Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Suzuki-регрес кубатури
Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Сер, 02 січня 2019, 13:12

sashanova писав:
Сер, 02 січня 2019, 11:12
cat-yellow писав:
Сер, 02 січня 2019, 10:57
PS: а в мене всьо руки ніяк не доходять зайнятись своїм. Роботи ппц.
ти давай починай...а то весна не за горами :roll
Та вчора зловив себе на тій думці!
Треба однозначно!
За це повідомлення автора cat-yellow подякував:
sashanova (Сер, 02 січня 2019, 13:42)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Чет, 17 січня 2019, 09:13

Накінець то появилося вікно серед свят і я зміг викроїти пару годин на крутіння гайок любимої мопедки :-) ..І так перша невдача нового року :sad ..а починалося все так оптимістично :sing ..я мав дике бажання замінити стоковий поролоний повітряний фільтр на паперовий, звичайно готових рішень не існувало тому беремось втілювати ідею самостійно :happy Куплений повітряний фільтр в типорозмірі ВАЗ класика в якості заготовок, далі парочка нескладних но відповідальних операції і маємо готовий фільтр :-)
ЗображенняЗображення
А далі ставимо кришку і бачимо отаку фігню –не закривається :shock ….
ЗображенняЗображення
Звичайно можна було б вірізати внутрішню перегородку з кришки фільтра но по перше він би тоді сам собою перегородив впускний канал, а по друге то був би вже лютий колгосп а я такого не хотів 8-) . Тому вимушений визнати що мої намагання вживити туда паперовий фільтр –потерпіли фіаско :cry …доведеться купити масло для пропитки паролону і ставити таки назад стоковий фільтр :facepalm .

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 11 лютого 2019, 09:10

Так мій вільний час вечорами (коли він є :-) ) не проходить марно, болти в мотоцику крутяться по повній програмі, на даний момент обновив весь чорний абс пластік структурованою фарбою для пластіку, на фото лише 1/3 частина елементів
ЗображенняЗображення
також в двигуні в впускних каналах трохи позабирав всі ступєнєчки і виступи
ЗображенняЗображення
на підході інсталяція тюнінгованої приборки з датчиком температури масла, вольтметром, і вказівником включеної передачі, короче процес іде :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
cat-yellow (Пон, 11 лютого 2019, 11:18)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Чет, 14 лютого 2019, 10:28

Вчора вирвався на пару годинок в гараж і вуаля, пейзаж мотоцикла помінявся :D
ЗображенняЗображення
розібрав я вилку сальніки поміняти, заодно опишу один з методів зняти сальніки з пера без повної розборки пера (як не дивно багато людей про нього не знають 8-) ) і так беремо перо, попередньо витягуємо звідти пружину, пильник і стопорне кільце самого сальника, далі в перо наливаємо по максимуму масла -з іншого пера переливаємо :-) , далі шукаємо домкрат (в ідеалі гідравлічний, в реалі в кого який є :-) ) і шукаємо місце де б то можем затиснути, я зібрав прямо таку конструкцію на столі :-)
ЗображенняЗображення
а ви шукаєте по місцю місце :D далі домкратом сжимаєм перо тим самим маслом витискачи сальник, пару качків домкратом і вуаля..ось він сальник
ЗображенняЗображення
Які плюси в даного метода? 1.швидкість, не потребує повного розбору пера а значить мутіння всяких там спец ключів для відкручування поршня. 2. саме головне для мене -відсутність пошкоджень направляющих вставок якими по суті вибивають сальник. Мінуси -кажуть “спєци” шо без повного розбору пера неможливо вимити гівно з пера, нууу...як на мене питання риторичне і результат буде напевно залежити від ретельності самого миття :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
cat-yellow (Чет, 14 лютого 2019, 11:30)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Чет, 14 лютого 2019, 11:30

Круто!

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 04 березня 2019, 09:29

Був у мене невеличкй люфтєц в рульовій, я думав чуть підтяну підшипники і буде мені щастя, ну звичайно перед підтяжкою таки зняв траверсу для змазати/проінспектувати, і шо я бачу? :shock ...нижня обойма підшипника має отакий вид :cry
ЗображенняЗображення
Я звичайно то все почистив/змастив і зібрав назад з дурною маленькою надією а вдруг..но нє..руль почав закусувати :sad , думаю фігня куплю си два підшипника середньої цінової ланки де небудь на галпідшипнику дєлов то..ага..щас :facepalm ..виявилося шо з такими розмірами виробляє підшипники лише кантора NTN і оригінал сузукі (підозрюю той же NTN лише в пачці з написом сузукі), ціна даних підшипників = ціні збитого самольоту :facepalm (700-800грн за адин а їх треба два) помикався ше знайшов комплект упаковщика Албалс з невідомо якими підшипниками але по ціні 800грн комплект дві штуки, вже думав замовляти но почитавши відгуки про ту кантору –передумав, таки взяв NTN ;)
ЗображенняЗображення
Ну а далі зібрав всю вилочку до кінця, заодно полірнув випускний колектор (пласт нагару був добрий міліметр :shock ), почистив і пофарбував маслорадіатор, ну і ше купу дрібниць які вже й не помню :-) В вилку інсталював сальники атена, масло 10, нові шайби між пружинами і проставками і гофри для славного мотоцикля Їж -стали шо рідні :thumbup лише прийшлося внутрішній буртік ножом зрізати шо б добре сіли на стакан, єдиний нюанс який не подобається –вилка стала жорсткіша чим була до розбору, але то вже треба пробувати по їзді 8-) ну і на сьогоднішній день він вже нагадує мотоцикл :D
ЗображенняЗображення

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Пон, 04 березня 2019, 10:14

як завжди - круто!

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 04 березня 2019, 12:06

як завжди - круто!
спасибі я стараюсь :happy

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 11 березня 2019, 09:02

Процес зборки коника не стоїть на місці, все збирається, скручується, по ходу діла миється, витирається, відновлюється :-) ось зайняла своє місце оновлена приборка з світлодіодною підсвіткою екрану і стандартним вже для мене набором плюшок -температура масла в двигуні, вказівник включеної передачі і вольтметр :-)
ЗображенняЗображення
ну і зібравши основний костяк мота, я таки в святковий сонячний день 8 березня -відкрив на ньому сезон :yahoo
ЗображенняЗображення
Суть такого катання на голому моті була не лише чим швидше проїхатися, а впершу чергу тестування, так як я сутєво переробив паливну карбюраторну систему, і т.д. то звичайно цікавли питання -а як воно поїде, чи ніде нічого не відрутиться, не потече і т.п. після 15км їзди трохи підрегулював карби, і проїхавши ше 20км -залишився задоволеним, далі залишив мот на подвірї -дочекався вечора шо б відрегулювати світло, включив -вау :wow лампа Philips X-tremeVision +130% в купі з моїми роботами по відновленню фари дали чудовий результат :thumbup світло просто шикардосне :yahoo . Потішився і загнав мот далі в гараж подальшу сборку :-)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Пон, 11 березня 2019, 10:22

ахуєнчик! мені є на кого рівнятись!
PS: фігово, що місця нема :(

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 11 березня 2019, 11:34

Да, місце це по суті основний фактор для таких робіт 8-)

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » П'ят, 05 квітня 2019, 10:44

Так ну шо, навішав я пластік, пофарбувавв дуги в чорний мат, доставив два пульта з кнопками на руль (на дальнє світло і на протитуманки) тепер панель приладів з органами управління виглядить отак 8-)
ЗображенняЗображення
Далі взявся за сідушку, так як вона була заточена відать під японску жопу :happy то я з своєю шось постійно сповзав до баку, тому розшив,, ножик в руки, наждачна на брусок і почав підганяти паралон під форму дупи, ось проміжний варіант :oops
ЗображенняЗображення
На ньому я проїхав –краще но не то, в кінцевому ше вкроїв собі трохи території з пасажирського місця, і так я їзджу майже постійно сам, :D далі хотів сам перетянути но не тут то було, цільним куском не виходить –складки, а шити я не вмію і не маю на чому :cry тому пошукавши людей хто займається таким –попутно офігівши від цін на їх послуги :shock , подумав, почухав лоба і таки відав на перетяжку в майстерню, ше правда не забрав, не можу сказати як воно :sing
Ну в неділю трохи проїхався, виїхав на стрийську трасу дав йому трохи під хвіст, витягнув максималку в 162км/год, довольний вернувся додом :wow ..в принципі все..роботи по даному моту –закінчені :yahoo , далі тільки кататися :drive
ЗображенняЗображення
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 2):
Liuskywalker (П'ят, 05 квітня 2019, 12:54) • gooliver (П'ят, 05 квітня 2019, 14:58)
Рейтинг: 7.41%

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 05 квітня 2019, 11:46

Красень
Треба в свій бортовик начеркати :)
За це повідомлення автора cat-yellow подякував:
sashanova (П'ят, 05 квітня 2019, 12:37)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 08 квітня 2019, 08:10

І так за буквально пару годин кінця пятниці в мене були аж дві значимі події :-) , перша -закінчили перетягувати мою сідушку :yahoo і друга -в16.00 я був записаний в мрев по електронній черзі на перереєстрацію мота (в мене була генералка на мене і на жінку), чесно кажучи встигнути перереєструвати мот за 2 години в кінці робочого дня я не дуже той надіявся, особливо враховуючи шо я вже мав спробу два тижні перед тим просто приїхавши в мрев -подившись на той мітинг людей і отримавши відповідь працівника шо точно за сьогодні ніц не переоформлю :sad тому думав хоч частково почну оформляти а в суботу вже закінчу, але..о чудо в 16,01 я присів за столик на оформлення доків а в 17.30 -отримав тех.паспорт і номера :yahoo :yahoo :yahoo все це щостя обійшлося в 723 грн. з яких 50грн.за послуги банку :facepalm за тих півтори години я напевно з 20хв.проходив експертизу, а все почалося з банального питання експерта: -він новий?, ні, улибаючись відповів я гордий за свою роботу :happy ..98року він, експерт от з таким виразом :shock поверхнево глянув на мот, глянув на іншого експерта -той в свою чергу порадив йому пробивати мот по якомусь там хитрому каталогу (назву не запамятав ;) ) і почалося :facepalm скільки ставив мотів, машин -такого дотошного огляду ше не мав :facepalm один номер рами напевно фоткав разів 10 під різними кутами, куча дурних питань як ото -рама алюмінієва?..ні сталь..колір рідний?..хз.по ходу ні...а чого красили?..хз. по ходу для красоти і так далі :sing в кінці пішов за комп, довго шось там роздивлявся і відав -рідкий у вас мотоцик, у 98р. їх випустили всього лише 732шт. і колір там був зовсім не такий ( ото здивував ні би я не знав :D ), чомусь вздохнув і поставив накінець свій автограф с печаткою 8-) отакий експерт мені попався :happy
ну і вже вчора я вже повноціно затестив моцик з новою сідушкою :-)
ЗображенняЗображення

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Пон, 08 квітня 2019, 10:28

Вітаю з оф. оформленням!

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 08 квітня 2019, 12:53

Спасибі :-) нелюблю коли моя техніка висить на лєвих людях :-)

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 15 квітня 2019, 08:45

Минулотижнева поїздка на моті залишила після себе неоднозначні відчуття 8-) ніби все ок, але і ніби на нерівностях мот якийсь трохи розхлябаний :sing , думаю відать нові підшипники рульової вже всілися і здалося б пітянути ;) в суботу чуть підтянув і в неділю на тестдрайв :drive ну вот-рулиться як і має бути :thumbup трохи понавалював по лісах :-) ЗображенняЗображення
За це повідомлення автора sashanova подякував:
cat-yellow (Вів, 16 квітня 2019, 11:19)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Вів, 16 квітня 2019, 11:19

Файно!

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення sashanova » Пон, 22 квітня 2019, 08:27

В суботу зганяв в луцьк на відкриття сезону, де був успішно освячений разом з мопедкою мєсним попом :happy
ЗображенняЗображення
по приїзді додом вирішив трохи ше регульнути світло, так було трохи завалено вправо, ну згадавши купу нарікань власників даної моделі мота на нікудишність стокового світла, сфоткав своє ближнє стокової відреставрованої фари 8-) ..як на мене -світить цілком пристойно :thumbup
ЗображенняЗображення

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Suzuki-регрес кубатури

Повідомлення cat-yellow » Пон, 22 квітня 2019, 21:17

Світить добре.
Я сьогодні вертався додому (кілометрів 100), то вітру пориви були такі, що аж мотом гойдануло кілька разів. Капєц. Страшнувато було :) Але зменшив швидкість і потихеньку пхав домів.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей