Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Албанія - власним ходом)
Аватар користувача
MarKo
Повідомлень: 303
З нами з: П'ят, 13 лютого 2009, 15:08
Ім'я: Мар'ян
Стать: чоловік
Авто: Kia Niro
Звідки: Львів, Кульпарків
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення MarKo » Вів, 02 липня 2019, 10:01

Kritik писав:
Вів, 02 липня 2019, 09:52
якого фіга тури в певний готель "Х" вже з дорогою коштують дешевше ніж цей самий готель на ті самі дати на букінгу
Тому що турфірма букає ті готелі гуртом і задовго до сезону. Якщо нормальна турфірма - можна пробувати говорити про самостійне добирання.

Yurii19
Повідомлень: 2
З нами з: Пон, 01 липня 2019, 17:43
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Shkoda
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Yurii19 » Сер, 03 липня 2019, 07:33

Нас в Румунії поліцаї серед ночі зупиняли - глянули що діти в кріслах і побажали щасливої дороги. В кума малий спав на задній сідушці - заплатив десь 150 баксів ;) А в вас ще й бус 6 місний на 7 людей. Хоч для тих 6-ти ремені безпеки є чи "берличів стайл"?
[/quote]

Та нє, з ремнями і всім решта Ок.

AutoTrip
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 12 липня 2019, 08:51
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення AutoTrip » П'ят, 12 липня 2019, 09:54

Олег_9 писав:
П'ят, 20 липня 2018, 08:38
sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 18:17
Вчора зайшли в піцерію - з пивом лишили 20 евро на родину, сьогодні обідали салат, перше і риба на друге - 31 евро. Це на родину 2+2 - Да наїлися може і забагато але діти в нас окремо їдять тому можна рахувати що то на 2.5 людини. Як на мене зовсім не дешево.
Дешево получається коли з дому брати картопельку, яйця і т.д. не забудьте за мультиварку ;) і :beer у нас дешевше :D :D :D
100%, прямо дешево, це коли все своє з городу і то... Але ж Ви на відпочинок за тисячі кілометрів їдете, аля біля Європи, та ще й за Євро...
Ну тут не завжди буде скромно. Хоча часто бувають заклади, де відносно не дорого і дуже смачно.

AutoTrip
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 12 липня 2019, 08:51
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення AutoTrip » П'ят, 12 липня 2019, 09:58

BOXER писав:
П'ят, 20 липня 2018, 20:06
через Македонію їдуть, через Охрідське озеро заодно
Це треба обов'язково відвідати, нереальної краси місце, особливо види з пагорбів :)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » П'ят, 12 липня 2019, 14:45

AutoTrip писав:
П'ят, 12 липня 2019, 09:58
BOXER писав:
П'ят, 20 липня 2018, 20:06
через Македонію їдуть, через Охрідське озеро заодно
Це треба обов'язково відвідати, нереальної краси місце, особливо види з пагорбів :)
Озеро як озеро, да велике. Можна як ми біля нього переночувати, можна просто проїздом глянути. Якщо стоїть вибір автобани через Грецію чи перти через Охрід ( скажімо на південь Албанії ) - звісно автобани ;)

На рахунок "дешево" - два роки перед нашою поїздкою їздили знайомі і розповідали що в Албанії дешево. Ми цього не побачили в порівнянні з Болгарією і Грецією де були особисто. А враховуючи дорогу і все інше прийшли до думки що Паралія Скотина не така вже й Скотина і вибираючи Албанія-Греція виберемо другу :happy :happy :happy
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Felix » Суб, 13 липня 2019, 00:09

sapphir писав:
П'ят, 12 липня 2019, 14:45
прийшли до думки що Паралія Скотина не така вже й Скотина і вибираючи Албанія-Греція виберемо другу :happy :happy :happy
многі до дакого виваду прийшли ;) :sing

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Sluva » Суб, 13 липня 2019, 09:19

Felix писав:
Суб, 13 липня 2019, 00:09
sapphir писав:
П'ят, 12 липня 2019, 14:45
прийшли до думки що Паралія Скотина не така вже й Скотина і вибираючи Албанія-Греція виберемо другу :happy :happy :happy
многі до дакого виваду прийшли ;) :sing
амінь.... :teach
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення САХАР » Суб, 13 липня 2019, 11:01

Берете варіанти що вподобали на Букінгу,набираєте в Гуглі готелі і напряму позвонити,ціна в більшості менше на 20%.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Суб, 13 липня 2019, 11:15

САХАР писав:
Суб, 13 липня 2019, 11:01
Берете варіанти що вподобали на Букінгу,набираєте в Гуглі готелі і напряму позвонити,ціна в більшості менше на 20%.
В нас взагалі цікава ситуація сталась - бронювали в лютому десь по 35 за номер через Букінг. Потім в квітні дивимось - номера стали по 30. Ми відмовились від попереднього бронювання і перебронювали по новому - мінус +/-110 евро вийшло загалом за два номери. Чому весною пішла знижка - незрозуміло, потім ціна знов повернулась до 35. Господар записав нас по першому бронюванню, ми показали що по другому маємо заплатити менше - він погодився без претензій :-)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення andrewdor » Суб, 13 липня 2019, 22:28

Букінг бере комісію від 18 до 30%. В лютому власники мали ціни автоматом від фанаря, пізніше підредагували, напевно не мали броні на більшість дат, і ціну понизили. Як тільки бронів стало більше, ціну підняли. Власник не може відмінити бронювання і змінити ціну, на вже заброньовані дати. І не прийняти гостя для нього не добре. Букінг тоді заселяє самостійно в дорожчі апартаменти, а різницю в ціні сплатить власник якій не заселив.
Якось так.
Мені Албанія сподобалась, такою як вона є.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Kritik » Вів, 30 липня 2019, 14:44

кароче думав про Хорватію/Чорногорію/Болгарію/Грецію але в результаті опинився в Албанії

розкажу як все відбувалось в мому випадку

12 липня поїхав з Кракова в Тернопіль
13-15 липня сидів в Тернополі і думав виїжжати з Тернополя на Будапешт, але через невідомий стан дороги до кордону і невідомий час проходження кордону, все таки рішив стартувати з Кракова, тому 15 ввечері поїхав в Краків, переночував і 16 рано вирулив в Албанію

Маршрут туда

Краків - Будапешт - Белград - Ніш - Скоп"є - Охрид - Вльора - Хімаре
Вінєту на Угорщину купив на 10 днів, через інтернет, за 3500 HUF
Сербія платиться на брамках можна в євро, можна картою, в середньому 5-7 євро за відрізок
Македонія платиться на брамках, брамки дуже на коротких відстанях, ше не розігнався вже знов брамка і знов 1-1,2-1,5 Євро за кусочок
Албанія - безплатні дороги
По стану доріг, шо запам"яталось це Угорщина до Будапешту така собі, дальше афігенний автобан, Сербія десь на початку така трохи горбата, потім класна, македонія до Скоп"є класна, потім чим дальше в сторону Охриду - тим гірша, в районі самого Охриду реально херовата дорога, а потім по Албанії вже класна

По дорозі ночували в Ніші (сербія) заїхали на заправку OMV , зловили халявний інет, забукали готель на 3-х з сніданками за 40 євро
http://www.booking.com/Share-bCGfYS
потім вже на місці на рецепції сказали шо якшо скасую бронь і заплачу їм кешом то буде 5% знижка, шо я і зробив

Кордони проходили за 5-10 хв макс, все було швидко і просто
Зелену карту провіряють, такшо треба мати полюбому
Практично всюди обмеження 130км/год
Заправки є часто, більше ніж 30-50 км між заправками в сторону Албанії не помічав, за ГБО не в курсі, не дивився чи є чи нема
Так як в мене бак всього 50л+/-, розхід вийшов 7л/100км середній, то заправлявся часто і там де треба, тому на ціни особливо не дивився, але пам"ятаю шо в Македонії було найдешевше, Сербія і Венгрія середнячок, а Албанія дорога, ну і Греція космос

в кого баку хватає на 1000км то можна шось комбінувати і вираховувати де краще заправитись і доки дотягнути, а мені з запасом ходу 500км+/- таке не получалось

в Албанії раз зупинили менти, шось втирали шо вони з далека бачили шо я обігнав фуру і там тіпа була сплошна, я їм пробував доказати шо там сплошної не було і взагалі розмітки не видно, і маневр був безпечний, але так як мент був старий і ні слова по англ, то махнув рукою і сказав Гоу!)

Дорога Вльора - Химаре, це просто щось, хоча я був і в українських Карпатах, і в польських Татрах, і в австрійських Альпах і в італійських Альпах, але таких жостких серпантинів ше не бачив і не катав
мені канешно це було в кайф, але пасажирам з боязню висоти може бути не комфортно) ну і не досвідченим водіям може бути тяжко, але мене дуже вперло, це такий собі аля Трансфагараш, тільки трошки повільніший, але на багато гарніший

В Химарі жили тут
http://www.booking.com/Share-MDMY7h

готель знайши на букінгу, потім знайшли їз сторінку на ФБ, написали, нам сказали ціну шось на 10 євро меншу за ніч ніж було на букінгу, ну ми і забукали на пряму через ФБ, розкахунок на місці готівкою в Євро
Готель норм, за 35 євро за ніч на трьох, з сніданками і басейном, це взагалі халява як на мене

Зупинились в Химарі на 4 ночі, кожного дня інший пляж
Найбільше сподобався Gjipe Beach
Але до нього і найважче добиратись, десь 20хв від Химаре машиною, потім платний паркінг 200ЛЕК десь за 1,5км від пляжу, і тоді ше 1,5км на ногах стежкою на сам пляж, але пляж просто мега
на пляжі є пару кафешок з цінами як і всюди
також сподобався Livadhi Beach і Marachi Beach
Всюди було багато місця для того шоб розміститись на власних рушниках/каріматах і т.д... хто на чому хотів
якшо орендувати то 500ЛЕК за парасольку і 2 лежаки
Нам там все дуже сподобалось, реально краще ніж дальше

В один день вирішили поїхати на Plazhi Llamanit, але там получилась якась херня, мєсні окупували і дорогу і паркінг, заборонили заходити на пляж з власною парасолькою і т.д... кароче не за цим ми їхали в Албанію, тому розвернулись і поїхали звідти, це був один єдиний мінус за час перебування в Химаре

Потім ми ше на 4 ночі поїхали в Ксаміл

по дорозі з Химаре в Ксаміл - заїхали у всім відомий Борщ ))))

пляж дуже довгий, реально рай для відлюдників, можна знайти собі місце де біля тебе в радіусі 50м ні душі, але вода і пляжі трошки гірші ніж в районі Химаре

побули там до обіду і поїхали дальше

заїхали в Саранду на обід, ціни в Саранді нам попались найвищі зі всіх місць де ми були в Албанії, але зато це було саме цивілізоване місто

ну і доїхали до Ксамілу, ше на під"їзді в місто вже стоять люди з табличками про оренду, хоча на букінгу вибір вже був не такий великий, то склалось враження шо більшості варіантів розміщення просто нема в інтернеті, але особисто я не люблю ці живі пошуки житла, тому вибрали саме через букінг

Жили в Ксамілі тут
http://www.booking.com/Share-cvbY1N

так само 135 євро за 4 ночі за 3х людей, тільки вже без сніданків, я думаю шо через те шо Ксаміл більш розпіарений

міські пляжі в самому Ксамілі - це жесть, не то шо лягти нема де, навіть пройти нема де, людей тьма, вода каламутна, бо всі купаються на невеличкому куску пляжу, і т.д... кароче нам не сподобалось, тому ми знову їздили по різних пляжах

Були на Pulëbardha Beach, де навіть з табличкою Free Parking, ходили мєсні і збирали 100ЛЕК за паркінг
а в результаті ше саме на паркінгу цього пляжу в мене вкрали алюмінієву шторку з лобового, яку я по дурості вчіпив ззовні, подумав шо вже як заплатив то мають дивитись за машиною

і ше були на Mirrors’ beach
тут вже паркінг безплатний, але дорога до самого пляжу досить поганенька і крута

В ксамілі вже парасольки і лежаки дорожчі, якшо в Химарі були по 500, то в Ксамілі 800-1000

Про саме перебування в Албанії
Ціни на житло
Хімаре - готель з сніданками і басейном, 4 ночі, на 3х, забукані через ФБ - 135 євро
Ксаміль - апартаменти, 4 ночі, на 3х, забукані через букінг - 135 євро
в ксамілі снідали вдома, якоюсь овсянкою з горішками і фруктами

Обідали завжди в кафешках, на пляжах
Обід на 3-х получався від 1850ЛЕК до 2800ЛЕК, залежно на скільки голодні були і шо брали
Завжди брали рибу Сібас (600-1000ЛЕК), мідії в ракушках, салати
Часом креветки (не сподобались, маленькі і не дуже смачні і відносно дорогі), часом піцу, часом ше шось
Завжди на початку приносять 5-8 кусків мега смачного хліба, яким вже можна нефігово так перекусити
Часом в кінці приносили фрукти, кавун, сливки, виноград
Напої в кафе ніколи не брали, бо все мінімум в 2 рази дорожче ніж в магазині, і ніхто нічо не казав шо ми пили кожен свою колу чи водичку

Вечеряли в основному фруктами, не в кафешках і не готували нічого

Обмінників хватає, всі попадались без комісії
Курс Євро 1Є=120ЛЕК
Курс Бакса 1бакс=105ЛЕК

Для кафешок, особливо пляжних треба мати готівку, в більших магазинах і на заправках приймають карточки

Ми лежаки не орендували, мали свої каримати, рушники і парасольку, якшо приходити на пляж до 10 години то завжди було де розкзастись, ближче до обіду вже проблема (в ксамілі)

Для комфорного пересування по пляжах і купання, обов"язково треба спеціальні "коралки", взуття для води, мені особисто без них було б дуже не комфортно

Один вечір пішли в бар, 3 коктейлі по 800ЛЕК

Ціни на продукти як в Польщі +/-, шось дешевше шось дорожче
Оливки дуже дешеві )))

Дорогу назад вже вирішили зробити через Грецію

Ксаміль - Саранда - Какавія - Йоаніна - Салоніки - Скоп"є - Ніш - Бєлград - Будапешт - Краків

Робили зупинку в Салоніках на обід і погуляти
І знову ночівля в Ніші але цим разом вже в Апартаментах за 22 євро на 3х
вот тут http://www.booking.com/Share-DdPPnj

Потім 3 години черга на кордоні Сербія - Угорщина......
Німці вже матюкались всіма відомими мовами, і сигналили і сварились, я думаю нуну, поїдьте на Україно-Польський кордон і постійте там 10 годин, тоді поговоримо )))

Заїхали на пару годин погуляти і пообідати в Будапешті і біля 1 ночі були в Кракові

В загальному Албанія дуже сподобалась
Пляжі і вода просто мега! Були в Турції/Дубаї/Тайланді і ше багато де, ніде такої афігенної, чистої, прозорої, води не бачили.
Житло дуже дешевше, харчування тоже не космос, єдине шо дорога довга і дорога....

За всю поїздку на 3х пішло 1150 євро (385 євро на людину)
це проживання / дорога / харчування, все-все-все

Краків-Тернопіль-Краків-Албанія-Краків = вийшло 5000 км :D

Ну і трохи фоток
Вкладення
Gjipe 0.jpg
Gjipe 1.jpg
Gjipe 2.jpg
Gjipe 3.jpg
Lavardi beach.jpg
Mirror (2).jpg
Mirror Beach.jpg
Mirror.jpg
Pulëbardha Beach.jpg
Вльора 1.jpg
Вльора.jpg
Дорога (2).jpg
Дорога (3).jpg
Дорога (4).jpg
Дорога.jpg
Мідії.jpg
Море.jpg
Піца.jpg
Салат.jpg
Саранда.jpg
За це повідомлення автора Kritik подякували (всього 3):
MarKo (Вів, 30 липня 2019, 15:31) • andrew (Вів, 30 липня 2019, 17:55) • sashanova (П'ят, 02 серпня 2019, 08:12)
Рейтинг: 11.11%

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Денис » Вів, 30 липня 2019, 16:41

Красота,ляпота,тільки 5000км мене реально страшить...

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Kritik » Вів, 30 липня 2019, 17:15

Денис писав:
Вів, 30 липня 2019, 16:41
Красота,ляпота,тільки 5000км мене реально страшить...
Дорога легка, 90% автобани, включив круіз (якшо він є) і розглядаєш красоти, рух зовсім не інтенсивний
навіть Белград через центр за 10 хв пролітається в 10 ранку :sing
але цифра в км страшна получається :D

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення andrew » Вів, 30 липня 2019, 18:03

а ринки зі свіжою рибою є ? і якщо є ціни як ?

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Felix » Вів, 30 липня 2019, 18:33

якби я не був в оЛбанії цього року (тоже прошуршав діапазон Вльора - Ліваді Біч нна), то я би прмя січас всьо кінув, сів в тачку і вже би мчав роздивлятися той рай на землі пілся прочитання твого опису...

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Вів, 30 липня 2019, 18:43

Денис писав:
Вів, 30 липня 2019, 16:41
Красота,ляпота,тільки 5000км мене реально страшить...
Ну а як інакше - навіть якщо ніби різати кути і вибирати найкоротшу і типу дешевшу ( але важчу і по часі довшу дорогу ) то все одно поза 3600 на круг - це типу приїхати і поїхати без їзди по різним курортам ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Kritik » Вів, 30 липня 2019, 20:33

andrew писав:
Вів, 30 липня 2019, 18:03
а ринки зі свіжою рибою є ? і якщо є ціни як ?
читав шо є, але не шукав і не бачив їх
можу тільки розказати ціни в кафешках :D
Felix писав:
Вів, 30 липня 2019, 18:33
якби я не був в оЛбанії цього року (тоже прошуршав діапазон Вльора - Ліваді Біч нна), то я би прмя січас всьо кінув, сів в тачку і вже би мчав роздивлятися той рай на землі пілся прочитання твого опису...
олбанія це тепер наше фсьо
sapphir писав:
Вів, 30 липня 2019, 18:43
Денис писав:
Вів, 30 липня 2019, 16:41
Красота,ляпота,тільки 5000км мене реально страшить...
Ну а як інакше - навіть якщо ніби різати кути і вибирати найкоротшу і типу дешевшу ( але важчу і по часі довшу дорогу ) то все одно поза 3600 на круг - це типу приїхати і поїхати без їзди по різним курортам ;)
ну в день 50 км максимум
в районі Хімари, то 20 км можна пів години їхати, тому великий километраж там не накрутиш

Аватар користувача
Newman
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 07 вересня 2006, 16:54
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Laguna III
Номер: 0717
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Newman » П'ят, 17 липня 2020, 16:48

А в Албанію поїхати цього сезону хтось планував чи може вже там ?

По прибутті з Єгипту та Албанії тепер не вимагатимуть ПЛР-тест чи самоізоляції.
https://hromadske.ua/posts/po-pributtyu ... izolyaciyi

Deep_Shadow
Повідомлень: 881
З нами з: Пон, 09 січня 2006, 01:01
Стать: чоловік
Авто: VW Golf Variant mk7 Tornadorot
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 3 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Deep_Shadow » Сер, 14 квітня 2021, 10:52

Хлопаки, хто планує Албанію цього року?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 14 квітня 2021, 19:48

Deep_Shadow писав:
Сер, 14 квітня 2021, 10:52
Хлопаки, хто планує Албанію цього року?
Планувати можна коли все стабільно, а зараз як? Минулого року поки всі думали над карантинами, тестами - сусід якось в Хорватію встиг.

Цього року хочу спробувати відпочинок з наметами - якщо далі України не пускають будемо тут шукати щось цікаве...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей