Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС
Аватар користувача
yes
Повідомлень: 523
З нами з: Сер, 22 березня 2006, 13:46
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: 2108.2109.
Звідки: львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення yes » Нед, 30 червня 2013, 19:58

andriy320e30 писав:
yes писав: кто хочет с нами участвовать и платить 400 гр чтоб непройти квал.
вот іменно ніхто.а за 100гр би народу назбиралось і драг би був цікавіший а не одні і ті самі машини.мені б наприклад було цікаво покататися з простими некорчованими машинами які їздять і по місту і на драг
я только за, но ето еше не все, если ето фау то обязательно лицензия и страховка, неочень удобно людям которые как раньше хотят померять время.
Другое дело отменить лицензии в кубковых сериях.

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Нед, 30 червня 2013, 19:59

vovka писав: є регламент групи СТРІТ. якщо машина йому відповідає - ОК. невідповідає - питання до техкома хто її туда допустив. правила давно давним є, і вони як на мене нормальні - інше діло що часто техкомам на то пофігу..
та мені правила всі підходять :) я просто хочу щоб більше простих машин брали участь в драгу і глядачам би цікавіше було ;)
TURBO -POWER

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Total » Пон, 01 липня 2013, 01:16

yes писав:Правильно а сейчас мы едем 13 и кто хочет с нами участвовать и платить 400 гр чтоб непройти квал.
Саш в тому то і проблема при таких розцінках ніколи не буде наповненості класу.Ти врахуй шо по правильному, як виявляється ліцензіїї треба дві :roll + перед драгом у Львові подзвонив до оргів і ті сказали, шо ше до того всього треба довідку від лікаря. Вибачте звичайно але рівень вимог до учасників, як би на 10тку баксів ганяли...

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Total » Пон, 01 липня 2013, 01:36

vovka писав: загалом крім Кубка є ж можливість проводити Учбово Тренувальні Збори, як це зараз роблять в Запоріжжі. З телеметрією, своїми класами, і низькими стартовими. ну і з глядачами напевно , незнаю, недуже тим цікавився які там вимоги ФАУ до такого роду зборів, може є якісь обмеження на кубки і т.п..

може нам тут і нетреба етапів кубка, а буде достатньо учбово тренувальних зборів ? ))
скажу чесно мені всеодно як воно називається...
Я бачу наступне - не було фау були покатушки і були норм призи і призові. Прийшло ФАУ призи стали дитячі призові теж. Получається ти тратиш бабос щоб вдосконалити машину і приїзджаєш на змагання і знову тратиш щоб прийняти участь, що на виході ?
скажу навіть більше якби головою фау був не самі знаєте хто.. то 100процентів хтось би організував змагання з хорошими призовими і всі б поїхали до нього..

Я теж відкрив протокол фау про внески і от що там

Організатори змагань етапів Чемпіонату України з гонок на прискорення на розвиток авто спорту перераховують - 2000 грн з одного етапу .

Організатори змагань Кубку ФАУ з гонок на прискорення на розвиток авто спорту
перераховують 500 грн з одного етапу .
З внесків водіїв за участь в етапі Чемпіонату України організатори змагань відчисляють:
З одного водія класу ПРО 300 грн.
З одного водія класу СТРІТ 200 грн .

було б цікаво глянути як використали ті гроші ))))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Пон, 01 липня 2013, 11:15

Total писав: було б цікаво глянути як використали ті гроші ))))
там тоже є частина
http://udrc.com.ua/images/docs/9kosht.pdf

як бачим за ідею ніхто не працює :)
а от учасники мають навіть не то шо за ідею змагатися - а в мінус :)

а ті внески з водії то для ЧУ ти виклав.. для Кубку там нема.

але то всьо фігня.. нам треба конкретні пропозиції писати :)

по стартових вже понятно що всі тут підтримують зниження стартових (і учасники, і і ті хто хотів би участвувати - але їх всього 2-3 відписалося :D може і не варто просити зниження стартових бо я так бачу що то недуже комусь взагалі цікаво.. раді 3 машин воно того не вартує :facepalm ).

по призових тоже понятне загальне незадоволення.

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 01 липня 2013, 12:14

vovka писав: . раді 3 машин воно того не вартує :facepalm ).
думаю і десять би назбиралося .багато хто хоче хотя б по телеметрії поїздити .а так то і дальше буде по 3-4 учасника в класі. або якось би зробити треніровки з телеметрією
як колись о то було круто
TURBO -POWER

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Пон, 01 липня 2013, 12:43

andriy320e30 писав: або якось би зробити треніровки з телеметрією
то вже питання не до комітету фау, а до конкретних оргів на місцях..

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Bilkos » Пон, 01 липня 2013, 13:26

+ за зменшення стартових.

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення TIGER-NIGER » Пон, 01 липня 2013, 13:34

Bilkos, та нормальні стартові....
то в драгу... а в горі наприклад 1200 грн.... за 5 проїздів по 3 км трасі)))

як що ти розраховуєш на то що ти їдеш в кубку україни або в ЧУ то ти до чогось готуєшся.... це всетаки не дворові гонки...
як що постійно їздити кубок або ЧУ то привикається до таких стартових...

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Bilkos » Пон, 01 липня 2013, 14:06

Мені не треба нац.серії чи ЧУ. В мене немає часу і грошей готувати своє авто для таких заходів. Нормально було б проводити типу покатушок 1-2 рази в місяць з телеметрією з мін призовим і мін внеском. Типу Чемпіонат Львова чи Західної України...

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Bilkos » Пон, 01 липня 2013, 14:09

На таких заходах люди б загорались тай можливо тягнулись дальше - до кубків і ЧУ. А так навіть не провіриш як ти валиш, хіба за 800грн на етапі серії

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення TIGER-NIGER » Пон, 01 липня 2013, 14:37

Bilkos, все що має назву ЧЕМПІОНАТ не може проводитись не під фау...
ви не з тої сторони заходите...

є люди у львові, які мають драгові телеметрії. домовляйтесь з ними і виїжжайте на тести, чи як ви там то називаєте....
скидайтесь 50 грн і катайтесь по телеметрії.


вот слаломісти знайшли вихід. домовились з Мотор Груп, їх набирається 10 машин і вони виїжжають зі своєю телеметрією... і називають це Драйв Вікенд...
доречі, вони доробляють і драгову телеметрію.
домовляйтесь....
але це все на словах. буде 3-4 машини. і воно нікому [цензура] не треба.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Пон, 01 липня 2013, 15:37

TIGER-NIGER писав: то в драгу... а в горі наприклад 1200 грн
TIGER-NIGER писав: як що постійно їздити кубок або ЧУ то привикається до таких стартових...
шось незамітно по 3 етапах кубка нарахунок "привикається"..

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Bilkos » Пон, 01 липня 2013, 16:13

TIGER-NIGER писав: все що має назву ЧЕМПІОНАТ не може проводитись не під фау...
Це є пропозиція для фау по розвитку автоспорту в регіоні, бо як на мене 4 етапи нац серії у Зах. регіоні за рік з такими умовами як зараз, то тільки для 5-10 машин з усього Західного регіону.

Аватар користувача
Vomont
Повідомлень: 1207
З нами з: Суб, 24 січня 2009, 21:27
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: BMW E46 328 turbo
Звідки: bmw-club.lviv.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Vomont » Пон, 01 липня 2013, 18:12

Вся причина в тому,що писав Саша Yes,люди які хотіли їхати швидше - зробили та поїхали,а ті кому хотілось за рахунок зняття фари виграти етап - невдоволені тому що вони завідомо програють підготовленим машинам,а стартові треба оплатити. Для таких людей - вихід,це драг вікенд по 50 грн з телеметрією. Я особисто навіть не заявляюсь в Чемпіонат тому що знаю, що це поки не мій рівень,а думаю як підтягнути авто до такого рівня і їзджу поки в Кубку.

Аватар користувача
Vomont
Повідомлень: 1207
З нами з: Суб, 24 січня 2009, 21:27
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: BMW E46 328 turbo
Звідки: bmw-club.lviv.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Vomont » Пон, 01 липня 2013, 18:20

Це те саме що в професійному спорті,ніхто ніколи не бачив щоб новачок з боксу прийшов і сказав я хочу стати в спаринг з МС чи чемпіоном Європи по боксу,чому? тому що він знає що програє,і люди тренуються роками щоб підтягнути свій рівень. То чому так має бути в автоспорті? Мені здається що у нас навіть лояльніше відношення,просто готуй машину,плати стартові і змагайся з титулованими суперниками,ніхто навіть не звертає увагу на твої досягнення.
Відносно стартових,то ясна річ що приємніше їх отримувати чим їхати з бумажкою на втулки додому,не сперечаюсь.Когось мотивують гроші,когось визнання,кожному своє...я особисто би хотів щоб перемога на етапі винагороджувалась як мінімум хорошим кубком та медаллю.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Пон, 01 липня 2013, 20:51

Vomont писав: Вся причина в тому,що писав Саша Yes,люди які хотіли їхати швидше - зробили та поїхали,а ті кому хотілось за рахунок зняття фари виграти етап - невдоволені тому що вони завідомо програють підготовленим машинам,а стартові треба оплатити
я теж незадоволений, хоча виграв етап в Києві, і в Тернополі до 1 місця мало що бракувало, якби не саня :D

незадоволений в основному кількістю учасників!
зі стартовими ті хто претендує на подіум ще можуть миритися.. але ті хто не претендує - це реально нецікаво і дорого.

от візьмемо той же Тернопіль.

організація гуд.
призові найкращі серед всього шо було в цьому році в нашому класі.
глядачів теж немало.
траса хороша.
реально самий кращий етап цього року як на мене то був в Тернополі.

але де учасники ? і скільки з них тернопільських ? притому шо стартові і так були менші чим заявлені фау.. чи то людям просто нецікаво приймати участь чи задорого чи ще якась причина ?

після такого організатор буде зацікавлений робити драг і в майбутньому ? для кого ? для 5 з половиною машин ? :surprised

думаю основна задача для нас то добитися якимось чином збільшення кількості +- підготовлених машин в змаганнях.
Vomont писав: я особисто би хотів щоб перемога на етапі винагороджувалась як мінімум хорошим кубком та медаллю.
тобі кубок в Києві дали ?
бо в своєму класі я кубків не наблюдав.. про медалі взагалі незнаю що це.. маю всього 1 медаль за кар'єру і ту в Тернополі получив цього року :)
Vomont писав: Це те саме що в професійному спорті,ніхто ніколи не бачив щоб новачок з боксу прийшов і сказав я хочу стати в спаринг з МС чи чемпіоном Європи по боксу,чому?
трохи не то саме.

але візьмемо твій приклад.. я в боксі не спец.. але по футболу наприклад.

є Чемпіонат України - Вища ліга. Є перша ліга.. є друга. Потім є першість області (і там є прем'єр ліга, і 2 перші ліги - загалом біля 50 команд) і потім першість району (міні чемпіонати по кожному району).. практично кожне друге село має свою футбольну команду. і нічого. приймають участь. багато всяких команд. є лідери і є аутсайдери.

то чому в драг дорога має бути відкрита тільки тим хто може претендувати на подіум ?

Аватар користувача
Vomont
Повідомлень: 1207
З нами з: Суб, 24 січня 2009, 21:27
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: BMW E46 328 turbo
Звідки: bmw-club.lviv.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Vomont » Пон, 01 липня 2013, 21:11

vovka писав: але де учасники ? і скільки з них тернопільських ? притому шо стартові і так були менші чим заявлені фау.. чи то людям просто нецікаво приймати участь чи задорого чи ще якась причина ?
люди не участвують,бо наперед знають що програють підготовленим машинам+шолом найти+вогнегасник купи,всі хочуть як у 2008,їхав по гриби а зайняв призове місце по драгу. Ти зроби клас аля "для простих машин" і отримаєш купу учасників які будуть чітерити на кожному кроці.
Відносно футболу,ти колись бачив щоб команда району змагалась з командою вищої ліги? всі мають свій заслужений рівень підготовки.

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення Total » Вів, 02 липня 2013, 00:43

vovka писав: як бачим за ідею ніхто не працює
а от учасники мають навіть не то шо за ідею змагатися - а в мінус
+10000
Я прото і говорю весь час..

Vomont,
все правильно говориш і в нас на заході реальність наступна
в класах не має учасників, в народу не має бабла щоб будувати авто, а а тим в кого воно є на драг (тай автоспорт) начхати..
тут якби, проблеми ми знаємо - треба шукати рішення як наповнити класи і зробити щоб було хочаб 30 учасників, як вмотивувати народ щоб економили на пиві і тратили на залізо. Поглянь сам, за останні 4 роки жодного нового обличя.... Це вже привід задуматись як мінімум !!!

Тепер стосовно ФАУ. Всі фін тяготи лежать на учасниках і оргах ,ФАУ получається тільки викачує та й участь ФАУ у всіх процесах лише адміністративна і Я так розумію, що мінімальна.Фактично все звелось до прикрученого вогнегасника і шолома !
- Нормального тех кома як не було так і не має - мені не зрозуміло для чого писати протест якщо хтось зняв сідушку - є тех ком, він це бачить і тут не треба навіть якіхось тех. навиків.
- Нормальні призові зникли - якщо ФАУ бачить, що орги на місцях самотужки не можуть організувати нормальних призових(зів) ч.з брак коштів чому б не допомогти їм знайшовши генорального спонсора на всі етапи, серед якихось Національних компаный якім цікаво пропіаритись у всіх регіонах

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Зібрання пілотів і організаторів ЧУ і НС

Повідомлення vovka » Вів, 02 липня 2013, 12:10

Vomont писав: Ти зроби клас аля "для простих машин" і отримаєш купу учасників які будуть чітерити на кожному кроці.
команда району має де змагатися і без вищої ліги :)
але якщо взяти кубок україни, то часто трапляється що проти скажімо Карпат грає якийсь там Гірник з 3 ліги в 1/32.

от буквально на днях на кубку конфедерації грала збірна ТАІТІ. програла матчі з загальним рахунком 1-24 :) і проти іспанців грала (10-0) і проти уругваю (8-0).. всі хлопали коли вона робила точний пас )) бо там всі аматори які після роботи йдуть виступати за національну збірну - і ще й проти Хаві, Іньєсти чи Кавані зіграти - то неоціненний досвід ))

от похожа ситуація з драгом на Західній Україні :)

в нас 1-2 драги в РІК у Львові (1 вже минув і погода все зіпсула і ще 1 мав би бути теоретично..). де їздити тим хто так би мовити "не дотягує" до подіума ? покатушки то несерйозно - для треніровок піде, але азарт появляється на змаганнях :)


виглядає так що нікому особо реально нетреба того Кубку ні у Львові ні в Тернополі. І то сумно.

Учбово Тренувальні дні рулять )))
https://vk.com/speedline_ua?z=album-34541579_176677187

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей