Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Ремонт Гідротрансформатору
Аватар користувача
mikee
Повідомлень: 23
З нами з: Вів, 29 березня 2016, 12:23
Стать: чоловік
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення mikee » Сер, 17 квітня 2019, 22:05

Переглянув відповіді... Що я можу сказати панове. Можливо колись я відкрию свій сервіс - то буду казати усім на перед, і давати номера деталей нехай людина купить собі в Польщі що хоче. То мабуть треба кожному пожити в загниваючому заході, десь бажано за океаном, щоб зрозуміти що таке бізнес і власна справа, а не пережитки комуняцкого минулого. Повертаючись до теми, спілкувався сьогодні з майстром, якого порадили на bmwclub.ua. Найближчим часом відправлю гідру, після ремонту залишу на форумі відгук.

Усім дякую за обговорення.
Luck is the last dying wish of those who wanna believe that winning can happen by accident.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення САХАР » Чет, 18 квітня 2019, 06:42

mikee, звичайно будеш.А вечором за чаєм будеш казати жінці з дітьми що сьогодні без цукру і цукерок бо я розказував номера та робив фотосесії)))І дійсно тре пожити на заході щоб зрозуміти що консультаційні послуги платні і коштують ой як недешево.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення RULES » Чет, 18 квітня 2019, 09:12

САХАР писав:
Сер, 17 квітня 2019, 20:01
evil1207, який менеджер,роками тре вчитися щоб троха роздуплятися.Вот тобі певно менеджер і відповів)))То не мешти продавати.
RULES, як відрізнити 3 охуевших долбоебів від нормальної людини?Деколи неможливо.То словами не опишеш,наглі капец є.Прийде,покаже тобі побиту машину,питає що йому тре список і каже принеси я собі пофотографую,зразу посланий шукати в далекі края.А ще бажано номера дати,список ,як виглядає і він собі в Польші закаже.Я хочу подивитися як йому б доносили інфу))))Інші.В той час коли чекає наприклад людина яка готова заплатити .
Ну от бачиш, не вмієш з проблемними клієнтами працювати. Цього також вчать, за окремі гроші
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення RULES » Чет, 18 квітня 2019, 09:14

А вмів б, то міг б заробити на просто складанні списку за окрему плату(порахувавши людиногодини на то) або чемно під таким предлогом його завернути назад. Великі корпорації тратять купу грошей в тому напрямі, бо один незадоволений клієнт тягне за собою ще пару знайомих
VAG вже не той

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення САХАР » П'ят, 19 квітня 2019, 21:11

RULES, не дасть тобі копійки ніхто.Сьогодні клієнт міг купити за 6000 грн оригінал балансир валів а поїхав на базарі купив за 9000 Китай .З наших людей вивести тупість не можливо.Інший на 2005 рік третій комплект б.у .форсунок купляє-нові дорого.Вони будуть чудити,попадати в рази,казати зробити в розсрочку бо нема грошей і паралельно тратити в рази більше)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення telko » П'ят, 19 квітня 2019, 23:22

mikee писав:
Сер, 17 квітня 2019, 22:05
Переглянув відповіді... Що я можу сказати панове. Можливо колись я відкрию свій сервіс - то буду казати усім на перед, і давати номера деталей нехай людина купить собі в Польщі що хоче. То мабуть треба кожному пожити в загниваючому заході, десь бажано за океаном, щоб зрозуміти що таке бізнес і власна справа, а не пережитки комуняцкого минулого. Повертаючись до теми, спілкувався сьогодні з майстром, якого порадили на bmwclub.ua. Найближчим часом відправлю гідру, після ремонту залишу на форумі відгук.

Усім дякую за обговорення.
В Gm 5l40 при ремонті гідріка бажано і маслонасос відправити в ремонт.

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення Refrugurator » Суб, 20 квітня 2019, 11:17

Ооо, як я тут згідний з САХАР. Займаюсь запчастинами і постійно таке.
Але з клієнтами потрібно вірно спілкуватись. Недавно займався ремонтом рейки, не собі, а знайомому.
Буде приклад сплікування з клієнтами.
Мені пояснили, скільки кожна операція вартує. Скільки вартує мінімальний ремонт, а скільки мені винесе ремонт із заміною валу.
Так само і тут, професіонал має пояснити. Ремонт вартує від до, в залежності від складнощі конкретного випадку. Дефектовка проводиться на місці, триває стільки-то, вартує стільки-то. По результатах перевірки дають результат, терміни, вартість, варіанти ремонту, покупка нового і тд і тп.
Вся розмова зайняла 10 хв, інформативно, коротко, професіонально.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення gooliver » Суб, 20 квітня 2019, 14:59

Refrugurator, саме цього Міша і чекав, і так і має бути: "дефектовка стільки то, зазвичай середня вартість ремонту коштує стільки то, якщо треба ще робити таку і таку операцію - то ще стільки і стільки, тобто розумійте, що вилка після дефектовки можна становити від стільки до скільки. Статистично це коштує стільки, але точно сказати можна буде лише при розборі".
А просто "приїжджайте - подивимося" - то сервіс до сраки трохи.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення САХАР » Суб, 20 квітня 2019, 19:03

gooliver, хочеш з останнього згадаю
Привозять Каддік 12-13 рік екофул на евакуаторі.Не заводиться.Що робили-нічого їхав і встав.Всю проводку,помилки,свічки,в баку насос -реально пів дня а може більше колупали.Я вже псіханув,кажу підніми напряму зараз підключу паливо-фільтр який під тиском працює стояв іншою стороною.Він в 1 сторону робить.
Другий Туран бензин 1 6 фсі-робив щось що не їде-ні.Також підставили що могли,відкручую і свічки Рено пише,питаюся-навіщо [цензура],свічки нові-мені в магазині дали і сказали що підходять.Каже думав не важливо казати за них бо нові.А в фсі такі свічки стоять що він таких ще в житті не бачив олень,б.у.я вкрутив і машина полетіла.Кажу пару год діагностика +свічки 1200грн.Воно каже дорого,ви ж свічки тількі міняли,може викрутіть їх.Я вже не витримав-говорю я викручую але демонтаж вийде з попередньою роботою 1300 грн,крутим?
І що наперед кому сказати?Потім бігають і Ви казали,казали.Побачив і реально порахував,зоча це ще не точно бо половино гниле,тріснуте ломиться і тріскає.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення andrewdor » Суб, 20 квітня 2019, 21:29

Такі питання, стосуються любого сервісу, авто, ноутбуки, телефони і т.д.
В більшості людей в голові стереотип, ГОЛОВНА вартість - запчастина, а робота і діагностика має бути безплатною, або наближатись до нуля. Тому і каже.. "тиж тільки свічки вкрутив"... Хоча дуже часто сама діагностика це вже практично ремонт.
В більшості випадків винні гівносервіси, де вигідніше впарити людині непотрібні запчастини і роботи, ніж як нормально пояснити і зробити те що необхідно. Ну і конкуренти, які намагаються боротись не якістю, чи додатковими послугами, а ціною - дешевше ніж у всіх.
До речі відгуки в гуглмапс я би враховував дуже обережно.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення САХАР » Нед, 21 квітня 2019, 14:18

andrewdor, я також рахую що є послуги які неможливо оцінити тим більш наперед.Вот на днях був Пассат Б6,бляхі в минулому сулячі з стану та номера.Працюють постійно вентилятори.Вроді на глаз фігня.В більшості сервісів його послали б нові купити бо помилок нема -зовсім нові космос,б.у.гарні 150$ і назад би навряд взяли.Ми підставили свої-не в них справа.Ну і далі розмотка всієї проводки і пошук одного оголенного перетертого дрота який давав недостовірний сигнал.І як то оцінити?Нормогодинами,електрик скаже що їпав він ті норми бо за годину може зробити таке що в інших сервісах роблять день.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
mikee
Повідомлень: 23
З нами з: Вів, 29 березня 2016, 12:23
Стать: чоловік
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення mikee » Нед, 21 квітня 2019, 18:30

telko писав:
П'ят, 19 квітня 2019, 23:22
маслонасос відправити в ремонт.
планував маслонасос під заміну. Маєте контакт хто робить ремонт ?
Luck is the last dying wish of those who wanna believe that winning can happen by accident.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення telko » Нед, 21 квітня 2019, 21:26

mikee писав:
Нед, 21 квітня 2019, 18:30
telko писав:
П'ят, 19 квітня 2019, 23:22
маслонасос відправити в ремонт.
планував маслонасос під заміну. Маєте контакт хто робить ремонт ?
Контактів немаю.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення andreyclk » Нед, 21 квітня 2019, 21:48

САХАР писав:
П'ят, 19 квітня 2019, 21:11
RULES, не дасть тобі копійки ніхто.Сьогодні клієнт міг купити за 6000 грн оригінал балансир валів а поїхав на базарі купив за 9000 Китай .З наших людей вивести тупість не можливо.Інший на 2005 рік третій комплект б.у .форсунок купляє-нові дорого.Вони будуть чудити,попадати в рази,казати зробити в розсрочку бо нема грошей і паралельно тратити в рази більше)))
а якшо назвеш суму то скаже та то ж тобі 10хв написати за шо такі гроші
Немають люди поваги до роботи інших людей
Сфера послуг,в більшості то невдячна справа.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт Гідротрансформатору

Повідомлення САХАР » Пон, 22 квітня 2019, 22:06

andreyclk писав:
Нед, 21 квітня 2019, 21:48
САХАР писав:
П'ят, 19 квітня 2019, 21:11
RULES, не дасть тобі копійки ніхто.Сьогодні клієнт міг купити за 6000 грн оригінал балансир валів а поїхав на базарі купив за 9000 Китай .З наших людей вивести тупість не можливо.Інший на 2005 рік третій комплект б.у .форсунок купляє-нові дорого.Вони будуть чудити,попадати в рази,казати зробити в розсрочку бо нема грошей і паралельно тратити в рази більше)))
а якшо назвеш суму то скаже та то ж тобі 10хв написати за шо такі гроші
Немають люди поваги до роботи інших людей
Сфера послуг,в більшості то невдячна справа.
Тому най купують собі самі!!!)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей