Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує
Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Суб, 17 червня 2017, 22:12

valera писав:Дякую!)) Для мене то не свято, так що дуже не вітайте... Це просто новий етап в моїй роботі. Складніший... Об'ємніший... Відповідальніший...
З наступного тижня перевіримо Валєру в реальному кунг-фу)))

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Пон, 03 липня 2017, 17:56

luav писав:
Суб, 17 червня 2017, 22:12
З наступного тижня перевіримо Валєру в реальному кунг-фу)))
Ну як? Перевірив?

Аватар користувача
ostin777powers
Повідомлень: 3811
З нами з: П'ят, 19 липня 2013, 19:59
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: меган3 1.9 dci
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення ostin777powers » Сер, 05 липня 2017, 21:55

luav писав:
Суб, 17 червня 2017, 22:12
valera писав:Дякую!)) Для мене то не свято, так що дуже не вітайте... Це просто новий етап в моїй роботі. Складніший... Об'ємніший... Відповідальніший...
З наступного тижня перевіримо Валєру в реальному кунг-фу)))
як 3літри,, поставили? :D
Ми мусимо визнати очевидне: тебе зрозуміє лише той, хто хоче зрозуміти.

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Чет, 06 липня 2017, 16:19

ostin777powers писав:
Сер, 05 липня 2017, 21:55
luav писав:
Суб, 17 червня 2017, 22:12
valera писав:Дякую!)) Для мене то не свято, так що дуже не вітайте... Це просто новий етап в моїй роботі. Складніший... Об'ємніший... Відповідальніший...
З наступного тижня перевіримо Валєру в реальному кунг-фу)))
як 3літри,, поставили? :D
3.0 V6 двигун в мене вже стояв.А ось з прокладками і рештою дрібниць хлопці розібрались

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Чет, 06 липня 2017, 16:19

tiestovm писав:
Пон, 03 липня 2017, 17:56
luav писав:
Суб, 17 червня 2017, 22:12
З наступного тижня перевіримо Валєру в реальному кунг-фу)))
Ну як? Перевірив?
Так,якщо авто буде під наглядом Валєри,то можу рекомендувати

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Суб, 08 липня 2017, 19:16

luav писав:
Чет, 06 липня 2017, 16:19
Так,якщо авто буде під наглядом Валєри,то можу рекомендувати
Я теж там був на цьому тижні. Враження досить суперечливі..

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Нед, 09 липня 2017, 08:51

tiestovm писав:
Суб, 08 липня 2017, 19:16
luav писав:
Чет, 06 липня 2017, 16:19
Так,якщо авто буде під наглядом Валєри,то можу рекомендувати
Я теж там був на цьому тижні. Враження досить суперечливі..
То це вашу Вектру я бачив в вівторок на підйомнику?
Пишіть враження.Цікаво буде почути

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Нед, 09 липня 2017, 16:42

luav писав:
Нед, 09 липня 2017, 08:51
То це вашу Вектру я бачив в вівторок на підйомнику?
Пишіть враження.Цікаво буде почути
Якщо С і чорну то мою. Все розписувати не буду - немає змісту. Валєрі сказав, що претензій жодих до нього немаю.
Єдине, що варто ціну озвучувати наперід, хоча б приблизну. Бо два місяці перед цим мені ціну сказали одну, а в результаті вийшла вища більше, ніж в три рази. Не думаю, що переїзд так сильно відкоректував ціну. Але ще раз говорю - претензій немаю, раз погодився то все чітко оплатив. Але якби ціну мені озвучили наперед - я б просто подякував і відмовився б.

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Нед, 09 липня 2017, 17:39

tiestovm писав:
Нед, 09 липня 2017, 16:42
luav писав:
Нед, 09 липня 2017, 08:51
То це вашу Вектру я бачив в вівторок на підйомнику?
Пишіть враження.Цікаво буде почути
Якщо С і чорну то мою. Все розписувати не буду - немає змісту. Валєрі сказав, що претензій жодих до нього немаю.
Єдине, що варто ціну озвучувати наперід, хоча б приблизну. Бо два місяці перед цим мені ціну сказали одну, а в результаті вийшла вища більше, ніж в три рази. Не думаю, що переїзд так сильно відкоректував ціну. Але ще раз говорю - претензій немаю, раз погодився то все чітко оплатив. Але якби ціну мені озвучили наперед - я б просто подякував і відмовився б.
А що була хоч за робота?Шоб порівняти цифри
І що Валєра сказав стосовно того,що цифри настільки змінились?
Бо різниця в три рази-це щось досить немала різниця

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Нед, 09 липня 2017, 18:38

luav писав:
Нед, 09 липня 2017, 17:39
А що була хоч за робота?Шоб порівняти цифри
І що Валєра сказав стосовно того,що цифри настільки змінились?
Бо різниця в три рази-це щось досить немала різниця
Потрібно було замінити прокладку датчика рівня масла, бо протікала. Для цього треба було зняти піддон так як датчик всередині, і назад піддон посадити на герметик. Ну і ясне діло - замінити масло.
Але так як пройшло два місяці то виникла потреба замінити два сайлентблоки і чотири розвальні болти. Але після діагностики мені сказали, що болти нормально прокручуються і міняти їх потреби немає. Тому я не думаю, що така додаткова робота (прокрутка болтів) потягнула ще плюс 200% від раніше озвучуваної ціни.
Але знову ж таки - раз я попросив робити то все чітко оплатив. Хоча перед початком робіт я просив по ціні зорієнтувати, на що Валера сказав, що не може сказати поки все не зробить.
А вже коли я сказав, що раніше озвучена ціна була втричі меншою, то мені відповіли щось тіпа "Ну був переїзд ..." і все таке.
До речі, вчора міняв масло в коробці, і склалось враження, що зпід одного болта, яким кріпиться піддон підтікає масло... Поспостерігаю трохи, і якщо дійсно тече - прийдеться знову переклеювати піддон..
Претензій до Валери немаю, але висновок для себе я зробив. Можливо ще колись звернусь і будуть більш позитивні враження.

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення bossjara » Нед, 09 липня 2017, 22:28

напишу і я свої 5 копійок
у Валєри всі мої авто обслуговуються дуже давно, ще з 2009 року коли я купив першу 8ку і шукав де б її ремонтувати. із того часу стали колєгами, можна сказати друзями.
багато було зроблено і планового і непланованого, розписувати нема змісту. але оскільки останнім часом багато хто висуває невдоволення стосовно ціни, хочу сказати і свою думку щодо цього.
отже почнемо з першого - я сторонник того, що роботу по ремонту авто треба доручати лише тим майстрам, котрим довіряєш. друге - я не знаю може я якийсь не правильний, але шо у своїй роботі, що в чужій для мене я дотримуюсь такого погляду - якщо в процесі ремонту ти бачиш "косяк" який потрібно чи можна усунути - усунь(або пред’яви клієнту і погодь усунення, якщо це потребує додаткових витрат)
Тепер розкажу про останній свій ремонт, вже на новому місці. Заміна грм і масла в моторі. попередньо була оговорена ціна 600-800 грн, в кінцевому результаті вийшла 1350. мені була персональна знижка, але я не буду її озвучувати назагал. як бачите і "своїм" буває піднімається тариф вдвічі.
ціна була збільшена адекватно, з технічної і економічної точки зору ремонту, був проблемний болт, на який потратили купу часу, тріснув патрубок гуру і витекло масло. І ось тут постає основне питання, яке виникає останні декілька сторінок у форумчан: погодження ціни ремонту. До початку ремонту знати про те що зігнив той сраний патрубок і що він трісне коли зрушиш його з місця ніхто не міг. коли це сталося, Валєра мав би мені подзвонити і сказати - ти знаєш так і так в процесі ремонту тріс патрубок, витекло масло буде вдвічі дорожче. типу так? ну ок, а що я йому відповім? не роби нічого спали ту машину наxyй? та ясно що я скажу - ну тріс то тріс, роби. тому який зміст у дзвінку і питанні, на яке є єдина відповідь? а він міг би не додзвонитись одразу, а через годину. а це час простою, а машина на підйомнику, і т.д.і т.п.
Висновки робіть кожен сам, я для себе давно зробив, і вкотре переконався у якісному сервісі і приємній ціні. і на останок - жодного разу машина не виїхала від Валєри із якимось приємним бонусом - то клеєми(які вічно окислюються) почистять, то десь щось на місце прикрутять, то просто повитирають бруд там, де інши майстри просто по болоті б робили
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Пон, 10 липня 2017, 11:03

bossjara писав:
Нед, 09 липня 2017, 22:28
напишу і я свої 5 копійок
Погоджуюсь на всі 100%. Але я ж не про те писав. В твоєму випадку виникли додаткові роботи. А в моєму їх не було. Ну крім того, що протерли піддон від масла.
Крім того, коли забирав машину то отримав "бонус" - машину поставили після ремонту під багатоповерховою будовою і її (машину) пристойно заляпали бетоном.. Думаю, що мало кому б таке сподобалось. Але ще раз скажу - претензій я не маю. Оплатив стільки, скільки Валєра сказав. Мені зараз важливіше, щоб якісно назад посадили піддон і щоб не підтікало масло.

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення bossjara » Пон, 10 липня 2017, 12:11

ну там ж мийка на території - чого було не вказати на той бетон, думаю б помили без проблем

ну і мій пост адресувався не лише тобі а всім дописувачам даної теми. ідеальних людей не буває, ідеальних майстрів по авто теж. є відповідальні, є поxyісти
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення BOXER » Пон, 10 липня 2017, 12:34

відпишу і я.
оскільки я "залежний" від Валєри :D тобто інших майстрів "перевірених" і не маю, а всі роботи по ходовій, заміні масел-фільтрів, якшо роблю не сам, то в нього. складніші роботи (типу по ГРМу, помпі і т.д. - роблю на спеціалізованій СТО)
перед виїздом у відпустку (рівно за тиждень до дня виїзду, вівторок) погодили взяти машину на заміну масла+фільтра, паливного фільтра, пильників-відбійників амортів, стійок стабілізатора і одного рульового наконечника. вийшло так, шо у вівторок в них не вийшло :D з причин не цілком залежних від Валєри, але... я в останні дні перед виїздом будь-куди за межі Львова взагалі не люблю шось робити і не роблю по машині, тому крайній термін в мене була пятниця, при чому до 14 год. дня. Валєра все оцінив адекватно і сказав "зробим".
І таки зробили, 13:30 дзвонить і каже "можеш на 14 приїжджати".
по ціні десь на 10% дорожче від попередньо обумовленої і то через специфіку демонтажу-монтажу амортів в моєму французові.
діагностика ходової - бонусом.
після того машина махнула вже от майже 2500 км - всьо чьотко.
хлопцям дякую :beer
Sad, but true.

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Пон, 10 липня 2017, 13:29

bossjara писав:
Пон, 10 липня 2017, 12:11
ну там ж мийка на території - чого було не вказати на той бетон, думаю б помили без проблем
Валєра побачив і приніс баклаху з водою і змив що змилось. Решту я потім змив на мийці. Просто могла і цегла впасти з будови :happy

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення luav » Пон, 10 липня 2017, 21:45

tiestovm писав:
Пон, 10 липня 2017, 11:03
bossjara писав:
Нед, 09 липня 2017, 22:28
напишу і я свої 5 копійок
Погоджуюсь на всі 100%. Але я ж не про те писав. В твоєму випадку виникли додаткові роботи. А в моєму їх не було. Ну крім того, що протерли піддон від масла.
Крім того, коли забирав машину то отримав "бонус" - машину поставили після ремонту під багатоповерховою будовою і її (машину) пристойно заляпали бетоном.. Думаю, що мало кому б таке сподобалось. Але ще раз скажу - претензій я не маю. Оплатив стільки, скільки Валєра сказав. Мені зараз важливіше, щоб якісно назад посадили піддон і щоб не підтікало масло.
Це ще ваше авто як моє не паркували після роботи)))
Зображення

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення serega_l1 » Пон, 10 липня 2017, 22:27

Цегла могла і на голову впасти, то вже питання не до Валери...

tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Вів, 11 липня 2017, 17:29

serega_l1 писав:
Пон, 10 липня 2017, 22:27
Цегла могла і на голову впасти, то вже питання не до Валери...
ну... не знаю... коли йде будова на висотці і під нею паркувати машини... особисто я б так не робив

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Суб, 29 липня 2017, 23:21

Друзі!
Я не такий ідеальний як багато хто хотів би мене бачити. Я завжди це казав! Я і сам хотів би бути кращим але як і всі іноді щось не пам'ятаю, іноді щось не побачу, іноді щось тупо не йде... Та й всім ідеальним не будеш) Я такий, який я є! Мене або таким сприймають або не сприймають.
Роботу завжди стараюсь робити добре але не завжди все виходить так як ми всі того бажаєм.
Критику я завжди сприймаю і навіть в якійсь мірі люблю її, особливо коли вона виважена і справедлива. Від відповідальності ще ніколи не тікав і сподіваюсь не буду.
Всім дякую за ваші думки і відгуки! Вони потрібні! І всі вони доречні!
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Суб, 29 липня 2017, 23:29

А тепер по суті: про той бетон чи цеглу. В той день пройшов буревій! Далі думаю доповнювати недоречно... Територія парковки заповнена автомобілями. Так збоку будівництво йде, хто знав що звідти полетить цегла чи бетон? Чи я мав автомобіль за територію вигнати і поставити на дорозі?
Але зауваження справедливе! І з позиції клієнта я його розумію і навіть на вашому боці!!! Відносно ціни також... Себе не виправдовую, просто пояснюю як було))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей