Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Закордонний паспорт.
Аватар користувача
MEGASinK
Повідомлень: 1060
З нами з: Нед, 20 вересня 2009, 23:25
Ім'я: Sergiy
Стать: чоловік
Авто: MEGANE 2 CC
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення MEGASinK » Суб, 26 грудня 2015, 09:57

в мене мама працює з хімією.всі руки попечені.то при здачі відбитків для візи-все якось пройшло ок.а вот при перетині кордону,стражі гранічні хвилин 15 мучились поки їм вдалось зняти відбитків пальців в мами. казали 'пані,наступного разу не мочіть руки в доместосі' ))
тепер якшо мама планує їхати закордон,то за тиждень до поїздки починає мастити руки кремами,робити різні ванночки щоб хоч трохи відновилась шкіра на руках)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення vovka » Суб, 26 грудня 2015, 09:59

MEGASinK писав: а вот при перетині кордону,стражі гранічні хвилин 15 мучились поки їм вдалось зняти відбитків пальців в мами. казали 'пані,наступного разу не мочіть руки в доместосі' ))
от це паходу найбільший напряг.. напевно краще щоб просто вписали "фізична вада". Бо якщо б мені вчора на 20 хвилині таки якось вдалось здати відбитки, то на кордоні щоразу мучитися - це ппц.. а якщо б не вдалось вже на кордоні то що вернуть назад ? :surprised

Тільки от питання чи якщо буде безвізовий, а в мене "фізична вада" і відбитків нема - то чи пустять мене за кордон без візи, чи прийдеться робити як всім решта з звичайними паспортами ? :surprised

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення VETERAN » Суб, 26 грудня 2015, 10:38

В біометричному відбитки пальців - тільки один з видів біометрики. Ще є портрет, всякі параметри і т.п. А ще підпис.
У мене дубова шкіра - також на кордоні поляки довго мнуть мої пальці на тому шкельці.
:D

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення weber » Суб, 26 грудня 2015, 19:37

vovka, жінці те саме написали - фізична вада, хоча вона була їх здала, але потім за якийсь час вони ще раз її викликали, бо в них щось пропало, а другий раз вже не бралися. Але це [цензура], оскільки на кордоні і так братимуть відбитки в будь-якому випадку, незалежно який паспорт (з новими візами вже беруть).

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення romanbelyj » Нед, 27 грудня 2015, 09:16

хто може чітко сказати?
в травні отримав на руки закордонний паспорт (не біометрику) разом з дружиною, в паспорті дружини вписана з фото дитина. Термін дії 10 років.
так от питання: ці паспорти діючі для перетину кордону? чи вже треба все знову виробляти ???
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення sheva_lviv » Нед, 27 грудня 2015, 09:49

romanbelyj, дійсні, ніхто ще їх не відміняв.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Morozov » Нед, 27 грудня 2015, 09:51

romanbelyj писав: ці паспорти діючі для перетину кордону?
Діючі до кінця їх терміну дії.
але коли запрацює безвізовий режим, вам всерівно прийдеться виробляти візу.


Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Morozov » Вів, 12 січня 2016, 19:42

Доречі, а це ж вже почали видавати внутрішні паспорти (пластик), хтось буде міняти ? Правда покищо видають тільки безкоштовно, ти хто отримує перший раз, а процедура заміни старого на новий ще не здяється не працює.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Sluva » Вів, 12 січня 2016, 20:15

vovka писав: Зайшов в 16:00 в Залізничний дмс на Я.Мудрого.. Черг 0. Одна людина переді мною.
Сидить кобіта в коридорі.. Стоїть термінал..
Зайшов нині кобіти нема,термінал не працює.Спитали в якому районі живу,кажу Франківський,ойой кажуть вам краще йти на Чупринки,всеодно будем туди запит на вас давати...так як я зайшов тільки пробити що куда то подякував за консультацію.Зайшов у Франківський,терміналу нема,дали мені кучу анкет,квитанції в банк(лишні 60грн присутні) завтра може піду спробую зробити то все
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Dexter » Вів, 12 січня 2016, 20:41

Sluva, напиши на лишніх квитанція посилання на три букви і віддаш їм :D скашеш шо то в банку так написали
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення doris » Вів, 12 січня 2016, 21:03

Sluva, за що платиж той що лишний?

Сьогодни з другои спроби забрав свий биометричний. З першои не могли виддати бо перед видачею провиряють, а комп небачив инфи з видбитками. Чувак перегружав комп пару раз сказав що то глюк и попросив прийти за декилька днив)
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення vovka » Вів, 12 січня 2016, 21:43

doris писав: за що платиж той що лишний?
за якісь "послуги дп документ".
Sluva писав: кажу Франківський,ойой кажуть вам краще йти на Чупринки
ти маєш право будь де робити. думаю то просто їм "краще", певно менше гемору от і футболять.

Там просто нюанс в тому що платити помоєму держмито треба по реквізитах прописки (відповідно в залізничному дмс реквізити висять залізничні, а в франківському франківські, хотя в банку вони скоріш за все відомі, от моя жінка в пустомитівському кредіагріколі заплатила на залізничні реквізити згідно прописки).

