Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Реєстрація автомобіля!
Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення gooliver » Суб, 08 вересня 2018, 19:10

sashanova, розкажи щось про наявність номерів і чи вже справді не знімають з обліку, чи то ще не вступило в дію?

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення HacK » Суб, 08 вересня 2018, 19:50

Для чого знімати? Перереєстрація економить гроші, але якщо хочеш зняти то знімаєш і ідеш на червоні номерах додому і там ставиш на які хочеш))ну і я наприклад набрав в МРЕВ і запитав чи є номера такої області, по телефону цілком багато інфи говорять ..

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення sashanova » Пон, 10 вересня 2018, 08:29

sashanova, розкажи щось про наявність номерів і чи вже справді не знімають з обліку, чи то ще не вступило в дію?
так з 1 вересня вступила вона в дію і вже не знімають, по суті не особо шось помінялося з минулим роком коли я був там востаннє але трохи помінялося ;) значить по порядку, заїзджаєш стаєш в чергу на облік і йдеш в сам мрев, якшо треба міняти номера на іншу область то йдеш зразу до стола №13 і питаєш чи є номера потрібного тобі регіону, нам треба було мотономера Запоріжжя..я прям здивувався шо вони були :shock :-) , далі йдеш на руцепцію при вході подаєш паспорт і реєструєшся в електроній черзі дають номерок для прикладу мій 73 був :-) , ждьомс на табло свого номера поглядуючи при тому в вікно де стоїть наше авто/мото в черзі чи нікому не мішає проїхати і при потребі вибігаємо і просуваємо ТЗ в загальній черзі на огляд, зразу скажу спішити в ту чергу наперед всіх-не варто, раніше можна було зробити огляд а потім робити всі папери,зараз так не вийде 8-) коли прийшла ваша електронна черга вам друкують заяву за наявності якої ви йдете і проходите огляд, на огляді заповнюєте ше один маленький бланк огляду (він і був раніше) віддаєте його експерту і після оглядин йдете в банк і платите платіж за переєрестрацію, огляд, і номера (якшо вони вам потрібні нові) в моєму випадку вийшло 676грн, мінус48грн самі мотономера тобто вартість самої переєрестрації і огляду не змінилася з минулого року і складає 628грн з банківськими послугами. Далі йдемо з тими чеками і паперами знову то дого ж експерта який дивився нам ТЗ даєм йому то фсьо, він каже хлопці прийдіть за 10 -15хв, чекаєм, підходим, забераєм і йдем в вікно не помню який номер 15 вроді, окремий вхід з двору де проводять експертизу техпаспорта і видать нам бумагу шо ви не жулік, і ваш ТЗ не маєж ніяких обтяженнь і в розшуку не числиться, чекаєм там тоже хв.10-15 забираєм ті папері і знову шуруєм до того ж стола де нам друкували заяву, там чекаєм на моніторі свого номера і далі там все працівник оформляє, ага треба ше мати копії паспорта і ідентифікаційного, далі вам кажуть чекайте свого номера на екрані і при пояаленні його підходити до стола №13 здаєте свої старі номера (якшо міняєте) і отримуєте нові і новий техпаспорт..Все..на все про все в нас пішло 3,5години, тішить то шо суттєво зменшилась кількість "рішал" яких я знав в ліцо і які раніше бігали сували свої папери без черги і т.п., більше того побачив просто резонансну подію, якийсь чувак перед нами шось там хтів порішати в експерта (бо той шось там йому забракував) почав звонити кудась, давати експерту трубку, за хвилину зявився який начальничок як джин з під землі почав наїзджати на чувака шо закінчуйте свої "рішання" по телефону, бо щас викличу наряд і будете рішати в райвідділку, ше експерт получив на горіхи шо брав трубку :sing ..короче я був вражений 8-)
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 2):
gooliver (Пон, 10 вересня 2018, 09:56) • winn3r (Пон, 10 вересня 2018, 13:02)
Рейтинг: 7.41%

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення myzikk » Пон, 10 вересня 2018, 09:05

sashanova писав:
Пон, 10 вересня 2018, 08:29
sashanova, розкажи щось про наявність номерів і чи вже справді не знімають з обліку, чи то ще не вступило в дію?
так з 1 вересня вступила вона в дію і вже не знімають, по суті не особо шось помінялося з минулим роком коли я був там востаннє але трохи помінялося ;) значить по порядку, заїзджаєш стаєш в чергу на облік і йдеш в сам мрев, якшо треба міняти номера на іншу область то йдеш зразу до стола №13 і питаєш чи є номера потрібного тобі регіону, нам треба було мотономера Запоріжжя..я прям здивувався шо вони були :shock :-) , далі йдеш на руцепцію при вході подаєш паспорт і реєструєшся в електроній черзі дають номерок для прикладу мій 73 був :-) , ждьомс на табло свого номера поглядуючи при тому в вікно де стоїть наше авто/мото в черзі чи нікому не мішає проїхати і при потребі вибігаємо і просуваємо ТЗ в загальній черзі на огляд, зразу скажу спішити в ту чергу наперед всіх-не варто, раніше можна було зробити огляд а потім робити всі папери,зараз так не вийде 8-) коли прийшла ваша електронна черга вам друкують заяву за наявності якої ви йдете і проходите огляд, на огляді заповнюєте ше один маленький бланк огляду (він і був раніше) віддаєте його експерту і після оглядин йдете в банк і платите платіж за переєрестрацію, огляд, і номера (якшо вони вам потрібні нові) в моєму випадку вийшло 676грн, мінус48грн самі мотономера тобто вартість самої переєрестрації і огляду не змінилася з минулого року і складає 628грн з банківськими послугами. Далі йдемо з тими чеками і паперами знову то дого ж експерта який дивився нам ТЗ даєм йому то фсьо, він каже хлопці прийдіть за 10 -15хв, чекаєм, підходим, забераєм і йдем в вікно не помню який номер 15 вроді, окремий вхід з двору де проводять експертизу техпаспорта і видать нам бумагу шо ви не жулік, і ваш ТЗ не маєж ніяких обтяженнь і в розшуку не числиться, чекаєм там тоже хв.10-15 забираєм ті папері і знову шуруєм до того ж стола де нам друкували заяву, там чекаєм на моніторі свого номера і далі там все працівник оформляє, ага треба ше мати копії паспорта і ідентифікаційного, далі вам кажуть чекайте свого номера на екрані і при пояаленні його підходити до стола №13 здаєте свої старі номера (якшо міняєте) і отримуєте нові і новий техпаспорт..Все..на все про все в нас пішло 3,5години, тішить то шо суттєво зменшилась кількість "рішал" яких я знав в ліцо і які раніше бігали сували свої папери без черги і т.п., більше того побачив просто резонансну подію, якийсь чувак перед нами шось там хтів порішати в експерта (бо той шось там йому забракував) почав звонити кудась, давати експерту трубку, за хвилину зявився який начальничок як джин з під землі почав наїзджати на чувака шо закінчуйте свої "рішання" по телефону, бо щас викличу наряд і будете рішати в райвідділку, ше експерт получив на горіхи шо брав трубку :sing ..короче я був вражений 8-)
Нагадайте будь ласка, чи зараз треба потрібно огляд експерта платити? бо рішали казали завжди, що можеш викинути ту квитанцію це не обовязково, а як по закону зараз?
:p

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Денис » Пон, 10 вересня 2018, 10:40

Рішали як були так і є, можливо їх стало трохи менше.
За єкспертизу потрібно платити,160-180грн ,точно не пам'ятаю,але без неї експерти не віддадуть акт огляду.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Пон, 10 вересня 2018, 11:03

рішали то більше для лохів
памятаю як ставив свою машину, то ззаду мене стояв Т4 з рішалою
рішала хотів мене "обігнати" в черзі, але поняв шо діла не буде
і походу пояснив свому клієнту шо то тіпа вся черга що попереду - заплатила рішалам, тому треба почекати поки їх оглянуть )))

короче рішала виконував функцію моральної підтримки, але нічого не рішав))

і да, у вересні 2017 вони провтикали взяти з мене плату за огляд експерта.
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення sashanova » Пон, 10 вересня 2018, 12:55

Нагадайте будь ласка, чи зараз треба потрібно огляд експерта платити?
180грн, я платив і проходив завжди, хоча деякі кажуть шо то не треба але не уточняють як вони дійсно візьмуть акт огляду бо
але без неї експерти не віддадуть акт огляду.
Рішали як були так і є, можливо їх стало трохи менше.
звичайно шо є..куди ж бех них?..лохів ж вагон :happy але їх сутєво менше ніж скажем минулого року..відать состави з вагонами лохів -зменшилися :D

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення scrap » Пон, 10 вересня 2018, 16:57

Ну в квітні коли ставив машину на облік зустрів рішалу, який колись мені допомагав))) То я потратив +- 2 години, а він з клієнтом десь 1 год - 1 год 15 хв. Він старожил, і всі черги обходив через працівників МРЕВ...якось так

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення doris » Пон, 10 вересня 2018, 22:06

sashanova писав:
Пон, 10 вересня 2018, 12:55
Нагадайте будь ласка, чи зараз треба потрібно огляд експерта платити?
180грн, я платив і проходив завжди, хоча деякі кажуть шо то не треба але не уточняють як вони дійсно візьмуть акт огляду бо
але без неї експерти не віддадуть акт огляду.
Рішали як були так і є, можливо їх стало трохи менше.
звичайно шо є..куди ж бех них?..лохів ж вагон :happy але їх сутєво менше ніж скажем минулого року..відать состави з вагонами лохів -зменшилися :D
Невпевнений чи так завжди, но коли переписував 2109, мене запитали чи хочу щоб експерт оглянув авто! Я відмовився. А от чи сплачував той платіж того непамятаю.
Ну і нещодавно ставив мот на облік, так взагалі без мота в центр приїхав. Відповідно експерт немав що оглядати)) ....п.с. правда мот новий😎
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення САХАР » Вів, 11 вересня 2018, 00:54

Dexter, ну то залеже які і в кого.Мені там на місці переоформляв три машини.Я йому віддавав всі документи,він сам печатав,робив оцінку,платив в кассу і т.д.Я стояв машиною біля експертів всторінці.Виходив експерт,підписав щось там і один раз я підійшов забрати папери з вікна і другий забрати номера та техпаспорт новий.По квитанціям сумма взялася 1-1.Я спитався що дати,я своє взяв-відповідь.На чому взяв-фіг знає.Але там має кабінет,якісь помічниці,якісь бланки,якійсь рух-може то оцінка і йому вистарчає.Вуличні ті офігевші,робиш все сам(бачив з сторони)то що показує порядок дій і потрібні рухи(більше користуються з глухих сел які в шоці куди попали.
Саме більше сподобалося коли жінка закінчувала юридичний я переоформлював якусь машину ну і з нею дівчина вчилася (дочка,сестра і т.д)начальника.Я не знав,жінка не знала але дівчина сказала най зайде до начальника,скаже від Павла Петровича (пароль певно)там знають що він буде.Я приїхав,стрьомно-черга до начальника по питанню що проблеми з кузовами,звонить до мене вона-ти де,кажу чекаю під дверима чергу,вона-яка черга зайди вже,та опустив голову,зайшов-сказав від кого.Тут мені зразу дали куратора,бачив його там постійно,або зам або супер позаштатний вхожий в всі двері.Хвилин 15 всі документи були готові на здачу,він питає-які номера хочеш?Я начинаю межуватися,чув скількі хороші коштують.Він говоре,чого стісняєшся,знаєш хто за тебе звонив(а я де знаю)дівчина з інстітуту або її там хтось родичі я проморозився,не встиг роздуплити.Ну і через годину ще до обіду я вже забрав з вікна документи і номер 82-83 був,це я не просив навіть.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення sashanova » Сер, 12 вересня 2018, 10:33

Судя по документах " в віконечках" то було давно, зара такого вже давно нема, як і проблем з номерами техпаспортами і т.п. вора брав мот в києві так само в мрев пероформляли, все те саме тільки пішли акт огляду заповняти до експерта так він зразу пацани дуйте в касу платіть 270грн :shock (в нас 180) пацанчик (продава) даром шо молодий да ушлий :D зразу йому як так нам еспертиза не потрібна нам акт огляду підпишіть по звірці номерів і все, есперт-такого не буває валіть платіть, чувак на телефон -гаряча лінія пояснив ситуацію, сказали підійти до начальника, поки ми його (начальника) знайшли йому відать вже позвонили, бо був в курсі і почав лепетати шо ми не так зрозуміли експерта :facepalm :D далі прийшов експерт з нервами пофоткав номера рами і двигуна і поставив підпис і печатку на акті огляду совершенно безвозмездно :D вопшєм механізм дія я поняв при случаї поробую в нашому мрев таку місію провернути :happy

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Сер, 12 вересня 2018, 10:45

опапа))))
треба буде теж спробувати
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Dexter » Сер, 12 вересня 2018, 10:57

я згадав як я свого часу у вересні 2017-го оминув оплату експерта
короче дали мені до оплати ті 180грн за експертизу, але сказали ще що експерт може зробити оцінку вартості машини за додаткові 80грн
ну я типу вирішив шо заплачу йому 260грн (180+80) за дві послуги
але квитанцію на 80грн мені не дали, бо її мав дати вже експерт на місці
тому я не платив, а поїхав на експертизу... а уже після експертизи вони забули....
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення may » Суб, 15 вересня 2018, 15:25

глюк
Востаннє редагувалось Суб, 15 вересня 2018, 15:29 користувачем may, всього редагувалось 1 раз.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення may » Суб, 15 вересня 2018, 15:28

Dexter писав:
Сер, 12 вересня 2018, 10:57
оминув оплату експерта
Експертне дослідження - тільки по заяві власника. Це не огляд!
Дивіться п.15
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Lyubomyr » П'ят, 09 листопада 2018, 09:15

Може комусь буде корисно: в м.Стрий "мрео" переїхало на територію Торгового пасажу, недалеко від районної лікарні, на обїздній. Тепер і приміщення нормальне і електронна черга як у львівському. Ще не мав змоги зкористатися але #зрада :D

Аватар користувача
Jack
Повідомлень: 1297
З нами з: Пон, 23 лютого 2009, 20:16
Ім'я: Jack
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo GT
Номер: BC5610ii
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Jack » П'ят, 09 листопада 2018, 11:01

А ну підкажіть якщо продав машину в вересні 18 року то наст машину без сплати великих податків можна продавати тільки після вересня 19 чи вже в січні як почнеться 19 рік???

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення gooliver » П'ят, 09 листопада 2018, 11:48

Jack, з січня. Тай йде не 365 днів з моменту продажу, а одну на календарний рік.
За це повідомлення автора gooliver подякував:
sashanova (П'ят, 16 листопада 2018, 11:22)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Lyubomyr » Суб, 01 грудня 2018, 22:36

Потрібно перереєструвати авто, але в планах встановлення ГБО. Порадьте, чи можна вже встановити, а при реєстрації зразу "вписати"? чи як правильно таке робиться?

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Реєстрація автомобіля!

Повідомлення Sluva » Суб, 01 грудня 2018, 23:33

Lyubomyr писав:
Суб, 01 грудня 2018, 22:36
Потрібно перереєструвати авто, але в планах встановлення ГБО. Порадьте, чи можна вже встановити, а при реєстрації зразу "вписати"? чи як правильно таке робиться?
я вписував через 2-а роки після установки ГБО безпроблемно,а у вас в Стрию то 2-і год зайняло
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей