Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Греції на власному авто
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 22 липня 2017, 12:13

NataNata писав:
П'ят, 21 липня 2017, 18:21
Прошу совета! На Ситонию из Киева едем в сентябре. Так и не определилась, прочитав всю ленту по теме, какой дорогой лучше ехать на сегодняшний день. Не знаю, что хуже - медленно по Румынии или очерндь на границе с Сербией и т.п. Может кто-то был уже в этом сезоне? Буду благодарна за помощь.
Вам в любом случае ехать на Закарпатье - это день и ночёвка. А с утра за день вы по автобану Венгрия - Сербия - Македония - Греция долетаете. А вот Румыния -Сербия ( Белград ) и т.д. по тем же автобанам - не факт. Я потратил просто на дорогу Закарпатье - Белград 10 часов и подзапарился. Можно вообще альтернативный маршрут расмотреть - Румыния - Болгария ( на Софию ) - Греция ( на Солоники ). Знакомые недавно в Болгарию ехали - 50 минут Украина-Румыния, 15 минут Румыния - Болгария - это время на погранпереходах. Просто из Киева дорога одна, со Львова - немного другая...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Igor2011
Повідомлень: 868
З нами з: Чет, 07 квітня 2011, 23:01
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Nissan Rogue 2,5
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 3 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Igor2011 » Суб, 22 липня 2017, 13:05

NataNata писав:
П'ят, 21 липня 2017, 18:21
Прошу совета! На Ситонию из Киева едем в сентябре. Так и не определилась, прочитав всю ленту по теме, какой дорогой лучше ехать на сегодняшний день. Не знаю, что хуже - медленно по Румынии или очерндь на границе с Сербией и т.п. Может кто-то был уже в этом сезоне? Буду благодарна за помощь.
З досвіду цьогорічної поїздки по Балканах скажу таке - по автобанах їхати однозначно легше, навіть якщо при цьому дорога вийде довшою, то ви менше замучитесь. З кордонами не вгадаєте - я проходив по 15-45 хв., знайомий на Закарпатті стояв 15 годин. Я б радив вам їхати по шляху, який вказав sapphir Закарпаття-Угорщина-Сербія-Македонія-Греція. Але, на мою думку, доцільно ночувати два рази - на Закарпатті та десь у Сербії (Ніш) - все таки ви їдете на відпочинок, а не на гонки та й безпека має бути на першому місці. Гарного відпочинку! :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 22 липня 2017, 13:48

Igor2011 писав:
Суб, 22 липня 2017, 13:05
NataNata писав:
П'ят, 21 липня 2017, 18:21
Прошу совета! На Ситонию из Киева едем в сентябре. Так и не определилась, прочитав всю ленту по теме, какой дорогой лучше ехать на сегодняшний день. Не знаю, что хуже - медленно по Румынии или очерндь на границе с Сербией и т.п. Может кто-то был уже в этом сезоне? Буду благодарна за помощь.
З досвіду цьогорічної поїздки по Балканах скажу таке - по автобанах їхати однозначно легше, навіть якщо при цьому дорога вийде довшою, то ви менше замучитесь. З кордонами не вгадаєте - я проходив по 15-45 хв., знайомий на Закарпатті стояв 15 годин. Я б радив вам їхати по шляху, який вказав sapphir Закарпаття-Угорщина-Сербія-Македонія-Греція. Але, на мою думку, доцільно ночувати два рази - на Закарпатті та десь у Сербії (Ніш) - все таки ви їдете на відпочинок, а не на гонки та й безпека має бути на першому місці. Гарного відпочинку! :-)

Я не з власного хотіння вибирав ночі для подорожі - діти вдень мозок виїли б. Тому мені чим менше зупинок тим краще - третя ніч за кермом була б вже зайвою да і небуло посуті що там вже ділити. Рахуй ми виїхали десь п"ята ранку назад з Катерині і вже в другій зупинились в місті Паліч на кордоні Сербія-Угорщина. А Угорщину я проїхав десь до 5-ти годин. Можна було сміло зупинятись і в Закарпаті.
А взагалі кожен маршрут під себе підлаштовує - дехто тут писали що за день до Греціїї долітали, а можна і на тиждень розтягнути. Одне скажу - як на мене з малими дітьми то задалеко машиною.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Igor2011
Повідомлень: 868
З нами з: Чет, 07 квітня 2011, 23:01
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Nissan Rogue 2,5
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 3 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Igor2011 » Суб, 22 липня 2017, 15:30

"А взагалі кожен маршрут під себе підлаштовує..." - це на 100% правда. Головне, щоб було комфортно водію та його пасажирам. Просто вже виробляються деякі принципи, яких стараєшся притримуватися. Я ніколи не виїзджаю в ніч чи дуже рано, за день комфортно проїжджати до 500-700 км. Коли я цього дотримуюсь, то поїздка є відпочинком і задоволенням.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » Суб, 22 липня 2017, 22:49

BOXER писав:
Суб, 15 липня 2017, 09:29
шось прочитав перше повідомлення теми, про дорогу в Халкідіки, і стало цікаво, глянув гуглмапс, цей маршрут нормальний? бо інший через Будапешт - який смисл гак через Буду робити? :|


Переглянути більшу карту
Через Буду ти всю дорогу їдеш увєрєно 120-130 по автобанам,але це дорожче і розхід чуток більший зато виграєш на часі,а інша дорога це тиц-пездиц,повільно,але дешево...
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

fabik77
Повідомлень: 4
З нами з: Пон, 12 жовтня 2015, 18:27
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Mazda CX7
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення fabik77 » Нед, 23 липня 2017, 21:16

Їхав на о. Тасос минулої неділі по такому маршруту: Львів - Берегово - Дяково (дорога ну дуже але черги не було) - Сату-Маре - Тімішоара - далі Сербія і Македонія (автобам) - Салоніки - Керамоті - Тасос.

NataNata
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят, 21 липня 2017, 13:04
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення NataNata » Сер, 23 серпня 2017, 22:01

Думаем, так и поехать. Скажите, пожалуйста, а от Берегово до Дяково очень плохая дорога? Мы там машину не раздолбаем? И в какое время утром лучше? Будем выезжать из Берегово в воскресенье 10.09. Спасибо!

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Felix » Чет, 24 серпня 2017, 10:15

NataNata писав:
Сер, 23 серпня 2017, 22:01
Думаем, так и поехать. Скажите, пожалуйста, а от Берегово до Дяково очень плохая дорога? Мы там машину не раздолбаем? И в какое время утром лучше? Будем выезжать из Берегово в воскресенье 10.09. Спасибо!
тагда свідімса всмєсті на Дякава падруга 8-) там всьо чотко

AlexWatson
Повідомлень: 6
З нами з: Нед, 22 грудня 2013, 20:29
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: VW T4
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AlexWatson » Нед, 27 серпня 2017, 13:06

Друзяки привіт! Мучить одне питання. Якщо в мене поліш шенген а в малого біометрія. Якшо гарно стартанути через краківець і на Словаччин а потім Угорщину - Сербію - Македонію. там віз ніяких не тре? Чи ліпше венути на Румунію - Болгарію. Живу в Яворові ))))
Планую десь там по дорозі заночувати нічку

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » Пон, 28 серпня 2017, 09:19

AlexWatson писав:
Нед, 27 серпня 2017, 13:06
Друзяки привіт! Мучить одне питання. Якщо в мене поліш шенген а в малого біометрія. Якшо гарно стартанути через краківець і на Словаччин а потім Угорщину - Сербію - Македонію. там віз ніяких не тре? Чи ліпше венути на Румунію - Болгарію. Живу в Яворові ))))
Планую десь там по дорозі заночувати нічку
Не тре,стартуй,але я б стартував відразу на Угорщину через Закарпуття,бо змісту нема на Польщу їхати і там той кусок Словаччини з тими корками ну нафік
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Buts » Суб, 17 лютого 2018, 22:38

fabik77 писав:
Нед, 23 липня 2017, 21:16
Їхав на о. Тасос минулої неділі по такому маршруту: Львів - Берегово - Дяково (дорога ну дуже але черги не було) - Сату-Маре - Тімішоара - далі Сербія і Македонія (автобам) - Салоніки - Керамоті - Тасос.
Скільки км? Через Болгарію колись їхав -1400.

es2803
Повідомлень: 264
З нами з: Нед, 19 жовтня 2014, 20:03
Ім'я: дмитро
Стать: чоловік
Авто: Hyundai I 30
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення es2803 » Нед, 18 лютого 2018, 10:50

Я їздив через Польща, Словаччина, Угорщина( ночовка та купання в термалах- відпочинок), далі Сербія ( з ночовкою в Ужице) Черногория ( Будва 5 днів) , Албанія ( транзит), Македонія ( з ночовкою Охрід) ,та Греція.
По автобані однозначно легше їхати.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 06 квітня 2018, 18:23

Глянув оце на вихідних орелИрешку про грецію і мені Кофру острів сподобався
планую цього року туди поїхати на машині
і от ніяк не можу визначитись чи є сенс їхати через ті Сербії-Македонії? чи там кордони не зїдять більше часу чим через Румунію і Болгарію?
і хто був у Греції - на початку червня (буквально перші дні місяця) є сенс туди їхати? чи ще буде холодне море?

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » П'ят, 06 квітня 2018, 20:14

AVP_6 писав:
П'ят, 06 квітня 2018, 18:23
і от ніяк не можу визначитись чи є сенс їхати через ті Сербії-Македонії? чи там кордони не зїдять більше часу чим через Румунію і Болгарію?
Кордони не так багато часу займають,через Румуні-Болгарію хіба менше грошей потратиш на оплату доріг,але більше схаришся.
Через Сербії-Македонії виїхав за кордон став на автобан і топиш аж до Салонік
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 06 квітня 2018, 21:44

Sluva писав:
П'ят, 06 квітня 2018, 20:14
Кордони не так багато часу займають,через Румуні-Болгарію хіба менше грошей потратиш на оплату доріг,але більше схаришся.
Через Сербії-Македонії виїхав за кордон став на автобан і топиш аж до Салонік
глянув просто гугл маps і задумався
Зображення
Зображення
якийсь напряжний кордон виглядає - і то фотки 17 року
навіть в нас такого нема шоб в палатках на кордоні бомжі жили - а там ж в одній з тих країн ночувати прийдеться :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 06 квітня 2018, 21:51

хіба як варіант ночувати десь під кордоном але на угорській стороні а потім ставати зранку і валити до Салонік в один захід
Але тому і цікаво чи реально ті кордони пройти і проїхати ту відстань за 10-12 год
гугл карта малює 9год - то по факту не включаючи кордонів десь годин 11, а от якшо кордони займуть ще по 3-4год кожен - то получиться сутку маслати і тоді весь сенс економії часу втрачається

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 07 квітня 2018, 07:23

Їхали в 16 році - стояли годинки 3-4 на Македонія/Греція. Приїхали туда десь перед 8-ю а в 11-тій вже з грецького боку їли нереально дорогі і несмачні гамбургери.
Але ми не їхали через Угорщину а поїхали через Закарпатя на Румунів ( вроді Сату-Маре називається ). На кордоні зекономили але зате по Румунії повзли з середньою швидкістю 50 км/год. Тобто по годинах вийшло так: 00.00 годин Львів - 14.30-15.00 були на першій ночівлі десь під Белградом. Виїхали десь знов в 00.00 -1.00 і відповідно в 11.00 вже були з грецького боку а там пару годин і Салоніки а далі хто куди...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 13:39

я виїжджаю в 6-7 ранку завжди і їду до 5-6 вечора не більше шоб дорога не була внапряг
і от тому і прикидую що можливо краще їхати собі помаленьку 50-60 чим стояти по 4-5 годин на кордоні і дихати вихлопом машин інших в жару +30

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 07 квітня 2018, 15:38

AVP_6 писав:
Суб, 07 квітня 2018, 13:39
я виїжджаю в 6-7 ранку завжди і їду до 5-6 вечора не більше шоб дорога не була внапряг
і от тому і прикидую що можливо краще їхати собі помаленьку 50-60 чим стояти по 4-5 годин на кордоні і дихати вихлопом машин інших в жару +30
Незнаю що краще - минулі вихідні їздили рейсовим автобусом в Прагу. 7 годин стояли в Краківець-Корчова туда і 4 години назад.
В Сереті стояли завжди до 3-х годин, в Дяково пройшли за пів години але туда їхати через Мукачево запарився - тут напевно як повезе ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » Суб, 07 квітня 2018, 19:00

AVP_6 писав:
П'ят, 06 квітня 2018, 21:51
хіба як варіант ночувати десь під кордоном але на угорській стороні а потім ставати зранку і валити до Салонік в один захід
Але тому і цікаво чи реально ті кордони пройти і проїхати ту відстань за 10-12 год
гугл карта малює 9год - то по факту не включаючи кордонів десь годин 11, а от якшо кордони займуть ще по 3-4год кожен - то получиться сутку маслати і тоді весь сенс економії часу втрачається
Та друга фотка не актуальна вже,нема такого...принаймі у вересні не було...їздив у вересні
Україна-Угорщина 2год кордон
Угорщина-Сербія-2год кордон
Ночівля в Белграді
Сербія-Македонія-30хв кордон
Македонія-Греція-30хв кордон
Виїхав десь 6-а ранку,в 19.00 був в Белграді
Назад повертався по тому ж маршруту,але дорога вже була знайома і я не ночував(30хв передрімав на світанку в Берегово) виїхав десь 10 ранку і на наступний день десь біля 9 я вже був дома, не змучився взагалі враховуючи, що всю дорогу валив дощ
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей