Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Автошкола
Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення tjey » Суб, 10 серпня 2013, 20:02

Ziro-cool,
вжитті не користувався такими послугами.....
2-4 години з батьком, і агонь,
а я раньше коли жив з батьком , то він казав неможе їздити в нього одне бажання постріляти всіх :D ну і не фундував мені нічого , тому тільки минуло року сам забацав собі права ,теорія ( з якої толку 0 ) 1600 внутрішній 250 , мрео 1100 і їзда 400 грн + 120 .

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення Sally » Суб, 10 серпня 2013, 22:12

tjey писав: теорія ( з якої толку 0 )
дуже обнадійливо. тих хоч правила знаєш? за секунду розбереш складну дорожню ситуацію? :facepalm отак от їзять всі безтолкові і потім дивуєшся чо стільки аварій :facepalm
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення tjey » Нед, 11 серпня 2013, 01:07

Sally,
правила я сам вчив , і дальше вчу. Викладач був просто токий ( Ігор Миколайович ) :facepalm всі приходили на 18:00 до 19:00 збирав гроші за навчання. Потім дещо розказував що в книжечці було (книжечка за 5 грн. в любому ларкю ) і потім тести давав.

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Автошкола

Повідомлення myzikk » Нед, 11 серпня 2013, 14:06

tjey писав:Sally,
правила я сам вчив , і дальше вчу. Викладач був просто токий ( Ігор Миколайович ) :facepalm всі приходили на 18:00 до 19:00 збирав гроші за навчання. Потім дещо розказував що в книжечці було (книжечка за 5 грн. в любому ларкю ) і потім тести давав.
Часом не на пасічній вчився ? :D :surprised
:p

Аватар користувача
MEGASinK
Повідомлень: 1060
З нами з: Нед, 20 вересня 2009, 23:25
Ім'я: Sergiy
Стать: чоловік
Авто: MEGANE 2 CC
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення MEGASinK » Нед, 11 серпня 2013, 14:35

tjey писав: ларкю

то шось французькою ? :surprised

Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення tjey » Нед, 11 серпня 2013, 15:33

myzikk,
саме там , вибирав з того бо думав якщо є власний майданчик значить хороша автошкола , а учителя ( теорії ) вибрав старшого , а виявилось він там шишка хороша і йому на всіх наср...ть . В другі групі що ходили в інші дні , викладав молодший Зеник звати , той дійсно грамотно пояснював інформативно що зразу можна було запам*ятати.
MEGASinK,
ні , це звичайні будки з пресою типу Високий Замок .

Аватар користувача
ros-tazovod
Повідомлень: 24
З нами з: Пон, 16 вересня 2013, 12:41
Ім'я: Ростік
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2108
Звідки: Левандовка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення ros-tazovod » Вів, 17 вересня 2013, 00:15

Одні із кращих автошкіл у львові це "світлофор","бум","зелений фургон" я там працював тому рекомендую

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення Myself » Вів, 17 вересня 2013, 00:22

ros-tazovod писав: З нами з: 16.09.2013
ros-tazovod писав: Додано: Вів, 17 вересня 2013, 01:15 
ros-tazovod писав: я там працював тому рекомендую
:facepalm кагбе, рекомендація передбачає довіру до рекомендуємого ;) Хоча б 500 постів набий, потім рекомендуй. А не так от зразу... :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Kisska
Повідомлень: 1
З нами з: Сер, 02 жовтня 2013, 00:14
Стать: жінка
Авто: Пежо
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення Kisska » Сер, 02 жовтня 2013, 00:24

Я вчилась на Пасічній. Мені сподобалось навчили гарно і теорію і практику. Парк автомобілів хороший. Я на вісімці в Жені їздила. Дуже веселий інструктор, а теорія в Зеника була, теж скучати не доводилось. У такій веселій формі легше сприймається інформація.
Сейт в них є www.avtograd.lviv.ua тут є всі ціни і інструктора підібрати можна.
Раджу саме цю автошколу :D

Аватар користувача
Sashka1310
Повідомлень: 211
З нами з: Сер, 25 вересня 2013, 10:45
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: VAG 2.0
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення Sashka1310 » Сер, 02 жовтня 2013, 09:25

Школа "Світлофор", теорію викладав Ігор Богданович (толковий мужик) 8-) а практику можна їздити доки літати не почнеш...... хоч 10 занять хоть 20, наскільки грошей вистачить :happy
Хочеш, щоб про тебе добре говорили , не говори про себе нічого хорошого!

Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення tjey » Сер, 02 жовтня 2013, 20:47

Kisska,
Вот а я не в Зеника вчився а в Ігора Микол.... ніц толкового . А про білу вісімку підтверджую , знайомі вчились і були задоволені . А які там зара розцінки ? :oops

lolius
Повідомлень: 1
З нами з: Сер, 30 жовтня 2013, 01:10
Ім'я: олександр
Стать: чоловік
Авто: деу Сенс
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення lolius » Сер, 30 жовтня 2013, 01:12

Ділюсь досвідом проходження курсів водіння в автошколі «Світлофор».
Обрав школу через значну кількість їхніх представництв по місту, позитивні відгуки в мережі та зручне розташування (біля дому є аж 2 школи де ведуться курси від цієї школи… )
Перше заняття вже було ніяким. Зібрали особисті паспортні дані розказали назви розділів які будемо вчити, показали гарну таблицю з намальованими знаками дорожнього руху, сказали автора та видання книжки яку треба купити і ВСЕ. Підозри це певні викликало, як і тотальний брак інформації про реальні ціни та суть курсу. Тепер, конкретніше про лектора та інструктора…
ЛЕКТОР… ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ. Солідний дядько, відразу справив враження досвідченого водія який знає все про автомобілі та ПДР… так воно і є. АЛЕ, цей добрий дядечко, так лажово проводив заняття, що хотілось більше не приходити. Проведено було +/- третина занять (не більше… ) третину занять він відміняв, або не приходив, приставивши до нас якогось друга який в Нас відпрошувався бо мусив бігти… іншу третину занять Лектор провів в стані такого Алкогольного сп’яніння, що ледве вдавалось йому кілька слів до купи зв’язати. Напевно допомагав багаторічний досвід ведення цих курсів, навіть у Такому стані… В кінці курсу, було виставлено ціну в 1500 гривень за ЗДАЧУ іспитів в ДАІ (це окремо від плати за самі курси і за бензин) 99 % групи заплатили і розслабились. На внутрішньому тестуванні , в школі, в присутності представника ДАІ, на їхніх бланках (бо компів в школі нема) іспит склав лише один учень. Як вяснилось згодом, він був єдиним хто не заплатив півтори тисячі (ні за що), і був відправлений Ігорем Миколаєвичем на іспит в ДАІ сам один… Всі хто заплатили, пішли здавати групою (навіть ті хто жодного разу не був на заняттях)… Висновок – В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ЙДІТЬ ДО ЦЬОГО ВЧИТЕЛЯ, ЯКЩО ВИ ПРАГНЕТЕ НАВЧИТИСЬ ЧОГОСЬ А НЕ КУПИТИ ПРАВА
ФНСТРУКТОР З ВОДІННЯ... Роман Миколайович. Один з найкращих інструкторів школи. Якщо ви в нього вчились, то ви точно їздили стільки скільки вам було потрібно (більше чи менше занять). Інструктор пояснює все ДУЖЕ доступно, показує чітко, контролює ненав’язливо. Як людина, Він чудовий співрозмовник, завжди усміхнений, в доброму гуморі, ніколи не кричить і не свариться, на заняттях точний та пунктуальний. Навіть тупі перестрашені вівці, боячись торкнутись до керма, класно їздили після його курсу водіння. Авто в нього Деу Нексія – чиста, охайна, ЗАВЖДИ СПРАВНА, жодних претензій до його машини не було в його учнів (на відміну від вічно засраних і поломаних автівок інших інструкторів) Цього вчителя раджу всім хто йде для того щоб навчитись їздити а не за шматком пластмаси. Якщо ви йдете в автошколу заради їзди, Заздалегідь узгоджуйте з керівником курсів, що будете їздити з Романом Миколайовичем.
Від інших груп (поки шукав куди записатись) дізнався. Що в школі №43 на Масарика 9, теоретичний курс веде хороший лектор (не згадаю як його імя) і як інструктор з водіння він всім подобався. Мені не пощастило до нього потрапити, бо запізнився на тиждень з початком курсу додати мене в групу він не захотів, що також свідчить про його професіоналізм, а не тупу тваринну жадність до грошей як в Ігора Миколайовича…
Перш ніж остаточно визначитись з автошколою, знайдіть попередній випуск і поговоріть з ними про купу прихованих умов та недомовок які можуть бути у кожного вчителя… Щасти

Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення tjey » Сер, 30 жовтня 2013, 18:55

lolius,
вот ще онда людина яка каже що Ігор Миколайович тілки з вигляду нормалним вигляжає . А потім фігнею мається гроші збирає і тести роздає.
Якщо не секрет скільки всього разом вийшло в грн. ? і скільки зара вартує одна година занять практики ?

Аватар користувача
jon
Повідомлень: 2307
З нами з: Сер, 29 серпня 2007, 19:43
Ім'я: Іван
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Номер: 8411
Звідки: сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення jon » П'ят, 01 листопада 2013, 21:56

Найкраща автошкола - це Досафт.
гази - - жарять, тази - - валять а крази - - решают

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення Myself » Суб, 02 листопада 2013, 00:20

jon писав: Досафт.
:facepalm Оце назвав :facepalm Шо єто? Якщо ти про ДОСААФ (добровольноє общество содействия армии, авиации и флоту) - то я кагбе в цоці...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
jon
Повідомлень: 2307
З нами з: Сер, 29 серпня 2007, 19:43
Ім'я: Іван
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Номер: 8411
Звідки: сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення jon » Суб, 02 листопада 2013, 11:25

Подумає пару букв не такі.
гази - - жарять, тази - - валять а крази - - решают

nika77
Повідомлень: 2
З нами з: Вів, 12 листопада 2013, 22:09
Ім'я: nika
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автошкола

Повідомлення nika77 » Вів, 12 листопада 2013, 22:36

Я б порадила тільки і виключно школу водійської майстерності Реги!!! Після "навчання"(не буду описувати цей цирк, майже всі знають, що там відбувається) в звичайній автошколі, отримавши права, я їх відклала на декілька років. Коли довелось сісти за кермо, я була в шоці..Але добре, що є Тарас Рега і його команда класних інструкторів!!!Вони буквально за декілька занять навчили мене, "білявку за кермом", не тільки добре їздити, а ще й правильно паркуватись, в мене пропав страх їздити, вже на закінченні курсу я самостійно виїжджала в центр (хоча всі друзі мені казали, що найшвидше я туди виїду після 1-2 місяців самостійної їзди!!). Зараз збираю гроші, щоб знов піти до них, але тепер вже на екстремальне водіння)))) Для тих, хто вагається куди піти вчитися, скажу однозначно-тільки туди!!На мою думку краще купити права, теорію можна вивчити самостійно за допомогою інтернету, а на водіння-в школу водійської майстерності!!

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення ugine31 » Вів, 12 листопада 2013, 22:37

nika77, Тарасик, браво.

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Автошкола

Повідомлення MAGYLA » Сер, 13 листопада 2013, 10:43

Myself писав: то я кагбе в цоці...
я от думаю ти букву перепута
Myself писав: то я кагбе в шоці...
чи пропустив
Myself писав: то я кагбе в цьоці...
:D
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автошкола

Повідомлення Figaro » Суб, 17 січня 2015, 10:23

які зараз розцінки в автошколах? і в цілому скільки права получаються? Хтось в курсі шо за школа на варшавській?
TRT

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 68 гостей