Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car
Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Kritik » П'ят, 06 березня 2020, 16:30

Так як історія вже закінчилась, то можу розповісти вам, і вберегти на майбутнє

Мій кум, який живе в Тернополі, рішив поміняти машину, мав Калину, рішив пересісти на іномарку
Так як він займається пошивом handmade шкіряних виробів і продажем їх в основному через інстаграм (все офіційно :D ) то почав шукати там пригонщиків, і наткнувся на таких хлопців як Abble_maxi_car. Їх рекламувало багато блогерів, навіть мільйонників, шо тіпа через них гнали машини і все агонь. Кароче слідкував він за ними, і тут вони скидають тачку Меган 3, білий, сарай, автомат (EDC), кліма, в швейцарії, з пробігом 62 тисячі +/-, з маленькими коцками на бампері і крилі, зато за супер смачною ціною.
Кум їм написав, домовився, зустрівся, дав 500 баксів завдатку, і поїхали пацани по машину в Швейцарію.
Кароче це все було десь в вересні 2019, якшо я добре пам"ятаю.
Потім оказалось шо машина ше на аукціоні і треба почекати якийсь час, шоб її звідти забрати, на це пішо пару тижнів. Потім ше пару тижнів ніяк не получалось її привезти, бо як не одне то друге. Потім все таки чудо сталось і тачка приїхала в Україну. Кум заплатив все шо треба офіційно в банк, і т.д... і вони погнали тачку на сертифікацію. Вроді зробили сертифікацію, і поїхали на митницю, і через день дзвонять шо така то фігня, тачку арештовують, на них чуть не справу, бо оказалось шо вони подали на митницю не оригінали сертифікатів а скани/копії, і коли митниця сказала дати оригінали, і вони їх привезли, то оказалось шо оригінал відрізняється від копії яку вони подавали раніше. Ну тобто підробка документів :facepalm
Кароче обіцянки шо ми все порішаємо, шо ми найняли юриста, шо ми до кінця тижня віддамо тобі тачку, тягнулись пару місяців. Цим же часом сама тачка була вже в них, регулярно появлялась десь на фоні, в сторіз і постах в інстаграмі, і навіть умудрилась за цей час наїздити пару тисяч км по Україні :facepalm
Кожного тижня була обіцянка віддати тачку до кінця тижня, або вернути гроші, під кінець тижня - тишина, не беруть трубку, ігнор, мороз.... при тому шо сторіз і пости в інстаграм штампували регулярно....
Починається новий тиждень, опять обіцянки шо вот вже цього тижня точно віддамо, і все це, тривало, а зараз увага!!! пів року!!!
В результаті якимось чудом, вже спільними зусиллями, получилось в них забрати тачку, і зареєструвати її. Але ше одне але.
Тачка мала оригінальний пробіг 60 тисяч +/-, саме це і було фактором чекати саме на неї і купляти саме її.
Канешно ж як всі чудово знають, перед кордоном всі намотують пробіг для дешевшої розтаможки, і так само було і тут, на приборці при передачі тачки було 300+ тищ. Зі словами ти зареєструй, бо там можуть провіряти з яким таможилась і з яким реєструється, шоб опять не було проблем. А тоді приїдеш і зробимо тобі пробіг такий як мав бути.
Після рестрації пацани знов пропали. Почали розказувати шо їх коригувальщик пробігів, то кудись поїхав, то не має часу, то просто не брали трубку, ну кароче повний кастомер супорт :facepalm
В результаті після очікування наступних декількох тижнів, і наярювання до них, вони сказали шо ми їх достали, і вони пробіг скручувати не будуть. :facepalm
Коли кум сказав їм шоб вони віддали йому частину бабла (суто на скрутку пробігу) , чуваки сказали шо ніфіга, і якшо шось не подобається то можна віддати їм тачку, а вони віддадуть повну суму. І це після пів річного морочення сраки :facepalm
В результаті вони були послані кудись подальше, бо нерви дорожчі.

Просто хочу вас вберегти від таких "гонщиків" і якшо є можливість то передайте іншим.
Просто побачив сьогодні в одній авто групі, шо люди цікавились чи хтось гнав через них машину. І згадав шо хотів по завершенні цієї довгої і не приємної справи, зробити їх відмомими. :-)

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 06 березня 2020, 16:35

цікаво , я доживу до моменту , коли в неньці за "коригування" одометра світитиме реальний строк в цюпі чи ні ? :oops
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Taras:) » П'ят, 06 березня 2020, 16:38

Я перший раз за таких чую)
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення topper » П'ят, 06 березня 2020, 16:51

Ппц! Якщо в Польщі скручують 90% тачок, то в нас то ше не скоро припиниться...
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Kritik » П'ят, 06 березня 2020, 17:10

в польщі вже за це взялись з цього року, постійно в радіо розказують як зловили то з 200 то з 300 тик скрученими :facepalm
Cofanie licznika – przestępstwo, za które można trafić do więzienia
Przepisy, które już wkrótce wejdą w życie będą się składać z dwóch części – czysto administracyjnej oraz karnej. Ta ostatnia wzbudza sporo emocji – wprowadza ono do Kodeksu karnego nowego typu przestępstwo. Art. 306a Kodeksu karnego będzie stanowił:

„Kto zmienia wskazanie drogomierza pojazdu mechanicznego lub ingeruje w prawidłowość jego pomiaru, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”,
„Tej samej karze podlega, kto zleca innej osobie wykonanie czynu, o którym mowa w ust. l. §3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu kreślonego w §1 lub §2,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
Wobec powyższego za cofanie licznika odpowie nie tylko wykonawca zlecenia, ale także klient zlecający tego typu usługę.
Повернути лічильник - злочин, за який вас могли відправити до в'язниці
Положення, які незабаром набудуть чинності, будуть складатися з двох частин - суто адміністративної та кримінальної. Останнє викликає масу емоцій - воно вносить до Кримінального кодексу новий вид злочину. Стаття 306а Кримінального кодексу передбачає:

"Хто змінить показник одометра автомобіля або перешкоджає його правильному вимірюванню, карається позбавленням волі від 3 місяців до 5 років",
"Це ж покарання накладається на кожного, хто примушує іншу особу здійснити дію, про яке йдеться в п. л. §3. У разі неповнолітньої особи, винуватця діяння, зазначеного в §1 або §2, накладається штраф, штраф обмеження волі або покарання позбавлення волі на строк до 2 років ".
Зважаючи на вищезазначене, за скидання лічильника несе відповідальність не тільки підрядник замовлення, але і замовник, який замовляє цей вид послуги.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення topper » П'ят, 06 березня 2020, 17:20

Я не прихильник скрученого пробігу але виникає питання: якщо приборка вийшла з ладу з якоїсь причини, її замінили, як тоді з пробігом?
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення g0nzales » П'ят, 06 березня 2020, 22:20

Ото мабуть сильно тре було саме ту тачку, що не віддав тим "профі" взад із поверненням усіх грошей, в тому числі мита, ПФ за першу реєстрацію і моральну компенсацію.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 06 березня 2020, 22:30

Віддав би машину, то ще півроку би гроші чекав певно.
До речі, що з тим пробігом: реально був такий малий?

Аватар користувача
santosxxx
Повідомлень: 2394
З нами з: Нед, 24 серпня 2008, 18:01
Стать: чоловік
Авто: 300C, Cayenne, GAZ-21
Звідки: ЛЬВІВ
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення santosxxx » П'ят, 06 березня 2020, 23:22

Vasiliyyy писав:
П'ят, 06 березня 2020, 22:30

До речі, що з тим пробігом: реально був такий малий?
я вже нічому не дивусь...після покупки 13 річного авто з пробігом 9 тис.км :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Dexter » П'ят, 06 березня 2020, 23:26

santosxxx писав:
П'ят, 06 березня 2020, 23:22
після покупки 13 річного авто з пробігом 9 тис.км
дизель і універсал?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення cat-yellow » Суб, 07 березня 2020, 00:17

topper писав:
П'ят, 06 березня 2020, 16:51
Ппц! Якщо в Польщі скручують 90% тачок, то в нас то ше не скоро припиниться...
Впевнений у своїх словах? Чи десь щось чув, щось бачив?

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення shaman » Суб, 07 березня 2020, 07:54

Взагалі оці завдатки «перегонщикам» це завжди лотерея, даєш гроші абсолютно чужій людині. Або всю суму на автомобіль, це взагалі треба мати стальні яйця або вітер в голові....

Аватар користувача
TOTAL_55
Повідомлень: 3240
З нами з: П'ят, 31 серпня 2007, 10:20
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: Megane 3, Duster, 2114, Sh150
Номер: 9966
Звідки: Zl
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення TOTAL_55 » Суб, 07 березня 2020, 09:53

shaman, а якщо ця машина гонщику абсолютно не цікава, прижене, клієнт морознет ся, тоді що?) Щось під замовлення це завжди як мінімум завдаток

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення Mick » Суб, 07 березня 2020, 15:54

Більшість тут споживачі, а я виступлю з сторони "пригонщика") хоч я не так називаю свою роботу.
Меган з пробігом 62тис з Швеції реально, але ціна автомобіля буде відповідна, там дійсно декілька тижнів можна чекати аукціону і тд. Від моменту коли авто все ж можна вивозити, є всі доки, максимум 3-4дні щоб доставити авто прямо в Україну. Тут йде 2-4робочих дні на повну сертифікацію, митницю, реєстрацію автомобіля в сервісному центрі. З підробкою документів ще більша дивина, я незнаю в якій області митнилось конкретно це авто, але Львівська чи не єдина митниця яка вимагає хочаб копію сертифіката і тоді авто без проблем митниться. Історія про підробку документів звучить дуже дивно і не логічно
Стосовно пробігу, в залежності від митниці вимагається для мінімальної ціни розмитнення нормативний пробіг 35-40тис/рік, відповідно цей меган думаю не старіший як 2014 рік, тобто 5 років на той момент, було достатньо 200тис пробігу, нащо накручувати більше - невідомо, це нічого нікуди не занизить вже. І тим не менш, всі авто які я привожу клієнтам потім повертають свій пробіг у всіх блоках, аби навіть при подальному продажі не виникало питань.
А стосовно марки рено, якщо накрутити пробіг на шитку, то потім скрученням лиш в щитку діло не обійдеться, відповідно ця робота зовсім не дешева, для таких автомобілів є митниці на яких не важливий пробіг.
А стосовно завдатків і тд, споживачі хочуть щоб їм привезли авто під замовлення? а не на продаж? це ж глобально різні речі.
Більше того добавлю, що практично всі авто які я привозив, я привозив з умовою повної суми авто закордоном або близької до повної і ті кому підходять умови, з тими працюємо, а як ні то шукають інших людей.
Дуже часто звертаються люди які хочуть дати 200-500уо завдатку за авто, потім щоб їм привезли розмитнили і сертифікували авто і взяли за це 200уо за свої послуги, і мені справді цікаво де ж вони знаходять таких " професіоналів" а потім вірять в правдивість їхнього заробітку. Більше того, не один форумчанин вже користувався моїми послугами і на тих же умовах, які я описав вище.

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення shaman » Суб, 07 березня 2020, 19:51

Кожному своє, хто хоче платити, нехай платить невідомо кому з рук у руки без жодних договорів, гарантій, зате дешевше)
Але тоді і немає чого плакатися)

Пи.си. Цікавий варіант- а якщо дав «гонщегу» наприклад 10 000 євро, і він «пропав»? Або розбився там десь на автобані на тій ж машині?) кого тоді цей довірливий «клієнт» буде винити та з кого гроші вимагати?

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення myzikk » Суб, 07 березня 2020, 20:49

Mick писав:
Суб, 07 березня 2020, 15:54
Більше того, не один форумчанин вже користувався моїми послугами і на тих же умовах, які я описав вище.
Користувався і всім рекомендую, я ліпше дам Юрі в руки 10к і буду впевнений на 100% що кожний нюанс який є він мені покаже і розкаже, не хочеш давати сідаєш і їдеш і купляєш :-)
Треба просто брати перевірених людей
:p

Аватар користувача
santosxxx
Повідомлень: 2394
З нами з: Нед, 24 серпня 2008, 18:01
Стать: чоловік
Авто: 300C, Cayenne, GAZ-21
Звідки: ЛЬВІВ
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення santosxxx » Суб, 07 березня 2020, 20:56

Dexter писав:
П'ят, 06 березня 2020, 23:26
santosxxx писав:
П'ят, 06 березня 2020, 23:22
після покупки 13 річного авто з пробігом 9 тис.км
дизель і універсал?
бензин і універсал (повноприводний)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Не зв"язуйтесь з цими пригонщиками Abble_maxi_car

Повідомлення sapphir » Суб, 07 березня 2020, 21:00

shaman писав:
Суб, 07 березня 2020, 19:51
Кожному своє, хто хоче платити, нехай платить невідомо кому з рук у руки без жодних договорів, гарантій, зате дешевше)
Але тоді і немає чого плакатися)

Пи.си. Цікавий варіант- а якщо дав «гонщегу» наприклад 10 000 євро, і він «пропав»? Або розбився там десь на автобані на тій ж машині?) кого тоді цей довірливий «клієнт» буде винити та з кого гроші вимагати?

Було якийсь час назад на автоюа і здається не тільки - раптово помер чоловік якій з америки машини возив. Там десятки машин підвисли, не слідкував за темою чим закінчилось - тільки він знав кому куда і скільки платив і від кого скільки отримував. Там з потерпілих ціла группа утворилась для вирішення питань ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей