Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Мерседес 126 2.8
Аватар користувача
markijan
Повідомлень: 1385
З нами з: Сер, 10 грудня 2008, 13:56
Ім'я: M@RK
Стать: чоловік
Авто: бумєрок
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення markijan » П'ят, 27 січня 2017, 16:43

mister_X, то була насмішка :D

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення mister_X » П'ят, 27 січня 2017, 18:26

Знаємо тебе

Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення Ziro-cool » П'ят, 27 січня 2017, 21:37

mister_X, то був маркетинговий ход.

126 лонг амг той що реставрували на рікавто, продали,
Quattro

Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення Ziro-cool » П'ят, 27 січня 2017, 21:37

І не у львів
Quattro

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Суб, 28 січня 2017, 22:12

САХАР писав: не жаліють в нас люди машини, всьо калхозять і убівають, як в африці
У людей:
1) не було необхідних знань щодо обслуговування моторів КЕ. І досі немає, якщо проаналізувати силу-силенну коментарів, особливо з країн т.зв. пострадянського простору, що КЕ - погана система. Принципово з цим не можна погодитися.

Всупереч усталеним уявленням,що Мерседес - консервативна марка, насправді з точки зору інновацій та інженірінгу, вона практино завжди була по переду інших автовиробників. Тому 126-й, це не велика "Волга", а дуже високотехнологічна машина на свій час. Звідси - фатичний брак знань як доморощених власників, так і автосервісів у далеких 1990-х - початку 2000-х, як її треба насправді обслуговувати (знаю з досвіду);

З цього виникає наступний пункт:

2) Якщо річ невідомо як обслуговувати у випадку навіть незначної несправноті (наприклад - плавають оберти на 5.6 (найчастіше - підсос повітря в манжетах форсунок) - а найпростіше розв"язання, яке знаходить дядя Вася/Толя/Жора з гаражів - побавитися з налаштуваннями КЕ і позбивати заводські налаштування, то відновити павильну роботу двигуна буде вже непросто і ой як недешево + треба мати знання і необхідну матеріальну базу.
Якщо після таких маніпуляцій форсунки почнуть "лити" - то треба буде ще возити зі собою бензозаправку. Отож, найпростіший вихід - бенз. мотор з КЕ замінити на зрозумілий всім дизель (до того ж можна було знайти дешевші варіанти заправляти);

3) Фінансовий аспект. 126-і були дуже надійними машинами. Тому доки був ресурс, вони потребували відносно малих вкладень, якщо взагалі потребували. Купив, 5 років від"їздив і продав з наваром (тут ще антигуманне митне законодавство роль відігравало - див. пункт 4).
Новий власник ще 5 років відкатав. Його наступник - ще 5 років. І... сьогоді треба міняти ВСЕ. Буквально ВСЕ - від ущільнювачів до проводки. Деталі зі шроту (якщо пощастить) будуть такі ж укатані, як власні. Тому по ходовій - новий замінник/оригінал, а по інтер"єру/екстер"єру та різних дрібничках - оригінал (дорого).

4) Відсутність нормальної можливості завезти оригінальні авто з Європи у міру зниження їхньої вартості там - зробило з нас "резервацію": багато вартісних машин 70-х - 80-х років пішли під докумети (різні цікаві Манти, Капрі і тд.) на новіші авто, а відсутність конкуренції на внутрішньому ринку між "заколхоженими" екземплярами типу 126 3.0 дизель та 126 ориг. 5.6 - не змушувала автовласників замислюватися над падінням вартості машини у випадку її переобладнання. :facepalm
От щось таке навіялось :D

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Суб, 28 січня 2017, 23:11

polara писав: не було необхідних знань щодо обслуговування моторів КЕ.

Ух :surprised. Це ж треба! :D Забув зробити важливе доповнення-застереження, без чого для молодшого покоління все написане може здатися трохи кумедним: коротше кажучи, у ті дрімучі часи в нас не було інтернету й мобільного зв"язку, або все тільки-тільки починалося. :-) Тому інформація поширювалася, здебільшого, на рівні - "одна баба сказала", або десь хтось зробив копію конструктивної схеми окремого вузла (неважно якого) і я її видів :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 13:19

polara писав: що КЕ - погана система.
вона добра коли нова, і реставрації в наших умовах не піддається.
якщо ти так її захищаєш то скажи мені тоді як ти плануєш відновити поршень який свій номінальний розмір втратив ше 10 років тому?
я маю справу з гідравлікою ще з 2001 року, і дуже багато всього, а останні роки і імпортного ми відреставровували, напилювали, цементували і полірували по всіх Україні (не кажу про Львів з одним тільки авіазаводом).
І ніхто такої точності на станках 80-х років не дасть.
А тепер візьмемо корпус, як його ти плануєш напилювати (відновлювати), а саме головне в розмір потім полірнути всередині?
а як ти знаєш вони працюють в притир і там ущільнень резинових чи поліоританових чи навіть тефлонових нема. Десь промахнувся мікрон і воно вже не робить.
Тепер візьмемо форсунки - як їх покриття плануєш відновити? а вони з 12 працюють 2-3 (в мому випадку, я про б-у шні)
не кажу вже про згорання половини палива а половини відразу в трубу
Чи може напишеш шо все можна нове поставити? так глянь ціну там космос, і який тоді смисл з того КЕ.
я коли мав мерса в тому питанні старався розібратись, і їздив і на авіазавод і в запоріжжя відправляв той розподільник, і всі однозначно сказали шо в ідеал того не зроблять. Лекше дизельну форсунку відреставрувати чим оцей розподільник
а то що показують по відео, шо там промивають запчастини і воно працює то все фігня - коли є зазор між поршнем і корпусом воно працювати НЕ БУДЕ
Востаннє редагувалось Нед, 29 січня 2017, 13:23 користувачем AVP_6, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 13:21

polara писав: побавитися з налаштуваннями КЕ
в нас є такий майстер у Львові, який вміє якраз налаштувати. Не хочу нікого образити - воно їздить десь так місяць :D з розходом 20+, а потім далі до нього :D :D :D
ця система для справної роботи потребує дуже точного обладнання, якого в Україні нема. А якшо десь і є, то прайс на такі роботи явно перевалює заміну на ел.інжектор

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 18:27

AVP_6 писав: в нас є такий майстер у Львові, який вміє якраз налаштувати. Не хочу нікого образити
У нас немає такого майстра - теж нікого не хочу образити, бо здогадуюся, кого Ви маєте на увазі. :D Ну вдалося чоловікові щось комусь налаштувати. Ну хтось налаштував і більше не звернувся..., бо все зрозумів. :surprised Але це не робить з чоловіка майстра, якщо він не послуговується оригінальною заводською документацією і немає обладнання. Це раз.

Я нічого не писав про регенерацію/відновлення системи КЕ, після того, як її відремонтували "майстри". Це два. Вказав тільки, що це може бути дорого. "Дорого", - для пересічного українця - теж нікого не хочу образити. :unsure

Але Мерседес є машиною для людей із прибутном вище середнього, принаймні у всьому світі. Може українці виняток, або вважають себе винятком - не скажу. Мерседес - за замовчуванням дорога машина. Тому, запчастини дорогі й ремонтувати треба оригіналом. Все має свій ресурс. Нічого нема вічного.

Як казав один дотепник - "навіщо мені вічний ліхтарик, я не збираюся жити вічно!" Тому систему КЕ теж можна укомплектувати новими запчастинами.
Я КЕ експлуатую більше 10 років на двох авто (обидва не нові) й не можу сказати, що система погана. Витрата 3.0 двигуна - 13 л/100 км. місто, 5.0 - 16-17 л./100 км.місто. Газу на обох нема. Останню систему я сам розібрав до гвинтика і зробив, усвідомивши, що майстра з КЕ у Львові нема. Крок за кроком за оригінальним заводським сервісним мануалом. Цього би не зробив мені тут ніхто.

Мені за фахом доводиться багато працювати з іноземною літературо німецькою та англійською мовами. Тому перше питання, яке задав би "фахівцю" з КЕ - чи читає він оригінальну німецьку документацію, перше, ніж лізти в мою систему? :shout Якщо відповідь буде негативна, а вона буде у більшості випадків саме такою - все з таким фахівцем зрозуміло. :facepalm

Але на все свій час. Станом на 80-і роки Ке була добра й інноватиційна. Те, що вона віджила, майстрів нема і треба платити за оригінал - не робить її поганою. Бабця теж колись була дівкою. ;)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 18:38

polara писав: У нас немає такого майстра
я теж так вважаю просто хотів написати коректніше
polara писав: Вказав тільки, що це може бути дорого
що дорого? ремонт чи заміна?
polara писав: після того, як її відремонтували "майстри".
абсолютно не важно, якшо вже є виробітка на поверхнях, чи царапини
polara писав: я сам розібрав до гвинтика і зробив
що зробив? резинки поміняли, чи всю "начинку" мали нову?
polara писав: Газу на обох нема.
також міф - для гідравліки значення не має, рве ту грушу то так, але для деталей розподільника воно впливу немає
polara писав: Станом на 80-і роки Ке була добра й інноватиційна. Те, що вона віджила, майстрів нема і треба платити за оригінал - не робить її поганою.
з цим згоден на 100%, і коли ми кажемо погана ми маємо на увазі не ремонтно придатна, а купити все нове і замінити (мабуть за 500+ долларів) це не хитре діло.
Але чи добра система та яка має по замовчуванню більший розхід палива чи на тому ж двигуні електроніка + ремонт система подачі палива пів ціни авто
про так відновлені оригінали і музейні експонати я не говорю - бо там нікеляшки напевно по орігіналу можуьт більше коштувати чим той КЕ взборі новий
я говорю тут про авто на яких їздять кожного дня

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 19:01

AVP_6, бачу, що проблема Вас справді "дістала". Не хочу полемізувати, бо насправді немає про що. :-)

Зрозумійте мене, будь ласка, правильно. Я не захищаю КЕ. Просто все має свій ресурс і КЕ - не виняток.

Ось маєш, приміром, швейцарський годинник діда. Ним користувався дід, батько і він дістався ВАМ. І саме у Вас він починає пізнити, або йти прискорено. Винна система? - ні, є виробіток, цього не уникнути. Треба міняти шестерні, маятник тощо. Ой, скаже хтось - це дорого. Ой скаже майстер (за умови, що він зможе зробити), тут треба виготовляти шестерні, чи що би то не було. Та ну його - скаже хтось інший. Ним же не можна буде кориуватися щодня? А може викинути механізм і вставити кварцовий? - кожен вирішує для себе сам. Хто не хоче бавитися і платити, носить на щодень Китай.

Вашій системі в Мерсі було під 30-ть. І не факт, що її впродовж того часу сервісували належним чином. Про що можна взагалі дискутувати?

Кожен ремонт є індивідуальним. Хтось обійдеться ремонтом, а комусь треба заміну. У будь якому випдку це вимагає фахових знань, які тут знаяти ой як нелегко.

Відновлювати форсунки, навіть би не здогадався - купив би нові. Газу нема - не зрозумів Вашу тезу про гідравліку. Я мав на увазі, що вказана витрата стосується двигунів, на яких КЕ функціонує у штатному режимі.

Сам зробив - склав власну 5.0. КЕ з двох б/в та нових форсунок, відрегулювавши за оригінальним мануалом. Якщо ця теза бентежить - я сам вважаю, що просто пощастило :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 19:06

polara писав: AVP_6, бачу, що проблема Вас справді "дістала".
не те що дістала, я просто вже довго працюю з гідравлікою - а КЕ це і є гідравліка по суті, тому мені було цікаво конструктивно розібратись чи можна такі речі ремонтувати чи ні (в наших умовах) - і як виявилось ні.
тому коли хтось говорить, що поремонтував КЕ то мені смішно. Знайшов більш-менш з малою виробіткою це так, але ніяк не поремонтував.
нові сумніваюсь, що хтось купує.
polara писав: Газу нема - не зрозумів Вашу тезу про гідравліку.
я подумав, що ви говорите, що у вас добре працює КЕ бо не було газу - я тому і написав, що газ до розподільника КЕ немає значення - газ рве тільки грушу взривами

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 19:08

polara писав: склав власну 5.0. КЕ з двох б/в та нових форсунок, відрегулювавши за оригінальним мануалом.
от якраз це я і хотів пояснити - що скласти можна але не поремонтувати :beer
polara писав: я сам вважаю, що просто пощастило
це так і є ;)
якшо потрібно в мене ще 2 комплекта КЕ лежить - можу віддати :-)

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 19:19

polara писав: аз до розподільника КЕ немає значення - газ рве тільки грушу взривами

Трохи все ж таки має.

Газ, який поступає з редуктора на плунжер КЕ (під фільтр), при зменшенні швидкості (причому поступання повітря ззові через фільтр зменшується) спричиняє коливання плунжера, а відповідний сигнал - через електроніку КЕ спричинюєнеправильну роботу блоку управління мотором (т.з. комп"ютер), який, в свою чергу, може посилати неправильні сигнали на капан ХХ і глушити мотор. Тому газ на Ке можна ставити лише за умови відключення клапаа ХХ та розвороту труб поступання повітря у фільтр.

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 19:23

Довго з тим "бився" колега, доки не поштовхалися на імпортних форумах і не апробували рішення на практиці. Авто глохло на газу й закономірності не було. :-) Тепер все ОК!

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 19:26

polara писав: Трохи все ж таки має.
ну та і не змазує плунжер ;)

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 19:31

AVP_6 писав: газ рве тільки грушу взривами

Газ рве грушу, насамперед, через неправильне співвідношення газоповітряної суміші, чого не повинно бути, бо страждає КЕ. Якщо не розвернути труби подачі повітря, або труба подачі газу під фільтр надто довга тощо, то в омент переключення на газ система заповнюється надлишком повітря і детонує. Тому під фільтр (в систему КЕ) повітря не може поступати прямотоком, а редуктор не може бути розташованим надто далеко. Клапан ХХ треба "відрубати".
Востаннє редагувалось Нед, 29 січня 2017, 19:35 користувачем polara, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 19:32

polara писав: ну та і не змазує плунжер

Так, так, можна сміятися :happy

Тільки в друга нічого не детонує, а Вам відому майстри скажуть, що на Ке газ сі не стави :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення AVP_6 » Нед, 29 січня 2017, 20:18

polara писав: Так, так, можна сміятися
можна і сміятись, якщо не знаєте що будь-який гідравлічний механізм при терті без ущільнень повинен змазуватись. і бензином він частково змазується.
але ладно я зупинаюсь в цих спорах - знаєте краще, так супер.
я цього барахла здихався і радий тому :-)
і нікому би не радив ту стару рухлять купувати (я не про самі машини а про той КЕ механізм)

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Мерседес 126 2.8

Повідомлення polara » Нед, 29 січня 2017, 21:12

polara писав: можна і сміятись, якщо не знаєте що будь-який гідравлічний механізм при терті без ущільнень повинен змазуватись. і бензином він частково змазується.

Тому не ставив і принципово не поставлю газ на власні машини.

Але так між іншим, є така релюшка КЕ-стоп. Навіть при її застосуванні тиск бензини в системі істотно не зменшується. А це значить, що шток плунжера в дозадорі КЕ (який Ви, ймовірно, мали на увазі) все одно пребуває в бензиновому середовищі. Тому не розумію, до чого у нашому диспуті змазка, чи її відсутність у КЕ.
polara писав: але ладно я зупинаюсь в цих спорах - знаєте краще, так супер.

Та тут немає про що сперечатися, і я не вважаю нашу дискусію суперечкою - у Вас власний досвід, у мене свій. Ми поділилися досвідом, та й усього. :beer
AVP_6 писав: я цього барахла здихався і радий тому

Вітаю! :happy

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей