Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Х6..продовження мрій
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 вересня 2020, 10:19

Їздять тай їздять,втикнуть можна поставити звичайні стійки якщо неохота платити 1000уо за одну стійку .З стабом то саме
втикнуть то можна, но по суті стойки то вже виконавчий механізм, а є ше управління з купою електроніки яке явно буде матюкатися на “звичайні” стойки ;)
Хоча Саша напевно придумає якийсь проміжний варіант, якщо виникне така потреба
надіюсь до такого не дойде :D
ну шо, ше не пройшло і тижня з моменту купівлі а вже ікс намотав під нашими дупами першу тисячу км :-) не обійшлося звичайно і без пригод 8-) , загнала дружина машину на хім.чистку салону на цілий день, година 5 вечора їй позвонили і сказали шо оскільки не було світла цілий день а тільки включили, то забрати машину не о 18 а десь о 19год..я почувши то кажу -ну як вони зможуть зробити за 2 години то, шо мали робити цілий день? 8-) , тяп ляп хіба ;) далі цікавіше, приїзжаємо, машина ясно шо не готова, в процесі але стоїть чомусь заведена в боксі :shock я такий не поняв? підходжу ближе..мать мая жєнщіна :shock ..на прибоці гірлянда всіх лампочок моргає помилками :facepalm , виявилось що у нас сів акумулятор, отак просто взяв і сів :facepalm і хлопці рішили прикурити даби завести нам авто і зарядити таким чином акум...красавци :first :facepalm ну плюс до того за тих пару годин вони все шо встигли це зняти почистити і поставити назад передні сідушки, попутно зламавши один фіксатор на пластмасовому елементі сідушки, ну і загалом ті елементи були просто приставлені до свої місць а не закріплені чим іздавали дикий скрип при їзді акі в жигулях %) короче в нас був шок, особливо в мої жінки, вона там ясно закатала скандал власнику, ну бо насправді-для чого братися за роботу якшо точно знаєте що не втигнете її якісно зробити, бо це просто фізично не можливо 8-) короче на наступний день я вже зранку мав роботу :-) по закріпленю елеметів декору, і по стиранню помилок у всіх блоках шо були 8-) , одна помилка так і не зникла код 2DC5 кан шина блок управліня мотора, до чого вона так і не зрозумів :surprised попутно замітив шо одну заглушку на салазки сідушки таки прої..ли :angry ..поїздка на мийку результатами не увінчалася, хлопчина клявся шо ставив всі вісім, а я по ходу просто скандальний олень який сам зняв заглушку і приїхав претензії покачати 8-) так як на вихідні машина мала їхати в Київ то було куплено масло, повітряний і масляний фільтр (все по адекватним цінам) , злив старий гудрон, якого на жаль не хватало, бо датчик рівня масла там якраз не працював (це я бачив ше при покупці авта), кажу жінці пошукайно датчик пока я тут то все міняю, заодно і його поміняєм..ага..4600грн коштує і тільки під заказ до тижня часу чекати :sad ..кароче знімаю той датчик, розбираю його, мию, чищу продуваю, складаю, ставлю на місце, масло залив, підключив комп -помилки не б’є, завів авто...урааа..заработало :yahoo уже пачті 5 штук зекономив :happy ..хто молодець?..я молодець :sorcerer :D далі знайшов в багажнику новий фільтр салону рецеркуляції, думаю странно -чо не поміняли? :surprised ..глянув в ютуб -ролик 4 хвилини..думаю фігня вапрос, 15хв. і поміняю :D ..ага..2 години :angry :angry все зроблено по максимуму шо ніякий доморощений майстер з стандартним інструментом нічо зробити не зміг 8-) любе відкручування болтика в дальньому куточку пертворюється на квест -а попробуй ка відкрути :-) Ну поки так, єдине шо мене в ній на даний момент найбільше напрягає -розхід, по місту 16-18л 95-го :shock зараз машинка поїхала в Київ, по трасі взяла ...12л на сотню :sad в х5 розхід був майже такий самий, чуть чуть більший..але ж ГАЗУ :facepalm

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення cat-yellow » Пон, 07 вересня 2020, 11:07

ГБО буде?

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення RULES » Пон, 07 вересня 2020, 11:12

Норм витрата для тої потужності і тої буди
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення RULES » Пон, 07 вересня 2020, 11:12

може X5 на газу хронічно біднив суміш? +врахуй що воно те ж газу брало але й +трохи бензину. тобто разом більше
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 вересня 2020, 13:03

ГБО буде?
ти багато бачив тих моторів с гбо? :-) на жаль не буде :-)
може X5 на газу хронічно біднив суміш? +врахуй що воно те ж газу брало але й +трохи бензину. тобто разом більше
це на та машина шо б шось там хронічно біднило і залишилось не заміченим жовтим чеком на панелі і купою помилок по суміші :D гбо там там стояло з обд звязком, карти настроював по корекціям лябди, коротка корекція практично завжди була 0 +3%, довгі +8+10%, бензин звичайно на заводку йшов, то факт, але враховуючи шо основний пробіг (напевно) 80% був по трасі і ми заправляли ту машину аж 5раз по 20л -92-го бензину, і проїхали майже 20тис. то провівши нескладні математичні розрахунки отримуєм середній розхід бензину на заведення двигунана -0,5л на 100км :-)

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Romko » Пон, 07 вересня 2020, 13:17

ну от довга корекція в "+"сах ,ще й біля 10% = на газу таки біднило докинь тепер тих 10%згрубша до росходу газу - і ще + хз скільки - бо тільки одному Богу відому наскільки біднило в Open loop :-) ... клапанам явно там не солодко на тому іксу)))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 вересня 2020, 13:56

ну от довга корекція в "+"сах ,ще й біля 10% = на газу таки біднило докинь тепер тих 10%згрубша до росходу газу - і ще + хз скільки - бо тільки одному Богу відому наскільки біднило в Open loop :-) ... клапанам явно там не солодко на тому іксу)))
:D ти багато бачив машин в яких в жизні не стояв газ і при тому в них довгі корекції були в нулях? :happy ну і враховуючи практично 400тис.пробігу і 90% з них на газу -клапанам там абсолютно ані солодко ані кисло, особливо враховуючи шо теплових зазорів як таких -клапани в тому двигуні не мають :-)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Денис » Пон, 07 вересня 2020, 14:32

Напиши адресу того детейлінгу,щоб наші форумчани туди ні ногою...

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Romko » Пон, 07 вересня 2020, 14:53

sashanova писав:
Пон, 07 вересня 2020, 13:56
:D ти багато бачив машин в яких в жизні не стояв газ і при тому в них довгі корекції були в нулях? :happy ну і враховуючи практично 400тис.пробігу і 90% з них на газу -клапанам там абсолютно ані солодко ані кисло, особливо враховуючи шо теплових зазорів як таких -клапани в тому двигуні не мають :-)
))) бувало ... :D але і не рівняй бідну суміш на бензі і на газу ;) ну най їздть якшо вже стільки проїхав)))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 вересня 2020, 15:13

)) бувало ... :
в життю такого не видів :-) , найменше шо видів довгу в районі 5%, і це практично на авто з смішним пробігом :sing
D але і не рівняй бідну суміш на бензі і на газу ;) ну най їздть якшо вже стільки проїхав)))
де ти там побачив бідну суміш не розумію? :surprised кротка корекця практично завжди в нулях була, могла до 3% дойти в перехідних режимах 8-) ладно, тема не про то, нормально там все газом було :D
Напиши адресу того детейлінгу,щоб наші форумчани туди ні ногою..
та було таке бажання 8-) але думаю ладно..може то в пацанів день не задався і то одиночний випадок 8-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
shpila (Пон, 07 вересня 2020, 17:55)
Рейтинг: 3.7%

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Нед, 13 вересня 2020, 13:00

Vasiliyyy писав:
Нед, 06 вересня 2020, 16:51
Брати машину з завідомо дорогим обслуговуванням, щоб потім там "колхозити" для здешевлення ремонту - не комільфо зовсім)))
Хоча Саша напевно придумає якийсь проміжний варіант, якщо виникне така потреба.
Що таке колхоз ? ЗАмість заводської стійки поставити заводську болт в болт це стало називатись колхозом?!
Ти обслуговуєш авто в офіціалів чи в кулібінів на гаражах?!
За це повідомлення автора andreyclk подякував:
pikach00 (Нед, 13 вересня 2020, 18:16)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 14 вересня 2020, 08:51

andreyclk писав:
Нед, 13 вересня 2020, 13:00
Що таке колхоз ? ЗАмість заводської стійки поставити заводську болт в болт це стало називатись колхозом?!
на правах автора бортовика вискажу свою думку :happy ..в даному випадку це напевно буде таки колхоз, бо в дану систему підвіски входять не лише ці стойки ай купа електроніки з датчиками та блоками управління, які явно даний вид ремонту не сприймуть за рідний і будуть висіти в “аварії” 8-) + крім самих стойок там шей активні стаби, скоріш за все думаю тоже працювати перестануть, бо підозрюю шо блок управління в них один спільний, а їздити по суті без стабів на такі машині-сумнівне задоволення ;)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Vasiliyyy (Пон, 14 вересня 2020, 10:18)
Рейтинг: 3.7%

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Сер, 16 вересня 2020, 15:36

sashanova писав:
Пон, 14 вересня 2020, 08:51
andreyclk писав:
Нед, 13 вересня 2020, 13:00
Що таке колхоз ? ЗАмість заводської стійки поставити заводську болт в болт це стало називатись колхозом?!
на правах автора бортовика вискажу свою думку :happy ..в даному випадку це напевно буде таки колхоз, бо в дану систему підвіски входять не лише ці стойки ай купа електроніки з датчиками та блоками управління, які явно даний вид ремонту не сприймуть за рідний і будуть висіти в “аварії” 8-) + крім самих стойок там шей активні стаби, скоріш за все думаю тоже працювати перестануть, бо підозрюю шо блок управління в них один спільний, а їздити по суті без стабів на такі машині-сумнівне задоволення ;)
Це все робиться нескладними махінаціями на програмному рівні.
ЗАмість активного стаба ставиться також простий ,принаймі 5-ки в більшості ішли з простим стабом.Хоча не розумію,що він може мати спільного з активними стійками (стійки міняють тільки жорсткість) ,була б пневма тоді так.
ПС. Америкоси також можна вважати закулібнічиними так як програмно міняється регіон для радіо,міняється мова,показними з миль а якщо приборку поміняти на європу то закулібнічане вхлам авто )))
ПСС.Завжди є варіант піти і купити гонорово 4 стійки по 1000уо і активний стаб від 3тис уо .

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Сер, 16 вересня 2020, 16:03

andreyclk писав:
Сер, 16 вересня 2020, 15:36
Це все робиться нескладними махінаціями на програмному рівні.
це все в теорії :-) а на практиці набагато простіших речей не можуть зробити і народ їздить з купою висячих помилок і аргументом-ну це ж бемве :happy
Хоча не розумію,що він може мати спільного з активними стійками (стійки міняють тільки жорсткість) ,була б пневма тоді так.
не розомію шо тут непанятного ;) ти все вірно сказав -стійки міняють жорсткість, і стаби теж, пневма якраз тут взагалі ні до чого :-)
Завжди є варіант піти і купити гонорово 4 стійки по 1000уо і активний стаб від 3тис уо
. згоден, но надіюсь до того не дойде :happy до речі якраз сьогодні перше велике владення в авто -заміна акума, взяли Амегу ультра на 105А/г за 3200грн, подивимось шо за звір :-) ну і в тих бмв вже навіть заміна акума то вже не є проста процедура, так як саму заміну ше треба перереєструвати через підключення компа -чим сьогодні після роботи і займуся :-) а так пока тфу тфу, пробігу нашого вже поза 2 тисячі, пока навіть масла на долив не захотіла, по крайній мірі по датчику як було рівень 5 кубиків так і стоїть, подивимось скільки він протримається 8-)

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення pikach00 » Сер, 16 вересня 2020, 18:19

Що то за акум дєшман? Нормальний в бмв 10к коштує
За це повідомлення автора pikach00 подякував:
andreyclk (Сер, 16 вересня 2020, 19:25)
Рейтинг: 3.7%

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Сер, 16 вересня 2020, 18:47

sashanova писав:
Сер, 16 вересня 2020, 16:03
Хоча не розумію,що він може мати спільного з активними стійками (стійки міняють тільки жорсткість) ,була б пневма тоді так.
не розомію шо тут непанятного ;) ти все вірно сказав -стійки міняють жорсткість, і стаби теж, пневма якраз тут взагалі ні до чого :-)
Стаби жорсткість не міняють ;)
Вони для стабілізації поперечної стійкості
ТАк само як і пневма при вході в поворох підкачує одну сторону а іншу спускає

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Сер, 16 вересня 2020, 18:49

sashanova писав:
Сер, 16 вересня 2020, 16:03
andreyclk писав:
Сер, 16 вересня 2020, 15:36
Це все робиться нескладними махінаціями на програмному рівні.
це все в теорії :-) а на практиці набагато простіших речей не можуть зробити і народ їздить з купою висячих помилок і аргументом-ну це ж бемве :happy
Не знаю таких

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Сер, 16 вересня 2020, 20:08

Стаби жорсткість не міняють
серйозно? :-) а смисл тоді в них?..поставили б звичайні з резинками які вже навернєка мають стабільну жорстокість задану діаметром і матеріалом самого стаба :-)
Не знаю таких
я їх тоже особисто не знаю, но коли дивився ікси - таких бачив купу, напевно тому продавали :D кстаті по рівню масла я рано втішився, тільки шо провірив ше раз, таки один кубік рівня з екрану щез :happy ..не знаю скільки він там означає об'єму, но думаю десь грам 200-250, відповідно получається шо таки десь 100гр.на тищу таки уходить масліца то :oops

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Сер, 16 вересня 2020, 20:11

pikach00 писав:
Сер, 16 вересня 2020, 18:19
Що то за акум дєшман? Нормальний в бмв 10к коштує
:D :D :D то спеціальний для вітчизняних власників фашистських автомобілів :happy

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення telko » Сер, 16 вересня 2020, 20:51

А чо не доплатив за AGM акум?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей