Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Яке краще авто купити?
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » П'ят, 01 березня 2019, 23:35

telko, ну там можливо,не пробував ще таких.
Розкажу про ще один актуальний та рідкісний прилад,може кому тре а не знав про існування.Якщо є підозра що йдуть гази в антифріз-пробило прокладку,ппрегрів і крива головка визначити зняттям головки недешево і особливо якщо підозра не справдиться,плюс нова прокладка головки і доібне в кожної марки своє.
Є спец колба з двома відсіками і спец хімія темносинього кольору.Заводиться авто і через ущілнювач наповнену колбу ставим замість кришки бачка а де нема кришки радіатора.Троха газуєм і дививмся колір рідини.Як все добре вона троха світліє але синя.Як є гази міняє колір на бірюзу,зелений.
Хімія недешева але прокладка голови дорожча.Про зняття,встановлення головки не рахуєм навіть бо є там поїпатись і досить недешева і не швидка процедура.Особливо якщо діагноз не справдився.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » П'ят, 01 березня 2019, 23:41

telko, залеже за яку турбу розмова.Є турби що не знаючи візуально не зрозумієш що вона була на машині навіть.
Турба живе довго,поспорив би що гарна оригінальна турбіна настроїна на заводі переживе новий катрідж влегку.А може і 2.Але як правило дорожчий,кращій варіант не вибирають.Беруть турбу 200+,потім через 80-100 тис.слідуючу і якось так.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення VETERAN » П'ят, 01 березня 2019, 23:42

Якщо гази пробивають прокладку, булькати не буде?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » П'ят, 01 березня 2019, 23:44

VETERAN, ящо мікротріщина навіть можна і непобачити очами.Якщо дюра може буде,не бачив ще таких)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 02 березня 2019, 00:12

Ще по розборці-багато хто не був і складається враження як в Миколи,стоять купа вбитих польскіх блях і знімають з них кому що треба.Не всюду так,коли є час,можливість заморозити кошти на якійсь час то мати нові речі,з слідами від дотяжки болта,більше не видно що працювало.
В 11 році були в Познані приїхав бусік повний комплектних головок 1,6 тді.На них навіть пилу не було.Стояла Турбіна з колектором,форсунки,топливна планка з датчиками і клапана з розпредвалами.Ми ще кажимо -нафіг тре,ті двигуни тількі появилися.Поляк переконав що пінькі з поршнями,шатунами здає на метал а головки комусь ремінь лопне,комусь форсунка і дав гарну ціну але мінімум 5 шт.До прошлого року лежали всі головки,турби.Форсунки,рейкі викупили ще в 13 році і все Кадді з 300-400 тис пробігами.А з прошлого року пішли голови,распредвали і турби.Лишилась 1 голова і турба бо Сеата,чуть інший клапан в ній,тоді не знали як воно взагалі відрізнити.
А зара думаєш,тре було все купити в нього,але гроші заморожені стількі рокіа,тре запас конкретний.Пару людей що Львів купляли,задоволені і дякували.Ще мав двигун раз Гольфа -Кадді 1,9 тді 2008 рік нова машина на ДСЖ,червона.Десь пожарникі на консервації мали,пройшло 5 років і продали.Тачка кульок,документів нема,як лом з аукціона.Тоді оддесит приїхав з колегою фурою прочитавши оголошення.Неповірив що коробка нова,приїхав,побачив,купив.Я відпочивав в нього і оказалося що рідна вмерла по пробігу,купив б.у
через півроку також вмерла.Я був через 3 роки він натішитися не міг.Зара продав або їздить ще на ній бо не питав за іншу.Так що є все-шукати,ціна важливий фактор ну і час.Ще 5річні,8-9 річні це більш рідко,дуже рідко можна гарне найти але коштувати воно буде 40-50% в плюс до ушатанного аналога.
Вот на америку зара є двигуни у продажі 2,5 є за 600$ в Одессі,там само є по 900 і по різним містам 1300-1500$.Перші 120-130тис миль,другі 60-80 тис миль і обидва варіанта ввезені контрабасом з Грузії.Там де 5-15-30 тис миль ціна до 1500$ і в декого є декларації про розмитнення.Впевненість що двігло не в розшуку.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення telko » Суб, 02 березня 2019, 00:28

САХАР писав:
П'ят, 01 березня 2019, 23:41
telko, залеже за яку турбу розмова.Є турби що не знаючи візуально не зрозумієш що вона була на машині навіть.
Турба живе довго,поспорив би що гарна оригінальна турбіна настроїна на заводі переживе новий катрідж влегку.А може і 2.Але як правило дорожчий,кращій варіант не вибирають.Беруть турбу 200+,потім через 80-100 тис.слідуючу і якось так.
якщо турба з малим пробігом то можна взяти і бу, але коли в ній 100+ тис. км то я краще візьму картрідж.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 02 березня 2019, 01:32

telko, катрідж,катріджу рознь.Я на завод вожу відновити клієнтам,настроїти.Я просто перевірю і знати буду що ставлю.Може попередньо за 5000 до продажу машини власник встановив нову турбіну в комплексі.Цифра не спідометрі умовна щоб порівняти стан деталей і знати чи реально чи нє.Бачив белоруси купили Мерседес 2005 року голови як в нас області в Німеччині земель,не згадаю.Показували сервіску 1 млн і все оф.сто.Кассу їхня кантора платить,Мерседес робить.Що знайоме побачив то двигун з коробкою інший,ходовка то декілька раз.Але стан-ну 250 тис може дав би.Так що все тре дивити,аппаратура зара є,спеціалісти також,спробувати без розбора дають.Кстаті при ціні турби 200-250$ яка ціна якісного катріджа з встановленням,регуліровкою?І які на нього гарантії?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення telko » Суб, 02 березня 2019, 03:15

САХАР, залежить від турбінки, на ваг 2.0тді 4кгрн, гарантія рік, вони всі відбалансовані і перевіряються ще раз перед продажем, нічого регулювати непотрібно, розкручуєм турбу старий картрідж в мусорник, новий в турбінку і катаємось далі.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 02 березня 2019, 10:52

telko, Ти сам розкручував,ставив?Щось я не можу зрозуміти як вакуумник виставляється шток
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення telko » Суб, 02 березня 2019, 11:12

САХАР писав:
Суб, 02 березня 2019, 10:52
telko, Ти сам розкручував,ставив?Щось я не можу зрозуміти як вакуумник виставляється шток
Я не майстер :D , але на двох авто так робили, в неті є купа відосів по заміні картріджа турбіни.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 02 березня 2019, 11:18

telko, відео є але вакуумник регулюється під кожний випадок по іншому,тим більше електронний,тре станок діагностичний.Ціна катріджа смахує на китай.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 02 березня 2019, 15:03

telko, подивився я відео.Скажу коротко-не радь людям робити біду собі,ітог таких ремонтів вийде в ціну нової оригінал турбіни яка проїде 200+ тис на гарному маслі.Але кітай це вийде дорожче за рахунок роботи і кількості тих катріджів.На продаж я згоден-любе,голубе.Собі-най кожен вирішує сам але зваживши всі варіанти.Роки,пробіг плануємий і т.д.
Є оригінал-відновленнч з катріджом гарним і кітай-є б.у.Особисто я не маючі доступа та вибора гарного б.у. ставив би відновлену з катріджом оригінальним або нову від мат.положення.Але відновлена мною сприймається 50% ресурсу нової.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andrewdor » Суб, 02 березня 2019, 23:52

Чого там спорити 1к чи не 1к в рік? Треба не забувати, що ми рахуємо вартість утримання свого авто.
А вартість утримання бехі купленої за 3к... легко може вилізти і більше. Вартість утримання ланоса за 3к навряд чи дійде до 1к. Але панти дорожче за гроші, ну і кожний має стати на свої граблі. Так що думаю Беха за трьошку - Це круто!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Нед, 03 березня 2019, 01:01

andrewdor писав:
Суб, 02 березня 2019, 23:52
Чого там спорити 1к чи не 1к в рік? Треба не забувати, що ми рахуємо вартість утримання свого авто.
А вартість утримання бехі купленої за 3к... легко може вилізти і більше. Вартість утримання ланоса за 3к навряд чи дійде до 1к. Але панти дорожче за гроші, ну і кожний має стати на свої граблі. Так що думаю Беха за трьошку - Це круто!
Да тут тобі зараз розпишуть як 5куо в рік можна в ланос вложити. Покраска,резина диски,капіталка двигуна,ще раз покраска.Ремонт на мегакрутому сервісі за овердофіга бабок
ПС.А по факту ти правий...купив шрот то можна і більше полиняти

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення VETERAN » Нед, 03 березня 2019, 09:22

andrewdor писав:
Суб, 02 березня 2019, 23:52
Треба не забувати, що ми рахуємо вартість утримання свого авто.
Невеличкий приклад - на моїй МІНІ прийшлося зняти тонування передніх вікон. На якійсь мийці на Короленка спочатку оцінили це в 50грн., але відморозилися. На СТО Діамант відразу запросили 1600грн., але після черги - за тиждень. Я в гаражі справився з тим за пів години.
І у яку суму тепер оцінити ту операцію?

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення Йосип » Нед, 03 березня 2019, 09:49

1600 грн це немає слів,нехай собі волоски здирають на дупі за такі гроші)))))
За це повідомлення автора Йосип подякував:
topper (Чет, 07 березня 2019, 15:09)
Рейтинг: 3.7%

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення sapphir » Нед, 03 березня 2019, 09:49

VETERAN писав:
Нед, 03 березня 2019, 09:22
andrewdor писав:
Суб, 02 березня 2019, 23:52
Треба не забувати, що ми рахуємо вартість утримання свого авто.
Невеличкий приклад - на моїй МІНІ прийшлося зняти тонування передніх вікон. На якійсь мийці на Короленка спочатку оцінили це в 50грн., але відморозилися. На СТО Діамант відразу запросили 1600грн., але після черги - за тиждень. Я в гаражі справився з тим за пів години.
І у яку суму тепер оцінити ту операцію?
Тобі заканало, я на Мондео якось більше часу стратив на відмивання вікон від "клею" який залишився після плівки. Відмивав знежирювачем який використовують автомаляри - розчинники більш агресивні тому миють щвидше. 1600 це напевно анріал, але і 50 грн сьогодні - це тільки здуру таке можна ляпнути ;) Не набагато менше треба на мийці доплатити щоб тобі типу силікомом абияк гумки після мийки мазнули. Так це хвилина часу на все авто...
Востаннє редагувалось Нед, 03 березня 2019, 09:58 користувачем sapphir, всього редагувалось 2 разів.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення VETERAN » Нед, 03 березня 2019, 09:57

sapphir писав:
Нед, 03 березня 2019, 09:49
Відмивав знежирювачем
Мильна вода розмиває клей навіть через плівку. А трошки дмухнути феном (скло навіть не стало теплим) - злазить відразу. Найдовше відмивав мило. Зато тепер не запотіває.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення sapphir » Нед, 03 березня 2019, 10:01

VETERAN писав:
Нед, 03 березня 2019, 09:57
sapphir писав:
Нед, 03 березня 2019, 09:49
Відмивав знежирювачем
Мильна вода розмиває клей навіть через плівку. А трошки дмухнути феном (скло навіть не стало теплим) - злазить відразу. Найдовше відмивав мило. Зато тепер не запотіває.
Я не знав технології, зачипив плівку і вона злізла на раз. А от з жовтими залишками на склі ще довго боровся :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Нед, 03 березня 2019, 10:02

VETERAN, то плівка інша була певно.Не китай.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей