Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Аукціон еВау
Аватар користувача
hugo
Повідомлень: 333
З нами з: Чет, 15 березня 2007, 11:56
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення hugo » Сер, 17 червня 2009, 00:39

единственное что следует внимательно проверять - это Positive feedbacks у селлера. Он должен быть максимально положительным. Тогда у вас не будет ни единой проблемы. Покупать у забулдыг с 50% Positive feedbacks строго запрещается :D

Желательно, что б чуваг-продавец с ebay имел статус Power Seller. Тогда смело совершайте покупку и будьте уверены что его акк и репутация ему дороже его мамы :D

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Lyubomyr » Сер, 17 червня 2009, 00:41

hugo, з англійським ще зрозуміло а от з німецьким, ніхт фірштейн

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення vovka » Сер, 17 червня 2009, 00:50

hugo писав:на ebay такого не бывает
нуну :D спробуй найди спарені dellorto dhla 48 і запчастини до них на ebay, особливо на американському ебей :) нетреба категорично про щось заявляти. не всі там купляють тільки флешки, мафони і інший ширпотреб.
это об чем ? об уплате налогов ?
розтаможка. закони прочитай.
всі товари які пересилаються фізичній особі з за кордону державною поштою немають перевищувати 200 євро в декларації. інакше 44% надбавка (20% мито і від тої суми ще 20% ПДВ)! з кур'єрами ще жосткіше, так як там митниця перевіряє строгіше посилки і шансів "проскочити" менше в десятки раз.
hugo писав:даже сами знакомые таможенники советуют посылку до 1000$ пускать не через таможню а напрямую физ лицу.
мдя.. звиняй но це брєд. "напряму" це яким чином ? під землею чи через космос ? :D а якщо через кордон тоді на посилці є декларація. якщо там вказано більше 200 євро - читай вище :)))
якщо там не вказано нічого - рахуй таможня це вскриває і оцінює власноруч. фішки типу "подарок" вже давно не в моді, на митниці не дураки сидять :D
я не розглядаю "лівих" методів, типу передати товар через шофера автобуса і т.п. на це 99% продавців не згодні і треба посередника :D
hugo писав:Кароче все детский бред. Не запугивай людей не зная темы.
карочє я бачу ти не в темі. не вводи людей в оману :sing
hugo писав:USPS etc etc. А это очень серьезные канторы и потеря или недоставка посылки равно NULL.
USPS це не кур'єр, це державна пошта америки, яка всі посилки вантажить на нашу укрпошту :D якщо якийсь конверт то прийде в поштовий ящик, а якщо серйозніше то прийдеться топати на пошту, там можеш дізнатися що твоя посилка на митниці, дадуть тобі скерування. приїдеш на митницю.. оплатиш і забереш посилку :))
Lyubomyr писав:ну то і кому вірити?
сам почитай ebay-forum.ru і сам розберися для себе, а то тут зараз наговорять всякої херні а ти потім будеш з митницею вирішувати свої проблеми.
можеш для приколу заказати ноут якийсь новенький ціною як тут сказали до 1000$ і подивитися потім на скільки попадеш, для більшого ефекту вибери доставку кур'єром типу UPS або FedEX :D

я на ебей купую не часто, но рейтинг вже який не який там є. посилок 25-30 прийняв. на різні суми. і на 10 баксів, і на 50, і на 500. кожну габаритну посилку провіряла митниця :sing посередниками користувався разів 10 мабуть так як варіантів "напряму" тупо не було.

Аватар користувача
hugo
Повідомлень: 333
З нами з: Чет, 15 березня 2007, 11:56
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення hugo » Сер, 17 червня 2009, 00:51

Lyubomyr писав:hugo, з англійським ще зрозуміло а от з німецьким, ніхт фірштейн

ну тогда читай выше мой пост про китайских пионеров :D шутка, не обижайся. Просто ты изначально настроен на создании себе проблем а не на их решении.

ну вот например лот

http://cgi.ebay.de/AUNA-10-DOPPEL-SUBWO ... 7C294%3A50

AUNA 10" DOPPEL SUBWOOFER AUTO CAR HIFI BASS KISTE BOX - что тут малопонятного для человека который этот товар целенаправленно ищет ?

EUR 99,90 - а тут ?

99,5 % Positiv - и здесь ?

а сам текст-опиcание товара закидываете в гугл транслейт и получаете представление о покупке.

Правда все просто ?

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Lyubomyr » Сер, 17 червня 2009, 00:56

vovka писав:можеш для приколу заказати ноут якийсь новенький ціною як тут сказали до 1000$ і подивитися потім на скільки попадеш, для більшого ефекту вибери доставку кур'єром типу UPS або FedEX
якщо це до мене, то мені простіше буде самому купити чи в Америці чи в Азії, а з запчастинами з німців трохи не то.
vovka писав:сам почитай ebay-forum.ru і сам розберися для себе

дякую, вже читаю

Аватар користувача
hugo
Повідомлень: 333
З нами з: Чет, 15 березня 2007, 11:56
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення hugo » Сер, 17 червня 2009, 00:57

vovka, ты про все это на сайте посредника начитался ? :D

ты банальный теоретик который боится что то попробовать сам и доверяется чтиву которое нацелено на изначальное запугивание людей и тем самым заставляет пользоваться услугами посредников :D В этом мире все не просто так, и в наше время каждая строчка мусоро-интернет текста написана с чей то определенной комерческой целью ;)

Братан - ты еще одна жертва грамотных чуваков ;)

P.S.

vovka, читай ebay-forum более внимательней ггг мы те там еще и не такого напишем ыыыы

Аватар користувача
hugo
Повідомлень: 333
З нами з: Чет, 15 березня 2007, 11:56
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення hugo » Сер, 17 червня 2009, 01:14

vovka писав:нуну спробуй найди спарені dellorto dhla 48 і запчастини до них на ebay

я вот, простой сельский человек испугавшись одного только названия этого эксклюзивного продукта, решил просвятить себя и понять чем же меня запугивают... гггг

оказалось это карбюратор, сущесвующий во вселенной в едином экземляре, и хранящийся в сейфе золотоговалютного фонда США ! :D

vovka, че за бред ? кто такие вещи на ebay покупает, есть же сайт производителя

http://www.dellorto.co.uk/merchandise/howtobuy.asp

http://www.dellorto.co.uk/merchandise/p ... ectionID=1

и че вас к посредникам все время тянет ? :D

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Demyan » Сер, 17 червня 2009, 08:12

Внесу свою лепту так як в цьому питання розуміюся бо кожен день з тим стикаюся.

vova правий, hugo нажаль ні в більшості випадків.

1. Найгірше те що більшість проадвців не хочуть відправляти товари в СНД - тому люди беруть посередників які мають офіси в штатах і звідти відправляють сюди.
2. Мито до 200 євро і до 50 кг не сплачується далі - треба платити. Однак не завжди бо іноді мито пропустить і все, але затримати може - тоді можна пробувати відствоювати щоб не платити мито - чи на фізичне чи на будь-яке лице значення немає - це інше питання як відстояти.
3. Посилки відправляюються не обовязково курєрами - треба дивитися і говорити з продавцем чим він відправить - різниця в грошах суттєва.
4. Навіть звичанйою поштою можна попросити трек номер (рекомендована) - легше потім відстежити, як - інша тема.
5. Те що продавець має 100% фідів не означає що він ас, так як фіди можна заробити купляючи товар по 0,99 долара і маючи 1000 позитивних фідів - треба дивитися що і коли ставили фіди. Як не пролетіти з продавцем - теж інша тема.
6. Форум ебей - фактично можна забити на ньому так я переконався що на серйозні питання там ніхто відповіді не дасть а тільки баламутять і в той же час всі дуже круті покупці/продавці.

Якщо когось цікавить детальніше - пишіть, бо все не опишеться і не розкажеться.
P.S. я не є посередник і не доставляю товарів тому в тому не зацікавлений :)

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Коба » Сер, 22 грудня 2010, 14:27

Одним словом надумав купити на ебай ось цей девайс http://cgi.ebay.com/Star-X10-Unlocked-D ... 822wt_1173
Наскільки я правильно зрозумів, що в мене на рахунку, карточку я прив'язав робочу гривневу і вона пройшла верифікацію ПайПелу, має бути сума не менше приблизно 1500 грн., щоб купити цей товар Bay it Now. Далі заходжу на ПайПел і через відправка платежу оплачую за товар, потім пишу продавцю, що я такий-то оплатив за 260672668385 лот і прошу в міжнародній декларації вказати, що це подарунок, а от з підправкою, я щось не зрозумів :ninja Чим він має відправити і як він цей товар відправляє, як краще?
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення vovka » Сер, 22 грудня 2010, 14:34

Коба писав:і прошу в міжнародній декларації вказати, що це подарунок
недумаю що це добрий варіант.
в Україну митом не обкладається товар до 200 євро. якщо він задекларує 120 баксів то це нічого страшного. а от якщо подарунок то митниця може доколупатися і самостійно оцінити. взагалі з тими мобілами трохи апасно в плані митниці.

в Україну пише FRee shipping, але щось підозріло, бо він у половину європи не відправляє а от в Україну шле ))
От сюда не шле в Європу:
Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Republic of, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Guernsey, Iceland, Ireland, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Vatican City State
Ліпше перед покупкою напиши йому і уточни чи шле в Україну і чи то безплатно.

Відправка звичайною поштою.
Коба писав:має бути сума не менше приблизно 1500 грн
треба щоб було біля 130 баксів (якщо доставка free), залежно по якому курсу тобі банк сконвертує гривню.

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Коба » Сер, 22 грудня 2010, 14:48

vovka, :beer дякую попробую ввечері йому чи їй :D написати.
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення vovka » Сер, 22 грудня 2010, 14:55

hugo писав:че за бред ? кто такие вещи на ebay покупает, есть же сайт производителя
шось я це все пропустив :D
ти на тому сайті производителя той карбюратор бачив ? )) ткни носом ) потім ціну подивися там і на ебеї. шось ти таке понаписував .. одні емоції, а толку мало :))
кстаті з того сайту багато чого вже замовляв. є речі які там вигідно купляти, а є такі яких нема і вигідніше з китая через посередника.
hugo писав:Братан - ты еще одна жертва грамотных чуваков
мені подобаються такі теоретеги :D
в мене на ebay вже покупок більше 50. осічок небуло. більшість напряму, дещо через посередників. є речі які напряму не привезеш і не знайдеш в магазині і т.п.


p.s. з ебая приймаю напряму тільки звичайною поштою. надійно. хоча по термінах деколи затримують. і звичайними посилками, і рекомендованими. сенсу юзативсякі DHL небачу.

Аватар користувача
RED_Spider
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1682
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 15:15
Стать: чоловік
Авто: Ford Orion RS Turbo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення RED_Spider » Сер, 22 грудня 2010, 15:59

Коба писав:Далі заходжу на ПайПел і через відправка платежу оплачую за товар, потім пишу продавцю, що я такий-то оплатив за 260672668385 лот
не потрібно цього робити, при купівлі тобі пропонується одразу оплатити, оплачуєш і все
Коба писав: і прошу в міжнародній декларації вказати, що це подарунок,
Вовка правильно написав краще такого не робити ато тоді точно митниця доколупаєтьс
Коба писав: а от з підправкою, я щось не зрозумів :ninja Чим він має відправити і як він цей товар відправляє, як краще?
там повинно бути написано якою канторою він відправляє

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Коба » Сер, 22 грудня 2010, 16:37

vovka писав:Відправка звичайною поштою.
Тобто посилка прийде на місцеву пошту, а декларацію вони видають? Щоб легалізувати телефон :)
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення vovka » Сер, 22 грудня 2010, 16:52

Коба писав:Тобто посилка прийде на місцеву пошту, а декларацію вони видають? Щоб легалізувати телефон
та от я тому і писав що з телефонами там не все так просто. порийся краще на ebay-forum.ru по тому питанню. там такі теми про електроніку і телефони популярні.

от наприклад
http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic19893.html
http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic16236.html

я телефонів не купляв. може Demyan підкаже.

Аватар користувача
OKurylyshyn
Повідомлень: 1252
З нами з: Вів, 10 серпня 2010, 15:07
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Renault M3
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення OKurylyshyn » Сер, 22 грудня 2010, 17:58

Коба,
Не спіши, глянь в ПП

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Коба » Сер, 22 грудня 2010, 18:01

OKurylyshyn писав:Коба,
Не спіши, глянь в ПП
Глянув ніц нема :santa
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
OKurylyshyn
Повідомлень: 1252
З нами з: Вів, 10 серпня 2010, 15:07
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Renault M3
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Аукціон еВау

Повідомлення OKurylyshyn » Сер, 22 грудня 2010, 18:03

Коба писав:
OKurylyshyn писав:Коба,
Не спіши, глянь в ПП
Глянув ніц нема :santa
Вже є, та дай троха часу аби написати.

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Коба » Сер, 22 грудня 2010, 18:30

OKurylyshyn, :oops Дякую Олег :beer можливо Ти і правий, я скористаюсь твоєю порадою :santa
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Аукціон еВау

Повідомлення Vexler » Сер, 22 грудня 2010, 20:42

я купляв і не один раз....все гуд крім випадку з перстнем (L.A.)...так і не приїхав..наші ур*ди подумали що золотий :D
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей