Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Сів п'яний за кермо - плати
Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Вів, 31 травня 2016, 19:11

Думаю мало б трохи покращити ситуацію, але поліцейських треба більше.
Автор законопроекту, депутат Андрій Тетерук (фракція "Народний фронт") зазначив, що при затриманні вперше в стані сп'яніння водій буде платити штраф 10 тис. 200 грн, що становить 600 неоподатковуваних мінімумів (на сьогодні 200 - УНІАН) і буде позбавлений права керування строком на рік"
Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про посилення відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння, або під впливом лікарських препаратів.
За словами Тетерука, якщо протягом двох років водій знову потрапляє в таку ситуацію, то буде позбавлений права керування автомобілем на 3 роки і заплатить штраф у розмірі 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів, що складає 20,4 тис. грн.

"Якщо протягом п'яти років він знову сяде за кермо п'яним, то буде позбавлений права керувати транспортним засобом на 10 років і заплатить 40,8 тис. грн", - додав депутат.
Востаннє редагувалось Вів, 31 травня 2016, 19:25 користувачем xxfOxx, всього редагувалось 1 раз.

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Thorn » Вів, 31 травня 2016, 19:19

Молодцi!
Воно :bad

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення weber » Вів, 31 травня 2016, 19:19

перше позбавлення на скільки?

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Вів, 31 травня 2016, 19:25

weber писав: перше позбавлення на скільки?
рік, поправив перший пост

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Вів, 31 травня 2016, 20:34

то вже 100 разів тут обговорювали, для людей в яких зарплата 3-4к (середня) і теперішній штраф не малий, а для "мажорів" і 10к поф тому то суті не міняє а тільки добавить поліцейським стимулу взяти на лапу, ібо раніше могли задумуватись взяти 3-4к і втратити роботу чи скласти протокол і получити 7-8к зарплати, а тепер вже більше шансів шо 10 на лапу візьмуть
ну а як підроблювати результати тестів думаю їм розказувати не треба то вже багаторічна практика у них

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Bohdan » Вів, 31 травня 2016, 20:43

AVP_6, Штраф за п'янку має бути не "не малий" а просто драконівський. 20-50-100 000 грн. Пофік які там зарплати. Не маєш на штраф-сідай в тюрму. В те, що копи систематично фальсифікують результати експертизи не вірю.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Вів, 31 травня 2016, 20:47

Bohdan писав: В те, що копи систематично фальсифікують результати експертизи не вірю.
а то не треба систематично, от раз тобі сфальсифікують на 100к яких ти не будеш мати і сядеш в тюрму і тоді побачимо як говоритимеш
всі мудрі і герої поки то їх самих не стосується
ти думаєш я за пянки, навпаки я тільки за шоб були великі штрафи але тільки з ПРАВДИВИМИ результатами
а поки і моя особиста і кількох знайомих практика показала протилежне
про нових копів не говорю так як не стикався з таким але думаю коли "на кону" 10+к то справи в них підуть "по старому"

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Вів, 31 травня 2016, 20:51

Поки не буде відповідальності в копів за фальсифікацію (не там якась догана а справді серйозної) - поки не буде діла з тим всім

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення САХАР » Вів, 31 травня 2016, 20:52

Bohdan писав: В те, що копи систематично фальсифікують
Копи може ще нє але на єкспертизі все ті ж персонажі.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Dexter » Вів, 31 травня 2016, 21:08

AVP_6 писав: Поки не буде відповідальності в копів за фальсифікацію (не там якась догана а справді серйозної) - поки не буде діла з тим всім
тут плюсую, треба поліцянтам штрафи і сроки за фальсифікацію.
пам'ятаєте гучне затриманя п'яного Поради? він в суді довів шо всьо сфальсифіковано і отримав назад свої права.
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Вів, 31 травня 2016, 21:17

AVP_6 писав: то вже 100 разів тут обговорювали, для людей в яких зарплата 3-4к (середня) і теперішній штраф не малий, а для "мажорів" і 10к поф тому то суті не міняє а тільки добавить поліцейським стимулу взяти на лапу, ібо раніше могли задумуватись взяти 3-4к і втратити роботу чи скласти протокол і получити 7-8к зарплати, а тепер вже більше шансів шо 10 на лапу візьмуть
ну а як підроблювати результати тестів думаю їм розказувати не треба то вже багаторічна практика у них
я так розумію якщо зп 1500 грн то можна валити бухим на вулицю і гасати чи що?

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Вів, 31 травня 2016, 21:35

xxfOxx писав: я так розумію якщо зп 1500 грн то можна валити бухим на вулицю і гасати чи що?
як на мене величина штрафу особо не впливає на кількість пяних людей, бо я наприклад собі не можу уявити як то 3к штрафу заплатити, то ж то саме шо взяти викинути гроші тому і не практикую пяну їзду, а хто хоче їхати пяним то не пожаліє і 10к, ібо пяні всі "герої" :D
і якшо би ти звернув увагу як мінімум на затримання які показують на ютубі чи по телеку то би побачив шо більшість пяних вхлам таки на догорих тачках (я про штрав в 10к яких поф тому хто катає на панамері наприклад)

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Breaker » Вів, 31 травня 2016, 21:54

та тоді хай взагалі штрафу не буде. Просто позбавлення прав на рік та й все. Того хватить з головою

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 31 травня 2016, 21:55

AVP_6, що ти заладив: "фальсифікація-фальсифікація"? Твої особисті аналізи, наприклад, скільки разів підробляли? Ну, чи робили спробу сфальсифікувати?

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Вів, 31 травня 2016, 22:12

Vasiliyyy писав: Твої особисті аналізи, наприклад, скільки разів підробляли? Ну, чи робили спробу сфальсифікувати?
ну підробляли ні разу а робили спроби 2 рази, і аж у медзакладі приходилось доказувати "шо ти не олень", і шо ти думаєш стратити купу мого часу, а нервів скільки бо поки поїхали в мед заклад було по 30-40 хв розказів "шо там все покаже і будеш платити більше" ітд. Були навіть такі шо казали шо давай на ящик коняку споримо шо там все покаже :-) , зараз то смішно вже а тоді то такий моральний тиск,
але то я все до того шо тепер стало з тим простіше бо все таки бережуть свою роботу копи і саме головне не зупиняють безпричинно, а ви хочете то все назад вернути
уявіть скільки мент придумає причин чого тебе зупинив коли буде знати шо можна на місці "зняти" 10-20к грн.

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення luav » Сер, 01 червня 2016, 07:48

AVP_6 писав:
Vasiliyyy писав: Твої особисті аналізи, наприклад, скільки разів підробляли? Ну, чи робили спробу сфальсифікувати?
ну підробляли ні разу а робили спроби 2 рази, і аж у медзакладі приходилось доказувати "шо ти не олень", і шо ти думаєш стратити купу мого часу, а нервів скільки бо поки поїхали в мед заклад було по 30-40 хв розказів "шо там все покаже і будеш платити більше" ітд. Були навіть такі шо казали шо давай на ящик коняку споримо шо там все покаже :-) , зараз то смішно вже а тоді то такий моральний тиск,
але то я все до того шо тепер стало з тим простіше бо все таки бережуть свою роботу копи і саме головне не зупиняють безпричинно, а ви хочете то все назад вернути
уявіть скільки мент придумає причин чого тебе зупинив коли буде знати шо можна на місці "зняти" 10-20к грн.
Дивно.Мене жодного разу не зупиняли за п"янку.Я вже мовчу про те,щоб їхати до медичного закладу.Що я роблю не так?

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 08:06

luav, +1 . Були два випадки зі старими копами , коли "дуй в оцей китайський тестер - це що ха бабуйня ? Самі в нього дуйте. - Ну тоді поїхали в мед , бо в нас драгера нема, але тоді там по всій строгості . - Ок , поїхали !"
Розмова закінчувалась словами "Щасливо" вже при спробів вийти з авто , попутно піднімаючи вікна і витягуючи пульт сигналки .
А щодо "спокуси взяти на лапу " - побачим ! Краще спробувати і обпектись , ніж обхаяти не спробувавши , імхо .
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення luav » Сер, 01 червня 2016, 08:10

Liuskywalker писав:luav, +1 . Були два випадки зі старими копами , коли "дуй в оцей китайський тестер - це що ха бабуйня ? Самі в нього дуйте. - Ну тоді поїхали в мед , бо в нас драгера нема, але тоді там по всій строгості . - Ок , поїхали !"
Розмова закінчувалась словами "Щасливо" вже при спробів вийти з авто , попутно піднімаючи вікна і витягуючи пульт сигналки .
А щодо "спокуси взяти на лапу " - побачим ! Краще спробувати і обпектись , ніж обхаяти не спробувавши , імхо .
І я саме про це.Даїшники не настільки тупі,щоб ось так витрачати свій час під час зміни,коли вони зможуть заробити гроші на комусь іншому.А тут доїхали до медичного закладу.І двічі :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 08:23

luav писав: І я саме про це.Даїшники не настільки тупі,щоб ось так витрачати свій час під час зміни,коли вони зможуть заробити гроші на комусь іншому.
Хлопці, може я і наївний, але не дуже вірю в те, що нові копи тепер тільки про те й думають, щоб когось розвести на гроші.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 08:41

luav писав: А тут доїхали до медичного закладу.І двічі
ну але факт залишається фактом, вже всі решта рази шо зупиняли то я їм розказував ті історії як їздив і показувало 0 і було так як каже
Liuskywalker писав: Розмова закінчувалась словами "Щасливо" вже при спробів вийти з авто , попутно піднімаючи вікна і витягуючи пульт сигналки .
це вже коли я навчився з ними говорити і перестав переживати на рахунок того
Vasiliyyy писав: Хлопці, може я і наївний, але не дуже вірю в те, що нові копи тепер тільки про те й думають, щоб когось розвести на гроші.
поки думаю ні бо тарифи не ті, бояться через 3-4к втратити роботу, а коли тарифи будуть 10-20к тоді побачиш як буде :-) чи ти може думаєш шо вони туда пішли ризикувати життям за 2к (як колишні менти мали), повір кожен з нас працює для того щоб заробляти гроші і коли тобі вдається заробляти більше ти ніколи від того не відкажеся, альтруістів нема а тим більше в міліції

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей