Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Увага! Обікрали авто!
Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення g0nzales » Вів, 23 жовтня 2018, 20:59

По факту, коли стикаєшся з правоохоронцями, доводиться різними методами впливу заставляти їх працювати. Просто сумно стає, що тим людям платять гроші з кішень усіх українців, а вони куй шо роблять. А пєцдити їх нізя, відразу "схема" включається, напад при виконання, загроза життю, і т.д.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Вів, 23 жовтня 2018, 21:13

g0nzales писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:59
По факту, коли стикаєшся з правоохоронцями, доводиться різними методами впливу заставляти їх працювати. Просто сумно стає, що тим людям платять гроші з кішень усіх українців, а вони куй шо роблять. А пєцдити їх нізя, відразу "схема" включається, напад при виконання, загроза життю, і т.д.
А то не тільки до поліції відноситься. Кожен державник думає шо він цар і бог.
АЛе нова поліція то ппц повний...їм тільки бабульок шо торгують петрушкою розганяти

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Сер, 24 жовтня 2018, 00:14

Так якби стара була інакша

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення scrap » Сер, 24 жовтня 2018, 10:56

andreyclk писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 21:13
g0nzales писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:59
По факту, коли стикаєшся з правоохоронцями, доводиться різними методами впливу заставляти їх працювати. Просто сумно стає, що тим людям платять гроші з кішень усіх українців, а вони куй шо роблять. А пєцдити їх нізя, відразу "схема" включається, напад при виконання, загроза життю, і т.д.
А то не тільки до поліції відноситься. Кожен державник думає шо він цар і бог.
АЛе нова поліція то ппц повний...їм тільки бабульок шо торгують петрушкою розганяти
до чого тут нова поліція...колись були ППС, які також мали б ганяти бабульок, але того не робили (з різних причин).
При дзвінку на 102 до мене не патрульна поліція приїхала, а оперативно-якась група,і заяву в мене вони приймали, і її передадуть слідчому...
Якщо розглядати з точку зору патрулювання мого району: ні ППС, ні поліції не видно....або раз в місяць десь проїде машина

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Сер, 24 жовтня 2018, 13:41

Про яку нову поліцію йде мова?...
Якщо патрульні, то наразі щастило попадати лише на адекватних людей.
А всі решта хіба шеврони поміняли. Переатестація - хто порішав, той і пройшов. Шо МВС шо прокуратура - "знакомые всё лица"...

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Сер, 24 жовтня 2018, 13:50

І за реформи, в мрев раніше вічно ходив чувак з цепурою і браслетом в пів руки, зараз рижик зняв, але годинник і модні шмотки "неозброєним" оком видно... Схеми працюють далі, тільки під патріотичні гасла і з перевіреними людьми, а не відкрито...

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:06

scrap писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 10:56
andreyclk писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 21:13
g0nzales писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:59
По факту, коли стикаєшся з правоохоронцями, доводиться різними методами впливу заставляти їх працювати. Просто сумно стає, що тим людям платять гроші з кішень усіх українців, а вони куй шо роблять. А пєцдити їх нізя, відразу "схема" включається, напад при виконання, загроза життю, і т.д.
А то не тільки до поліції відноситься. Кожен державник думає шо він цар і бог.
АЛе нова поліція то ппц повний...їм тільки бабульок шо торгують петрушкою розганяти
до чого тут нова поліція...колись були ППС, які також мали б ганяти бабульок, але того не робили (з різних причин).
При дзвінку на 102 до мене не патрульна поліція приїхала, а оперативно-якась група,і заяву в мене вони приймали, і її передадуть слідчому...
Якщо розглядати з точку зору патрулювання мого району: ні ППС, ні поліції не видно....або раз в місяць десь проїде машина
По дзвінку і зараз ніхто не приїзжає або приїдуть за 2 години!!! Заяву приймуть а потім нею дупу підітруть якшо не дзвонити кожен день до них!

Ну якщо в людей робота поліції асоціюється тільки з розгоном бабуль ну в них все ок! :facepalm

Вище скидував відео з роботою нової поліції ,ідіотизм повний. Людям погрожують громадяни в балаклавах ,матюкають а вони стоять очима кліпають
Востаннє редагувалось Сер, 24 жовтня 2018, 14:15 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Сер, 24 жовтня 2018, 14:13

serega_l1 писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 13:41
Про яку нову поліцію йде мова?...
Якщо патрульні, то наразі щастило попадати лише на адекватних людей.
А всі решта хіба шеврони поміняли. Переатестація - хто порішав, той і пройшов. Шо МВС шо прокуратура - "знакомые всё лица"...
Викликав патруль так таке враження шо вони царі а я їх відволікаю від ігри в кишеньковий більярд.Допоки не почав спілкуватись з ними їхнім ж тоном!
По місту їду ,вискакує пріус і повзе як черепаха,обігнав через суцільну а він мені каже ,що нема такого як обгін транспорту який рухається до 30 км за годину
Зупиняють на трасі і кажуть шо бачили як обігнав авто по суцільній,питаю покажи відео бо я почав обгін з переривчатої а він каже то я в дзеркалі заднього виду бачив і не гребе,будеш в суді доказувати . Година була 3-4 ночі і стояли вони на обочині
Зипиняють з червоними мигалками -кажуть вкрали хонду 2010 року ,треба ваше авто перевірити а авто 2003 року (покоління різні )
Та і всі напевне бачили ДПТ в Жовківському районі пріус лоб в лоб з тягачом
Хз народ де ви адекватних знаходите

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 24 жовтня 2018, 14:46

Ну не знаю, я раз дзвонив, що бухарі влаштували п'янку на дит. майданчику - за 10 хв. приїхали..

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Сер, 24 жовтня 2018, 15:03

andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:13
Хз народ де ви адекватних знаходите
я власні конкретні випадки мав на увазі. Коли потрапив у дтп, то патруль приїхав одразу, а от слєдак десь за 4+ години.
А взагалі картина "пєчальна" з тим всім...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Сер, 24 жовтня 2018, 20:13

andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:13
serega_l1 писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 13:41
Про яку нову поліцію йде мова?...
Якщо патрульні, то наразі щастило попадати лише на адекватних людей.
А всі решта хіба шеврони поміняли. Переатестація - хто порішав, той і пройшов. Шо МВС шо прокуратура - "знакомые всё лица"...
Викликав патруль так таке враження шо вони царі а я їх відволікаю від ігри в кишеньковий більярд.Допоки не почав спілкуватись з ними їхнім ж тоном!
По місту їду ,вискакує пріус і повзе як черепаха,обігнав через суцільну а він мені каже ,що нема такого як обгін транспорту який рухається до 30 км за годину
Зупиняють на трасі і кажуть шо бачили як обігнав авто по суцільній,питаю покажи відео бо я почав обгін з переривчатої а він каже то я в дзеркалі заднього виду бачив і не гребе,будеш в суді доказувати . Година була 3-4 ночі і стояли вони на обочині
Зипиняють з червоними мигалками -кажуть вкрали хонду 2010 року ,треба ваше авто перевірити а авто 2003 року (покоління різні )
Та і всі напевне бачили ДПТ в Жовківському районі пріус лоб в лоб з тягачом
Хз народ де ви адекватних знаходите
люту плюсую по всіх пунктах, ше ніколи не бачив там адекватного відношення, хоча мав справу як з чужими так і зі знайомими коли працював на одній з фірм де часто з ними пересікався.
Зараз якийсь період був крутий апдейт - коли не зупиняли без порушення, але тепер помаленьку все вертається назад, знов кущі, безпричинні зупинки, розкази, залякування і тд.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Сер, 24 жовтня 2018, 20:23

Раз памятаю сиділи на забаві і зговорився з одним ментом чи то даішніком (то ше до поліції було)
і кажу йому шо я плачу купу податків з фірми і за мої податки ви служите і маєте служити мені
а він мені каже - "шо я тобі пес шоб служити" :D
от так і поговорили :-) ,
вони ніяк не можуть зрозуміти шо то не робота а служба і там мають не про гроші думати а про то як людям допомагати.

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Сер, 24 жовтня 2018, 22:01

то ясно, що гнила вся система... але скоро знову вибори, а молодь їх похєрить, зато гречкозбирачі гарно проголосують "за кого треба" і у владі залишаться старі рожі гнилі на 100%, і ті ж "виборці" далі будуть нити як все погано, бо гречка сі скінчила, а молодь нехай далі виходить на черговий майдан і їде на схід, бо все хєрово, але падгончік на вибори то cyka святе... Влада в нас та, яку обрали ті, хто ходив на вибори, а коли безмозглі барани і далі вибирають тих, хто їх вже неодноразово напарив, ну то шо тут вже зробиш - нєxeр потім жалітися, що все пропало і всі кАзли...

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення ROVA » Сер, 24 жовтня 2018, 22:37

Недавно на обїзній тоже зупинили " просто так" .
Було посеред ночі 00.30 орієнтовно.
Представившись і "Побачивши реєстратор " було сказано 3 речення і щасливої дороги.
Саме основне , що я нічого не встиг сказати чи відповісти на поставлені питання бо патрульний відповідав зразу сам на своє питання. ( дослівно : " ви часом не забули включити поворот при перестроюванні в праву полосу... бо ми немпомітили...)
А зупинка була з червоною люстрою.... . Здогадуюся що побачили що 1 в машині і захотілося "оглянути " авто всередині.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Сер, 24 жовтня 2018, 23:02

ROVA писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 22:37
Недавно на обїзній тоже зупинили " просто так" .
Було посеред ночі 00.30 орієнтовно.
Представившись і "Побачивши реєстратор " було сказано 3 речення і щасливої дороги.
Саме основне , що я нічого не встиг сказати чи відповісти на поставлені питання бо патрульний відповідав зразу сам на своє питання. ( дослівно : " ви часом не забули включити поворот при перестроюванні в праву полосу... бо ми немпомітили...)
А зупинка була з червоною люстрою.... . Здогадуюся що побачили що 1 в машині і захотілося "оглянути " авто всередині.
зараз реєстратор є практично в кожній машині і вони вже давно того не бояться, просто зупинили і їм хватило 3 речень шоб почути чи він тебе перегаром не несе - от і відпустили без лишніх слів, бо ти їм став не цікавим. А час в такій годині вони втрачати не хочуть бо кожен наступний може бути їх "клієнтом".
А тепер собі уяви шо ти їдеш десь після довгої робочої зміни чи просто замучений, а вони тобі починають розказувати за всякі там чевоні очі чи ше шось. Звичайно шо якшо ти тверезий і не наркоман - то вони тобі нічого не зроблять - але кровушки підіють і час згають - а чому так має бути якшо ти нічого не порушував і собі спокійно їхав до дому.
А в нас більшість людей привикла шо якшо тебе даішник безпричинно зупинив і просто відпустив - то він нормальний і адекватний.
А нормальний і адекватний той хто взагалі безпричинно не зупиняє :teach

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення g0nzales » Сер, 24 жовтня 2018, 23:10

AVP_6 писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 23:02
але кровушки підіють і час згають
А все це тому, що впливу жодного на них. Раніше вони троха боялися прокуратури, бо пишеш заяву і ті могли взяти мєнта за яйки і покрутить. Але коли такі повноваження в прокуратури забрали, єдиний вплив - писати заяву на керівництво в саму поліцію, відтак внутрішне розслідування, яке в 99.9% випадків виходить на користь поліціянта. Себто згаїш ще більше часу і нервів, а толку - нуль.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Чет, 25 жовтня 2018, 08:06

g0nzales писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:59
По факту, коли стикаєшся з правоохоронцями, доводиться різними методами впливу заставляти їх працювати. Просто сумно стає, що тим людям платять гроші з кішень усіх українців, а вони куй шо роблять. А пєцдити їх нізя, відразу "схема" включається, напад при виконання, загроза життю, і т.д.
Можна,тількі тре почекати поки перевдінеться)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Чет, 25 жовтня 2018, 08:08

serega_l1, вибирають того з кого є на виборах.Там звичайна порядна людина як пройде,попаде?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 25 жовтня 2018, 08:11

САХАР писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 08:08
serega_l1, вибирають того з кого є на виборах.Там звичайна порядна людина як пройде,попаде?
+
Власне проблема у тому, що нема вибору...

Аватар користувача
Glibko
Повідомлень: 2033
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 11:50
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: 4*4
Номер: АТ8хх8CH
Звідки: ІВ-Франківськ>-<ЛЬВІВ
Дякував (ла): 46 рази
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Glibko » Чет, 25 жовтня 2018, 08:41

нехай зупиняють і принюхуються, таки попадуть на "обдовбаного" і його на дорозі не стане (бо як мінімум полиняє на пару рублів і таки задумується на потім) і мої діти в той момент спокійно перейдуть дорогу на переході, якщо в тебе все нормуль то 2-3 хв розмови з ними тобі погоди не зробить і ти їдеш далі по справах.
п.с. зупиняли не раз, спілкування тривало не більше 3 хвилин і побажанням щасливої дороги.
https://www.vtulka.com.ua
https://polyboots.com.ua
https://www.bailcast.com.ua

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей