Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Педаль сцеплення Шкода А5 2,0 FSI
nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Педаль сцеплення Шкода А5 2,0 FSI

Повідомлення nazikey » П'ят, 08 червня 2018, 08:50

Шкода октавія А5 2007року 2,0 FSI. пробіг 256 тис Приблизно раз на 30 вижимів почала залипати педаль сцеплення але вже в самому верху де є холостий хід педалі. Вона залипає, заклинює, забираєш ногу вона відскакує вертається в крайнє положення. При чому що вижим є нічого не буксує всі передачі без проблем включаються, не веде не пробуксовує.
Прокачали систему нічого не змінилось. Зняли головний циліндр шток болтається і виглядає підгуляним, поставили новий оригінал, вижим став рівномірний і плавний хід. Виїхав на пробу метрів 50 і почала залипати ще частіше в середньому 1 або 2 рази на 10 вижимів. Механізм педалі весь змазаний почищений, система прокачана апаратною прокачкою повітря немає взагалі. Коли зранку виїжджаєш то ще нічого вистачає попасти тільки в пробку і все через раз залипає але передачі включаються все гуд тільки той холочтий хід педалі.
Грішив на пружину яка вертає педаль назад там всередині пластик який заходить в пази такий механізм. Замінив стало ще гірше тепер педаль залипає на холостому ході і не вертається тепер. Поки був старий розбовтаний циліндр то частота залипань була менша а зараз новий тугіше ходить і частіше відбувається.

Можливо хтось з таким стикався і знає в чому може бути причина щоб не міняти все підряд.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Педаль сцеплення Шкода А5 2,0 FSI

Повідомлення САХАР » Суб, 09 червня 2018, 09:29

В мене залипала педаль коли двомассовому маховику кінець прийшов правда в положенні донизу.Але ще крім циліндра на педалі є на коробці.Там також іде шток.Він виробляється на кінці і якщо протертий також може бути такий еффект.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Педаль сцеплення Шкода А5 2,0 FSI

Повідомлення nazikey » Пон, 11 червня 2018, 15:28

Так проблема була в робочому циліндрі замінив прокачав і все гуд педаль як нова

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей