Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI
Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення Jarevych » Вів, 12 березня 2019, 15:33

andreyclk писав:
Вів, 12 березня 2019, 15:10
Ну я хз як тоді їздять на автомобілях з перерозходом 1л на 100км і скільки біди наробили
все залежить від власника, хтось кожен рік машину міняє і йому пофіг, хтось довго катається і для нього такий перерозхід то вже важливо. Хтось не париться, знаючи що продасть в передсмертному стані і все. Кожному своє, але судити людину за те що вона стежить за технічним станом машини не можна. Я б навпаки сказав, що ті хто не слідять то не хороші люди, але знову ж, кожному своє.
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення RULES » Вів, 12 березня 2019, 16:58

раз є перерозхід, значить щось не так з сумішшю. а в сучасному високофорсованому дизелі - будь-яке відхилення в паливній - це як мінімум до тріщин в головці. на нашій ропі по нормальному треба на стенд що 100тис заганяти всю паливну і при потребі заміняти розпилювачі, резинки і т.д.
VAG вже не той

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення telko » Вів, 12 березня 2019, 17:04

САХАР писав:
Вів, 12 березня 2019, 07:36
telko, якщо так в Бартатові б дивились то andreyclk, був би правий.Я критичного не бачу нічого.Так є розброс але 200+ тисяч.І замір діагностом не дає нічого.В форсунці є декілька фаз роботи і їх крім стенда не виміряти нічим.По муфті то саме-якщо там рідне масло або забитий фільтр,що покаже?Масло нове іншу вязкість матиме однозначно.
Так якраз перша форсунка має корекцію -1, а третя + 1.5. Вот в них і проблема.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Вів, 12 березня 2019, 17:46

RULES писав:
Вів, 12 березня 2019, 16:58
раз є перерозхід, значить щось не так з сумішшю. а в сучасному високофорсованому дизелі - будь-яке відхилення в паливній - це як мінімум до тріщин в головці. на нашій ропі по нормальному треба на стенд що 100тис заганяти всю паливну і при потребі заміняти розпилювачі, резинки і т.д.
Тріщини в ГБЦ від перерозходу ?))))))
Не від повишених навантажень,перегрівів,непродуманої конструкції...?
Хай буде так

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Вів, 12 березня 2019, 17:49

telko писав:
Вів, 12 березня 2019, 17:04
САХАР писав:
Вів, 12 березня 2019, 07:36
telko, якщо так в Бартатові б дивились то andreyclk, був би правий.Я критичного не бачу нічого.Так є розброс але 200+ тисяч.І замір діагностом не дає нічого.В форсунці є декілька фаз роботи і їх крім стенда не виміряти нічим.По муфті то саме-якщо там рідне масло або забитий фільтр,що покаже?Масло нове іншу вязкість матиме однозначно.
Так якраз перша форсунка має корекцію -1, а третя + 1.5. Вот в них і проблема.
Корегується хіба не відносно іншої?
Принцип корегування в двух реченнях можна?

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення RULES » Вів, 12 березня 2019, 18:11

andreyclk писав:
Вів, 12 березня 2019, 17:46
RULES писав:
Вів, 12 березня 2019, 16:58
раз є перерозхід, значить щось не так з сумішшю. а в сучасному високофорсованому дизелі - будь-яке відхилення в паливній - це як мінімум до тріщин в головці. на нашій ропі по нормальному треба на стенд що 100тис заганяти всю паливну і при потребі заміняти розпилювачі, резинки і т.д.
Тріщини в ГБЦ від перерозходу ?))))))
Не від повишених навантажень,перегрівів,непродуманої конструкції...?
Хай буде так
Логічні ланцюжки пробуєм будувати. Підвищений розхід - це індикатор того, що шось в системі працює не в межах норми і як наслідок при високих навантаженнях недосконалий сучасний двигун і вийде з ладу швидше ніж якщо одразу пофіксати відхилення в роботі системи
VAG вже не той

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Вів, 12 березня 2019, 19:21

RULES писав:
Вів, 12 березня 2019, 18:11
andreyclk писав:
Вів, 12 березня 2019, 17:46
RULES писав:
Вів, 12 березня 2019, 16:58
раз є перерозхід, значить щось не так з сумішшю. а в сучасному високофорсованому дизелі - будь-яке відхилення в паливній - це як мінімум до тріщин в головці. на нашій ропі по нормальному треба на стенд що 100тис заганяти всю паливну і при потребі заміняти розпилювачі, резинки і т.д.
Тріщини в ГБЦ від перерозходу ?))))))
Не від повишених навантажень,перегрівів,непродуманої конструкції...?
Хай буде так
Логічні ланцюжки пробуєм будувати. Підвищений розхід - це індикатор того, що шось в системі працює не в межах норми і як наслідок при високих навантаженнях недосконалий сучасний двигун і вийде з ладу швидше ніж якщо одразу пофіксати відхилення в роботі системи
високі навантаження від перерозходу? :shock
Ну будуймо тепер ланцюжки -якщо водій важить більше 100кг то імовірність тріщин в гбц зростає :D
Межі норм відхилення від розходу які? 5-10-15%

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Вів, 12 березня 2019, 19:25

САХАР писав:
Пон, 11 березня 2019, 20:12
Or4ik, правильно мислиш,люба несправна хрень тягне за собою цілу вереницю побочок.І деколи замінивши на 100$ в майбутньому не попадеш на 1000$.Але мало хто зараз то розуміє,вже коли біда прийде то і догоняти почнуть.Нам роботи вистарчає,деколи відшивати приходиться з заміною саленблока,ричага.То любий слюсар зробить)))
Та і не факт,що вложивши 100-1000-2000уо проблема з розходом пропаде.Правдаж?

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення RULES » Вів, 12 березня 2019, 21:24

1л на 5 - це 20% при тих ж навантаженнях. там мабуть 1-2 форсунки сцяють а не розпилюють туман. це до нештатних температурних режимів в камері згорання
VAG вже не той

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення Jarevych » Вів, 12 березня 2019, 22:49

andreyclk, ото ти вмієш перекручувати...
Рулез тобі пише що якщо в системі щось не так, то при нагрузці двигуна це може спричинити поломку ще швидше а ти все взяв і перекрутив.
Давай спробуємо так. Допустимо, 1 форма лягла, вона починає лити, причину ти не знаєш, але ти забив, бо тобі то пофіг, потім виявляється, що вона почала лити через те, що пошкодився розпилювач, який при навантаженні розсипався і під тиском попав в циліндр, а деякі форси мають керамічні розпилювачі, як думаєш, що станеться з циліндром коли по ньому почне фігачити кусок кераміки? Ну напевно нічого хорошого, правда, як наслідок капіталу а мотора, а для деяких двигунів навіть заміна.
Тебе ж напевно і жор масла не бентежить?
Не розумію тебе абсолютно, для чого ти пишеш в темі і хейтиш автора за то, що він переживає за машину?
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення telko » Вів, 12 березня 2019, 23:36

Jarevych писав:
Вів, 12 березня 2019, 22:49
andreyclk, ото ти вмієш перекручувати...
Рулез тобі пише що якщо в системі щось не так, то при нагрузці двигуна це може спричинити поломку ще швидше а ти все взяв і перекрутив.
Давай спробуємо так. Допустимо, 1 форма лягла, вона починає лити, причину ти не знаєш, але ти забив, бо тобі то пофіг, потім виявляється, що вона почала лити через те, що пошкодився розпилювач, який при навантаженні розсипався і під тиском попав в циліндр, а деякі форси мають керамічні розпилювачі, як думаєш, що станеться з циліндром коли по ньому почне фігачити кусок кераміки? Ну напевно нічого хорошого, правда, як наслідок капіталу а мотора, а для деяких двигунів навіть заміна.
Тебе ж напевно і жор масла не бентежить?
Не розумію тебе абсолютно, для чого ти пишеш в темі і хейтиш автора за то, що він переживає за машину?
+++

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Сер, 13 березня 2019, 05:40

Jarevych писав:
Вів, 12 березня 2019, 22:49
andreyclk, ото ти вмієш перекручувати...
Рулез тобі пише що якщо в системі щось не так, то при нагрузці двигуна це може спричинити поломку ще швидше а ти все взяв і перекрутив.
Давай спробуємо так. Допустимо, 1 форма лягла, вона починає лити, причину ти не знаєш, але ти забив, бо тобі то пофіг, потім виявляється, що вона почала лити через те, що пошкодився розпилювач, який при навантаженні розсипався і під тиском попав в циліндр, а деякі форси мають керамічні розпилювачі, як думаєш, що станеться з циліндром коли по ньому почне фігачити кусок кераміки? Ну напевно нічого хорошого, правда, як наслідок капіталу а мотора, а для деяких двигунів навіть заміна.
Тебе ж напевно і жор масла не бентежить?
Не розумію тебе абсолютно, для чого ти пишеш в темі і хейтиш автора за то, що він переживає за машину?
Явно не буде тріщина в ГБЦ ,в людей вихреві заслонки попадають в циліндри і ГБЦ не тріскає
Жор масла питання відносне,що вважати жором 1л від заміни до заміни чи 10літрів ?
Що таке хейтиш? Я написав який зміст шукати перерозхід 1л якщо авто і так не нове ? Діагностика і заміна елементів може винести тисячі уо і толком нічого не дати,повір то я тобі не з потолка говорю а з досвіду.

Якщо моя думка не сходиться з твоєю то це не факт ,що я перекручую і достало вже чути ту фразу від тебе :facepalm

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення САХАР » Сер, 13 березня 2019, 07:31

andreyclk, ти писав що скажуть в Бартатові що погані.Зараз читаю що ціна там 5 з копвйками на Пасічній 1-2 тис.Так там неправду кажуть чи ціна більша?
Тепер з цього цікавить що в Бартатові роблять за 5000?Що на Пасічній роблять за 1-2 тисячі і з яких комплектуючих?Ставлять нові оригінальні запчастини чи щось відновлюють і колхозять?
telko, я прошу не пиши що погана форсунка якщо не в курсі що в нього показники в межах норми,перевищень в нього нема.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення andreyclk » Сер, 13 березня 2019, 08:38

САХАР писав:
Сер, 13 березня 2019, 07:31
andreyclk, ти писав що скажуть в Бартатові що погані.Зараз читаю що ціна там 5 з копвйками на Пасічній 1-2 тис.Так там неправду кажуть чи ціна більша?
Тепер з цього цікавить що в Бартатові роблять за 5000?Що на Пасічній роблять за 1-2 тисячі і з яких комплектуючих?Ставлять нові оригінальні запчастини чи щось відновлюють і колхозять?
telko, я прошу не пиши що погана форсунка якщо не в курсі що в нього показники в межах норми,перевищень в нього нема.
В Бартатові сказали шо всьо ппц форсункам всім ,треба міняти повністю все окрім корпуса !!! На Пасічній сказали ,що нічого критичного немає, і відновлюють розпилювачі а результат той самий.Форсунки в межах норми. Причому на форсунках з Пасічної їздить не одна десятка авто там роблених що я знаю і проблем немає.Можливо є мінімальна погрішність в розході нова середина то нова середина але за таку різницю в вартості ...
ТА і ше не чув шоб ГБЦ тріскало в них від перерозходів чи кераміки відваленої від форсунки . Були в тебе в практиці такі випадки?
ПС. В Бартатові є два сервіси по форсунках.Один біля одного

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення САХАР » Сер, 13 березня 2019, 09:20

andreyclk, то не такі форсунки.В тих що в Б7 стоять на Пасічній по-----ти можуть хіба.Вони такі не роблять.
Третя машина за неділю,перегріви,газ тисне в бачок антифризу.Але від чого то стається треба експертизи проводити.Але недогорівша соляра вчасно,перелита теоритично може приводити до знищення головки.
Ну і відновлення і заміна розпилювачів на нові це різні речі.То що проїде нове то відновлене тре помножити на пару раз.Вот і різниця.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення Jarevych » Сер, 13 березня 2019, 09:48

andreyclk,
andreyclk писав:
Сер, 13 березня 2019, 05:40
я перекручую і достало вже чути ту фразу від тебе
ок, дивимось явний приклад написаний Рулесом і як відповів ти. Не перекручуєш? точно?
RULES писав:
Вів, 12 березня 2019, 18:11
Підвищений розхід - це індикатор того, що шось в системі працює не в межах норми і як наслідок при високих навантаженнях...
andreyclk писав:
Вів, 12 березня 2019, 19:21
високі навантаження від перерозходу?
andreyclk писав:
Сер, 13 березня 2019, 05:40
Явно не буде тріщина в ГБЦ ,в людей вихреві заслонки попадають в циліндри і ГБЦ не тріскає
Я тобі навів реальний приклад з машини, про ГБЦ можу пошукати інший, то не є проблема.
Будь яке відхилення в роботі двигуна це не добре, одне діло якщо це сталось поступово в наслідок вікових факторів і природнього зносу двигуна, інше, це коли миттєво змінився розхід при звичному режимі експлуатації
andreyclk писав:
Сер, 13 березня 2019, 05:40
Жор масла питання відносне,що вважати жором 1л від заміни до заміни чи 10літрів ?
Для когось це нормально, для когось ні, в моєму випадку 1 літра на заміну це вже проблема, для когось це звична справа.
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення telko » Сер, 13 березня 2019, 14:18

САХАР писав:
Сер, 13 березня 2019, 07:31
telko, я прошу не пиши що погана форсунка якщо не в курсі що в нього показники в межах норми,перевищень в нього нема.
макс допуск 2.8, але при такій корекції двигун вже буде "троїти" і трусити.
так що корекція як в автора якраз і буде впливати на розхід.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення telko » Сер, 13 березня 2019, 14:26

Якщо в форсунці міняти розпилювач і мультиплікатор то це і вийде біля 5000 з роботою. Якщо щось одне то дешевше.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення САХАР » Сер, 13 березня 2019, 14:36

telko, я ще не бачу що щось тре міняти Протестувати так треба.Алгоритм обчислення на машині не є точним і тількі показує приблизно і не всі режими.А робити за 5000 чи поставити більш живу за 3000 то вже вирішить собі,якщо то дійсно треба.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Повідомлення telko » Сер, 13 березня 2019, 15:16

САХАР писав:
Сер, 13 березня 2019, 14:36
telko, я ще не бачу що щось тре міняти Протестувати так треба.Алгоритм обчислення на машині не є точним і тількі показує приблизно і не всі режими.А робити за 5000 чи поставити більш живу за 3000 то вже вирішить собі,якщо то дійсно треба.
Підтримую, скинути форси і дати на перевірку. А далі господар сам собі пан😄

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей