Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.
Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 14:03

Можливо, Kritik має польське коріння, тому він може легально жити і працювати у Польщі .
Та й на початку Польща допомагає фінансово корінним полякам почати жити у Польщі.
За рік часу матиме паспорт і буде на рівні з поляками.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 14:09

Ну, тоді питання інше. Я, наприклад, не уявляю, як би я жив у Польщі, в плані ПМЖ (хоч у мене, ніби як, одна пра-бабка була полькою). Але ж я українець. Між ними почувався би, м"яко кажучи "не в своїй тарілці". А про "ростучі антиукраїнські-анти бандерівські" настрої там, останнім часом, думаю, всі в курсі...

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 14:10

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 13:45
Kritik, ти взяв кредит на 30 років? Вартість м2 в Польщі, в простій квартирі біля 2500 $
У нас елітка коштує в два раза дешевше.
Якби знімав, то міг би бути більш мобільним не лише територією Польщі, але й Євросоюзу. А тепер прив"язаний до своєї фабрики надовго.
да, взяв на 30 років, шоб не напрягатись і мати за шо жити вже і зараз

метр в мене вийшов 1800 баксів, я не в центрі купляв :-) і в ціну метра вже входить підземний паркінг

хай собі коштує елітка в 2 рази дешевше, а заробітки в скільки разів менші? в 5? 7?

а на рахунок мобільності то ви далеко не праві.

я ше раз кажу, я знімав 2 кімнати 40 метрів, за 1550, в сусідньому будинку, а тепер в мене 63 метри, 3 кімнати + гараж

я в любий момент, здаю квартиру за 2000 зл в місяць, комуналку платять орендарі і я маю ше 100 баксів в кишені

а сам собі переїжжаю куди хочу, і дальше знімаю хату там, покриваючи частину оренди тими 100 баксами шо лишаються з оренди, і квартиранти сплачують мені хату

:-)

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 14:13

Крітік, ти не врахував податки ;) ці твої сто баксів підуть на податки
Востаннє редагувалось Чет, 05 квітня 2018, 14:13 користувачем Andriy01, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 14:13

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:03
Можливо, Kritik має польське коріння, тому він може легально жити і працювати у Польщі .
Та й на початку Польща допомагає фінансово корінним полякам почати жити у Польщі.
За рік часу матиме паспорт і буде на рівні з поляками.
мав карту поляка, але це абсолютно нічо не міняє
ні копійки від польщі я не получив

а ПМЖ може зробити будь хто, вот міша зробив і всю сім"ю стягнув і живе поживає, добра наживає :-)
Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:09
Ну, тоді питання інше. Я, наприклад, не уявляю, як би я жив у Польщі, в плані ПМЖ (хоч у мене, ніби як, одна пра-бабка була полькою). Але ж я українець. Між ними почувався би, м"яко кажучи "не в своїй тарілці". А про "ростучі антиукраїнські-анти бандерівські" настрої там, останнім часом, думаю, всі в курсі...
а я не уявляю як би я жив в україні
мені пропонували роботу через linkedin на новому заводі в Вінниці, яка робить проводку до мерсів, мали дати зарплату не гіршу ніж я маю зараз, але я відмовився, бо я пєрдолю
їздити тими ямами, всюди болото, люди злі, продукти стрьомні і взагалі....

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 14:15

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:13
Крітік, ти не врахував податки ;) ці твої сто баксів підуть на податки
нє, це я порахував собі чисто на руки
мою квартиру попередню власник здав за 1800, хоча я знімав за 1550

+ окремо зняти підземний паркінг 200 зл, такшо вже набігає 2000, за 2 кімнати, 40 метрів з паркінгом

такшо мою я можу здати чистими 2000, на руки + податки і комуналку перекласти на орендаря
і здам за пару днів :-)

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 14:16

В Польщі жити однозначно краще, ніж в Україні. Але проблема в тому, що коли живеш в Польщі, то мучить думка, що в Англії ще краще ;)
особливо, коли сусіди-поляки, які тобі здавали 1-кімнатну квартиру, вже там ;)

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 14:17

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:16
В Польщі жити однозначно краще, ніж в Україні. Але проблема в тому, що коли живеш в Польщі, то мучить думка, що в Англії ще краще ;)
особливо, коли сусіди-поляки, які тобі здавали 1-кімнатну квартиру, вже там ;)
завжди є десь краще
я ж кажу, навіть англічани до яких всі їдуть, їдуть в США, і т.д...

але на разі мене все влаштовує, тому якшо переїжжати, то тільки в Іспанію :D

нє, чувак який здавав мені хату, молодий поляк ІТшнік, який більшість часу живе в Тайланді або на Балі
і має пару квартир в цьому самому ЖК :D

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 квітня 2018, 15:01

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:16
В Польщі жити однозначно краще, ніж в Україні. Але проблема в тому, що коли живеш в Польщі, то мучить думка, що в Англії ще краще ;)
особливо, коли сусіди-поляки, які тобі здавали 1-кімнатну квартиру, вже там ;)
Краще і комфортно: жити не відмовляючи собі і дітям раз в рік полетіти на моря відпочити,купити квартиру в кредит на 30-ть років і не переживати шо інфляція буде як в нас 300% в рік. Постаріти і мати соціальне забезпечення з яким не будеш переживати заплатити за комуналку чи їсти купити!!!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 15:04

Kritik знайомому (друг дитинства) запропонували роботу в Мукачеві керівникомна заводі FLEXtronic (ти би мав знати, якщо в цій темі з заводами і "проводками"). Так фірма йому і квартиру купила і з.п. солідну забезпечує і від мобілізації "відмазала". Бо ж цінний працівник. І переїхав з сім"єю в Мукачеве. Довольний - як слон! Так що, не обов"язково відразу "за бугор". Можна і в межах України знайти. І краще в рази! Головне, бажання і вміння працювати (голова на плечах і руки "з правильного місця"). Якщо ж цього всього немає, то "за бугром" буде все гірше і тільки "сплошне розчарування"...

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 квітня 2018, 15:11

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 15:04
Kritik знайомому (друг дитинства) запропонували роботу в Мукачеві керівникомна заводі FLEXtronic (ти би мав знати, якщо в цій темі з заводами і "проводками"). Так фірма йому і квартиру купила і з.п. солідну забезпечує і від мобілізації "відмазала". Бо ж цінний працівник. І переїхав з сім"єю в Мукачеве. Довольний - як слон! Так що, не обов"язково відразу "за бугор". Можна і в межах України знайти. І краще в рази! Головне, бажання і вміння працювати (голова на плечах і руки "з правильного місця"). Якщо ж цього всього немає, то "за бугром" буде все гірше і тільки "сплошне розчарування"...
Ти хочеш сказати що усім цінним працівникам купляють квартири? Скільки там зп мають прості працівники? Цей випадок як виняток .А їдучи в Європу ти особо не замарачуєшся чи ти витянеш оренду квартири .Знайомий в Англії має зп більше 5тис уо в місяць.НАфіга йому та квартира в Мукачево ? :D
Востаннє редагувалось Чет, 05 квітня 2018, 15:14 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 15:13

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 15:04
Kritik знайомому (друг дитинства) запропонували роботу в Мукачеві керівникомна заводі FLEXtronic (ти би мав знати, якщо в цій темі з заводами і "проводками"). Так фірма йому і квартиру купила і з.п. солідну забезпечує і від мобілізації "відмазала". Бо ж цінний працівник. І переїхав з сім"єю в Мукачеве. Довольний - як слон! Так що, не обов"язково відразу "за бугор". Можна і в межах України знайти. І краще в рази! Головне, бажання і вміння працювати (голова на плечах і руки "з правильного місця"). Якщо ж цього всього немає, то "за бугром" буде все гірше і тільки "сплошне розчарування"...
знаю Flextronic, знайомі тоже туди на роботу пішли, але мені ше трошки за рано в 26 років, очікувати на посаду дирекора заводу
а якби мене покликали директором, з хатою і машиною і зарплатою в пару тик євро, то я напевно б погодився

хоча теж не знаю.... вот реально не знаю.....

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 15:19

andreyclk ну в тому то й справа "розказував знайомий знайомого кума брата жінки..."
А взагалі, ти хочеш сказати, що всі, хто "від фанаря" поїдуть в англію - будуть мати суперову роботу з квартирою і ще "рейндж ровером" в придачу? Баєчки для "зрадофілів". У мене самого є декілька знайомих, що поверталися з різних країн Європи (чи США) і розхльобуються з боргами, бо повірили, що там "манна небесна" і заплатили за квитки і посередникам (не знаючи "броду" полізли у воду)! Та навіть з тою ж Польщею така сама фігня. Ну поїдь "від фанаря", дуже тебе хтось візьме на роботу без знання мови і ДР? Навіть "підсобником десь на будові" не так то просто влаштуватись :confused

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 квітня 2018, 15:35

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 15:19
andreyclk ну в тому то й справа "розказував знайомий знайомого кума брата жінки..."
А взагалі, ти хочеш сказати, що всі, хто "від фанаря" поїдуть в англію - будуть мати суперову роботу з квартирою і ще "рейндж ровером" в придачу? Баєчки для "зрадофілів". У мене самого є декілька знайомих, що поверталися з різних країн Європи (чи США) і розхльобуються з боргами, бо повірили, що там "манна небесна" і заплатили за квитки і посередникам (не знаючи "броду" полізли у воду)! Та навіть з тою ж Польщею така сама фігня. Ну поїдь "від фанаря", дуже тебе хтось візьме на роботу без знання мови і ДР? Навіть "підсобником десь на будові" не так то просто влаштуватись :confused
То ти про себе зараз сказав і мукачево бо знайомий знайомого розказав? :facepalm
В ПОльщі-СЛоватчині сміло ідеш на скалд чи фабрику і маєш 800-1200!!! А дальше шукаєш собі кращу роботу! А нити і кричати шо вернулись з штатів бо хотіли 5 тис уо а там платили тільки 2 тис і за 2 місяці звалив то наш народ любить!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 15:40

А смисл їхати на 800-1200 якщо тут маєш стільки (навіть нехай 600)? Порахуй, скільки там потратиш на квартиру, харчування, доїзд і ін. витрати :ninja
Не вгадав, в Мукачево зараз мій хороший друг дитинства. І не розказав, а сам у нього в гостях не раз був, бо ми ж з одної вулиці, а я останнім часом буваю по роботі по Закарпаттю ;)

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 квітня 2018, 15:59

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 15:40
А смисл їхати на 800-1200 якщо тут маєш стільки (навіть нехай 600)? Порахуй, скільки там потратиш на квартиру, харчування, доїзд і ін. витрати :ninja
Не вгадав, в Мукачево зараз мій хороший друг дитинства. І не розказав, а сам у нього в гостях не раз був, бо ми ж з одної вулиці, а я останнім часом буваю по роботі по Закарпаттю ;)
Ну так в Англії також давній друг і сам недавно приїзжав сюди.Брат в Швеції має 2000 євро від фанаря
А квартира в Україні по замовчуваню має бути у всіх? І доїзд безкоштовний? А продукти чомусь везуть з Польщі -Італії сюди а не навпаки ,як думаєш чого?
Та і в нас прийдеш на фабрику і тобі дадуть 600 євро зарплати??? :shock Підкажи координати

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 16:09

Була у нас вакансія, я тут писав, готові були взяти і без досвіду. Пару чоловік ніби зацікавилось, але по факту - ніхто. (((

Комусь підходить їхати за бугор, комусь ні (по сімейних обставинах). Ще як молодий без дітей, то може й можна, не знаю. Для мене - однозначно не варіант. Хоча у Швецію цього року планую до друзів на відпочинок (може й появиться бажання лишитись, не знаю :))) ) Але моя думка, якщо тут маєш більш менш непогано - нема чого "рипатись"...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Чет, 05 квітня 2018, 18:14

Kritik писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:13
а ПМЖ може зробити будь хто, вот міша зробив і всю сім"ю стягнув і живе поживає, добра наживає :-)
І теж взяв кредит на 30 років. І теж мене все влаштовує.
І теж моя квартира на здачу буде вартувати більше, ніж сума мого платежу по кредиту. Кредит в Польщі - то не зашморг, його можна переуступити. Можна квартиру продати і гроші повернути банку, різницю покласти в кишеню. В будь який момент можна порішати то питання. Тим більше, враховуючи, що фактична вартість житла виросла з моменту, коли я купував. Своя хата - то не зашморг і не ланцюг. Своя хата - то побутова техніка, яка подобається, а не яка є, то ремонт і облаштування хати, яке подобається, це можливість робити в хаті шо хочеш, а не чекати, поки зробить власник, або не терпіти.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Чет, 05 квітня 2018, 18:18

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:09
Ну, тоді питання інше. Я, наприклад, не уявляю, як би я жив у Польщі, в плані ПМЖ (хоч у мене, ніби як, одна пра-бабка була полькою). Але ж я українець. Між ними почувався би, м"яко кажучи "не в своїй тарілці". А про "ростучі антиукраїнські-анти бандерівські" настрої там, останнім часом, думаю, всі в курсі...
Не треба міряти всіх по собі. Всі люди - різні. Крім того, багато галасу про "бандерівські настрої", в побуті я цього не зустрічав. Навіть навпаки, коли до поляків спілкуєшся польською мовою, навіть якщо вона не ідеальна, то вони дуже ввічливі у відповідь. Жодного разу я не мав проблем у Польщі з тим, що я українець, а за плечами вже: оренда хати, малий в школі, мала в садочку, виплачений кредит на авто, кредит на хату, мільйон всіляких документів...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Чет, 05 квітня 2018, 18:21

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 14:16
В Польщі жити однозначно краще, ніж в Україні. Але проблема в тому, що коли живеш в Польщі, то мучить думка, що в Англії ще краще ;)
особливо, коли сусіди-поляки, які тобі здавали 1-кімнатну квартиру, вже там ;)
Чесно? Ніразу!
Може в якомусь Битомі, Ополю, чи Новомуу Таргу і хочеться людям в Англію, але мене у Кракові все влаштовує.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 80 гостей