Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Сів п'яний за кермо - плати
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 10:36

Ви напевно живете в якомусь уявному світі і не бачите шо твориться в нас з міліцією, мені хватило одної заяви про кражу телефона щоб побачити яке відношення міліції до простої людини, іто не до порушника, і я собі тільки можу уявити як там з порушниками в камерах розмовляють і шо там твориться

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Bohdan » Сер, 01 червня 2016, 10:37

vovka писав: От як когось покалічиш тоді вже є інша шкала покарань (в тюрму можна сісти запросто). То різні речі - теоретично і практично.
Абсолютно не згідний. Давай будем терористів садити пожиттєво, тільки якщо їхня бомба призвела до загибелі людей. А якщо не розрахували час, і зупинка рванула, коли там нікого не було, то можна і штрафом обійтись, так? І штраф розміром 100 тис чи скільки б не було - не є причиною іти на злочин, якщо продавши машину його можна сплатити. На сьогодні це 4000 ів. Дехто умудряється за вісімки і Б3 таке бабло відвалювати...

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Bohdan » Сер, 01 червня 2016, 10:39

AVP_6 писав: коли вас знов почнуть всіх підряд зранку зупиняти шоб просто понюхати
Я тільки ЗА.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 10:43

ну де там стара система ? Блін , бачу , що як бісер розсипаю , а толку ... коли все впирається в "теоретично" і "буде гірше" ...
Ви , блін , ще борщу навіть не сьорбнули , але вже розказуєте , що він пересолений ! :facepalm
Да , буде не всьо гладко , бо навіть світова практика показує , що треба 3-5 ітерацій , щоб вичистити все ...
Але це із розряду : живу в обісраному під'їзді , прибирати не буду , бо завтра знов насруть ...

П.С. З під'їздом трохи перебор , імхо , але суть та ж .
П.П.С. І да , я "за" регулярну глобальну "продувку" , раз в тиждень , рандомний день ,як в деяких прибалтів .
Через півроку можна раз в місяць і т.п .
П.П.П.С. І ще - я усвідомлюю , що на початках будуть ризики , потрібен буде серйозний контроль зі сторони громадськості , небайдужих , ЗМІ ...і не одна ітерація-зміна в особовому складі патрульних і далі по вертикалі .
Але я все-таки вважаю , що краще щось робити , аніж сидіти і критикувати з позиції "буде гірше " !
Можу ще багато букафф написати , але походу це сізіфів труд тут.
Піду краще на перекур , гляну чи копи когось часом неправомірно зупинили :shout :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 10:44

Vasiliyyy писав: Теж вважаю, що на перший раз можна впаяти 10-20 тисяч (це не космічні суми) - то типу в якості попередження, а на другий раз забирати права.
IMHO завжди додатково до штрафу краще забирати права за п'янку.

Можна і на півроку на перший раз.
Без прав як без рук особливо для тих для кого це робота.
Всякі бухі водії маршруток, торгові, таксисти, всі інші чия робота так чи інакше потребує машини. Оці добре подумають перш чим пити, щоб не втратити роботу. Це буде добра наука.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 10:47

Bohdan писав: Абсолютно не згідний. Давай будем терористів садити пожиттєво, тільки якщо їхня бомба призвела до загибелі людей. А якщо не розрахували час, і зупинка рванула, коли там нікого не було, то можна і штрафом обійтись, так? І штраф розміром 100 тис чи скільки б не було - не є причиною іти на злочин, якщо продавши машину його можна сплатити. На сьогодні це 4000 ів. Дехто умудряється за вісімки і Б3 таке бабло відвалювати...
Приклад некоректний.
Як визначити чи ти терорист чи ні ? Маєш злий умисел чи ні ?
В Штатах от можна зброю носити і що.. За це нікого не садять і не штрафують (але теоретично по твої логіці вони там всі злочинці і їх треба посадити бо теоретично зброя може вистрілити). Садять якщо скористався нею не так як треба.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Сер, 01 червня 2016, 10:54

Liuskywalker писав: ну де там стара система ? Блін , бачу , що як бісер розсипаю , а толку ... коли все впирається в "теоретично" і "буде гірше" ...
Ви , блін , ще борщу навіть не сьорбнули , але вже розказуєте , що він пересолений ! :facepalm
Да , буде не всьо гладко , бо навіть світова практика показує , що треба 3-5 ітерацій , щоб вичистити все ...
Але це із розряду : живу в обісраному під'їзді , прибирати не буду , бо завтра знов насруть ...

П.С. З під'їздом трохи перебор , імхо , але суть та ж .
П.П.С. І да , я "за" регулярну глобальну "продувку" , раз в тиждень , рандомний день ,як в деяких прибалтів .
Через півроку можна раз в місяць і т.п .
П.П.П.С. І ще - я усвідомлюю , що на початках будуть ризики , потрібен буде серйозний контроль зі сторони громадськості , небайдужих , ЗМІ ...і не одна ітерація-зміна в особовому складі патрульних і далі по вертикалі .
Але я все-таки вважаю , що краще щось робити , аніж сидіти і критикувати з позиції "буде гірше " !
Можу ще багато букафф написати , але походу це сізіфів труд тут.
Піду краще на перекур , гляну чи копи когось часом неправомірно зупинили :shout :D
Любко ну просто з язика зірвав, вмієш ти написати плюсуюсь під кожним словом.
Тільки до продувки ще б перевірку всіх доків (бо дофіга без страховки їздять) і бляхарів (чи має водій право керувати даною машиною і чи не прострочена), проблеми ідіотів на дорогах вирішаться за 2-3 місяця, а мож і швидше

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 10:56

vovka писав: Приклад некоректний.
Як визначити чи ти терорист чи ні ? Маєш злий умисел чи ні ?
Елементарно: є пряма заборона керування "під мухою" і відповідні санкції. І ти, сідаючи бухий за кермо, усвідомлюєш, що можеш попастися і, відповідно, попасти на гроші. тому можеш не сідати за кермо. Тому, якщо ти сів бухий і поїхав, це вже грубе порушення ПДР і є умислом: ти умисно і свідомо проігнорував вимоги ПДР.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Сер, 01 червня 2016, 10:57

Блін ніхто не читає, тільки пишуть :facepalm :facepalm :facepalm
за перше ж порушення забирають права, ну ж в першому пості написано

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 10:57

xxfOxx писав: Тільки до продувки ще б перевірку всіх доків (бо дофіга без страховки їздять) і бляхарів (чи має водій право керувати даною машиною і чи не прострочена), проблеми ідіотів на дорогах вирішаться за 2-3 місяця, а мож і швидше
Стопудово!!!!! Бо багато хто тепер сильно мудрий став: типу, мене без причини не зупинять, то я роблю що хочу.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Сер, 01 червня 2016, 11:02

Vasiliyyy писав: Стопудово!!!!! Бо багато хто тепер сильно мудрий став: типу, мене без причини не зупинять, то я роблю що хочу.
ну а як, копи їздять з маячками які за кілометр видно, без стояння в проблемних місцях. Стали б два - три дні Городоцька - Кульпарківська може би менше даунів би було які валять з правого ряду прямо, гниди [цензура]

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення andrewdor » Сер, 01 червня 2016, 13:11

Liuskywalker писав: П.С. І да , спина не свербить , крила не ростуть чомусь
Дуже сумніваюсь... хіба що ти людина без потреб, амбіцій, живеш один, без дітей, і тобі хватає ЗП 1500-2000грн.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 13:35

andrewdor, ну ,почнем з того , що з\п в мене не 1,5-2к грн . Уточню : абсолютно біла з\п. Проте вона мені не знеба впала .
Живу не один , і навіть не у власному житлі , амбіцій в мене хоч відбавляй , проте це здорові виважені амбіції , а не " мені всі винні , тому я палець об палець не вдарю, бігом дайте мені іномарку бізнес класу 2014 року по ціні металолому " .
І та, я хочу більшу з\п (а хто не хоче ? ) ,але чомусь в сторону "накружити на чомусь чи за рахунок чогось незаконного" мене навіть не тягне .
Нє , брешу , інколи крамольні думки виникають , через те, що я -мізантроп і не люблю людей :D Але зупиняє їх всім відомий КК :sing :D :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення BOXER » Сер, 01 червня 2016, 13:36

Liuskywalker писав: я -мізантроп і не люблю людей
коллЕга! :D :beer
Sad, but true.

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення t309 » Сер, 01 червня 2016, 13:47

проблема в тому що додупи то позбавлення прав на рік ви подумайте що таке рік без машини, будуть тупо їздити без прав, треба перше позбавлення на мфсяць, але з умовою що якщо зловлять в цей місяць за кермом навіть тверезого то конфіскація авто штраф і в тюрягу на місяць, місяця без авто буде більш ніждостатньо щоб дойшло що пити не варто за кермом.
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення g0nzales » Сер, 01 червня 2016, 13:58

vovka писав: зато мажорам не [цензура] якщо права таки заберуть на рік.
Без прав нормально собі їздять, максимум штраф 255 грн за керування ТЗ без посвідчення водія.

А щодо нових копів, саме тих, що патрулюють, то мав досвід спілкування. З трьох різних екіпажів 25-30% люди з району. На свою ЗП переважно знімають у Львові хати + вистачає на хавчік і відпочинок.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 14:04

t309, :beer конструктив ! Теж десь так вважаю :angel
+ градацію терміну позбавлення і величину штрафу в залежності від типу ТЗ .
Бо бухий водій маршрутки \автобуса на маршруті - це не зовсім те саме , що бухий водій легкового авто !
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 15:38

Vasiliyyy писав: Елементарно: є пряма заборона керування "під мухою" і відповідні санкції. І ти, сідаючи бухий за кермо, усвідомлюєш, що можеш попастися і, відповідно, попасти на гроші. тому можеш не сідати за кермо. Тому, якщо ти сів бухий і поїхав, це вже грубе порушення ПДР і є умислом: ти умисно і свідомо проігнорував вимоги ПДР.
Ти навмисвно тільки порушив ПДР. це за і відповів, оплатив якийсь штраф і позбувся прав. Але ти нікого не вбив і немав наміру вбивати, чи калічити. І тому тобі не має грозити кінський непідйомний штраф або тюрма.

g0nzales писав: Без прав нормально собі їздять, максимум штраф 255 грн за керування ТЗ без посвідчення водія.
ну з таким підходом вони і штраф платити небудуть. то що нічого не робити і лишити все як є ? все так небуде.

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Bohdan » Сер, 01 червня 2016, 16:08

vovka писав: Але ти нікого не вбив і немав наміру вбивати, чи калічити. І тому тобі не має грозити кінський непідйомний штраф або тюрма.
Має. П'яний за кермом впринципі не може на 100% контролювати свої дії. П'яний хірург в операційній також не має намір нікого вбити...

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Bohdan » Сер, 01 червня 2016, 16:09

vovka писав: ну з таким підходом вони і штраф платити небудуть. то що нічого не робити і лишити все як є ? все так небуде.
Просто якщо попадається без прав, а права вдома, на роботі чи ще десь то одне, а якщо виявляється що позбавлений прав, то покарання має бути суттєвим.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей