Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 квітня 2016, 10:56

Сижу скучаю на роботі то думаю створю собі бортовик.. :happy І так по порядку..після спонтанної продажі своє джилі, чому спонтанної? –бо ніби й особо то продавати не збирався, так ляпнув парочці знайомих шо б може б продав, то й намалювався клієнт –родич колєги який знав мою історію моєї машин від покупки її мною в салоні.. процес пішов, авто уїхало новому власнику а я залишився перед вибром шо ж купувати далі?. :surprised . Вибір був не великий..бюджет ше менший, з того шо б може хотів це паркетнік, або…або фіг знає шо..подумував навіть прикупити собі Е39, :D навіть тему на форумі створив, ну ясно шо всі як завжди відговорювали мол лишися того ровера, а так як якихось варіантів Е39 в мій бюджет 6 штук мертвих буржуйських президентів поблизу не було а їхати просто подивитися за тридевять земель було не доцільно, то я й лишився того ровера.. :D .Моніторив авторіа чуть лі не цілодобово..ну шо..то шо мені ше б якось сподобалося виходить за мій бюджет, то шо можу собі купити –нафіг не хочу..вобщем класика..все як зажди.. :facepalm З паркетників мені світив або чудо російських інженерів типу Нива, або плагіат китайських копімайстерів, або древній бобік відавший не одну йолку під капотом зато з гордою маркою на шильнику. Зупинився на середньому варіанті, першим на оглядини попався грейтвл пегас-на вид пачті лендкрузер, всередині чомусь місця не так багато..рама все ж таки зїдає місце по висоті, сів за руль проїхвся..мама дарагая.. %) та воно жорстке яке..капец :shock , другим був на оглядинах тоже грейтвол але модель ховер, ну то вже більш-менш, чуть менше жорсткий але і ціна вже вища, ;) ну і все що залишилось чері тіго..як не дивно зовні менший за попередні моделі але всередині набагато просторіше, ну і рульожка вже до легкової авто наближене, в общем передивився я пару варіантів тих бобіків, ше раз переконався в неадекватності оцінки авто більшістю людей, типу –та все там окей, пачті в кульках, приїжджаєш а там.. печаль вобщем.. :cry :facepalm і вот варіант (як виявилось крайній) бобік 2008р. їздить (купили) в 2009, пробіг 59тис. підтверджений оф.сервісною книжкою з обслуговуваням, мотор 2,0 тіпа міцубісі (4G63) з стартовою ціною -6к$. Перше шо порадувало –адекватний чувак, :-) який дуже хотів продати машину свого покійного тестя, яка просто стояла і займала паркомісце під будинком а в нього ше й своя машина там стояла, шо не порадувало –купа дрібних косметичних дефектів ЛКП, “рижики” по порогах і низу дверей, купа дрібних подряпин, які з двох метрів вроді і не видно, але вони є, завели двигун –гул такий ніби відро шариків в мотор засипали, :shock вобщем спочатку думаю яких 6тис. чувак?..за шо?.. :surprised :facepalm в надії почути як завжди та то фігня, на швидкість не впливає і коштує зробити три копійки, я б мав розвернутися і піти..але чувак ну дуже хотів продати авто і з моїми аргументами зразу погоджувався і тут ше підключилася моя жінка і торг пішов такий.. :shock вобщем то треба було чути.. :D і так кінцева ціна того чуда на завтра забрати -4,3к$..ну в принципі а чому б і ні?..беру. :-) На завтра приїжджаємо в МРЕВ і чувак на радостях на експертній стоянці заїжджає заднім ходом вже пачті моїм бобіком в опель :shock ..ковпак запаски трохи тріс..вобщєм мінус сто баксів за невдалу парковку, :| далі я з розпечатаною інструкцією форумчанина Vasiliyyy за шо йому ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за пів дня з видом «рішали» знімаю і ставлю дві машини, Джильку на нового власника, бобіка –на себе..все бобік мій…На наступний день приїжджаю на роботу, беру деревяний патик до вуха і шукаю джерело шуму –генератор, знімаю , міняю підшипник (55грн польський) ставлю..вуаля шуму нема.. :-) далі перевзув гуму літню (дали в придачу з бобіком ше рідна) і потрохи їзджу.. На даний момент проїхав вже на ньому півтора тисячі, розхід канєшно після 1,5 Джилі трохи пєчаль..9-9,5 місто, траса 7-7,5, :sad але шо поробиш..бобік, загалом авто подобається, дуже практичне, задні сідушки такі трасфомери шо ого го, то шо раніше возив на прицепі –тепер пхаю в бобік, вчора вот дві 200л бочки віз, +матрас 2мх1,4м на даху, минулого тижня –впхнув бетономішалку на 150л… :happy З поломок –окрім того підшипника нічо не міняв, але після поїздки на Буковель загорівся значок абс і він відповідно не працює, міряння датчиків по опорах ніц не дало, в нормі..хтів зняти з них сигнал на вході в комп управління АБСом, але звичайна цешка шось ніц не показує..або тре брати осцилограф, або крайній варіант –їхати на комп.діагностику.. В подальших планах, поставити нормальну двохсторню сигналізацію, камеру заднього виду, або парктронік (ше не рішив шо) , затонувати, ну і напевно саме глобальне – позабирати ті рижики і перефарбувати його по кругу..поки так :-)
Вкладення
cheryjpg.jpg

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення romanbelyj » Вів, 26 квітня 2016, 11:03

вітаю ! вот ф я шось таке шукаю.
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

rusmaks
Повідомлень: 883
З нами з: П'ят, 01 травня 2009, 12:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW T5 1,9 TDI, Golf II '84, 1,6TD, JR
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський бобік

Повідомлення rusmaks » Вів, 26 квітня 2016, 11:12

сусід по гаражу має такий(брав з салону)....ще газ поставив собі....гоцає
Мав тільки трохи гємору тріснув ремінь(ремінь був оригінал), погнув клапана, а так все гуд.
П.С.За такі гроші апарат нормальний.

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення romanbelyj » Вів, 26 квітня 2016, 11:14

сорі шо в чужій темі. хто буде мати такий на продаж/обмін скажіть.
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Йосип » Вів, 26 квітня 2016, 11:21

Вітаю!! Єпарктроніки по 450 грн.

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський бобік

Повідомлення hitlos » Вів, 26 квітня 2016, 11:31

парктронік це весч, я вже так привик до того заводського шо х\з як без нього жити.

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: Китайський бобік

Повідомлення antik » Вів, 26 квітня 2016, 11:35

rusmaks писав: погнув клапана, а так все гуд
:-)
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський бобік

Повідомлення hitlos » Вів, 26 квітня 2016, 11:47

antik писав: rusmaks написав:
погнув клапана, а так все гуд

:-)
я поміняв склопідйомник і 2 фари а так все ок. :D

На то і є гарантія.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення pikach00 » Вів, 26 квітня 2016, 12:01

Нормально чувака розвів на 2к.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 26 квітня 2016, 12:45

sashanova, вітаю, хай возить і радує ;-) :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 квітня 2016, 13:58

Мав тільки трохи гємору тріснув ремінь(ремінь був оригінал), погнув клапана, а так все гуд.
ну я думаю якшо в більшості авто трісне ремінь то тоже будуть мати гемор :-)
Вітаю!! Єпарктроніки по 450 грн.
давай колись шо то? ;)
парктронік це весч, я вже так привик до того заводського шо х\з як без нього жити.
в мене в минулій машині був і тоже привик..тепер не можу нормально запаркуватися дупою 8-)
Нормально чувака розвів на 2к.
та ну чого зразу розвів?.. :-)
sashanova, вітаю, хай возить і радує
спасибі :beer :-)
сорі шо в чужій темі. хто буде мати такий на продаж/обмін скажіть.
а шо маєш на обмін? :sing :-)
тільки вот шо буквально приїхав з автобазару, полиняв на 550грн, на гумові коврики, бо ті шо були шось мені не дуже подобалися :sing :-)

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 26 квітня 2016, 15:50

sashanova писав: в мене в минулій машині був і тоже привик..тепер не можу нормально запаркуватися дупою
Постав нормальну голову і камеру - за два місяці згадуватимеш парктроніки як страшний сон :D По собі знаю :shout :oops
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 квітня 2016, 16:11

Постав нормальну голову і камеру - за два місяці згадуватимеш парктроніки як страшний сон :D По собі знаю :shout :oops
може бути..просто камери ніколи не мав ;) а вони ж вроді (камери) тоже мають якісь там датчик відстані чи шось таке, ну і ше чи не буде вона постійно в грязюці і чи буде шось там видно скажем вночі? 8-)

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 26 квітня 2016, 16:32

sashanova, вночі все видно ну майже як вдень - дякуючи інфрачервоній підсвітці. Датчиків нема, але є візуальні направляючі, з яких ти орієнтуєшся по відстані до перешкоди. В мене також видно кусочок мого ж бампера, - тому точність маневрів при паркуванні - до міліметра :D
Болото - це біда, треба витирати час від часу :-) Але це значно легше - вийти раз, витерти і парканутись, чим десять раз вискакувати і дивитись, де зад твого авто :D :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
ttpike
Повідомлень: 170
З нами з: Нед, 17 січня 2016, 20:07
Ім'я: Valerio
Стать: чоловік
Авто: Tundra
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський бобік

Повідомлення ttpike » Вів, 26 квітня 2016, 18:19

rusmaks писав: Мав тільки трохи гємору тріснув ремінь(ремінь був оригінал), погнув клапана, а так все гуд.
зовсім трохи гемору)))

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Петро » Вів, 26 квітня 2016, 20:56

pikach00 писав: Нормально чувака розвів на 2к.
я вже мовчу як мою вісімку племінник пару днів тому продав :D :D :D :shout :facepalm
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення shaman » Вів, 26 квітня 2016, 21:19

А до чого слово "бобік", там повний привід? Мав можливість на цій моделі по Бурштину поганяти, так скажу що любий жигульме на задньому приводі вставляв ту підйобку передньопривідну :facepalm

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 27 квітня 2016, 07:58

А до чого слово "бобік", там повний привід? Мав можливість на цій моделі по Бурштину поганяти, так скажу що любий жигульме на задньому приводі вставляв ту підйобку передньопривідну
бобік -по типу кузова, в мене особисто передній привід, але вони є у версіях 4х4 з двиглом 2,4, мені такий олдскул без потреби я в ньому по гавнам гоцати не збираюся :-) і я не дуже розумію шо таке по Бурштину поганяти але якшо то якісь гавна, то з тої точки зору твій Х5 така ж підйобка під джип як і моя :happy а про "внедорожні" якості класичних вазонків -то дітям на ніч замість казок росказувати :D я їздив на всіх моделях вазонків від капєйки до пріори і калини, а нє..на гранті не їздив 8-) і в свій час напхався тих вседорожніх всепролазних класичних вазонків в жопу руками з гавна/снігу -предостатньо :happy

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення shaman » Сер, 27 квітня 2016, 09:01

Ну якщо бобік то тип кузова, то хай так буде :D я висловив свою думку про авто, не тільки все позитивне має бути, а ще трошки правди 8-) Мир, дружба, жвачка :cheers

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 27 квітня 2016, 11:29

я висловив свою думку про авто, не тільки все позитивне має бути, а ще трошки правди
я тэ прошу :D якої правди? субєктивне враження від їзди? ..смішно, якісь конструктивні недоліки вказати о це буде правда, а то шо ти написав.. :sing я ніколи на будь яку техніку не дивлюся через рожеві окуляри і на те авто зокрема 8-), з правди там те шо обесшумка там -гавно, конструктивна зборка/обробка металевих деталей -гірша ніж в моїй попередній джилі, як виявляється китай він різний, ЛКП -слабоньке, інакше чому б рижики появилися...оце правда, а писати шо якийсь там класичний вазонок з кліренсом в 16см, і колесами в 13 розмірі взув китайський паркетнік з кліренсом в 20см і колесами в 16 розмірі на якомусь там болотці..ну то те саме шо сказати шо я бачив як чувак на китайському мопеді обігнав на вулиці ямаху Р1..висновок?мопед рулить ямаха -гауно :happy :happy :happy

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей