Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Буває паркуюсь як ідіот

Невмію по іншому
14
2%
Просто невмію
17
3%
Лєнь
23
4%
Так немає місця, мушу тут стати
163
27%
Я на 5 сек...
102
17%
Я нормальний
274
46%
 
Всього голосів: 593

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Bohdan » Сер, 21 жовтня 2015, 20:53

Doktor писав: якщо людина стоїть під знаком але її авто не заваджає проїду то таке авто евакуйовувати не потрібно
:facepalm Може йому ще сотку накинути, щоб мав на платну стоянку?
Doktor писав: нових парковок в нас не роблять а навпаки їх зменшують. машини ставити десь треба
Нема місця - не користуйся автомобілем.
Doktor писав: штрафи повинні розраховуватись відповідно мінімальної зарплати в країні,це по моєму справедливо.
Ні. Відповідно тяжкості можливих наслідків. П'яний за кермом - 50 000 грн на перший раз, 200 000 тис на другий і т.д.
Doktor писав: впровадження камер і автоматичної фікасіції порушень пдр я вважаю недоречним якщо в нас не має достатньої кількості парковок, і якісних доріг,розмітки та іншої інфраструктури
У Львові порівняно з тим, що було 10-15 років тому, прекрасні дороги, розмітка і все решта. Нічого не заважає їздити по правилах і паркуватись в дозволених місцях. Чи може в Кракові чи Варшаві море безплатних парковок в центрі міста? Я 40 хвилин в Кракові в центрі шукав де стати на ПЛАТНИХ парковках, не говорячи вже про безкоштовні.
Держава апріорі тобі нічого не винна. І держава, це не Порошенко і ВР. Це ти, я, наші сусіди і т.д. І не Президент паркується на газонах у Львові, літає вночі по Липинського, їздить проти руху, ламає боларди і т.д. ;)

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Doktor » Сер, 21 жовтня 2015, 21:05

Bohdan, читай попередній пост.
Bohdan писав: Нема місця - не користуйся автомобілем.
нема їди не їш, нема туалетного паперу не витирай сраку,нема грошей не заробляй. і далі в тому стилі

я просто не вїжаю що такого доброго зробила для тебе держава що ти так біжиш захищати її?
Bohdan писав: У Львові порівняно з тим, що було 10-15 років тому
ти поїдь за кордон і подивись як там, і потім сумно заплач.
Bohdan писав: Держава апріорі тобі нічого не винна.
ну то по твоїй логіці і я тоді нічого не винен.
Bohdan писав: Може йому ще сотку накинути, щоб мав на платну стоянку?
може просто вирішити проблему шляхом збільшення парковок? чи держава окремо і громадяни теж? помічаєш яке в тебе мислення?
Bohdan писав: Ні. Відповідно тяжкості можливих наслідків. П'яний за кермом - 50 000 грн на перший раз, 200 000 тис на другий і т.д.
це всього ліш ватні мрії про сильну руку і концтабір.
Bohdan писав: з них патріотів - раби, тупі ніщєброди які не поняли жизнь.
раби це ті люди які це терплять і не обуруються.яким кажуть що вас будуть ще більше карати а вони радіють
якщо боретесь то ви вже вільні-слова когось з великих
Пі по новому

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення xxfOxx » Сер, 21 жовтня 2015, 22:01

Doktor писав: 1 Якщо людина стала як ідіот на дорозі і авто заваджає проїзду його не можливо обїхати то її потрібно евакуювати . з цим ясно?
2 якщо людина стоїть під знаком але її авто не заваджає проїду то таке авто евакуйовувати не потрібно,оскільки багато ситуацій є спірними як у випадку із фоксом,+ нових парковок в нас не роблять а навпаки їх зменшують. машини ставити десь треба
3 штрафи повинні розраховуватись відповідно мінімальної зарплати в країні,це по моєму справедливо.
4 впровадження камер і автоматичної фікасіції порушень пдр я вважаю недоречним якщо в нас не має достатньої кількості парковок, і якісних доріг,розмітки та іншої інфраструктури. оскільки держава має дбати про своїх громадян, а не думати як їх нагнути (факти про те, що ми одні з найгірших країн в цьому плані у світі я навів вище)

5 я розумію, що форум це форум і в кожного є своя думка,тому здорова дискусія і прехід на особистості треба відрізняти. я в реальному житті дорогу жодному з вас не перейшов,і нікого не кинув на гроші чи не підставив. і всі хто мали зі мною справи не можуть сказати що я їх чимось обідив,а це говорить про мене як про людину.
1. я б здивувався якщо б ти написав інакше, але давай уточнимо - нащо ту машину забирати? держава ж їй не зробила парковку, може людині так зручно тут запаркуватись?
2. згоден - не евакуйовувати, вї....шити штраф на 1 тисячу грн, хоча б, з терміном оплати - тиждень, не оплатив - пеня, тоді не буде уйо...ків що паркуються на тротуарах, залишаючи місце на прохід боком, не буде пробок - бо проїзджаючи вулицю де мало б бути 3 смуги а натомість тільки 1 ти їдеш дуже повільно, і зменшиться загазованість міста.
Спірна ситуація зі мною - то ти про відео про [цензура] на шкоді? Я згоден навіть заплатити штраф, за всі порушення але після того, як оштрафують шкоду. Щодо парковки - мені ніхто нічого не зможе притикнути, як їду до батьків в центр то можу і 20 хв кружляти, або із дитиною пішачком хвилин 15-20 пройти, але під знак не стаю, і як рогуль з фотки з волгою теж.
3. згоден з Бодькою, штраф тре херячити такий, щоб ти 150 раз подумав чи тре тобі з включеною аварійкою перти під знак, чи по зустрічній через дві суцільні, бо ти так всіх "лохів", що стоять в пробці на....бав, штук 10 - за подвійну суцільну, штук 5 за цеглу і тд, за п'яноту - взагалі права забирати без права перездачі на кілька років.
4. ти пишеш брєд :facepalm Парковки є, тільки не під самим будинком, розмітка маже всюди є, світлофори всюди робочі, АЛЕ [цензура]!!! жодного разу не бачив щоб зупинялись ПЕРЕД стоплінією на світлофорі, щоб рух починали на зелене, щоб на жовте, а в нас є ідіоти які й на червоне їдуть - от для таких і треба фіксацію, двома руками за.
5. я на особистості не переходив, критикую тільки твою думку.

Аватар користувача
COMANDOR
Повідомлень: 334
З нами з: П'ят, 11 листопада 2011, 00:35
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet EPICA 2,0 ГБО
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення COMANDOR » Сер, 21 жовтня 2015, 22:32

Doktor писав: в день стоматолг вночі і на вихідні помагаю майстру по кузову робити машини.
дозволь поцікавитись, вдень допомагаєш лікувати зуби, а вночі болгаркою тими ж руками? (не шарю пов"язаності професій, груба фізична праця зменшує чутливість рук, котрі так необхідні для дантиста).
Хочеш миру - готуйся до війни.
адвокат 0,5 нуль 64 два 7 16два

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення azakharchuk » Сер, 21 жовтня 2015, 22:44

Doktor писав: то йому варто адекватно їх розраховувати : не по грошовому номіналу, а по коефіцієнту співвідношення доходів до розміру тарифів ЖКГ.
Давай Apple будет рассчитывать стоимость iPhone 6s по коэффициенту соотношения доходов к стоимости iPhone. Tesla будет рассчитывать стоимость Model S по коэффициенту соотношения доходов к стоимости Model S.

Ну а че, нам-то тоже хочется. Вот тогда заживем!

Зображення

Объясни мне, как зависит мировая цена на нефть, на основе которой формируется цена на газ (ну и дальше коммуналка), от доходов среднестатистического украинца?

Суть всей твоей риторики, это нагнуть всех вокруг под уровень твоего дохода. Вот мой уровень дохода, такой какой он есть, и на него я хочу: заплатить за квартиру, накормить, одеть, обуть себя и всю семью, раз в неделю обедать в ресторанах, содержать машину и пр. И с этих налогов, дороги должны быть ровные, парковки везде и бесплатные и множество других благ. И все это тебе должно обеспечить государство, а ты сам тут как бы ни при чем. Так?

А смысл остальным напрягаться, вкалывать, если все можно получить и так? Только это не работает (под катом пример).
Худо-бедно работает пока что только капитализм, в котором все решает твоя производительность - сколько ценности ты можешь создать за единицу времени. От этого зависит твой доход, от которого зависит твой уровень жизни. Хочешь более высокого уровня жизни, поднимай свою производительность. Свою! Создавай больше ценностей.

Чтобы ты не думал, что меня все устраивает, и я защищаю государство, только перекладывая ответственность на тебя. Я тоже хочу, чтобы у нас были ровные дороги, у меня даже есть вполне конкретная причина. Неровные дороги понижают мою производительность. В 2013 я по работе ехал в Ст. Самбор. 81 км - 2:15 минут в одну сторону, назад психанул и доехал за 1:50. Четыре часа вместо двух, которые я бы потратил в Польше! Я просто потерял два часа в дороге, вместо того, чтобы потратить их на то, что приносит деньги. Кроме того, при таком состоянии дорог, выше расход бензина, который мы импортируем. Плюс, вместо того, чтобы лишний раз пойти поужинать в ресторан, в кино, в бассейн, и оставить в экономике страны деньги, которые пойдут кому-то на ЗП, на налоги, увеличивая ВВП и благосостояние, я лишний раз поеду на СТО, и куплю импортные запчасти к ходовой, т.е. деньги уйдут из страны, ухудшая торговый баланс, и создавая давление на курс доллара.

Да, от государства многое зависит. Действия государства определяют коэффициент, на который умножается твоя производительность. Хочется, чтобы он был, как минимум, равен 1, а то и выше. Пусть сейчас он 0.5, т.е. половина твоих усилий гасится неэффективностью государственной машины. Но это всего лишь коэффициент, на который ты множишь свои усилия. Если они близки к нулю, то тебя никакой коэффициент не спасет.
Doktor писав:як ти собі уявляєш відкрити свій бізнес людині яка не має за що піти в ресторан з жінкою? який бізнес? де взяти гроші на той бізнес? ти впевнений, що він буде успішний? то давай відмінимо всі професії і всі відкриють бізнес. нащо взагалі в університеті вчитись?
Опять, дайте денег, инвестиций, сделайте мой бизнес успешным.

По-твоему бизнес - это сразу Криворожсталь? Регистрация ПП - это 34 гривны, плюс 20 гривен на ксерокопии, книгу доходов и маршрутку. У меня родственница ушла с ЗП 2500 грн (а для райцентра - это неплохо, а дело было при курсе 8.00), начала делать... назовем это предметы искусства, сувениры, ручная работа. Продавала через Интернет, потом ездила по специализированным ярмаркам, иностранцы покупали аж бегом. С прошлого года, правда, переключилась на волонтерство.

Если ты хороший стоматолог, и тебя твои клиенты готовы рекомендовать другим, бери в аренду кабинет и на вольные хлеба. Не все сразу, репутация создается годами, но... чтобы не быть голословным. У меня ребенок в прошлом году перенес операцию. В очередь на оперцию к этому врачу стояли пару месяцев. Врач реально вкалывает. В Охмадете, в Параскеве, плюс свой кабинет, в котором иногда принимает в 8 утра, а иногда и в 8 вечера. Иномарка за 40-50К. Старшая дочь учит язык в летнем лагере в Великобритании, младшая - в Швейцарии.

Думаешь, он не учился в университете?

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення g0nzales » Сер, 21 жовтня 2015, 22:58

Doktor писав: бо я не звіздун який розказує ... бо я не звіздун який тут вміє ... я не привик тикати на когось пальцями
Щоби не бути голослівним, оперую лише фактами:
Doktor писав: ну крім підпіжджування як завжди ніхто нічого не написав розумного
Doktor писав: ну добре ти особисто скільки зароляєш?
Doktor писав: а нирку продати не хочеш? ... тільки скільки років ти так проживеш? і хто буде потрахувати твою жінку і доглядати дитину
Doktor писав: рабами були рабами і здохнете
І це лише мала вибірка за 3 останні сторінки. Там ше десь було про "пів форума жидів, мажорів і т.д.", хто має бажання - знайде.

На цьому вважаю дискусію можна завершити.

P.S. Як на мене, Doktor - це той самий Infernal One, тільки в Інфернала - "ваз головного мозку", а в Доктора - "..." (сами впишіть діагноз).
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Bohdan » Сер, 21 жовтня 2015, 23:27

Doktor писав: я просто не вїжаю що такого доброго зробила для тебе держава що ти так біжиш захищати її?
Я сиджу зараз в теплій квартирі, пишу на нормальному ноутбуці, попиваючи пиво після футболу. Завтра їду на роботу, за яку отримую ЗП. Жінка сидить вдома з дитиною, на яку держава платить допомогу. Над головою не літають снаряди, магазини забиті товаром, в любий момент сідаю в машину і їду закордон. Що ще держава має для мене зробити? Скидати мені на картку по 100 грн в тиждень за те, що я громадянин України? А що ти зробив, щоб в нашій державі жилось краще?
Doktor писав: ти поїдь за кордон і подивись як там, і потім сумно заплач.
Закордоном не був давно. Місяців 5 мабуть. Бачив там бомжів, розвалені хати, п'яноту обригану на вулиці, уйму біженців, чорних, арабів і т.д. які клали на закон, культуру і т.д. Пройдись Парижом в кілометрі від центру і ти офігієш від тих гір сміття, купи праституток, пєдіків і іншої швалі. І це одна з найбагатших країн світу. У львові менше тої жеброти.
Doktor писав: раби це ті люди які це терплять і не обуруються.яким кажуть що вас будуть ще більше карати а вони радіють якщо боретесь то ви вже вільні-слова когось з великих
А ти сам помітив, як говорячи про українців ти вживаєш слово "ви", "вас" і т.д. І те, що ти вже не ідентифікуєш себе з Україною, продавши Батьківщину за нещасних пару сотень баксів в місяць (які можна заробляти тут при бажанні) лише підсилює враження про більшість таких "заробітчан", яким клята держава не подарувала на повноліття квартиру, машину, роботу і т.д. Знаєш як вкалують в штатах щоб заробляти більше середнього? Підозрюю що в Україні народ ще не готовий так працювати. А нити ми гаразд. Це ми завжди вміли. Тільки от життя минає. І я зараз зустрічаю людей які в 2006 нили що Революція х.ня, жити стало не краще, ми вже мали бути в Європі в мене мала вже бути крута беха пригнана за 1000 баксів. Пройшло 10 років, а вони мені зараз далі ниють що все херово, жити стало ще гірше ніж тоді, а роботу жоден з них не змінив за весь час. НАВІТЬ НЕ СПРОБУВАВ!!! Я в свої 20 з хвостиком вже на треті роботі працюю. Та суть не в тому. Головне, що суспільство наше вже починає виростати з пост-совкового. Правда багатьом це не підходить. Бо коли кожен сам за себе, нема течії за якою можна просто плисти і триматись на плаву нічого не роблячи. Але й доклавши значних зусиль, можна досягти хорошого результату. Хтось втягується в цей ритм, хтось ламається вже на старті. Комусь це дається дуже тяжко, але пройде час, і ті, хто зараз зневажливо кепкують над "бідністю" українців, будуть здивовано спостерігати за тим, як ті раби їздять на нормальних машинах, не дають хабарі, не паркуються на місцях для інвалідів і т.д. І коли моя дитина буде розпитувати про те, як ми пережили війну і не втратили країну, я хоч не буду змушений сказати "а чорт його знає, я в той час яблука в Польщі збирав".......

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Doktor » Сер, 21 жовтня 2015, 23:42

azakharchuk,
якось не коректно рівняти приватну компанію до держави. при чому дуже
думаю цей графік відповість на цю тезу
Зображення

уряд готовий очолити хоч зараз :-)
azakharchuk писав: Суть всей твоей риторики, это нагнуть всех вокруг под уровень твоего дохода.
суть моєї риторики це те що україна пасе задніх у світі по рівню зарплат,правосуддя ,податків, іт.д ти з цим згідний? думаю так
тоді як в нас можуть бути європейські ціни,європейські штрафи і тарифи,і 1500 грн зарплати? це по твоєму справедливо?
azakharchuk писав: По-твоему бизнес - это сразу Криворожсталь?
ні не криворіж сталь,але не забувай про пожежників, проекти,санстанції,дозвола, відкати, і ще мільйон нюансів ,всі хлібні місця вже давно зайняті а людям лишили крошки+ повторююсь всі не можуть бути ПП бо інжинери і сантехніки теж потрібні. не у всіх людей є до того талант і вміння.

і людина яка ледве живе на зарплату ніколи не ризикне бо вона загнана психологічно в рамки, добре що ми молоді і бадьорі. але крім нас є наші батьки і діди бабусі.
COMANDOR писав: дозволь поцікавитись, вдень допомагаєш лікувати зуби, а вночі болгаркою тими ж руками?
ага то сидиш без роботи поганий,працюєш теж поганий :D
ну відкрию секрет,є робочі рукавиці, диз засоби і одноразові рукавиці, ванна і рем для рук :-) лікар задницю теж руками витирає.


azakharchuk писав: бери в аренду кабинет и на вольные хлеба.
ти лікар без клієнтів бо тебе ніхто не знає аренда 3000 грн в місяць за пів ставки, матеріали ліцензії і решта в районі 2000уо+ питання, ти наприклад закінчив інстиут сам на державному, батьків нема або маєш когось одного, відповідно грошей теж нема як бути? державі ти не потрібен, орендатору теж,навіть собі на матеріали нема. знаєш скільки там нюансів? а після інституту ти щей нічого не вмієш бо тебе вчать всього чого не треба і нчого не показують.
g0nzales писав: Щоби не бути голослівним, оперую лише фактами:
ти ж вирвав текст із контексту,я ж не говорив що конкретно хось [цензура] чи опущений по житті.

ну про рабів я пояснив чому я так вважаю,особисто нікому не казав. при наймі в такій грубій формі.
якщо ти не вважаєш себе таким(жидом,рабом і т.д) то чого ти на це реагуєш?
g0nzales писав: P.S. Як на мене, Doktor - це той самий Infernal One, тільки в Інфернала - "ваз головного мозку", а в Доктора - "..." (сами впишіть діагноз).
та все, що я хочу це щоб в нас була середня зарплата одна з найвищих в світі,найкращі дороги, і громадяни не виживали, а жили,і не хотіли свалити з україни. для початку має бути піднятий рівень життя, а тоді аж штрафи!
це погано ? тобто в мене діагноз бажати українцям добра? ок хай буде так
Bohdan,
Bohdan писав: Я сиджу зараз в теплій квартирі, пишу на нормальному ноутбуці, попиваючи пиво після футболу. Завтра їду на роботу, за яку отримую ЗП.
я дуже радий, що ти маєш таку роботу,але україна від того з останнього місця по бідності не піднялась. мільйони українців живуть за межею бідності? що всі дураки чи всі ліниві?
Bohdan писав: Закордоном не був давно. Місяців 5 мабуть. Бачив там бомжів, розвалені хати
але при тому США економіка №1
А В США ДЕЛА ВСЁ ХУЖЕ! ПО ПЕРВОМУ КАНАЛУ СКАЗАЛИ! ГЛАВНОЕ НАМ ТЕПЕРЬ НЕ ПУСКАТЬ В РОССИЮШКУ ПРЕДАТЕЛЕЙ!!! БРИНОВ ВСЯКИХ И ПРОЧИХ ПЕРЕБЕЖЧИКОВ! ПУСТЬ КРЫС ЕДЯТ ВМЕСТЕ С ЧЕРНОЙ АБАМКОЙ
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ще ніхто звідтам чогось не вернувся, а навпаки туда виїхав.
Bohdan писав: Я в свої 20 з хвостиком вже на треті роботі працюю.
а я на 5 тій і що? нікого я не продавав,я хочу лиш мати можливість заробляти і жити, а не виживати.

а щоб задуматись на кінець то коли барель нафти коштував 100 уо бензин коштував 1 долар,а зараз нафта коштує 48уо і бензин далі коштує 1 уо :facepalm
так само як з українським газом де собівартість видобутку вартує біля 1000 грн а продають його нам по ціні російського :facepalm видубуток газу вже дотягує до 45% від загального. а про калорійність і як його бадяжать я взагалі помовчу.

все мужики всім мир давайте будем завершувати :beer
Пі по новому

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення g0nzales » Сер, 21 жовтня 2015, 23:58

Doktor писав: якщо ти не вважаєш себе таким(жидом,рабом і т.д) то чого ти на це реагуєш?
Я, коли іду по вулиці, і бачу, що хтось кидає сміття не в урну, роблю зауваження; коли бачу, що водій став по рагульськи - також роблю зауваження і прошу перепаркуватися; якщо хтось перечепився і впав, то допоможу підвестися. Так само і на форумі, коли хтось срайе на голову, я реагую.

Твоя ж суть розкрилася в одному твоєму питанні: ти пройдеш повз, бо все що навколо, якщо не зачіпає безпосередньо тебе, не б'є по голові чи не "турбує кишеню",- пофіг. Можливо, жити з такою позицією легше, але з часом, думаю, відчуєш наслідки.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення g0nzales » Чет, 22 жовтня 2015, 00:01

Doktor писав: все мужики всім мир давайте будем завершувати
І я так кажу. Кожен собі висновки зробив, або не зробив, або поржав, або перегорнув сторінки та і по всьому.

Peace on you, як кажуть у Штатах :beer :-)
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Doktor » Чет, 22 жовтня 2015, 00:02

g0nzales, ні ні ти не зрозумів,якщо машина стоїть під знаком, але нікому не завджає,то я пройду повз,але якщо хтось викине сміття чи запаркується як мудило я теж зроблю зауваження :-) просто вся суть в тому щоб не перегинати палку розумієш?
g0nzales писав: Peace on you, як кажуть у Штатах
так і має бути ворогами через різні думки не треба ставати всі ми люди :beer
Пі по новому

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 22 жовтня 2015, 08:42

Ітогі падведьом : раціональне зернятко в цих всіх потоках тексту за останні сторінки можна знайти в кожного дописувача ! ІМХО :sing

П.С. Ще одне ІМХО : держава Україна за 24 роки таки не відбулась :sad
І ще років 6-10 ніфіга особливо не зміниться ! Хоч ми і будемо із шкури лізти , щоб таки почалась ремісія , як не повна , то хоча б часткова. Причому, в методі змін я плюсанусь Доктору : на даному етапі демократичним шляхом він майже неможливий . :sad
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення cdrom » Чет, 22 жовтня 2015, 09:08

Doktor, в мене одне питання. Якщо ти вважаєш, що тобі на роботі замало платять (1 варіант - державній; 2-й - приватній конторі) - то чи нормально буде вкрасти як ти писав 2 мішки цементу, чи ще щось? Чисто як приклад я це написав, я не кажу що ситуація стосується саме тебе, просто цікавить твоя відповідь для цих двох варіантів.
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення -Driver- » Чет, 22 жовтня 2015, 09:50

[цензура], в шо ви тему перетворили?! %)
Резюме:
Doktor, тобі треба до дохтора :facepalm

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Bohdan » Чет, 22 жовтня 2015, 14:17

Шкода що не мав як сфоткати. Біля готелю Львів є смітники, там де троліки розвертаються. Хтось, дуже ображений на державу за те, що нема парковок поставив Яріс сірий якраз паралельно до них, перекривши нормальних доступ. Врезультаті капот, лобове завалене сміттям :shout

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення HacK » Чет, 22 жовтня 2015, 14:40

Doktor, машина є, розказувати вмієш, на стоматолога вчився і не підходить мала зарплата, іди ТОРГОВИМ, там і зарплата вища в рази, і освіти, як такої не треба, в чому проблема? тільки не розказуй, що там ніхто не заробляє норм, хороший торговий має зарплату в районі 10-12 тис по-року... а, і ще до теми, вот тобі не заважають на коперника паркуни під знак, а мене вони ппц як зайо.. тому що замість того, щоб їхати в 2 ряди, я змушений з правого перестроюватися, чим створюю незручності іншим, і зменшується пропускна можливість вулиці, і йде втрата часу...а ще купа уйо_ів паркуються злівої сторони перед світлофором, перекриваючи пів дороги, і роблячи, знову ж таки з 2ох полос 1 :angry

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення pikach00 » Чет, 22 жовтня 2015, 15:54

А ще краще пан дохтір нехай продасть хату в центрі, купить си на сихові. На різницю можна кілька років нормально жити :sing

Аватар користувача
mikenat
Повідомлень: 1651
З нами з: П'ят, 03 листопада 2006, 13:35
Стать: чоловік
Авто: ІЖ-21251, ГАЗ-2217-404
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення mikenat » Чет, 22 жовтня 2015, 16:22

pikach00 писав: продасть хату в центрі, купить си на сихові. На різницю можна кілька років нормально жити
Бред. В 90% (может даже и более) случаев. Цены сопоставимы.

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення Doktor » Чет, 22 жовтня 2015, 16:29

мужики хватає засирати тему,всі залишились при своїх думках.

P.S. то напевно через то, що всі такі мудрі на форумі і всі знають як заробити,де стратити,що продати ми найбідніша нація європи. і займаєм останні місця у всіх рейтингаг у свті :D
Пі по новому

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Я паркуюсь, як ІДІОТ.

Повідомлення g0nzales » Чет, 22 жовтня 2015, 20:31

mikenat писав: Цены сопоставимы

Не может хата в центре с потолками 3,40м стоить столько же, как на Сихове с 2,30м при одинаковой квадратуре.


Doktor писав: останні місця у всіх рейтингаг у свті

Треба дивитися з гумором - останній це перший з кінця, а це - досягнення! :shout
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 95 гостей