Кобіту певно прибрали після моєї писанини в фейсбуку. Але термінал вже могли би й не відключати :facepalm

Я б ту лєву квитанцію просто не платив і по всьому. Думаю навіть не посміють перепитати чого її нема. :ninja

А як почнуть вознікати то нагадай оце :-)
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9540203187

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення igorok » Вів, 12 січня 2016, 22:10

Тулять зайву страхівку. Я робив терміновий паспорт свому малому на Хмельницького. Ціну глянув на сайті - сімсот з копійками, за терміновий.
Оформив, відправили до терміналу оплачувати, а там стюардеса, як Р.Писанка, каже:
- я Вам поможу проплатити.
- ок мацьоня, давай.
- з Вас вісімсот з копійками.
- якого Х.., на Вашому сайті сімсот з копійками, і тикаю їй сторінку дмс на телефоні з тою ціною :D
- я нічо не знаю, то не я собі придумала, то все згідно бланків оплат.
- давай, кажу, глянемо ті бланки. Вона починає клікати той термінал - бланк, шманк, послуги, шмослуги, мито, шмито, комісії, шмісії, дог. страхування, :shock што? який такий дог. страхування??? я ніякого договору страхування з Вами не заключав, мені страхівки Вітя Vexler робить Я того платити не буду!!!
- Зараз піду взнаю, чи так можна. Вертається, каже можна, і злосно пихає мої куп юри в термінал.
Цуки, шось подібне мав в паспортному, коли малого прописував, тоже там навішали якоїсь фігні, послав - і все зробили, а скільки люду не звертає на це уваги? Треба заплатити - значить платимо. :facepalm :angry :angry :angry

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Sluva » Вів, 12 січня 2016, 22:15

vovka писав: ти маєш право будь де робити. думаю то просто їм "краще", певно менше гемору от і футболять.
Та я в курсі,якби я мав всі копії і оплати то я б "затявся" а тут так на дурняк прийшов попитався...
vovka писав: Я б ту лєву квитанцію просто не платив і по всьому. Думаю навіть не посміють перепитати чого її нема.
та так і буде,але...у Франківсьій службі сказали оплатити всі квитанції і в 1-й кабінет до начальника щоб завізував всі папери,а отут чую я завтра відірвусь ібо даю 100% будена ту додаткову доплату розводити
doris писав: Sluva, за що платиж той що лишний?
тіпа оплата за договір між мною і ДП Документ що вони мої документи красіво поскладають у файлик :)
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення doris » Вів, 12 січня 2016, 22:46

:surprised в ЧГ такого не тикають. принаймні ні мені ні тим що поряд стояли)) графік видачі готових паспортів середа і пятниця я два рази приїжав в інші дні і нічого, без всяких питань, видають. графік здачі до 17 год, а сьогодні 17.30 ще троє людей в черзі стояло... відразу видно шо до європи рукой падать)) :roll
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Sluva » П'ят, 15 січня 2016, 21:08

Ітак сьогодні здав доки на новий біо аусвайс на Залізничній.
Початок роботи о 9.00,в 8.30 я вже був 23,дали талончик з номерком і на екрані пише орієнтовну годину коли мене приймуть,мені сказало 14.18хв,потім в "консультації" дали листочок з сумами які треба проплатити.Офіційні платежі я проплатив, 60грн сказав ніфіга,тьотя образилась і каже "самі собі тоді робіть ксерокси"(с) .Прийшов у 14.00, зайшов,кажу так і так від послуг консультанта відмовився,тому анкет і заяв не маю,дайте бланка буду заповняв,без питань видали бланки,за 3хв заповнив в коридорі по зразках,віддав, мене пофоткали,зняли відбитки і сказали вільний...
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення vovka » П'ят, 15 січня 2016, 21:48

Sluva, :thumbup
Sluva писав: Початок роботи о 9.00,в 8.30 я вже був 23
вкотре переконуюсь що все треба робити до свят. 25 грудня я був другий в черзі в 16-00.

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення Vusiko » Суб, 16 січня 2016, 07:23

Sluva писав:
vovka писав: Зайшов в 16:00 в Залізничний дмс на Я.Мудрого.. Черг 0. Одна людина переді мною.
Сидить кобіта в коридорі.. Стоїть термінал..
Зайшов нині кобіти нема,термінал не працює.Спитали в якому районі живу,кажу Франківський,ойой кажуть вам краще йти на Чупринки,всеодно будем туди запит на вас давати...так як я зайшов тільки пробити що куда то подякував за консультацію.Зайшов у Франківський,терміналу нема,дали мені кучу анкет,квитанції в банк(лишні 60грн присутні) завтра може піду спробую зробити то все
Мене тими ж словами в Личаківський послали :D

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Закордонний паспорт.

Повідомлення vovka » П'ят, 22 січня 2016, 16:57

http://dmsu.gov.ua/novyny/novyny-dms-uk ... ji-sluzhbi
Як відомо, у багатьох підрозділах ДМС працівники підприємства надавали громадянам супутні послуги, що створювало можливості для зловживань через переконання відвідувачів, що ці послуги та оплата за них є обов’язковими. З виведенням представників підприємства, надання будь-яких супутніх платних послуг у приміщеннях підрозділів ДМС буде заборонено.

Та невже це сталося :roll :angel

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 58 гостей