Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Яке краще авто купити?
Аватар користувача
сергій львів
Повідомлень: 31
З нами з: Чет, 12 липня 2012, 21:20
Ім'я: сергій
Стать: чоловік
Авто: PRIORA 2170
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення сергій львів » П'ят, 17 травня 2019, 21:09

оглянув цю машину. https://auto.ria.com/auto_renault_megane_21120883.html
кузов не битий.не фарбований. це плюс.
все решта мінуси- по стану авто салона моторного відсіку.пробіг 250+.виглядає так що ще змотали раніше.продавець теперішній так вже купив. салон затертий в ноль як в в жигулі шістьорка . вся краска в царапинах. виглядає ужасно. щеплення мертве. радіатор конд. дирявий. мотор не крутиться вище 3тис. проблема з фазорегулятором.чи його клапаном.
потрібно замалювати підмалювати царапини. пройти всю машину лаком. полірнути. відремонтувати по мотору фазік. замінити кондюк. замінити щеплення. і буде ляля. але то треба тим займатися. я не взяв. навіть з великою превиликою знижкою.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 02:06

сергій львів писав:
П'ят, 17 травня 2019, 21:09
оглянув цю машину. https://auto.ria.com/auto_renault_megane_21120883.html
кузов не битий.не фарбований. це плюс.
все решта мінуси- по стану авто салона моторного відсіку.пробіг 250+.виглядає так що ще змотали раніше.продавець теперішній так вже купив. салон затертий в ноль як в в жигулі шістьорка . вся краска в царапинах. виглядає ужасно. щеплення мертве. радіатор конд. дирявий. мотор не крутиться вище 3тис. проблема з фазорегулятором.чи його клапаном.
потрібно замалювати підмалювати царапини. пройти всю машину лаком. полірнути. відремонтувати по мотору фазік. замінити кондюк. замінити щеплення. і буде ляля. але то треба тим займатися. я не взяв. навіть з великою превиликою знижкою.
5600 за меган 2 :facepalm

Аватар користувача
сергій львів
Повідомлень: 31
З нами з: Чет, 12 липня 2012, 21:20
Ім'я: сергій
Стать: чоловік
Авто: PRIORA 2170
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення сергій львів » Суб, 18 травня 2019, 13:14

оглянули та купили цю. https://auto.ria.com/auto_renault_megane_24319961.html
не ідеал .але можна їздити )
наймав для оглядів людину звідси https://www.facebook.com/cardetection/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 14:30

сергій львів, розкажи як то виглядає бо в нас не маю уяви про цю послугу.
1.Ти вибрав авто-кажеш хочу глянути.
2.Їдете на твому трансорті чи його.
3.Приїхали йде огляд ппревірка фарби товщиноміром,підключався до машини і якщо знаєщ чим?Яким діагностом?Як перевіряв двигун,коробку?
4.Яка вартість його послуг і чи приймав участь у торзі,зменшив може вартість він вказавши на якісь недоліки?
Бо сьогодні якраз передивився пару роликів Шелкова та Ільдара.Так там ціна їх послуг від 2000$ на дорогі машини але вказано перевірку 150+ пунктів.В нас бази не діють сильно,хіба можна найти чи перекуп,бита якщо вказувався він або номер.Але кузов там перевіряють і електронику досить сильно.Ільдар в останеіх відео повернув клієнту 120 тис рублів бо провтикали провірити подушки в авто.Але це покпзник бренду.Як в нас виглядає договір чи це домовленість на словах?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення gooliver » Суб, 18 травня 2019, 15:11

САХАР, у нас з серйозних, які дорожать своїм авторитетом я знаю лише CarFinder, у них там все також чітко розписано, декіька видів послуг за різні гроші і навіть ніби спільно з якоюсь страховою спеціально під них оголосили страховку-гарантію на проблемні вузли, як DSG7

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 15:32

gooliver, є воно у Львові?Вартість послуг певно космос і машини менше 20тис $ не дивляться?
Мені сама кваліфікація експерта цікава.Хоча бачу що тре заказати огляд любої тачки на сервісі і подивитись самому в живу)))
Є фірма відома що хоче представництва мати і пропонують щось тіпо франшизи.Але не так гроші і відсоток цікавить їх як якість послуг.Хоча навчальний матеріал дають і доступ до баз різних.Але я знаю як я наприклад огляну машину і хтось кого вчили там най рік.Я за VW говорю.А пустити мене до іншої марки,так поміряю,шви ,болти то подібне,двигун як робить,резину і підключитися зможу зчитати.Але болячок,проблемних місць всіх марок не знаю,звертати увагу в кожному випадку на що також.Ще як з вечора замовили,можна просвітитися по форумам і статтям.А як через годину тре?
Шелков то взагалі людина нонсенс.Або є нормально грошей і безстрашний або просто морожений.Розібрати машину ціною в 100тис.долл на вулиці,не боячись зламати пістони,кріплення і т.д.Ну в відео трохи награно про наклейки на дверях,різні примочки завода в різних моделях неможливо знати наізусть всі.Перед тим точно літературу читає по марці.Але то профік рідкий або гарний фільм художній.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення gooliver » Суб, 18 травня 2019, 16:00

САХАР, у них є люди по регіонах, або ж виїжджають. Можна сайті глянути вартість послуг, але тачки менше 20ки точно дивляться, не знаю, чи дивляться менше 10ки. Ну і роки мають бути +- свіжі, здається, не старіше 2010го або і ще новіші.
https://carfinder.ua/uk/tsini/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 16:47

gooliver, я подивився.Ми робимо за 700-1000грн то що в них 1500грн + сервіс окремо.Десь 100$ вкупі.
Але огляд товщиноміром,оцінка авто на можливі аварії і перевірка пробігу як вийде,в більшості випадків не вийде.Ну то таке,можна по загальним рисам,визначити більш ,менш.
Юридична чистота,перевірка по якимось базам як не американка без сенсу,американку і так покаже по він.Дзвінок нотаріусу це чистота юридична,їй всі бази по призвищу підтягне.В Мрео експерт в окулярах профік ще пошукати тре.Дійсно людина любить справу і знає.Я знімав Ібізу 1991року з обліку дизель 1.7 яка дійсно в оригіналі вся була і пробіг на таблі 230 тис стояв.Дід купив її в 2000році.В гаражі стояла,рульовка згнила,замінив,стойки теж бо віддав мені то все.Більше я добитися не міг бо старий,глухий-казав мотор міняв,питаю де старий-на машині.Не видно що знімався колись мотор і де б він 1.7дизель найшов?Один раз я такий на Сеаті бачив)))Так той експерт каже мені,двигун рідний стоїть бо до 90 року Сеат мав інший шрифт номера а в 90 якомусь їх викупив Ваг і знов поміняв шрифт.Я прозрів.То не машини яких сотні,тисячі.Він знає як виглядав шрифт номера двигуна на Сеатах і коли мінявся.До того я не думав що настількі профі працюють там.
То що пише фірма замір компрессії,огляд камерою циліндрів це також за рахунок клієнта і знають що не дасть ніхто.Нам раз клієнт 5 Супер Б на огляд надомовлявся всі 1.6 тді.Через годину мали бути і реально гроші з собою мав.Так доїхало 2чи 3 .Один позвонив що плани помінялися,на пізніше і слідуючий день каже не вийде бо їде.В другого клієнт дав задаток але висіла місяць ще на Ріа,потім я не дивився.Напевно в Гуглі по адресі побачили що автосервіс))Ну клієнту менше платити,трупи самі втекли.Одну ми в бокс не гнали,там і фарбоване про що не сказав і дим з щупа як з димовухи йшов.Дві по кузову були в рідній фарбі але пробіги в три рази скручені,сколи страшні по переду та і по пластику,ходовці,навісному було видно 500+тис.Обом я сказав то та в знали вони,в одній заміна шитка писало і куча похибок бо терли і щось не так пішло а справити незмогли.Я їм прямо кажу хлопці,знімаєм паливні,дивимся стружку-де нема купляє,другому новий фільтр безкоштовно.Як дадуть під форсунки колодці глянути і все добре бере без торга.Не дав ні один ні другий.Хоча там виходило що я вмовляв продавця продати але копнути глибше а купця брати яка в гарному стані буде бо за 11500 СуперБ 11-12 рік ліпше не буде точно.Але продавці чого морозилися,година і один міг продати машину.Як ні,то нічого не загубивши поїхати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 17:11

Тре короче підписуватися на ту франшизу.Воно ні до чого не зобовязує але вдруг піде.Виїзжати дивитися а як є сенс домовлятися на підйомник.Хоча у Львові щоб дали 1500грн дуже сумніваюсь.Хіба з Київа схочуть якусь тачку і оглянувши не переживати скинути задаток до приїзду свого.І з київських тре наппред брати.Вони дуже там прожжонні.В мене перекуп хтів київській колись купити Айго.Ми щось розговорилися,каже Ярісами займається.Я пояснив що Яріс і Айго різні і як продається Яріс не буде.Яріс знають всі,Айго 1/20.Пройшов рік,дзвінок від нього,є в Вас дешевий Яріс на фулі,чорний версія Соул,подивись як все добре і реальний продавець даю задаток і мені 100$ пообіцяв за огляд і домовитися з продавцем.Я набрав ,машина 70 км від Львова,думаю ну нафіг.Тут перезванює жінка,власниця і каже за 3 години їдуть в Медінстітут до когось провідати.Від мене 500 метрів.Подивився,Яріс як для 2008 року дверки і крило то як новий бо биті перебиті всі що бачив.Кажу перекупу нормальна тачка,сцеплення живе і різниця з Київом 1000$ та там ще й більш бита.Питаєтьсч чи можна дати задаток,власникі чи нормальні.Кажу що нормальні люди не передивай і тут почалосчя не знаю,три крашених елемента,тре подумати,колір чорний,диски з малюнком не в ту сторону,каже тре думати,певно ні.Ну і взнавши що власникі реальні,машина жива за сотку жаба здавила.Вже в обід слідуючого дня Яріс з ціною +1200$ висів на Ріа в Київі з фотками з львівської мийки в Топі .Через 3 дня проданий.Той ,'друган,"більше не звонив.Я думав спочатку наказати,під дурачка попросити щось купити на +-100$ терміново,а я приїду віддам але легко дуже.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 17:16

сергій львів писав:
Суб, 18 травня 2019, 13:14
оглянули та купили цю. https://auto.ria.com/auto_renault_megane_24319961.html
не ідеал .але можна їздити )
наймав для оглядів людину звідси https://www.facebook.com/cardetection/
Довго чекав щоб рекламу викинути :D

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення САХАР » Суб, 18 травня 2019, 17:26

andreyclk, це так тонко зара робиться?Я прохавав навіть без сумнівів.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 18 травня 2019, 17:56

Шкода, що форумчани по-людськи радять, підказують, а воно потім рекламу кидає((

Аватар користувача
сергій львів
Повідомлень: 31
З нами з: Чет, 12 липня 2012, 21:20
Ім'я: сергій
Стать: чоловік
Авто: PRIORA 2170
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення сергій львів » Суб, 18 травня 2019, 18:32

я написав процес як було. яка реклама?? скільки людей стільки і думок. Vasiliyyy,andreyclk ви помилилися.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 18:34

сергій львів писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:32
я написав процес як було. яка реклама?? скільки людей стільки і думок. Vasiliyyy,andreyclk ви помилилися.
Ага,4-ри роки тишини і опа ссилка на ФБ
Непобачив ніякого процесу-побачив рекламу.Хтось бачив процес вибору?
Востаннє редагувалось Суб, 18 травня 2019, 18:35 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
сергій львів
Повідомлень: 31
З нами з: Чет, 12 липня 2012, 21:20
Ім'я: сергій
Стать: чоловік
Авто: PRIORA 2170
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення сергій львів » Суб, 18 травня 2019, 18:35

так напишіть що ссилки не можна тут кидати.
дивні люди. зразу все вони в поганому світлі бачать.

Аватар користувача
сергій львів
Повідомлень: 31
З нами з: Чет, 12 липня 2012, 21:20
Ім'я: сергій
Стать: чоловік
Авто: PRIORA 2170
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення сергій львів » Суб, 18 травня 2019, 18:36

навіть не було думки що для вас то реклама.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 18:37

сергій львів писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:35
так напишіть що ссилки не можна тут кидати.
дивні люди. зразу все вони в поганому світлі бачать.
Само собою,все так і було. І я там був ...по бороді текло а в рот непопало

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 18:37

сергій львів писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:36
навіть не було думки що для вас то реклама.
:facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення Dexter » Суб, 18 травня 2019, 18:40

сергій львів, та закинь тим людям фото мегана, шоб ні в кого не виникало питань шо то фейк-реклама :-)
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Яке краще авто купити?

Повідомлення andreyclk » Суб, 18 травня 2019, 18:41

Dexter писав:
Суб, 18 травня 2019, 18:40
сергій львів, та закинь тим людям фото мегана, шоб ні в кого не виникало питань шо то фейк-реклама :-)
Фото доказ чого ? :D
Сам підбирав сам купив?)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей