють машини родичів,друзів.Потім як висвічує що приїде,звонить і розказує страшну історію що та машина зламалась і іншу взяв.А той наглий виїзд перед Кіа,знає що коштує 300$ машина і втече якщо що,то і не боїться.
Втече? останій приклад як форумчанин шукав ровер на бляхах-знайшов
А даш поліції укр номера то будуть роками шукати

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 17:23

andreyclk, водій втече,якщо тачку розвалить сенс в ній як ремонт дорожче.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 18:30

САХАР писав:
Суб, 18 травня 2019, 17:23
andreyclk, водій втече,якщо тачку розвалить сенс в ній як ремонт дорожче.
А ти не думав що його догнати можуть?
Якщо на укр втече і заяву напишить шо авто вкрали ?
2019 рік на вулиці ,знайти авто навть без номерів непроблема

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Schulz » Суб, 18 травня 2019, 18:59

то що нормально, що виходиш на вулицю і думаєш "чи то я в Польщі чи в Україні?". Я вважаю, що то якийсь п*здeць і "циганський табір" :facepalm Ви в Польщі бачили таке засилля німецьких (наприклад) блях? Навіть у прикордонних регіонах? :shock Недавно повернувся з Гданська, особливо не заглядав, але всі там на рідних пл., правда попались на очі пару аво на наших і мацкальських блєхах, ще, вроді була парочка на шведських (якщо не помиляюся)...
Порядок повинен бути - і все!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 19:03

Schulz писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:59
то що нормально, що виходиш на вулицю і думаєш "чи то я в Польщі чи в Україні?". Я вважаю, що то якийсь [цензура] і "циганський табір" :facepalm Ви в Польщі бачили таке засилля німецьких (наприклад) блях? Навіть у прикордонних регіонах? :shock Недавно овернувся з Гданська, особливо не заглядав, але всі там на рідних пл., правда попались на очі пару аво на наших і мацкальських блєхах, ще, вроді була парочка на шведських (якщо не помиляюся)...
Порядок овинен бути - і все!
А хто визначає що таке порядок ? Ти ? Сахар? Я?
Тебе хвилює на яких номерах я їзджу ?-давай поговоримо
ПС.Саме цікавіше ті хто кричать про порядки , самі впершу чергу,далеко не святі

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення VETERAN » Суб, 18 травня 2019, 19:10

andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 19:03
Тебе хвилює на яких номерах я їзджу ?-давай поговоримо
Так - хвилює. Коли бачу гостя - стараюся пропустити його, навіть якщо є моя перевага - може він не зовсім знає наші дороги, або ще з якоїсь причини розгубився. Мені за кордоном зазвичай не створюють проблем і люб'язно пропускають, якщо став не в той ряд і не сигналять, коли затримався і розглядаю куди їхати. А то бляхя! І він просто нагліє і срає на наші правила.

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Schulz » Суб, 18 травня 2019, 19:14

Та говорити можна довго і нудно, але ніхто нікому нічого не докаже, ми дорослі люди. То так само якби я тебе чи ти мене переконував за когось голосувати на осанніх виборах...За власним досвідом, чим більше наводиш аргументів, тим більше люди роблять "назло", ну, принаймі 90% людей!
На рахунок номерів, то існують правила, які в цілому світі діють! Навіть в ЄС немає такого, що машини з номерами ЄС (без привязки до держави) розсікають від Швеції - до Греції! чи від Угорщини - до Португалії. І, думаю, не дурак це все придумав, якщо воно діє роками і десятиліттями! І не мені чи тобі це міняти. Мене не хвилює хто на яких номерах їздить, якщо він А. не "бикує", Б не порушує правил ПДР. А так, то нехай собі їздить, доки він не порушує жоден закон. А порядком повинні займатись поліція та митна служби.
Вцілому, згідний з VETERAN, багато з наших "псевдополяків" їздять (чи їздили) далееко не так, як європейці!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 19:23

andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:30
САХАР писав:
Суб, 18 травня 2019, 17:23
andreyclk, водій втече,якщо тачку розвалить сенс в ній як ремонт дорожче.
А ти не думав що його догнати можуть?
Якщо на укр втече і заяву напишить шо авто вкрали ?
2019 рік на вулиці ,знайти авто навть без номерів непроблема
Я можу думати.Але він коли втікає не настількі прораховує ходи і вміє думати .Це я не придумав а з досвіду .Бо аони втікали лишивши документи,приходили вночі до розбитої тачки і їх ловили і деколи встигав зловити водій другої машини або перехожі.Якщо б людина вміла прораховувати що може бути потім,навіть бляхи встиг би продати.
VETERAN в Польші дійсно як бачуть що приїзжий,дають перестроїтися ,на кільці пропустять і не звернуть увагу якщо вчудиш щось на перехресті.Є там таке виховання,замітив не раз.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 19:51

Schulz писав:
Суб, 18 травня 2019, 19:14
Та говорити можна довго і нудно, але ніхто нікому нічого не докаже, ми дорослі люди. То так само якби я тебе чи ти мене переконував за когось голосувати на осанніх виборах...За власним досвідом, чим більше наводиш аргументів, тим більше люди роблять "назло", ну, принаймі 90% людей!
На рахунок номерів, то існують правила, які в цілому світі діють! Навіть в ЄС немає такого, що машини з номерами ЄС (без привязки до держави) розсікають від Швеції - до Греції! чи від Угорщини - до Португалії. І, думаю, не дурак це все придумав, якщо воно діє роками і десятиліттями! І не мені чи тобі це міняти. Мене не хвилює хто на яких номерах їздить, якщо він А. не "бикує", Б не порушує правил ПДР. А так, то нехай собі їздить, доки він не порушує жоден закон. А порядком повинні займатись поліція та митна служби.
Вцілому, згідний з VETERAN, багато з наших "псевдополяків" їздять (чи їздили) далееко не так, як європейці!
НУ ок,більшість автомобілів розмитнили. Як ти вважаєш ,водії тих авто поводять себе по іншому?
Може проблема в людях а не номерах? Як ти вважаєш
В межах ЄС розмитнення вартує одинаково,хоча в різних країнах різна вартість страхівки і повір німці тим користуються :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Суб, 18 травня 2019, 19:58

andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 19:51
НУ ок,більшість автомобілів розмитнили. Як ти вважаєш ,водії тих авто поводять себе по іншому?
звісно) ті хто взяли кредити на розмитнення - почали більше цінувати це авто)
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 20:00

Dexter писав:
Суб, 18 травня 2019, 19:58
andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 19:51
НУ ок,більшість автомобілів розмитнили. Як ти вважаєш ,водії тих авто поводять себе по іншому?
звісно) ті хто взяли кредити на розмитнення - почали більше цінувати це авто)
А до чого цінування авто і манера їзди?
Вартість крила чи покраски відрізняється в залежності від номерів?
Я чомусь замічаю шо свіжа реєстрація їздить так як і бляхи і більшість водіїв в загальному.Як хоче
Може я один це замітив?

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Суб, 18 травня 2019, 20:07

andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:00
Вартість крила чи покраски відрізняється в залежності від номерів?
звісно, коли бляхи європейські то балончик з епіцентру за 50грн підходить на ура

в мене є сусід на бляхах, на рено, раз закрив ключі в салоні - розбив бокове скло шоб відкрити, потім скло заклеїв клійонкою і так катається
якби брав кредит на розмитнення - думаю виділив би пару гривень шоб вікно купити заодно
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 20:27

Dexter писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:07
andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:00
Вартість крила чи покраски відрізняється в залежності від номерів?
звісно, коли бляхи європейські то балончик з епіцентру за 50грн підходить на ура

в мене є сусід на бляхах, на рено, раз закрив ключі в салоні - розбив бокове скло шоб відкрити, потім скло заклеїв клійонкою і так катається
якби брав кредит на розмитнення - думаю виділив би пару гривень шоб вікно купити заодно
НУ ат грошей нема,кредит ше платити і купить вікно.
НУ ти розумієш хоч сам шо ти написав? :D

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 20:51

Моя думка що з всієї кількості розмитненних авто за пів року реальних блях не більше 20%,то дорожчі машини які шанували,старіші але в дуже гарних станах що в тій ціні живого аналога тих років не найти.Остальні 80% під шумок загнали що хтіли,двори заставлені по селам тими машинами,перекупщики нагнали наперед з запасом хто мав за що.А трупи Октахі,Мерси,Бмв,Опеля кому штраф світив вивезли,кому ні розібрали або продали цілі,до останнього не чекали бо ціна падала чим більше їх ставало.До нас клієнт приїхав на Б6 бувші бляхи розмитнили і він купив за 5500$.Заїхав і каже вот взяв,давайте доведем до ладу,що тріснуте міняєм,ставим чого нема,тушим похибки і робим .
Я не знав що він інопланетянин -приніс два захиста дна,баку,двигуна,підкрилки і решетки в бампер з губою відірванною.По б.у.вийшло коло 300$,бачу побілів,мовчить.Питаю що робим?Ходовки нема,пильників також,грм певно рідний з помпою,дроссільна вклинила,вентилятори клеїні,компрессор кондіціонера вклинив,радіатор згнив і виламаний кавалок та до чого не візьмись все півмертве.Чувак каже скількі так якщо все зробити плюс деталі я каже не думав що так все погано,хлопці сказали що сайленти як в Пріори ціна,фільтра недорогі -каже ціна 5500 недорого.А там реально тисячи 3 і все одно криве корито,тількі з цілою ходовкою і комплектне і працювати все буде.То певно бляхар поняв що за 2000 не продасть,розмитнив і по низу ринка 5500 втулив.А мужик міг хороший Логан взяти але думає Пассат на шкірі і все до нього копійки.Най на Логанах лохи їздять.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 20:58

САХАР писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:51
Моя думка що з всієї кількості розмитненних авто за пів року реальних блях не більше 20%,то дорожчі машини які шанували,старіші але в дуже гарних станах що в тій ціні живого аналога тих років не найти.Остальні 80% під шумок загнали що хтіли,двори заставлені по селам тими машинами,перекупщики нагнали наперед з запасом хто мав за що.
А тепер скажи мені як ти вважає
Ці авто появились з марсу в Україні чи з ЄС ?
Якщо з ЄС то вони там ще їздили і некричали люди шо ппц шрот і тд
Тобі нездається що в нас занадто щіпітільно відносяться до куска металу ,причому в більшості через вартість того металу

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Суб, 18 травня 2019, 21:11

andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:58
Якщо з ЄС то вони там ще їздили і некричали люди шо ппц шрот і тд
та не факт шо їздили, може просто стояли на площадці рік-два, в очікуванні лоха з України))
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 21:13

andreyclk, в Німеччині я був в товариша,навіть наші гарні тачки не пройшли б тех огляд.Ті що вирізали егр і сажеві,поставили дискі від Ауді на VW,з дефлекторами,плівками і т.д.Пассати,Рено,Бмв за 1000 долл не мали там ні техогляда,нічого.Їх автовозами збирають десь по дворам,гаражам і т.д.Потім полякі ставлять їх на ноги чуть причесавши але все задубівше,стойки якщо тримають то все життя ходили на 5см.так і шруси і подушки та все.Тат як починає на повну працювати вивалює то все назовні,стойкі течуть,від дверей що на фарбі трималося відлітає.Ну нема там навіть їздити за 1-2тис машин.Вже маючи 4-5 можна щось взяти.І то їдуть сюда на ремонт капітальний бо там дуже дорого.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 21:16

Dexter писав:
Суб, 18 травня 2019, 21:11
andreyclk писав:
Суб, 18 травня 2019, 20:58
Якщо з ЄС то вони там ще їздили і некричали люди шо ппц шрот і тд
та не факт шо їздили, може просто стояли на площадці рік-два, в очікуванні лоха з України))
Страхівку мусять платити ,ТО проходити а всі знають скільки вона вартує
Тому факт
Хоча зараз таких авто думаю буде менше бо наші вже таке не будуть купляти :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot], VovikA5 і 54 гостей