Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.
Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення winn3r » Пон, 02 квітня 2018, 16:50

andreyclk осьо наглядна статистика 50 на 50:



хоча напевно, якщо б бляхар не підрізав, то і арьол не пріорі не поїхав би :D :D :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Пон, 02 квітня 2018, 17:14

Десь була цікава стаття (лінь шукати, хто "в темі" - не дасть збрехати). Що у Данії, також розтаможка досить дорога і машини недешеві. І багато хто НЕ МАЄ власного авто. Але про це "бляхарі" і їм "сочуствующі" не люблять згадувати. І хтось з наших "заробітчан" там в Данії, в розмові, якось, у компанії з датчанами про це заїкнувся. "А чому не наженете собі з бундесу чи поляндії "блях" ви ж одна "гейропа" і вам то взагалі без проблєм?". То, вони дивились на нашого "хитроcpакого затєйніка" великими і круглими очима. А все чому? "Так не можна". "Ми порушуємо закон". Ось вам і відповідь на питання, чому МИ так живемо, а чому датчани живуть так, як живуть. У наших же бляхарів психологія яка? "Дипутати і олігархи, що при владі, крадуть, а я що? Гирший? Давай і я буду державу на*обувати, їм можна а мені нє?". У них же - верховенство закону і навіть до голови таке не може прийти, щоби мутити яксь там схеми з якимись "бляхами". Національна свідомість. Патріотизм. А ви кажете.
Маю гроші на нового "мерса" - купую. Маю гроші на старого "мерса" (і воно мені тре) - купую. Маю гроші на старого "гольфа" - купую. Маю гроші тільки на ровера - ну ви вкурсі. І ніяких "схем"...
У нас же - можно бути хитроcpaким (якась постсовкова звичка, чи що, не знаю, ну в "совку" цього не вчили), ну і "машина має бути ліпша ніж в сусіда" (х*ня що в мене на "бляхах", а в нього нє :D ).
Зато "Слава Україні" кричати і гімні співати - то вони перші. "Авто євро села", всі діла... А почати з себе і не порушувати закон - слабо? Є ще такі "мазохісти", що кожних 5 днів на кордон "катаються", але то ще окрема "пісня" :roll
От і будуй з такими Україну :angry
Востаннє редагувалось Пон, 02 квітня 2018, 17:19 користувачем Speedo, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення may » Пон, 02 квітня 2018, 17:16

Оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну автомобілів іноземної реєстрації

В результаті копіткої та змістовної роботи оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну транспортних засобів іноземної реєстрації та їх подальшої легалізації на території нашої держави. Також встановлено коло осіб, які незаконно і зухвало взяли на себе повноваження державних органів. Крім того, чітко з’ясовано механізм здійснення протиправної діяльності, який полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської і литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону.
Наразі підтверджено незаконне ввезення через пункт пропуску «Ягодин» 131 транспортного засобу.
Після формування доказової бази на завершальній стадії документування проведено обшуки у приватних господарствах Любомльського району Волинської області, а це – 7 фігурантів справи. Як результат, повністю підтверджено злочинну діяльність і вилучено ще ряд транспортних засобів та велику кількість речей і предметів, які буде використано в якості доказів у суді.
Зокрема, у ході обшуків виявлено 4 незаконно ввезених транспортних засоби, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів. Також знайдено окремі елементи відтисків і штампів на українській і польській мовах, що використовувались для підробляння різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більше 1 тисячі бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, близько 60 пакетів документів на автомобілі, в тому числі і підроблені бланки доручень на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.
https://www.facebook.com/DPSUkraine/pos ... 3841223364
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 17:36

May я вже писав вище в нас двійників десятки тисяч авто а в статі про 131 авто іде мова :)))
Спідо-в данії вартість 180% в нас ще два роки назад було 300-500% а зараз взагалі заборонено старше 2010р.А ще давай згадаєш середню зп в нас і там!!!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 17:38

Спідо ти виїдь на трасу і їдь непорушуючи швидкісний режим і подивись скільки такиж буде на укр номерах,а от тоді можна говорити хто зитрожопий

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 17:39

Win3r .от ти виложив відео де проїхало 15 авто і одне на бляхах так що брешуть шо кожне друге бляха?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Пон, 02 квітня 2018, 18:55

на єврономерах всеодно більше гонщегів і стрітcpakepiв. Я не кажу, що всі, але перевааажна більшість.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 19:17

Speedo писав:
Пон, 02 квітня 2018, 18:55
на єврономерах всеодно більше гонщегів і стрітcpakepiв. Я не кажу, що всі, але перевааажна більшість.
Скоро порозмитнюють ті авто і побачимо чи то проблема в людині чи в номерах на авто!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Dexter » Пон, 02 квітня 2018, 19:39

Speedo писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:14
Що у Данії, також розтаможка досить дорога і машини недешеві. І багато хто НЕ МАЄ власного авто. Але про це "бляхарі" і їм "сочуствующі" не люблять згадувати. І хтось з наших "заробітчан" там в Данії, в розмові, якось, у компанії з датчанами про це заїкнувся. "А чому не наженете собі з бундесу чи поляндії "блях" ви ж одна "гейропа" і вам то взагалі без проблєм?". То, вони дивились на нашого "хитроcpакого затєйніка" великими і круглими очима. А все чому? "Так не можна". "Ми порушуємо закон". Ось вам і відповідь на питання
може в них проблема не "дорого купити", а "дорого їздити"?

приїздили до мене колеги з Лондона, з цілої компанії лише топ менеджмент на авто їздить, решта пішоходи
а знаєте чого? за вїзд в центр міста(до офісу) треба платити 14 доларів/день, за парковку під офісом ще 14 доларів/день
множим на 30 - получається 840 доларів/місяць... лише за в'їзд і парковку
бляхарям можна розказувати в якості страшилки на ніч) :D
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 02 квітня 2018, 20:56

andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 15:33
Та в нас двійників сотні тисяч катає :D :D :D
Дай будь ласка статистику, або інше інформаційне джерело, на основі чого ти зробив дане судження. Дякую!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 02 квітня 2018, 21:04

andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
May я вже писав вище в нас двійників десятки тисяч авто а в статі про 131 авто іде мова :)))
Овва, були сотні, вже десятки... Тобто це не статистика? А просто ти собі так вирішив?
andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
Спідо-в данії вартість 180% в нас ще два роки назад було 300-500% а зараз взагалі заборонено старше 2010р.А ще давай згадаєш середню зп в нас і там!!!
І відразу дайте інфу по податкам на авто, вартості ТО, вартості страховок і так далі, щоб була повна картина

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Пон, 02 квітня 2018, 21:25

сьогодні передімною в черзі на шиномонтаж була бляха.
це хлам. шрот.
болти на колесах через один, ходова вся розшатана, гальм на задньому лівому колесі немає.
зате чувак радіє, що за 3700 взяв.
куди ми котимось, що доношуємо цих трупаків за поляками?!

user106
Повідомлень: 306
З нами з: Суб, 27 жовтня 2012, 15:04
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення user106 » Пон, 02 квітня 2018, 21:38

Чим дешевшими будуть автомобілі тим швидше оновиться автопарк. Краще платити за страхівку і проходити ТО, ніж тисячами за розмитнення.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 02 квітня 2018, 21:45

user106 писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:38
Чим дешевшими будуть автомобілі тим швидше оновиться автопарк. Краще платити за страхівку і проходити ТО, ніж тисячами за розмитнення.
Так, але на мою думку світогляд бляхаря не предполагає якигось оплат :)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення САХАР » Пон, 02 квітня 2018, 22:11

cat-yellow писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:45
user106 писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:38
Чим дешевшими будуть автомобілі тим швидше оновиться автопарк. Краще платити за страхівку і проходити ТО, ніж тисячами за розмитнення.
Так, але на мою думку світогляд бляхаря не предполагає якигось оплат :)
І ремонту також :D
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 23:06

cat-yellow писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:04
andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
May я вже писав вище в нас двійників десятки тисяч авто а в статі про 131 авто іде мова :)))
Овва, були сотні, вже десятки... Тобто це не статистика? А просто ти собі так вирішив?
andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
Спідо-в данії вартість 180% в нас ще два роки назад було 300-500% а зараз взагалі заборонено старше 2010р.А ще давай згадаєш середню зп в нас і там!!!
І відразу дайте інфу по податкам на авто, вартості ТО, вартості страховок і так далі, щоб була повна картина
ДАй мені статистику по аварійності з автомобілями на бляхах а тоді продовжимо розмову про цифри !
Та і чого ти їздиш на авто в Польщі якщо там так дорого його утримувати?! ТА щей на тому польському шроті по Україні їздиш псуєш наші дороги :D
Востаннє редагувалось Пон, 02 квітня 2018, 23:16 користувачем andreyclk, всього редагувалось 2 разів.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 23:07

cat-yellow писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:45
user106 писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:38
Чим дешевшими будуть автомобілі тим швидше оновиться автопарк. Краще платити за страхівку і проходити ТО, ніж тисячами за розмитнення.
Так, але на мою думку світогляд бляхаря не предполагає якигось оплат :)
це твоя особиста думка бо ти так вирішив чи статистика?!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 02 квітня 2018, 23:15

Dexter писав:
Пон, 02 квітня 2018, 19:39
Speedo писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:14
Що у Данії, також розтаможка досить дорога і машини недешеві. І багато хто НЕ МАЄ власного авто. Але про це "бляхарі" і їм "сочуствующі" не люблять згадувати. І хтось з наших "заробітчан" там в Данії, в розмові, якось, у компанії з датчанами про це заїкнувся. "А чому не наженете собі з бундесу чи поляндії "блях" ви ж одна "гейропа" і вам то взагалі без проблєм?". То, вони дивились на нашого "хитроcpакого затєйніка" великими і круглими очима. А все чому? "Так не можна". "Ми порушуємо закон". Ось вам і відповідь на питання
може в них проблема не "дорого купити", а "дорого їздити"?

приїздили до мене колеги з Лондона, з цілої компанії лише топ менеджмент на авто їздить, решта пішоходи
а знаєте чого? за вїзд в центр міста(до офісу) треба платити 14 доларів/день, за парковку під офісом ще 14 доларів/день
множим на 30 - получається 840 доларів/місяць... лише за в'їзд і парковку
бляхарям можна розказувати в якості страшилки на ніч) :D
О це вже правдоподібно і аргументовано а не якісь придумані податки на авто в Європі і бідних європейців які собі авто не можуть дозволити
ЗАте ти недописав що
1.не всі анлійці живуть в Лондоні
2.Не 30-ть роб днів а 25 (то я вже так дої...сь :D )
3.Громадський Транспорт там настільки розвинутий що там немає змісту їздити на своєму авто.ТА і порівняти комфорт в наших маршрутках( який в дупу там комфорт) і в Англії....
4.Авто не тільки для того щоб їздити в Лондон :D
5.Знайти паркомісце в центральних містах це величезна проблема!
6.В знайомого зарплата в Англії якщо перевести на євро то 60тис в рік!!!
ПС Та і чесно заї...ло слухати людей які живуть в Європі Польші Америці і ниють шо там все дорого і не так вже солодко як здається.Якого лєшого ви тоді сидите там? Вертайтесь на батьківщину! Тут і бабок піднімете і жити дешево ,от комуналка мені прийшла за квартиру 3тис грн -шара,октавію 2000 року тут можна взяти за 6тис уо-шара,страхівка на 1млн євро відшкодування за 500 євро тоже шара,податок з зарплати 40+% тож шара :facepalm :bad :bad :bad

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 02 квітня 2018, 23:23

andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 23:06
cat-yellow писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:04
andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
May я вже писав вище в нас двійників десятки тисяч авто а в статі про 131 авто іде мова :)))
Овва, були сотні, вже десятки... Тобто це не статистика? А просто ти собі так вирішив?
andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 17:36
Спідо-в данії вартість 180% в нас ще два роки назад було 300-500% а зараз взагалі заборонено старше 2010р.А ще давай згадаєш середню зп в нас і там!!!
І відразу дайте інфу по податкам на авто, вартості ТО, вартості страховок і так далі, щоб була повна картина
ДАй мені статистику по аварійності з автомобілями на бляхах а тоді продовжимо розмову про цифри !
Та і чого ти їздиш на авто в Польщі якщо там так дорого його утримувати?! ТА щей на тому польському шроті по Україні їздиш псуєш наші дороги :D
Ок, все зрозуміло. Це була особиста думка, здогадки, без жодних конкретних цифр. Про ДТП я не говорив ні слова. Тому то не до мене.

Хочу їжджу і уутримую, це моя особиста справа, хотіти і платити, чи не платити і не мати.
Про шрот - ти мене з кимось плутаєш, або це якісь твої фантазії, бо мої авто у хорошомуу стані.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 02 квітня 2018, 23:26

andreyclk писав:
Пон, 02 квітня 2018, 23:07
cat-yellow писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:45
user106 писав:
Пон, 02 квітня 2018, 21:38
Чим дешевшими будуть автомобілі тим швидше оновиться автопарк. Краще платити за страхівку і проходити ТО, ніж тисячами за розмитнення.
Так, але на мою думку світогляд бляхаря не предполагає якигось оплат :)
це твоя особиста думка бо ти так вирішив чи статистика?!
Ти не вмієш читати?
Прямо ж написав на мою думку.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 40 гостей