Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Мій Pajero IV
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Суб, 06 січня 2018, 22:28

САХАР писав:
Суб, 06 січня 2018, 21:38
AVP_6 писав:
Суб, 06 січня 2018, 19:52
САХАР писав:
Суб, 06 січня 2018, 19:08
Молодець що не взяв якогось дінозавра до якого частини місяцами чекати та і ходити на своїх двох поки хтось підпишеться ремонтувати.По суті там крім резинок,стабілізатора і підшипників ступіц не має турбувати ще багато часу.Єдине що коли на Сто будеш,попроси щоб до бака глянули де в них хвороба і текти починає проржавівши,думаю вони в курсі.
я на червер записаний на діагностику на Ніко - але наразі поки ходової, хочу розібратись з тим стуком ззаді і поміняти амортизатори
а там далі буду бачити - але дякую що підказав з баком, попрошу їх шоб глянули
Стук то резинка або стойка стаба.Для амортів зарано в принципі.
власник казав шо то втулка амортизатора і дав два нових амортизатора в комплекті до машини - то я їх візьму зі собою а там на сервісі подивляться, бо стукає тільки справа ззаду і більше нігде

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення pikach00 » Суб, 06 січня 2018, 23:51

AVP_6 писав:
Суб, 06 січня 2018, 19:52
я на червер записаний на діагностику на Ніко - але наразі поки ходової, хочу розібратись з тим стуком ззаді і поміняти амортизатори
Нафіг тобі то ніко! Краще поїдь на львівколо на Б Хмельницького ;)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Нед, 07 січня 2018, 01:40

Якщо дав оригінал і від нього так.Якщо замінник не супер сегменту і ті не мертві на машині я б не рухав.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Нед, 07 січня 2018, 22:25

pikach00 писав:
Суб, 06 січня 2018, 23:51
AVP_6 писав:
Суб, 06 січня 2018, 19:52
я на червер записаний на діагностику на Ніко - але наразі поки ходової, хочу розібратись з тим стуком ззаді і поміняти амортизатори
Нафіг тобі то ніко! Краще поїдь на львівколо на Б Хмельницького ;)
я шось мав неудачний досвід ремонту сеата в неофіціалів, де вже чуть на ремонт двигуна мені не розказували а в офіціалів нормально продіагностували і виявилось що це котушки просто не працювали, тому тепер шось очкую їздити щось ремонтувати десь на інші сервіси крім офіційних

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Нед, 07 січня 2018, 22:26

САХАР писав:
Нед, 07 січня 2018, 01:40
Якщо дав оригінал і від нього так.Якщо замінник не супер сегменту і ті не мертві на машині я б не рухав.
я от так само не дуже би мав бажання міняти ті амортизатори які стоять - але то вже майстрам видніше, наразі домовились за діагностику а там буде видно що вони скажуть

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Нед, 07 січня 2018, 22:31

AVP_6 писав:
Нед, 07 січня 2018, 22:25
pikach00 писав:
Суб, 06 січня 2018, 23:51
AVP_6 писав:
Суб, 06 січня 2018, 19:52
я на червер записаний на діагностику на Ніко - але наразі поки ходової, хочу розібратись з тим стуком ззаді і поміняти амортизатори
Нафіг тобі то ніко! Краще поїдь на львівколо на Б Хмельницького ;)
я шось мав неудачний досвід ремонту сеата в неофіціалів, де вже чуть на ремонт двигуна мені не розказували а в офіціалів нормально продіагностували і виявилось що це котушки просто не працювали, тому тепер шось очкую їздити щось ремонтувати десь на інші сервіси крім офіційних
Якесь в тебе таке враження про оф сервіс цікаве.До нас притягнули вже 2 машини від оффів робити.Там не помогли.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення Dexter » Нед, 07 січня 2018, 23:17

AVP_6, офіціали в сеата нікудишні, за ними треба все ретельно перевіряти, так шо дивись там в майбутньому
колєга загнав свій сеат на діагностику ходової і доливку масла, бо мав їхати на море
щось його дьорнуло перевірити масло перед виїздом - виявляється офіціали забули долити.... а мотор tsi
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Нед, 07 січня 2018, 23:19

Dexter писав:
Нед, 07 січня 2018, 23:17
AVP_6, офіціали в сеата нікудишні, за ними треба все ретельно перевіряти, так шо дивись там в майбутньому
колєга загнав свій сеат на діагностику ходової і доливку масла, бо мав їхати на море
щось його дьорнуло перевірити масло перед виїздом - виявляється офіціали забули долити.... а мотор tsi
1,4?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення Dexter » Нед, 07 січня 2018, 23:30

САХАР писав:
Нед, 07 січня 2018, 23:19

1,4?
1.2tsi dsg 2015р
казав ше була хохма як офіціали ставили сигналізацію і похєрили кондюк -- зранку забрав нову машину в салоні, а через пару годин погнав назад на ремонт кондюка))ваг то є ваг
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Пон, 08 січня 2018, 08:38

САХАР писав:
Нед, 07 січня 2018, 22:31
AVP_6 писав:
Нед, 07 січня 2018, 22:25
я шось мав неудачний досвід ремонту сеата в неофіціалів, де вже чуть на ремонт двигуна мені не розказували а в офіціалів нормально продіагностували і виявилось що це котушки просто не працювали, тому тепер шось очкую їздити щось ремонтувати десь на інші сервіси крім офіційних
Якесь в тебе таке враження про оф сервіс цікаве.До нас притягнули вже 2 машини від оффів робити.Там не помогли.
В мене не враження в мене практика
я купив сеат і в мене троїв двигун, я знайшов недалеко коло себе сервіс (причому не найгрірший і по рекомендаціях і по начинці)
віддав туди машину на діагностику попередньо купивши всі ремні ГРМ, ролики, свічі, масла, всі фільтра і 2 котушки запалення (знаючи що з ними проблема в цих машинах)
На сервісі мені це все замінили а машина працювати краще не стала - відправили до сосідів на діагностику компютерну, майстер шось підключав-підключав, сканував-сканував і сказав шо треба їхати до офіціалів і перешивати блок управління двигуном бо там якісь проблеми :-)
але ще порадив звернутись до оного мужика толкового власне по двигунах і шоб він глянув
я поїхав до того мужика - мужик ідключав-підключав, сканував-сканував :-) і сказав шо десь тягне повітря але то скоріше кручена головка і тому шоб я помаленьку шукав майстра по ремонту двигуна
ця вся історія продовжувалась десь коло тижня часу (бо попасти до оцих майстрів не так відразу - всі ж по запису)
потім я плюнув і поїхав на оф.сервіс (Алекс) і там мені кажуть шо у Вас погана котушка - я кажу так я уже 2 поміняв і не може бути шоб вийшли зі строю 3шт. Вони кажуть до далі діагностувати не можуть бо бачать шо погана котушка - котушку замінили і віддали відразу повністю справне авто - яке їздить і по сьогодні без ніяких проблем по двигуну.

От тепер скажи хіба в мене може бути інакше враження про офіціалів - коли 3 сервіса!!! мені практично двигун приговорили - при несправності котушки запалення.

Історія далі - свистів в мене ремінь генератора, купив в Лесика ремінь і думаю вже не буду через ремінь їхати до офіціалів (бо далеко вони від мене) і поїхав знову на той ближній сервіс :-) , вони зняли старий ремінь і показують що мій зовсім не такий що по конструкції що по довжині - відповідно ставлять назад старий і я їду з сервіса з старим ремнем на двигуні.
Я дзвоню до Лесика і кажу шо ремінь не той - Лесик тратить час виясняє і каже що на 1000% шо ремінь гуд.
Іду до офіціалів - вони дивляться і кажуть - шо в мене чомусь деформований вал (або розбиті підшипники на валі компресора кондиціонера) і шоб ремінь не бив його перекупи поставили іншої кострікції (мякший аля) і трошки більшої довжини.
Офіціали то все викинули - поставити новий (який мені Лесик підібрав і на сервісі сказали що це не той) ремінь і все гуд

Я не кажу про всі сервіси - можливо є і толкові, але моє враження, що не може майстер ремонтувати і добре знати всі машини. Має бути спеціалізація, а отак відкрутити болт і закрутини на то місце такий самий новий - це не робота, тому що коли стається якась "нештатна" ситуація (аля як з ремнем) вони не мають ні каталогів ні нічого і не можуть знати чи я погану запчастину купив - чи хтось передімною погану туди поставив а я приніс оригінальну

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Пон, 08 січня 2018, 08:44

САХАР писав:
Нед, 07 січня 2018, 22:31
Якесь в тебе таке враження про оф сервіс цікаве.До нас притягнули вже 2 машини від оффів робити.Там не помогли.
Думаю швидш за все там все визначили але клієнти приторчали від ціни в офів і тому притягнули до Вас робити - і це як на мене нормальна практика, але діагностуватись потрібно тільки в офів

В мене зараз по паджеріку питання звичайно елементарне в ходовій - але так як оф.сервіс рядом коло мене, то смисл "придумувати велосипед" і шукати незнати де сервіси інші.

Про відношення до клієнта на оф.сервісах і в "гаражах" думаю згадувати навіть не варта - то всі добре знають, а для мене то важливо ібо не буду я бігати по сервісу і шукати (чит. просити) майстрів шоб робили машину.
Не кажучи вже про то - як ми тут бачили "хвальонного" автосервісу роботу по ремонту ходової %)
НІ в якому разі я нічого не маю проти Вашого Сахар автосервісу - просто констатую факти через які я пройшов і з чим довелось стикнутись

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Пон, 08 січня 2018, 08:48

Dexter писав:
Нед, 07 січня 2018, 23:17
AVP_6, офіціали в сеата нікудишні, за ними треба все ретельно перевіряти, так шо дивись там в майбутньому
колєга загнав свій сеат на діагностику ходової і доливку масла, бо мав їхати на море
щось його дьорнуло перевірити масло перед виїздом - виявляється офіціали забули долити.... а мотор tsi
3 рази був там з різними питаннями і всі 3 рази задоволений :-) , хоча може і мені чого не долили - я не відкриваю капоти і не перевіряю масла :D :D :D
машина заводиться і їде - значить все ок ;)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Пон, 08 січня 2018, 11:08

AVP_6 писав:
Пон, 08 січня 2018, 08:44
САХАР писав:
Нед, 07 січня 2018, 22:31
Якесь в тебе таке враження про оф сервіс цікаве.До нас притягнули вже 2 машини від оффів робити.Там не помогли.
Думаю швидш за все там все визначили але клієнти приторчали від ціни в офів і тому притягнули до Вас робити - і це як на мене нормальна практика, але діагностуватись потрібно тільки в офів

В мене зараз по паджеріку питання звичайно елементарне в ходовій - але так як оф.сервіс рядом коло мене, то смисл "придумувати велосипед" і шукати незнати де сервіси інші.

Про відношення до клієнта на оф.сервісах і в "гаражах" думаю згадувати навіть не варта - то всі добре знають, а для мене то важливо ібо не буду я бігати по сервісу і шукати (чит. просити) майстрів шоб робили машину.
Не кажучи вже про то - як ми тут бачили "хвальонного" автосервісу роботу по ремонту ходової %)
НІ в якому разі я нічого не маю проти Вашого Сахар автосервісу - просто констатую факти через які я пройшов і з чим довелось стикнутись
По сутi ти правий,маэ бути якась спеціфікація по марці.Дати нашим зара крутити Паджеро,вони просто відмовлятся бо навіть не знають де там лізти.По одній марці простіше,ще й коли запчастини більшість в наявності.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення pikach00 » Пон, 08 січня 2018, 14:20

Я не лєвих раджу, а адекватних людей які колись задовбались на ніко горбатитись ;) задоволений тим сервісом. На розвалі форумчанин там працює.

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення shaman » Пон, 08 січня 2018, 14:44

можливо повторюся, але розкажу як мені мого ікса на офф сервісі (на кільцевій біля епіку) діагностували- Тільки пригнавши, вирішив треба все проглянути по всіх вузлах, з того що їм сказав що стукіт спереду справа, перестав зєднуватись з телефоном та через раз працює джойстик керування бортовиком.

2 години мені все оглядали, колупали. Виставили рахунок 700 грн (3 роки назад)
висновок:
-стукає незрозуміло що, напевно аморту дупа
-блютуза В МЕНЕ НЕМАЄ (аргументи що раніше чомусь був і працював не слухали)
-джойстику дупа, треба міняти разом з екраном, коштує вживаний біля 600 доларів і плюс робота

В результаті поїхав я навроцького "бімер сервіс" де за 80 грн мені за 15 хв повідомили що стукіт через тріснуту пружину, і як цього можна не помітити вони не знають

блютуз і джойстик мені зробили за 1200 грн у Юри на хуторівці

Отакі у БМВ офіціали, сам туди ніколи і нікому не раджу

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення gooliver » Пон, 08 січня 2018, 15:35

Тепер був у офіціалів на хонді, робили діагностику підвіски. Все так класно, культурно, приємно, толковий шарячий менеджер.
Приговорили передні тормоза, задню стійку стабілізатора, праву подушку двигуна (лише тому що я попросив її перевірити).
Замовив то все на слайні і вийшло там при нагоді поміняти. Але у процесі роботи було виявлено, що стійку стаба міняти не треба, подушка фактично ще ціла.
Але нижні шарові вже доходять, опора підрамника вже розтріскана, задні диски вже також під заміну. І ці всі проблеми мені були наочно продемонстровані, у їхній правдивості нема сумніву.
Тепер питання, як і куди той пацан на офіціалах дивився? приблизно і таке ж у мене враження було і після перевірки авто перед покупкою. Деякі нюанси сказали толкового, а дещо в упор не бачили. Так що офи - не панацея, і ще дуже буде залежати від конкретного майстра, що робить.

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення Ростик1 » Пон, 08 січня 2018, 16:59

А я як пригнав службового пасата б8 на то 15000, то ще пожалівся на те, що пасажирська дверка стукає на бруківці. Не скрипить, а стукає, товче, робить бу-бу-бу-бух, попросив відрегулювати замок. Ввечері коли приїхав по машину, спитав що зробили з дверка, відповідь мене аж на чраку посадила, кажуть "змастити ущільнюіая силіконом". Я виїхав а дверка як стукала до того так і стукала надалі, в результаті доїхав додому, намоьав ізолєнти на петлю і їжжу вже другий рік і не стукає)))
IMG_20180108_164052169-min.jpg
А на пробігові 25000 почала стукати рульова, тричі приїжджав з тою скаргою, на що мені відповідали, що так має бути, поки не спробував проїхатись на такому ж пассаті. Знову поїхав до них, але одразу пішов до начальника СТО, змусив сісти його в машину і поїхати зі мною в місто на бруківку, дуже важко, але він погодився, що все таки стук є, в результаті, рейка поміняна по гарантії але роботу по заміні довелось оплачувати. Скарга написана.
А на пробігові 40000 засвітилася лампочка зносу колонок, я записався на заміну, через два дні приїжджаю на заміну, в мене авто забирають, я на таксі вертаюсь в офіс, тільки доїхав до офісу, дзвінок з сервісу, "вибачте, але ваших колонок немає на складі, приїдьте ще через два дні" результат, ще одна скарга. Отакої, офіс сервіс Алекс
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення pikach00 » Пон, 08 січня 2018, 17:12

У мене в Соренто замки так само обезшумлені :shout :shout :shout

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення Ростик1 » Пон, 08 січня 2018, 17:24

І ще забув додати, після заміни рейки, при запуску двигуна руль відрує 1-2сек як мобільний телефон, буду на ТО, про це також скажу. Якшо хочете зніму відео тої вібрацїї
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення Kritik » Пон, 08 січня 2018, 18:35

ВІтаю! файний бобік!
ззовні дуже подобається!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей