Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Суб, 29 червня 2013, 01:22

http://www.turbo-garage.com.ua/garage/p ... hp?3,69079
http://www.turbo-garage.com.ua/garage/p ... hp?3,68790
Просьба готовится к собранию, и присылать вопросы на мейл
UDRC.UA@GMAIL.COM
Комитет ФАУ гонок на ускорение объявляет что в ближайшее время мы инициируем собрание всех пилотов Чемпионата Украины, Национальной серии, всех организаторов драга из Украины и всех заинтересованных лиц.

В данный момент готовится место встречи и повестка дня.

Всех у кого есть вопросы и хотели бы внести в повестку дня прошу обращаться ко мне по номеру 0674320408 Гальчинский Андрей Глава комитета ФАУ по гонкам на ускорение.

С Уважением Комитет ФАУ по гонкам на ускорение.
власне все написано.

пропоную львівським гонщикам внести і обговорити тут свої пропозиції. і потім одним листом відправим якийсь підсумок обговорення в комітет.

готуєм список питань що кому неясно, може хтось має свої пропозиції по призових, по стартових, по формату кубка, по очках, пропозиції по класах і т.п.


в ідеалі було б когось ініціативного скинутися і відправити в Київ на зібрання, але то потім.

Аватар користувача
Koval
Повідомлень: 693
З нами з: Пон, 03 березня 2008, 20:01
Ім'я: Назар
Авто: 21124
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Koval » Суб, 29 червня 2013, 02:24

Вовчик то хіба тебе відправляти...сам бачиш завжди перший нариєш інфу...а решту сам знаєш, хоча б кубок мав би бути доступніший по вступних, ну і звичайно обов'язкові призові, але не такі як в києві :)) ІМХО...
WEST MOTOR SPORT

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 29 червня 2013, 03:12

vovka, в нас тут хіба ти саня і вомонт можуть щось сказати .а ми поки шо недоросли до того рівня . але будем старатися :sad
TURBO -POWER

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Fobos » Суб, 29 червня 2013, 09:47

andriy320e30 писав: в нас тут хіба ти саня і вомонт
А ще Назік, та і Бєка заходить сюди часто також.
Ford?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Суб, 29 червня 2013, 12:16

andriy320e30 писав: в нас тут хіба ти саня і вомонт можуть щось сказати .а ми поки шо недоросли до того рівня . але будем старатися
ну так наприклад НС Кубку робилася для людей попроще і машин подешевше.. такий був задум.. щоб не сильно багато грошей треба було тратити.

в нас ще є пару досить сильних машин, але з тих чи інших причин участі вони не приймають. я наприклад розумію що драг то не раллі чи кільце де за свої бабки ти хоть знаєш за шо платиш і валиш півдня, і якшо людина бачить що вона програє півсекунди (а то дофіга) то смислу їй платити 300-400 грн за участь в 3 заїздах по телеметрії нема.. відповідно такі машини і не їдуть нікуда.. а я би хотів щоби в класах було не 5-6 машин а 10-15.

я глянув 09.09.2012 рік у Львові клас до 1.8. 10 зареєстрованих машин! в 2013 було 5. то шось явно не туда ми котимся ))
Koval писав: хоча б кубок мав би бути доступніший по вступних, ну і звичайно обов'язкові призові, але не такі як в києві
я задавав ті питання Гальчинському вже.
по стартових сказали наразі що 300 грн то і так низько дуже.. але то ше все можна обговорювати я думаю, головне навести аргументацію. ні нам ні йому нетреба в класах по 5 машин..

по призових він сказав що то питання суто в компетенції оргів, федерація на їх розмір повпливати неможе. але це відразу має бути написано або в регламенті або в афіші, щоб ми ПЕРЕД гонкою були в курсі.

давайте відпишіться всі хто хотів би приймати участь в драгу але не приймає, що саме вам заважає ? стартовий зависокий ? призові замалі ? просто боїтеся програти бо машина недуже конкурентна ?


моє питання яке мене ще цікавить це регламент на наступний рік. щоб можна вже було готувати машину. тобто чи будуть мінятися класи чи ні. це треба взнати чим пошвидше щоб якось планувати підготовку (ну або не планувати).

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 29 червня 2013, 12:29

я от хотів перевезтися в класі до 1.8 раді масовки і подивитись телеметрію на нових настройках але не за 400гр :confused бо машина і так неконкурентна.от було би по 100-150гр даю 100% шо учасників би було в 2-3рази більше і то простих непідготовлених машин
TURBO -POWER

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 29 червня 2013, 12:34

vovka писав: ні нам ні йому нетреба в класах по 5 машин..
про шо і мова чим вищий стартовий тим менше машин.як я казав в нас ше не той рівень. я думаю стартові треба поділити в залежності від класів .чим вищий тим більше ну і призовий обовязково більший
TURBO -POWER

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Kritik » Суб, 29 червня 2013, 13:26

я глянув 09.09.2012 рік у Львові клас до 1.8. 10 зареєстрованих машин! в 2013 було 5. то шось явно не туда ми котимся ))
в нас в класі до 1.6 в 2011 році було вроді 16 машин.....
і глядачів було шось 2 чи 3 тисячі....
відповідно і призові були круті....

а зараз?
сам бачив шо було в нас.... 300 глядачів.... 5 машин.....

пічалька.....

зарано ми пішли в проф.рівень.... зарано....

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Суб, 29 червня 2013, 13:38

Kritik писав: пічалька.....
зарано ми пішли в проф.рівень.... зарано....
треба конкретні питання і пропозиції до керівництва Комітету.

нерозглядаєм зміну класів в поточному сезоні. от так як є класи, що саме ти пропонуєш щоби збільшити кількість учасників ? (ще мав би бути етап у Тернополі один в серпні, є час щось попробувати змінити)
якби внесок був 100 грн, то ти би їздив в класі до 2.0 ? :)

просто навряд чи будуть міняти класи.. вони теперішній клас до 2.0 зневажають (принаймні київські орги, та і комітету до нього діла якось нема.. всі помішалися на анлімах стурбованих.. а в нас на заході то пічаль), но ми його пробуєм відстоювати в Кубку і треба показати що атмосферний клас людям потрібен.
Kritik писав: відповідно і призові були круті....
а зараз?
візуально глядачів було немало останнього разу. і призові були найкрутіші серед 3 етапів (Львів, Тернопіль, Київ), хоча ясно що хотілося б краще :)

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Total » Суб, 29 червня 2013, 22:45

vovka писав: всі помішалися на анлімах стурбованих.. а в нас на заході то пічаль)
в тому то і проблема..
Загадай як на турбогаражі всі після етапу в Києві писали - мол шо то за кубок якщо кращий час треку 12 сек.. Так от дуже хотілось спитати а де ваші 8ми секундні авто.
Мені здається що немає розуміння з боку кервництва в даному випадку ФАУ і деяких учасників, що увагу треба приділяти всім навіть 15 всек авто і мотивувати їх рухатись далі. Якщо робити ставку на тільки на проекти по 50-100 к.у.є то наповнення ніколи не буде, бо їх у нас не так багато і не у всіх є зараз фінанси займатись Ч.У чи кубком.
мої питання наступні
1. чому з приходом ФАУ зникли призові та норм. призи і прийнято рішення шо тут одні міліонери і бабки нікому не потрібні.
2. що ФАУ вважає мотивацією учасника в Ч,У чи кубку (маю на увазі ,що на думку ФАУ має мотивувати учасника в теперішні фінансово складні часи з року в рік *зжимати попу* витрачати останні кровні щоб прийняти участь)?
3. коли в кінці кінців буде нормальний тех. ком на всіх етапах?

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Total » Суб, 29 червня 2013, 22:57

+ до думки Kritik,

для заходу клас до 1,6 актуальний...
тільки потрібно рішення як боротись з чітерами !

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Kritik » Суб, 29 червня 2013, 23:00

просто ФАУ(і країною загалом) керують люди, які вже забули шо таке "нема грошей", або "останні гроші".....

ну на клітинному рівні вони вже не можуть зрозуміти шо це таке....
вот і все....

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Суб, 29 червня 2013, 23:44

Total писав: Загадай як на турбогаражі всі після етапу в Києві писали - мол шо то за кубок якщо кращий час треку 12 сек.. Так от дуже хотілось спитати а де ваші 8ми секундні авто.
нема розуміння що атмосфера то є атмосфера, а турбо то є турбо. І що показник підготовки авто то не є час ЕТ!
нетреба багато розуму щоби на турбо без обмеження по об'єму їхати 12 секунд (особливо на якомусь амг 6.3 за багато рублів, про який там йшла мова).. а ти попробуй на 2.0 АТМО поїдь так. в Києві взагалі 2113 8 клапанна на дроселях їхала 14.0 (з об'ємом по слухах 1.6, але попробуй докажи..) - як на мене то набагато крутіший показник "підготовки авто", чим якийсь там 12 секундний мерседес 6.3 бітурбо :)

отут треба якось грамотно то питання озвучити.

Total писав: 1. чому з приходом ФАУ зникли призові та норм. призи і прийнято рішення шо тут одні міліонери і бабки нікому не потрібні.
2. що ФАУ вважає мотивацією учасника в Ч,У чи кубку (маю на увазі ,що на думку ФАУ має мотивувати учасника в теперішні фінансово складні часи з року в рік *зжимати попу* витрачати останні кровні щоб прийняти участь)?
3. коли в кінці кінців буде нормальний тех. ком на всіх етапах?
додам в список.. але на перші 2 питання я думаю то вхолосту ))) навіть уявляю відповідь.

загалом мені голова комітету писав що рішення по призових то прерогатива виключно організатора конкретного етапу - ФАУ тут ніяких палиць в колеса не ставить.

нарахунок техкома я випустив то питання з голови.. то актуальне питання і його потрібно якось вирішувати. то ж головна задача і місія так би мовити ФАУ і будь якої іншої спорторганізації - контроль за виконанням правил гри.
Total писав: для заходу клас до 1,6 актуальний...
тільки потрібно рішення як боротись з чітерами !
можна спробувати подати пропозиції по класах, але треба якось аргументувати - кубок він все таки всеукраїнський.. бо тут:
Total писав: тільки потрібно рішення як боротись з чітерами !
рішення небуде :D знов девятки з 1.7-1.8 полізуть в 1.6, літрово-двохлітрові корси тоже туда схочуть залізти, а техкому як завжди буде наплювати, ну і в результаті ті ж машини 1.6 на які робилася би ставка - скажуть та ну його нафіг їздити з чітерами - і короче результат прогнозований - купа срачу на кожному етапі і вимагання коефіцієнту на CRX, і в результаті наповнення класу таке ж саме - 5-6 машин )))

загалом крім Кубка є ж можливість проводити Учбово Тренувальні Збори, як це зараз роблять в Запоріжжі. З телеметрією, своїми класами, і низькими стартовими. ну і з глядачами напевно , незнаю, недуже тим цікавився які там вимоги ФАУ до такого роду зборів, може є якісь обмеження на кубки і т.п..

може нам тут і нетреба етапів кубка, а буде достатньо учбово тренувальних зборів ? ))
Kritik писав: просто ФАУ(і країною загалом) керують люди, які вже забули шо таке "нема грошей", або "останні гроші".....
головний девіз деяких осіб - "автоспорт це дороге задоволення, нема грошей - не лізь" :) але з таким девізом маємо на етапах по 5 машин в класі і мені то неподобається :facepalm

Аватар користувача
yes
Повідомлень: 523
З нами з: Сер, 22 березня 2006, 13:46
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: 2108.2109.
Звідки: львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення yes » Нед, 30 червня 2013, 17:59

Участников стало меньше сравнением с 10 и 11 годами потому что в первом класе едут машины 13 а не 15 сек. так и в остальных классах. Сколько хорошо подготовленных машин - столько и участников и фау тут непричем.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Нед, 30 червня 2013, 18:04

yes, у Львові в 2012 на кульпарі в класі до 1.8 було 10 машин.
я і тотал їхали низькі 14.. інші з 16 не виїжджали. але тим не менше 10 машин було.

доказ :)
Зображення

Аватар користувача
yes
Повідомлень: 523
З нами з: Сер, 22 березня 2006, 13:46
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: 2108.2109.
Звідки: львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення yes » Нед, 30 червня 2013, 18:42

Правильно а сейчас мы едем 13 и кто хочет с нами участвовать и платить 400 гр чтоб непройти квал.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Нед, 30 червня 2013, 18:47

yes писав: Правильно а сейчас мы едем 13 и кто хочет с нами участвовать и платить 400 гр чтоб непройти квал.
ніхто нехоче.. я би тоже не платив.
тому внески треба зменшувати...
так би хоть деякі машини просто для себе покаталися заміряти час. є ж багато машин які можуть поїхати 15 , з 16 і т.п. тоже шось роблять тюнінгують але немають де їздити - а за 400 грн то дорого якшо знаєш що тобі нічо не світить.

он в Полтаві зараз на ЧУ організатор відмінив стартові внески (там на udrc.com.ua фау вивішало протоколи.. за кожен етап кубка орг має дати в фау 500 грн, плюс потім з кожного учасника тоже забашляти якусь суму.. при внеску 800 грн в ЧУ там вроді 200-300 треба віддати в ФАУ) бо це реально дорого (і там вони шось 800 грн були).. і то в ЧУ, де машини типу Олега Купе - короче недешеві :)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Нед, 30 червня 2013, 18:54

yes писав: кто хочет с нами участвовать и платить 400 гр чтоб непройти квал.
вот іменно ніхто.а за 100гр би народу назбиралось і драг би був цікавіший а не одні і ті самі машини.мені б наприклад було цікаво покататися з простими некорчованими машинами які їздять і по місту і на драг
TURBO -POWER

lamaster83
Повідомлень: 30
З нами з: Пон, 20 червня 2011, 07:12
Ім'я: cth
Стать: чоловік
Авто: bmw
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення lamaster83 » Нед, 30 червня 2013, 19:20

andriy320e30 писав: вот іменно ніхто.а за 100гр би народу назбиралось і драг би був цікавіший а не одні і ті самі машини.мені б наприклад було цікаво покататися з простими некорчованими машинами які їздять і по місту і на драг
Я наприклад кожного дня їду на роботу,всадік а потім на гонкі а не корчована яка тількі на гонкі,і мені не цікаво з корчом.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Нед, 30 червня 2013, 19:27

lamaster83 писав: а не корчована яка тількі на гонкі,і мені не цікаво з корчом.
andriy320e30 писав: мені б наприклад було цікаво покататися з простими некорчованими машинами які їздять і по місту і на драг

є регламент групи СТРІТ. якщо машина йому відповідає - ОК. невідповідає - питання до техкома хто її туда допустив. правила давно давним є, і вони як на мене нормальні - інше діло що часто техкомам на то пофігу..

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей