Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Активно шукаю роботу!!!
Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Speedo » П'ят, 18 травня 2018, 17:02

Та тут справа не в "напрягатись", "не напрягатись", я думаю. Є такі люди яким їхати за кордон "не варіант" однозначно. Якщо діти малі, моя думка, обоє батьків мають бути поряд. Принаймі років до 10, як мінімум. А ще, якщо вже "пустили тут коріння" (школи садочки) то раді тих 200 баксів різниці в місяць, то смисл кудись "рвати когті"?
Ну і плюс у нас квартиру винаймати, явно не 16000 грн. коштує як там... Навіть у Львові за 5 винаймаєш спокійно, а за 7 можна знайти ще ті апартаменти - доцільності не бачу. Принаймі не в даному випадку.
Якщо ТАМ десь варіант випливе під 2 куски/місяць і більше, то може варто задуматись... але знову ж таки - їхати самому (якщо є сім"я) - не варіант, а хіба розглядати варіант переїзду всім разом.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення AnGeL » Пон, 17 вересня 2018, 07:28

https://rabota.ua/company5131371/vacancy7293556

нехай почнеться срач! :D :D :D
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Jarevych » Чет, 20 вересня 2018, 07:56

І так, тему почистив, починаємо з початку.
УВАГА!!!
Форум для автомобілістів і їх СПІЛКУВАННЯ, а не для поливання одне одного какашками!!!
Це стосується всіх!!!
Подальший срач з переходом на особистості буде каратись баном.
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення -kesheme- » Чет, 20 вересня 2018, 11:19

В автостудію нннада майстра. Очєнь нада. Жду, абнімаю. Ваш Levelup.
www.levelup.lviv.ua

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Jarevych » Чет, 20 вересня 2018, 11:21

-kesheme- писав:
Чет, 20 вересня 2018, 11:19
В автостудію нннада майстра. Очєнь нада. Жду, абнімаю. Ваш Levelup.
шо треба робити, які навички мати і шо по зп? є один кандидат
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення -kesheme- » Чет, 20 вересня 2018, 16:10

Jarevych писав:
Чет, 20 вересня 2018, 11:21
-kesheme- писав:
Чет, 20 вересня 2018, 11:19
В автостудію нннада майстра. Очєнь нада. Жду, абнімаю. Ваш Levelup.
шо треба робити, які навички мати і шо по зп? є один кандидат
Треба прийти на співбесіду. Номер мій ти маєш ;)
www.levelup.lviv.ua

Аватар користувача
Tepez
Повідомлень: 197
З нами з: Нед, 28 вересня 2008, 11:16
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Tepez » П'ят, 21 вересня 2018, 13:11

потрібен продажник з знанням автомобільного ринку. робота в автосалоні + тел. продажі, зп хороша ставка + премії від продаж. деталі в приват

Аватар користувача
Magic
Повідомлень: 119
З нами з: П'ят, 18 липня 2008, 10:09
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Lanos Sport
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Magic » П'ят, 21 вересня 2018, 15:21

Шукаю працівників (різноробочих) в цех, робота з металоконструкціями. Офіційне працевлаштування, двозмінний робочий день. Основні вимоги - уважність і бажання працювати на результат. ЗП від виробітку. Деталі в пп

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » П'ят, 21 вересня 2018, 21:43

Tepez писав:
П'ят, 21 вересня 2018, 13:11
потрібен продажник з знанням автомобільного ринку. робота в автосалоні + тел. продажі, зп хороша ставка + премії від продаж. деталі в приват
Автосалон бренду?Чи мультибренд?
Може якщо гарно платять піти вже на спокійну роботу)))Хороша ставка то зара тис 25000 чи більше?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Tepez
Повідомлень: 197
З нами з: Нед, 28 вересня 2008, 11:16
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Tepez » Суб, 22 вересня 2018, 11:41

САХАР писав:
П'ят, 21 вересня 2018, 21:43
Tepez писав:
П'ят, 21 вересня 2018, 13:11
потрібен продажник з знанням автомобільного ринку. робота в автосалоні + тел. продажі, зп хороша ставка + премії від продаж. деталі в приват
Автосалон бренду?Чи мультибренд?
Може якщо гарно платять піти вже на спокійну роботу)))Хороша ставка то зара тис 25000 чи більше?
менеджери з продаж на ставку не живуть..))все інше в пп

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Schulz » Суб, 22 вересня 2018, 13:00

Ставка на цю посаду повинна бути не менше 9000. То МІНІМУМ! Інсайдерська інформація!
Все решта - "розвод і провокація" :D
Так що - думайте ;)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Суб, 22 вересня 2018, 15:00

9000/20=450грн посібник з освітою 5 классів отримує більше.9000=320$/20=16$ це смішно.Це люба запчастина від 200$ дасть той прибуток.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення -kesheme- » Нед, 23 вересня 2018, 20:05

САХАР писав:
Суб, 22 вересня 2018, 15:00
9000/20=450грн посібник з освітою 5 классів отримує більше.9000=320$/20=16$ це смішно.Це люба запчастина від 200$ дасть той прибуток.
Доречі дуже неприємна штука. В багатьох сферах спеціаліст з вищою освітою отримує 10-12к і це вважається непогано, а з іншого боку якійсь рагуль "можу копати, можу не копати" отримує так само.
www.levelup.lviv.ua

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Нед, 23 вересня 2018, 20:12

-kesheme- писав:
Нед, 23 вересня 2018, 20:05
САХАР писав:
Суб, 22 вересня 2018, 15:00
9000/20=450грн посібник з освітою 5 классів отримує більше.9000=320$/20=16$ це смішно.Це люба запчастина від 200$ дасть той прибуток.
Доречі дуже неприємна штука. В багатьох сферах спеціаліст з вищою освітою отримує 10-12к і це вважається непогано, а з іншого боку якійсь рагуль "можу копати, можу не копати" отримує так само.
Ну да.Знаю один магаз автозапчастин,вони стажерів взяли на 3000 грн.Дешево,навчаться і т.д.Ті стажери там так намутили що не можуть розрести вже неділю.Але взяти людину яка вміє і заплатити не хочуть.В ітозі вийде дорожче по любому,як почнуть посилкі вертатися і т.д.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Speedo » Сер, 03 жовтня 2018, 21:09

САХАР
посилки то одно. Там ще купа інших нюансів, типу "недостач на складі" і т.п.
Зараз така ситуація на ринку (я думаю в любій сфері), що спеціаліст з досвідом знає собі ціну і відповідно й вимагає.
Багатьох власників все ще "тисне жаба" і вони стараються "викрутити", взяти "стажорів" і т.п., але то не варіант (хоча, деколи і виходить "виростити толкового спеціаліста", але то скорше виняток із правил)
Краще взяти собі і "переманити готового спєца", запропонцуваавши вищу з.п. і кращі умови (але часто - і з.п. не показник) Хоча по факту, часто буває, що і спеціалісти починають занадто "панти ганяти", на новому місці, бо "вхопили бога за бороду" і також надовго не затримуються.. Ну, якось так. В "двох словах" про наш сучасний "ринок праці". :|
А, взагалі, Польща багато що змінила, навчила наших людей більше вимагати своїх прав (і то є добре!) і часто вже любий працівник (наприклад, кандидат на посаду водія з досвідом), скорше, ставить умови. І то останнім часом (років 5-10 тому такого ще не було). Особливо це стосується молоді 20-30 років.
Так що знайти хороших працівників - набагато важче, ніж толкову роботу в наш час.
Суто власні спостереження - станом на 2017-18 роки... :angel

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Сер, 03 жовтня 2018, 21:35

Speedo, я то все бачив якраз на протязі останніх місяців як пішов один ходовщик ганяти бляхі,сказав там робити не тре (гайки крутити)часу більше і грошей.Пройшло 2 місяці,просився назад але вже занято було.Щось 2-3 машини йому пішло,одна зависла бо на присадках ще доперла сюда а далі як паровоз,другу клієнт їдучі за грошима в клин загнав.Нафіга дав за руль і 200 валити одному йому відомо на дешевому трупі)))))На двох мінус і то що заробив я так поняв на тих попав +-.
Приходило десь 3-4.Один пішов в перший день бо навіть не вмів колесо сам відкрутити,за другим крім вчити ще все доробляти тре було,то саме що самому зробити.А потім прийшов пареяга,не знайомий з маркою взагалі і так получилося що дали міняти йому діффузор з вентилятором і не чули його покі не сказав готово.Він свою напевно перебрав не раз,як що і де знає,що не знає показати і робить.Задоволені ним на 100% наразі.З спеців ні разу не приходив ніхто хоча зарплата була вказана немаленька або 50-50% при повній загрузці роботою його.Не цікаво їм певно,на гаражах самі на себе крутять і не тре дісципліни.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Speedo » Чет, 04 жовтня 2018, 08:20

САХАР
Ну от і схоже у нас було. Прийшов пацек, 24 роки, нежонатий, на водія-кур"єра. Все підходить, задоволений! До роботи "аж рветься", бігає, питає сам, що треба, куда їхати? щоб "не шаритися". Веселий, енергійний, позитивний! Вже почали його на манагера вчити, бо вроді вчився ще на "торгово-економічному" заочно (І з компом "на ти" і програми швидко вчить., а там з.п., з премією. орієнтовно - вдвічі більше би мав).
Хоча і як водій - незле заробляв (в середньому по такій посаді на ринку). І все повністю чисто і офіційно!
І тут раз, після якихось вихідних приходить "я - звільняюсь" :shock Кажем Міша, в чому справа? Все ж так добре було, тобі підходило, з.п., колектив, всім задоволений був! :surprised Вибачайте хлопці, знайшов іншу роботу (а він бувший "заправщик" на "укрнафті"). Так відкрилась нова АЗС, мене беруть, а я маю сертифікат "на газ", вчився, гроші платив. Кращий графік, ближче від дому, ще й "залівачити можна". Вибачайте хлопці - пишу заяву. :facepalm Для нас, то канешно удар був, бо вже робота налагоджена, колектив "спєтий", все в ажурі. А тут "на тобі" - шукай водія знову. :confused
Ну, що робити? Хочеш той йди! Насильно ніхто тримати не буде! :sing
А з часом як вияснилось, з тою заправкою у нього щось не пішло, чи "попався на ліваках", я вже не знаю нюансів і лишився Міша "у розбитого корита". Назад дороги, звичайно, вже нема (бо якраз взяли іншого). Ну, нічого, таких "життя вчить", він ще молодий...

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Чет, 04 жовтня 2018, 19:52

Speedo, взагалі на такі випадки було б добре контракт на пару років але щоб діяв реально.Навчили,пройшов випробувальний термін і підписує на два роки з правом продовження,нарушив штраф.Бо дійсно деколи тратиш час,вчиш,показуєш і вроді є готово а десь шепнуть в Словаччину їдеш,ми тіки звідтам по 2000 евро місяць,житло дають і т.д.Вот робимо документи і знов,воно дурне рветься а потім вертається і знов проситься а другий раз і нема бажання пробувати .
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення AVP_6 » Чет, 04 жовтня 2018, 20:21

САХАР писав:
Чет, 04 жовтня 2018, 19:52
Speedo, взагалі на такі випадки було б добре контракт на пару років але щоб діяв реально.Навчили,пройшов випробувальний термін і підписує на два роки з правом продовження,нарушив штраф.Бо дійсно деколи тратиш час,вчиш,показуєш і вроді є готово а десь шепнуть в Словаччину їдеш,ми тіки звідтам по 2000 евро місяць,житло дають і т.д.Вот робимо документи і знов,воно дурне рветься а потім вертається і знов проситься а другий раз і нема бажання пробувати .
Зараз не так легко знайти нормальну людину на роботу і тому якшо відразу при прийнятті ще такий контракт давати - то шанси отримати працівника приближатимуться до нуля. Ніхто не хоче себе звязувати якимись контрактами тепер в нашій країні - бо віри в законодавство нема і всі "на ізмені" шо то всьо "кидалово" :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Чет, 04 жовтня 2018, 20:47

AVP_6, ну вот так працівник на ізмєні кідалова,працедавець на ізмєні махатися і вчити для когось,тратити час,так і живем.Хоча писав що можна з випробувальним терміном.Якщо розписані всі пункти по оплатам,чого переживати за кідалово?
Тому я і говорю що легше взяти з доскональним знанням справи,так оплатити і то немало але все рівно буде.Чим нянчитися як з дитиною невідомо для чого.Так ліпше в той час роботу робити і оплатити профі,вигідніше в ітозі.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей