Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Китайський лєксус..
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 24 листопада 2020, 15:26

Все починалось по класікє – “по савєту друзєй бил пріабрітьон автамабіль Масквіч” :D ..так і в мене, один з колег з півдня нашої країни мав таке цікаве авто як BYD S6, :sing хвалив його страшно –мол луччча машина яку мав (а мав він їх до слова немало, як і свіжих китайських, так євро/американо шроту) :-) , ну і попалася мені на РІА така машинка 2013року на очі по цікавій ціні, правда аж в славному місті Харків, ну напряг я швиденько іншого свого колегу звідтам подивитися її, ну шо, нюанси є , але кузов цілий в заводській фарбі окрім задньої ляди яку косметично передули в 200 мікрон-бюджетний товщиномір показує шо товщина –заводська :happy .. В общєм поїхав глянув, не сказати шо б я прям був в захваті від побаченого і тестдрайву 8-) , але назад на поїзді трястись вже не хотів :oops , тому виписали доручення сів в машину і погнав на Львів. Ну власне тепер про саму машину, Копія аля Лексус РХ350, тільки ше більша (довша) з такою ж по конструкції і ходовою, чому тільки по конструкції?..бо деякі деталі на вид однакові но по розмірам інші –так як розмір кузова то тоже більший. Двигуни там є два види 2,0 тіпа власної розробки і 2,4-мітсубіші. У мене версія 2,0 + гбо. Погугливши інфу виявилося шо “власна разработка” не що інше як скопійований 1:1 маздовский двигун 2,0 ФС :D ура подумав я, значить запи можна брати звідтам, порив інфи більше –так і є, ремні, роліки, прокладки, регуліровочні шайби клапанів –народ ставив з мазди, ніби все підходить :-) . Далі шо по комплектації, бесключовий доступ, камера заднього і кругового огляду, передній і задній парктроніки, двухзонний клімат, мультируль, навороченна магнітола з всякими блютузами ауксами, навігаціями і ше фіг знати чим, шо нафіг мені не треба і ним я не користуюсь. Салон екошкіра, на вид канєшно ше не БМВ Х-серії, але людям не стидно показати, 10 аєрбеків, місця –вагон, машинка то під 5 метрів довжини. По суті вона в мене вже два місяці, за той час поміняв всі масла/фільтра, трохи ходову, обновив антикор арок, поміняв хрестовину в рульовому валу тай ше там по дрібницях. Найбільше мене рочарувала пічка :sad ..почались холода і я таки на кінець замітив шо теплом то з водійської сторони не дує :facepalm , лише з сторони пасажира і то ледве-ледве, ну зробив таку систему для промивки радіка пічки з помпи від пралки і кипятильника Зображення
результат..вау..пічка смажить шо дурна :yahoo .
Ну і власне саме авто..
Зображення
Зображення
А тепер ізюмінка на торті :sing –на сьогодні авто висить на продажі…не зайшла мені та автівка :oops ..основна причина- двигун, вірніше його потужність, на таку балалайку з такою вагою того двохлітрового атмосферного моторчика по трасі абсолютно не хватає :sad , нє він звичайно розганяє те коритце і тримає крейсером 100-120км/год..но шо б обігнати якусь фуру, постійно приходиться втикати передачу вниз, мене це дико бісить :( і нівелює всі остальні плюси тої машини. Але враховуючи шо тігго я продав то вже мушу їздити на тому шо є, на даний момент напевно ше заміню комплет ремнів/роліків ГРМ, заодно провірю чи точно вони підходять від мазди і все..а далі час покаже :-) ..
За це повідомлення автора sashanova подякував:
topper (Вів, 15 грудня 2020, 11:19)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення cat-yellow » Вів, 24 листопада 2020, 16:50

Шо хоть дав за неї?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 24 листопада 2020, 16:54

то вже комерційна таємниця :D на сьогодні стартова продажна ціна 8,7к$ :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
cat-yellow (Вів, 24 листопада 2020, 17:05)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення g0nzales » Вів, 24 листопада 2020, 22:06

То він на ручці? Жере певне як мамонт :D
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 24 листопада 2020, 22:20

g0nzales писав:
Вів, 24 листопада 2020, 22:06
То він на ручці? Жере певне як мамонт :D
Та [цензура]..він би мені треба був на автоматі..ручка наше фсьо :angel ..з якого дива 2л мали б жерти як мамонт? :surprised ..стандартні 10л газу по трасі, по місту ше не засікав, так як не їздив ним..ну прикидочно літрів 13, як точно порахую пару раз то скажу, по бк пока середній 9.6..але то бенз він рахує а не газ..

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення andreyclk » Вів, 24 листопада 2020, 22:23

sashanova писав:
Вів, 24 листопада 2020, 15:26
Все починалось по класікє – “по савєту друзєй бил пріабрітьон автамабіль Масквіч” :
Тяне тебе на пригоди :D .То часом не твоя стояла на Наварійській ?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 24 листопада 2020, 22:33

Ху із наварійська? :surprised

Denia
Повідомлень: 245
З нами з: Вів, 12 березня 2013, 21:25
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Kia
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення Denia » Вів, 24 листопада 2020, 23:31

sashanova писав:
Вів, 24 листопада 2020, 22:33
Ху із наварійська? :surprised
Вулиця така в солонці, яка веде в твою сторону))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 24 листопада 2020, 23:45

Ааа..ну та може й я..хоча в солонці я був тою машиною лише раз два тижні назад :-)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення winn3r » Сер, 25 листопада 2020, 11:30

по фотках нічого така, вітаю і бажаю швидше продати :beer
ПС: на авторії оголошення виглядає як від перекупа - місяць після ост. реєстрації і фотки з товщиноміром :D :D :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення gooliver » Сер, 25 листопада 2020, 13:28

аж закортіло підїхати і порівняти вживу з оригіналом :)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Сер, 25 листопада 2020, 13:59

winn3r писав:
Сер, 25 листопада 2020, 11:30
по фотках нічого така, вітаю і бажаю швидше продати
спасибі..але шось вже й не горю прям таким пламєнним бажанням продати :oops
ПС: на авторії оголошення виглядає як від перекупа - місяць після ост. реєстрації і фотки з товщиноміром :D :D :D
ну вона ж в мене на дорученні була, з тим короновірусом тільки недавно зміг переоформити 8-)
аж закортіло підїхати і порівняти вживу з оригіналом :)
гавно вапрос :happy підїзжай-дивись :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 15 грудня 2020, 11:01

Ну власне фінальне ТО яке я планував зробити в цій автівці, був закуплений отакий комплект:
Зображення
ролики/ремінь ГРМ, прокладка клапанної кришки, масло з фільтром так як мотор буде вскриватися і срань попаде все рівно, масло до ГУР так як ту систему також прийдеться розбирати шо б зняти клапану кришку, ну і комплект нових свічок бо старі я вже знімав –вид в них не дуже 8-) . Всі запчастини брав замінники по Мазді, все – стало акі рідне :thumbup . Добре шо я маю дурну звичку нові запчастини де закладається смазка –вскривати і перевіряти на наявність самої смазки, бо я так розумію в світі криза по смазках і багато виробників на ній жорстко економлять :-) , і тут не виключення..вскриваєм ролік вродь не самої дешманскої кантори GMB – і намагаємось відшукати ту смазку ;) ..
Зображення
сліди її бачимо тому добавляємо своєї і закриваємо то назад, справедливості ради скажу шо і сам ролік вже мав мало відчутний люфтєц, а от з натяжним роліком маловідомого дешманского бренду ASHIKA все да навпаки, смазки тьма, своєї не було навіть куда впхнути при бажанні, мікролюфти відсутні, да і сам виріб в руках справляє враження досить якісного продукту, от і вір після такого в імідж якості брендів 8-) ..
Розборка пішла досить швидко і легко так як двигунчик простий акі борщ і місця під капотом навалом, я так розумію що японці з якимось умислом зробили суцільну клапанну кришку, яка закриває як і двигун так і ГРМ. В цьому двигуні немає гідро компенсаторів, зазори клапанів регулюються верхніми шайбами, відповідно знявши кришку хоч не хоч а приходиться провірити зазори, що я зробив і опа..всі зазори не в допуску. Допуск шо для впускних шо для випускних знаходяться в межах 0,23-0,29мм. В мене ж впускні були 0,2-0,22мм –ше куди не йшло, а от чотири випускні були 0,12-0,14 :sad , остальні також 0,2-0,22..Короче всі 16 шайб під заміну. Ну я думаю фігня, шас стопор виточу шо б стаканчик піджати, шайби витягну, шліфану тай дєлов то…ага..щяс..як я не ізгалявся з стандартним стопором –шайби витягнути не міг %) ..бо стаканчики частково знаходяться під бугелями распредвалів, вже хапнули мене нерви –хтів зняти распрєдвали нафік :angry –зупинило лише то, шо вже стояв новий комплект грм і знімати мені то ше раз не захотілось ;) . Тоді звернувся до всезнаючого гугла, як же народ витягує ті шайби з тих мазд :surprised , буквально зразу ж на якомусь маздовскому форумі знайшов фото і креслення рукастого чоловіка який зробив спецприспособу, дай Бог йому здоровля :happy , приблуда на вид проста але складність виготовлення шо вона маленька з грубого металу має бути і з кінцевими розмірами підігнаними до міліметра, тому на її виготовлення тоже пішло добрих дві години :sing
Зображення
І ура при її допомозі шайби пішли на ура :yahoo
Зображення
Далі замір під мікрометр, шліфуєм, ставим, проміряєм процес довгий і нудний 8-) , на одну шайбу йшло по пів години..а їх там не забуваєм 16.. короче цей процес розтягнувся на два вечора. Далі взявся за ГБО, глянув шо шланги до форсунок можна було зробити і по коротше вирішив їх вкоротити, спочатку хотів просто виміряти однакову відстань від кінчиків і пообрізати їх всіх, но подумавши шо дане ГБО встановлювалося явно професіоналами з сертифікатами, вирішив таки виміряти довжину всіх шлангів чи вони одинакові…і знову бінго ..один 15см, інший 17см, і два по 16см :facepalm ..Салют і слава професіоналам!..зробив всі по 13см. Далі все збираємо в зворотньому порядку попутно миючи, і вичищаючи все шо можливо, заодно промив масляну систему, трохи розкоксував поршні і залив нове масло, для історії - ці роботи провелися на пробігу 120160км. Далі скачав і підключив прогу гбо і ужаснувся :shock ..специ по гбо не тільки з лінійками не дружать но і настройка –повна жопа :facepalm , ну то вже займусь пізніше на вихідних
Зображення
а на даний момент це фініш, пока більше ніяких робіт по машині не планується і надіюсь нічого не вилізе. З продажі також не знімав, але любителів сильно поторгуватися по телефону, культурно посилаю, так як особливого бажання продати її до тепла пока не маю, тому їздимо :drive
Зображення
За це повідомлення автора sashanova подякував:
topper (Вів, 15 грудня 2020, 11:19)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення shpila » Вів, 15 грудня 2020, 11:45

Гарна робота)
І звідки в тебе стільки терпіння)))
За це повідомлення автора shpila подякував:
Vasiliyyy (Вів, 15 грудня 2020, 15:08)
Рейтинг: 3.7%
063два453один92

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 15 грудня 2020, 11:48

shpila писав:
Вів, 15 грудня 2020, 11:45
Гарна робота)
І звідки в тебе стільки терпіння)))
спасибі :-) ..терпіння приходить через розуміння шо хочеш зробити добре-зроби сам ;)
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 3):
topper (Вів, 15 грудня 2020, 11:53) • Vasiliyyy (Вів, 15 грудня 2020, 15:09) • taric (Сер, 16 грудня 2020, 20:21)
Рейтинг: 11.11%

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення topper » Вів, 15 грудня 2020, 11:53

sashanova писав:
Вів, 15 грудня 2020, 11:48
спасибі ..терпіння приходить через розуміння шо хочеш зробити добре-зроби сам
Реально крутяк! Опис, обсяг робіт...
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 15 грудня 2020, 12:19

topper писав:
Вів, 15 грудня 2020, 11:53
sashanova писав:
Вів, 15 грудня 2020, 11:48
спасибі ..терпіння приходить через розуміння шо хочеш зробити добре-зроби сам
Реально крутяк! Опис, обсяг робіт...
спасибі :-) ..но для мене це звичайне ТО ..нічого надзвичайного я там не робив :oops ..найбільше в тому процесі мені робили нерви пару колєг які приходили в гості -дивились на то фсьо, робили отакі очі :shock ..і казали-нашо ти то фсьо робиш?..ти ж її продаєш ;) ..ну капздєц в людей жизнєна позиція :facepalm

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення topper » Вів, 15 грудня 2020, 13:36

sashanova насправді респект за те, що робиш на совість і для себе! :beer Як змінився розхід газу після налаштувань? Як тобі їзда по-місту на такому танчику? Задумався собі такий пепелац, давно хотів танка)
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення sashanova » Вів, 15 грудня 2020, 14:16

topper писав:
Вів, 15 грудня 2020, 13:36
sashanova насправді респект за те, що робиш на совість і для себе! :beer Як змінився розхід газу після налаштувань? Як тобі їзда по-місту на такому танчику? Задумався собі такий пепелац, давно хотів танка)
насправді там ше не було шо змінюватися по великому рахунку по газу я подивився на ту парнаграфію, глянув на коротку і довгу корецію по обд і поняв шо змінювати там нема шо, то треба все знести в ноль і зробити знуля нормально, тому поки чуть підстроїв коефіцієнт і залишив то як є до вихідних, на вихідних планую обнулити ебу, підкрутити тиск на редукторі на нормальних 1,2кг і відкатати карти по корекціям, тоді вже дивитися зміни по розходу 8-) по поводу міста -ну та привикаєш до всього, я якось не задумувався над тим питанням якщо чесно ;) їзджу собі та й їзджу :-) така машина підходить добре людям сімейним, де місця треба багато, тут його достатньо, шо по салону шо по багажнику, а якшо сам їздиш хз чи треба така велика машина ;)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
topper (Вів, 15 грудня 2020, 15:12)
Рейтинг: 3.7%

goweb
Повідомлень: 4
З нами з: Сер, 16 грудня 2020, 18:55
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Китайський лєксус..

Повідомлення goweb » Чет, 17 грудня 2020, 12:34

Удивительно интересно было прочитать этот бортовик.
Как с покраской, кузов не гниет?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей