Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Sos!! Samsung S6
Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення bossjara » П'ят, 19 січня 2018, 19:54

не збираюсь сперечатись чи доказувати
мав купу втоплених водонепроникних телефонів
вода(водопровідна) і солона, хлорована чи така як в басейнах юзається то різні речі. в принципі сама вода для пристроїв не шкідлива. а от окиси(солі?) елементів + живлення це вихід із ладу.
тепер щодо непроникності пристроїв.
ес6 - динмак, кнопки, розєм зарядки - місця абсолютно не захищені. при зануренні на 1 хв вода потрапляє всередину. навіть якшо просто буде розлита на столі вода і покласти телефон в неї на хвилину.

айфон. вся "непроникність" айфона реалізована лише!!! проклейкою двостороннім скотчем між дисплеєм і корпусом. решта "захисту2 придумано ще в 4ці, і таки дійсно кнопки, розєми, і отвори динаміків та мікрофонів тамм доволі захищені. але це не означає шо якшо ви плавали із ним у бачейні що туди не потрапила вода. можу з впевненістю заявити що порапила. працює? ну і слава богу. тільки не дивуйтесь потім коли шось відвалиться
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення myzikk » П'ят, 19 січня 2018, 20:00

bossjara писав:
П'ят, 19 січня 2018, 19:54
не збираюсь сперечатись чи доказувати
мав купу втоплених водонепроникних телефонів
вода(водопровідна) і солона, хлорована чи така як в басейнах юзається то різні речі. в принципі сама вода для пристроїв не шкідлива. а от окиси(солі?) елементів + живлення це вихід із ладу.
тепер щодо непроникності пристроїв.
ес6 - динмак, кнопки, розєм зарядки - місця абсолютно не захищені. при зануренні на 1 хв вода потрапляє всередину. навіть якшо просто буде розлита на столі вода і покласти телефон в неї на хвилину.

айфон. вся "непроникність" айфона реалізована лише!!! проклейкою двостороннім скотчем між дисплеєм і корпусом. решта "захисту2 придумано ще в 4ці, і таки дійсно кнопки, розєми, і отвори динаміків та мікрофонів тамм доволі захищені. але це не означає шо якшо ви плавали із ним у бачейні що туди не потрапила вода. можу з впевненістю заявити що порапила. працює? ну і слава богу. тільки не дивуйтесь потім коли шось відвалиться
Антоха чисто цікаво, в 7рці теж нічого нового не придумали від води? порівняно з 6-кою, крім юсб лайтінг і відсутності 3,5?? просто багато хто з колег плавав і фоткався в воді :D Цікаво тепер чисто з спортивного інтересу :shout
Просто ви вже їх напевно розбирали бачили, як там в середині :roll
:p

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення bossjara » П'ят, 19 січня 2018, 20:03

ти впевнений на 1000% і готовий ризикнути 7кою що китаєць добре проклеїв дисплей? а якшо він розбирався вже? ну і все таки через розєм і через розмовний динамік вода по трошки але затікає. просто вона там не одразу потрапляє кудись туди, де може завдати шкоди. ну і + поріг надійності в айфона трошки вищий ніж у решти
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення myzikk » П'ят, 19 січня 2018, 20:30

bossjara писав:
П'ят, 19 січня 2018, 20:03
ти впевнений на 1000% і готовий ризикнути 7кою що китаєць добре проклеїв дисплей? а якшо він розбирався вже? ну і все таки через розєм і через розмовний динамік вода по трошки але затікає. просто вона там не одразу потрапляє кудись туди, де може завдати шкоди. ну і + поріг надійності в айфона трошки вищий ніж у решти
так кажу що мочили вже :D , але тепер щось вже і не хочеться :sing

Темі ап
:p

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення andrewdor » П'ят, 19 січня 2018, 21:47

Бачив в басейні купа народу плавали просто с айфон 7 та самсунг С8 ноте. І знімали під водою. Був здивований якістю зйомки. Реально круто, думав що все ж такі вже безпечно.

user106
Повідомлень: 306
З нами з: Суб, 27 жовтня 2012, 15:04
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення user106 » П'ят, 19 січня 2018, 23:12

В мене колись 5 іфон пролежав 5-10хв. під водою, після купання години дві він думав що підключена гарнітура, а далі все ок, я його навіть не виключав))

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення bossjara » Суб, 20 січня 2018, 13:23

а я колись стрибнув з 2,5 поверху на асфальт, і побіг собі далі. Але це абсолютно не означає що стрибати з 7-8 метрів абсолютно безпечно. за 8 і 8 ноте самси не скажу, ще їх не розбирав. а от ес5 максимально вологозахищений із них усіх. і це при умові що телефон не розбирався.
розкажу вам історію - чому самсунг ніколи не випустить телефон із яким можна плавати. тому що вони вже випускали такий телефон. він не ремонтувався по гарантії, а обмінювався на новий. навіть з банальною поломкою мікрофона і динаміка. із проданих у Львові офіційно на сервіс потрапили УСІ телефони. це був перший, і мабуть останній телефон де попадання вологи не знімало телефон із гарантії. і до нього досі тяжко знайти оригінальні запчастини
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

user106
Повідомлень: 306
З нами з: Суб, 27 жовтня 2012, 15:04
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення user106 » Суб, 20 січня 2018, 13:33

Та я поняв, що то просто повезло.

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Sos!! Samsung S6

Повідомлення andrewdor » Суб, 20 січня 2018, 19:52

Не знаю, араби з Samsung S8 Note годинами зависали в басейні.
А на рахунок офіційного СЦ Самсунг, то там переважно ремонтують по-блочною заміною. Так і мавпа зремонтує.
Звертався до них с Samsung S4, втрачав мережу. При ринковій вартості телефона б.в., мені запропонували замінити материнку за 4500грн + вартість заміни. Поїхав в Росан сервіс до Роми (Робимгуд) на наливайка, він мені за 700грн все поправили і телефон ще роки 2 працював, поки не вкрали.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 39 гостей