Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо
Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 12:09

Значить, правдами і неправдами вдалось скористатись міськрадівським ремонтом дороги та тротуарів під будинком, і перетворити частину засраного і "вкатаного в нуль" газону на цивілізовані паркомісця. Словом, маю тепер постійне паркомісце під вікном ;-)

Відповідно, хочу зробити все по фен-шую з освітленням і системою відеоспостереження. Ну типу - вкопати стовп (чи зачепити то все на дерево - їх 5 навколо паркомісця), повісити лампу (прожектор чи ЛЕД?), постійну чи з датчиком руху?, камеру (одну чи більше?)...

Одним словом - оголошується загальний холівар по освітленню і відеонагляду парковки під вікнами :D

Як завжди - флуд вітається :shout , а хароші ідеї стимулюються пивом ;-) :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
slim_painter
Повідомлень: 3019
З нами з: П'ят, 04 квітня 2008, 19:18
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Жабенятко!
Номер: 08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення slim_painter » Пон, 23 травня 2016, 12:15

Дріт кидатимеш від своєї квартири?

По світлу, я б радив з датчиком руху, але після датчику освітлення. Але сам світильник не ставити дуже високо і дуже потужний, врахуй щоб іншим жильцям з першого поверху це не заважало. Якщо заважатиме, то краще вже просто з датчиком освітлення.

По відеонагляду можемо допомогти будь-чим, придуймай тільки що ти хочеш в результаті і скільки готовий витратити.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 12:27

slim_painter, Дріт - від квартири. До фасаду присверлю кріплення, натягну трос, а вже по тросу - дроти (220 та відео) в кембрику на підвісах...
Якщо ставити датчик освітлення - тоді тре ЛЕД світильник. За сусідів не переживаю - не світитиме в хату, місця достатньо.
Щодо відео - не знаю, думаю про комплекс на кілька камер (ціна ж не особливо різниться? Чи я не правий?). Про ціну - хотілось би дешевше, як завжди :D , але без фанатизму, бо розумію що якість вимагає вкладень ;-) З іншого боку - без вимахувань, аби добре писало...
Ти запропонуй варіанти, а я подумаю ;-) :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Liuskywalker » Пон, 23 травня 2016, 13:19

а вуличного освітлення нема в дворі ? :sing
Може варто озадачитись з іншими юзерами паркомісць ? Гуртом же ж дешевше ? :)
Myself писав: Словом, маю тепер постійне паркомісце під вікном

треба буде прогулятися ввечері , зацінити роботу :roll
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 13:33

Liuskywalker писав: треба буде прогулятися ввечері , зацінити роботу
Там йно екскаватором землю вибрали, ще не забрукували і бордюрів нема. Але загальну концепцію побачиш, - буде файно ;-)
Там є кілька "колективних" (на 2-3 машини) кишеньок, але моя окрема, між деревами, на 1 машину впритик :| ... Щоб не переживати, що сусіди дверками покоцають :D
Чесно, ця вся катавасія з організацією парковки чітко показала, ху із ху в будинку... Троє вмєняємих, решта - тупо шок. :facepalm Не хочу ніякого "до спілки", - самому простіше ;-)
Вчора одна підійшла і запитала, який вона документ про власність (!) отримає на руки, якщо заплатить за плитку та бордюри для свого паркомісця %) :unsure :facepalm Поки паркувалась на газоні - нічим не цікавилась, а зараз раптом дуже треба стало :facepalm
Карочє, союз невмирущий :facepalm Причому у людей, переважну більшість з яких вважав нормальними :D
Тому щоб не псувати свою тонку душевну організацію - вона в мене саме така!, сам си зроблю і світло, і відеоспостереження, а як комусь крім мене ще то поможе - буде мати бєзвоздмєзний бонус ;-)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення BOXER » Пон, 23 травня 2016, 13:37

і нам зробили заїзд і паркомісця :angel коштом міськради по ходу)
але сусід-задрот вже сам поставив нічне освітлення типу на дашок при вході в під"їзд прямо на наші з ним паркомісця, так шо я не парюсь :D
Востаннє редагувалось Пон, 23 травня 2016, 13:39 користувачем BOXER, всього редагувалось 1 раз.
Sad, but true.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Jarevych » Пон, 23 травня 2016, 13:39

Myself, може освітлення на сонячних панелях організувати?
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 14:04

Jarevych, а думав про це, але існуючі рішення все ще дорогуваті... Крім того, це під деревами: тінь, а також падаюче листя знизить і так невисокий ККД ;-) Тому ЛЕД з датчиком світла - наше фсьо! :-D

BOXER, в мене так не вийде - існуючі дашки (1972 року випуску :shout ) будуть валятись найближчим часом :D , та і в такому форматі лампа буде бити по вікнах перших поверхів будинку навпроти ;-) Тому - на стовп або на дерево справа від машини...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Thorn » Пон, 23 травня 2016, 16:29

Led з датчиком свытла а не руху. Ы камери IP 2шт хоча б.
Воно :bad

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення soviet » Пон, 23 травня 2016, 18:30

Myself писав: Вчора одна підійшла і запитала, який вона документ про власність (!) отримає на руки, якщо заплатить за плитку та бордюри для свого паркомісця
жоден документ вона не отримає, окрім квитанції про сплату тротуарної плитки від Магіку. Деюре будь-хто зможе паркувати свій ТЗ на її умовному місці, оскільки нічим вона не підтвердить, що це її земля на котрій зробили їй паркомісце.
ШРБУ Личаківського робить ?

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 19:19

soviet, пасіба за совєт :D :shout Що би я без тебе робив? :shout :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 19:22

soviet, а х.з., хто то робить, шаромижникі якіта... Півдня зранку ще нічо так, а пообіді як починають бухати - то хоч інструменти забирай :facepalm Вже двічі знімали бордюри, бо криво клали :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення sapphir » Пон, 23 травня 2016, 19:46

Thorn писав:Led з датчиком свытла а не руху. Ы камери IP 2шт хоча б.

І подивись відео з вибраних камер в неті - реально не все вони так класно знімають як хотілося б. Плюс визначся де будуть висіти щоб правильний кут вибрати - візьмеш вузький буде хороша деталізація а візмеш широкий - будеш бачити загальну картинку але деталізація буде погана. Плюс врахуй - є випадок мужик став на ровер і повідломлював камери а вони настільки "якісні" були що його упізнати не можна :facepalm

Ми з кумом ось таку покі що одну купили але плануємо більше:

http://www.hikvision.org.ua/hikvision-ds-2cd2032f-i

Живлення може йти по відеокабелю ( якось воно там називаеться) тому блок живлення брали зразу на чотири камери.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Thorn » Пон, 23 травня 2016, 21:17

sapphir, ну э рызны камери, залежно скыльки готовы вкласти $ в це.
Воно :bad

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення soviet » Пон, 23 травня 2016, 21:28

Myself, та немає за що, просто думаю у недалекому майбутньому ти зіткнешся з певними проблемами, з приводу того, що точно знайдеться сусід котрий почне тобі доводити зворотнє і навіть скаже тобі, що перед тим був просто прекрасний "зелений" газон, і взагалі забирайте свою бруківку я тут траву сіяти буду)))) бо його буде жаба давити, що він не вклав певний кошт у паркомісце, а так купи собі 3мпх. Камеру іп з хорошою іфч. підсвіткою або якщо бюджет є то навіть у кольорі і не вішай ніяких прожектор них ліхтарів, якщо поряд немає стовпа.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення vovka » Пон, 23 травня 2016, 21:50

soviet писав: бо його буде жаба давити, що він не вклав певний кошт у паркомісце
а причому тут жаба.. може в нього грошей нема.
то шо хтось туда шось вклав - воно чиїмось не стає. ніхто не змушує вкладати і красти собі кусок спільної території.

просто харять умніки з "моїм місцем". В мене в брата тоже пару таких хитрих було, понаставляли блокіраторів. але добре що є осбб, і на зборах їм пояснили де будуть ті блокіратори у випадку блокування.

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення soviet » Пон, 23 травня 2016, 22:03

vovka писав: а причому тут жаба.. може в нього грошей нема.
можливо не корректно висловився, проте якщо є кошти на ТЗ, відповідно на пальне, отже і на благоустрій мало б бути, проте кожен випадок індивідуальний, хоча у моїх випадках усе-таки до людей приходила велика та зелена.
vovka писав: то шо хтось туда шось вклав - воно чиїмось не стає. ніхто не змушує вкладати і красти собі кусок спільної території.
цілком вірно на рахунок того, що територія не стає приватною власністю тільки на основі куплених матеріалів на її "облагородження"
vovka писав: просто харять умніки з "моїм місцем". В мене в брата тоже пару таких хитрих було, понаставляли блокіраторів. але добре що є осбб, і на зборах їм пояснили де будуть ті блокіратори у випадку блокування.
також підтримую на рахунок того, що блокіратор це - не вихід з положення, проте ОСББ регламентує питання тільки прибудинкової території чи не так ?, а тут ніби як дорога і від дороги додають, чи там якось по інакшому ?

А загалом не буду більше засирати тему автору, став тупо хорошу IP камеру на 3мп.
З.І. ти ведеш тут бортовик, не радив б описувати усі фічі свого авта, типу там мафон та якусь електроніку яку ти там пхаєш туда.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Sluva » Пон, 23 травня 2016, 22:06

soviet писав: ти ведеш тут бортовик, не радив б описувати усі фічі свого авта, типу там мафон та якусь електроніку яку ти там пхаєш туда.
для чого тоді бортовик,якщо не описувати доробки в авто?
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Myself » Пон, 23 травня 2016, 23:15

soviet писав: не радив б описувати усі фічі свого авта, типу там мафон та якусь електроніку яку ти там пхаєш туда.
а звідки ти взяв, що я описую все? :D :shout
Sluva, +100500 - шариш ;-) :D :beer

vovka писав: то шо хтось туда шось вклав - воно чиїмось не стає. ніхто не змушує вкладати і красти собі кусок спільної території.

просто харять умніки з "моїм місцем". В мене в брата тоже пару таких хитрих було, понаставляли блокіраторів. але добре що є осбб, і на зборах їм пояснили де будуть ті блокіратори у випадку блокування.
Якщо це наїзд на мене, то умнікі, які роблять висновки, не знаючи деталей мене теж харять :D
Абясняю: :D
коло будинку на 8 під"їздів навпроти першого і останнього під"їзду є дві гостьові кишеньки для паралельної парковки. Сумарно туди влазить 7, максимум 8 машин (якщо ніхто не притулить довгобазного Спринтера чи чогось подібного :facepalm ). Кароче - який тут армагедон з парковкою зрозуміло всім. Був "газон", втрамбований на півметра "паркуванами", понищені бордюри, болото і т.д. Я був одним з тих, хто підтримав встановлення антипаркувальних стовпців :ninja Закрили то неподобство, але питання паркування ж не вирішили!

По факту вздовж всього будинку ми отримали "газон" шириною метрів 20 - до задньої стіни сусіднього аналогічного будинку, з травою по-пояс, без освітлення, з кущами-деревами, хрін знає ким насадженими... Місце висеру всіх сусідських собачників і вибуху бомжар після зданого ранкового картону... Кароче, картінка ще та. Сучасним урбаністичним простором тут навіть не пахне, атвічаю. :D

Про те, що місто буде робити дорогу я взнав ще рік тому, довго готував голову ЖБК (стародавній аналог ОСББ) до тої всьої катавасії :oops :shout . Треба віддати належне - жіночка виявилась бойовою і до сьогодні стійко витримує то все "на ура". Домовився з дільничим, що всі скарги на "незаконне знищення газону" трохи притримаються, як мінімум до моменту укладання плитки :D Потім розберемось, заплатимо штраф, якщо що :oops

Що таке ОСББ і як переконувати людей - знаю, бо стикаюсь з тим щодня на роботі :facepalm . Тому перед початком робіт зібрали збори "щодо ремонту дороги та тротуарів на прибудинковій території та інших питань благоустрою" :facepalm
Довго сперечались, але прийняли рішення дозволити на тому "газоні" людям за бажанням і за власні кошти встановити індивідуальні парковки під блокіратор. Але - бордюрчики, плитка в рівень з дорогою, кущики навколо і т.д. - за їхній рахунок. Очевидно, що це місце загального користування. Тому у вигляді компенсації мешканцям будинку за використання спільного простору для паркування власного авто, кожен, хто вирішив зробити індивідуальне паркомісце натомість дофінансовує розширення "гостьових" парковок. В результаті заглиблення дороги в "газон" паркування буде не паралельне, а перпендикулярне, за рахунок цього з 7-8 паркомісць створюються під 20. На ці паркомісця блокіратори ставити заборонено. Це - загальнобудинкова парковка, яка, нагадую, робиться коштом тих, хто вирішив створити індивідуальне паркомісце для себе.
Крім того, кожен з них має підписати зобов"язання а) не наїжджати на тротуар при паркуванні\виїзді, б) не прогрівати машину в дворі. Не впевнений, що це діятиме, але вони всі "попереджені" :sing :D
Так, я матиму "своє місце". Так, це все дуже умовно (хоча є рішення зборів ЖБК). Але я доклався і роботою, і грошима до збільшення паркомісць для всього будинку (чого ніколи б не було без приватного дофінансування). Тому кагбе моє моральне право на "своє" паркомісце в мене особисто дисонансу не викликає ;-)
Незадоволені будуть завжди. Але в основному це люди, які хочуть жити в гівні, нічого коло себе не змінювати, а тільки гавкати на будь-які рішення, байдуже - добрі чи погані. Мені такі люди не цікаві, от чесно.
Звиняйте, що многабукаф, так і знав, що для обговорення потрібної мені лампочки і камери доведеться розказувати все "від мамонтів" про тонкощі сучасного співіснування гомо сапієнс і хомо совєтікус :facepalm :D :shout
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Парковка - поради з освітлення, відеоспостереження тощо

Повідомлення Lyubomyr » Пон, 23 травня 2016, 23:28

Myself, закинув би фотки до "покращення" і після ;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей