Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Арена,-"carbaZar"
DJTNT
Повідомлень: 413
З нами з: Суб, 19 липня 2014, 10:23
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Black Бандерівець
Звідки: Бандерштадт,Westside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Арена,-"carbaZar"

Повідомлення DJTNT » Нед, 19 травня 2019, 03:03

Привіт ЛТК.
Хто був на відкритті автобазару "carbaZar" на Арені?Враження,прогнози.Та й просто цікаво...
Файно є :-)

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення shaman » Нед, 19 травня 2019, 07:04

Був, все ще сиро, зовсім не так як описували. Було близько 200-250 машин, ціни космос)
Але для Львова це супер, є можливість вживу побачити те що шукаєш

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення andreyclk » Нед, 19 травня 2019, 10:22

Зображення

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 19 травня 2019, 11:01

А там справа, за машинами - то катродром?

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення gooliver » Нед, 19 травня 2019, 13:02

Vasiliyyy, та

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення sapphir » Нед, 19 травня 2019, 13:09

А на сьогодні, на середину 19 року, це має сенс? Ніколи львівській автобазар не мав популярності і навіть в кращі часи львівській неможна було рівняти з Рівненьським, Луцьким чи Франківським. То які на сьогодні передумови що львівській підніметься коли всі решта, більш потужні, навпаки занепадають? І не тільки автомобільні ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення andreyclk » Нед, 19 травня 2019, 13:18

sapphir писав:
Нед, 19 травня 2019, 13:09
А на сьогодні, на середину 19 року, це має сенс? Ніколи львівській автобазар не мав популярності і навіть в кращі часи львівській неможна було рівняти з Рівненьським, Луцьким чи Франківським. То які на сьогодні передумови що львівській підніметься коли всі решта, більш потужні, навпаки занепадають? І не тільки автомобільні ...
Якби рік тому почали там продавати польські бляхи то його популярність би накрила і франківський ринок

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення Mick » Нед, 19 травня 2019, 13:24

сенс в цьому однозначно є, якщо буде хороша реклама то до ринку франківську ми звісно не наблизимось але хоч щось, краще ніж Кривчиці. Залишилось не мало людей які хочуть прийти на базар, самі, з друзями, з жінками і пороздивлятись, порухати капотом перевірити аморти:), поторгуватись і купити. Плюс якщо все буде розвиватись то ті люди які приїхали на ринок, не зі Львова, після базару будуть прочесувати авторіа якщо не знайшли авто. Тому на мою думку для автомобільного ринку Львова це однозначно +

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення САХАР » Нед, 19 травня 2019, 14:06

Не було у Львові толкового менеджера розкрутити автобазар,Кривчиці це пародія де заплативши гроші мав стояти в болоті по коліно і покупцям туди незручно доїзжати було.А колись не їзали у Франик або Луцьк,тут був центр авторинку.Коли дали добро і вдень почали грабити покупців на самому базарі по декілька випадків в день було.По всій країні вже знали про це і перестали їхати сюда.
А зробивши безкоштовний заїзд для продавця,можна було розвинути ринок,кількість бажаючих виїхати на базар.А вже продавати місця для торгівлі деталями,рекламу і т.д.вийти в більший плюс.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

DJTNT
Повідомлень: 413
З нами з: Суб, 19 липня 2014, 10:23
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Black Бандерівець
Звідки: Бандерштадт,Westside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення DJTNT » Нед, 19 травня 2019, 14:20

САХАР, +1
Файно є :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення sapphir » Нед, 19 травня 2019, 14:45

Mick писав:
Нед, 19 травня 2019, 13:24
сенс в цьому однозначно є, якщо буде хороша реклама то до ринку франківську ми звісно не наблизимось але хоч щось, краще ніж Кривчиці. Залишилось не мало людей які хочуть прийти на базар, самі, з друзями, з жінками і пороздивлятись, порухати капотом перевірити аморти:), поторгуватись і купити. Плюс якщо все буде розвиватись то ті люди які приїхали на ринок, не зі Львова, після базару будуть прочесувати авторіа якщо не знайшли авто. Тому на мою думку для автомобільного ринку Львова це однозначно +
Тоді чого стогнати що було 200 машин і ціни космос? ;) Хочете помацяти - платіть. В вівторок гнали лач 1.6 2006р з Литви який стояв "кілком" з 2015 року взагалі без руху - двоє хотіли прямо на кордоні забрати для перепродажу, забрав третій в п"ятницю після повної поліровки за 6 - машина до жодного базару просто не доїхала. А та що доїде буде або тріпер або з цінником 7500 - от в мене і питання кому той автобазар зараз потрібен з теперішніми реаліями? Місцевим щоб далеко не їхати чи хтось зараз напрягається і дивиться як я 10 Форд Мондео 4 2.3 від Мукачево до Ромнів Сумської області ?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення САХАР » Нед, 19 травня 2019, 19:01

Та коли стоїть багато машин в одному місці хоч можеш порівняти варіанти і ціни Бо як літаєш дивитися в різні місця поки до другої добрався,забув що в першій було.Ціна що там виставили не є показником,дорого,взяв номер,лишив свій і пропозицію.Не відзвонилися,сам набрав і спитав,може попустить через час.Зажимати в тиски та витягувати гроші серед дня не будуть зараз а то вже позитив.Так чому не подивитися варікі ,навіть не купуючи.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

DJTNT
Повідомлень: 413
З нами з: Суб, 19 липня 2014, 10:23
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Black Бандерівець
Звідки: Бандерштадт,Westside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення DJTNT » Нед, 19 травня 2019, 20:25

САХАР, соррі за тавтологію,але ще раз +1,без образ іншим

+Нехай буде ОФФтоп.Пподам свою,я 2-ий власник в Неньці Укр ,не ПЛблєха. До чого тут хотіли забрати,купити, забрали і т.д. і т.п.Має право на життя той базар чи ні?.Про що і розмова,хлопаки...А не особисті принципи.Тепер я "ЗА" цю двіжуху. %70 точно будуть приїжджати і ,нехай15% купувати.Але це тільки плюс для міста Лева нашого.
Файно є :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення sapphir » Нед, 19 травня 2019, 22:24

Хочете всіх перекупів зібрати в одному місці і тішити себе що там власники стоять - справа ваша. Я свою думку висловив - звичайному продавцю і покупцю там робити буде нічого. Кому заканає там щось пристойне взяти може сміливо в Національну лотерею грати - там в нього буде більше шансів джек-пот зірвати :)))))

DJTNT, в першому пості питаеш за прогноз - нічого з того не вийде, як і з любого "проєкту" що на Арені починали. Це мій прогноз ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення САХАР » Нед, 19 травня 2019, 23:35

sapphir, та най перекуп продає на 1000$ дорожче але гарну машину.Людина може прийти,оглянути і купити.Чим буде місяцями ловити ту небиту,немальовану дешевше і стратить часу,сил і фінансів на 1000$ але купить дешевше.Різні сценарії а в ітозі сумма вийде однакова А час зекономлений потрате на заробити ту штуку.В Россії з нього той самий підборщик що шукав би йому взяв би ті гроші за роботу.В нас просто ще не дой дойшло до того що кожну роботу має робити спеціаліст з досвідом.І ліпше заробити на свому напрямку і заплатити профіку в іншій сфері чим лізти в все по троху,вникати і тратити час.В більшості як ломиться телефон чи комп ідуть до майстра.Не беруть паяльник,починають вивчати будову і пробувати ремонтувати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення cat-yellow » Пон, 20 травня 2019, 01:05

Базар, як і Фокстрот - потрібні для того, щоб прийти і помацати, щоб зрозуміти - те, що треба, чи ні.
І якщо те, то вернутись додому і найти от те "те" в інтернеті за ціну, яка влаштовує тебе.
За це повідомлення автора cat-yellow подякував:
MarKo (Пон, 20 травня 2019, 08:27)
Рейтинг: 3.7%

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення VETERAN » Пон, 20 травня 2019, 08:25

Ми з дочкою дуже довго вибирали авто по картинках з нету і вона конче хотіла Жука. Мені то надоїло і я потягнув її вибирати попами в салонах. Той Жук відпав відразу. Для наших сідалищ найбільше підходив китаєць, але стрималися. Міні просто опинилося поряд з Пежо, яке ми так само приміряли. Не знаю чому, але той кантрімен виявився зручнішим для тіла навіть за громадного китайця. Так відразу і забрали Міні Купера. А на сайті хіба попу примостиш і спробуєш розташування педалей?

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення shaman » Пон, 20 травня 2019, 08:55

sapphir,
ганяєш машини? Скільки вийшло саме розмитнення такої машини з усіма послугами?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення andreyclk » Пон, 20 травня 2019, 09:05

VETERAN писав:
Пон, 20 травня 2019, 08:25
Ми з дочкою дуже довго вибирали авто по картинках з нету і вона конче хотіла Жука. Мені то надоїло і я потягнув її вибирати попами в салонах. Той Жук відпав відразу. Для наших сідалищ найбільше підходив китаєць, але стрималися. Міні просто опинилося поряд з Пежо, яке ми так само приміряли. Не знаю чому, але той кантрімен виявився зручнішим для тіла навіть за громадного китайця. Так відразу і забрали Міні Купера. А на сайті хіба попу примостиш і спробуєш розташування педалей?
Кантрімен не є маленькою машиною :D

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Арена,-"carbaZar"

Повідомлення Romko » Пон, 20 травня 2019, 09:25

доплюсуюсь до жовтого кота - базар потрібен!! - часом банально помацати і посадити свою задницю в то чи інше авто в одному ціновому сегменті, щоб порівняти і остаточно визначитись...
- а далі вже так - гнати\ авто ріа і тд

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 57 гостей