Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні
Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Пон, 28 грудня 2020, 17:38

Romko писав:
Пон, 28 грудня 2020, 16:22
Mick писав:
Пон, 28 грудня 2020, 09:11
В 2020 році потрібно було знайти SuperB ll, в живому стані і з малим пробігом. Тобто по суті 10-річну машину, конкретно наша 2010 року і уважно дивіться на її стан на фото)
каністру масла положили новому власнику в багажник? :D
для розуміння - 3тис км рівень масла не впав :-)
Більше того, декілька тисяч км до того була зроблена капіталка в Німеччині де вже поставили нові кращі поршня - ціна капіталки - 3тис. євро. Є офіційний рахунок - підтвердження
Але для себе такого двигуна в житті б не купив, бо звик до дизеля як до його тяги так і розходу. Але коли приходить клієнт я можу лиш радити, а привожу те що хоче людина і от клієнт хотів виключно цей 1.8тсі, і виключно механіку, і седан, і чорний, повний привід бонусом. Якби хотіли 2л дизель авто було б знайти значно легше.

Аватар користувача
anry1
Повідомлень: 440
З нами з: Чет, 20 травня 2010, 10:49
Ім'я: anry
Стать: чоловік
Авто: Renault laguna 2.0 . Honda CR-V icdti
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення anry1 » Пон, 28 грудня 2020, 21:56

Mick, Доброго вечора CRV 10 -12 р. 2.2 акпп , бажано шкіра і з норм. пробігом . Скільки може встати ?

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Пон, 28 грудня 2020, 22:00

anry1 писав:
Пон, 28 грудня 2020, 21:56
Mick, Доброго вечора CRV 10 -12 р. 2.2 акпп , бажано шкіра і з норм. пробігом . Скільки може встати ?
Доброго, по комплектації і стану багато нюансів, зручніше буде - 097 634 41 85 - Юра або той же номер вайбер

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Lyubomyr » Пон, 28 грудня 2020, 22:05

Mick, щодо розходу згідний, але полка крутного моменту у 1.8ТSI досить пристойна, і не гірша за 2.0tdi. В мене була зв'язка 1.8+дсг, їхало навіть дуже весело, головне вчасно продати :D

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Вів, 29 грудня 2020, 08:16

Lyubomyr писав:
Пон, 28 грудня 2020, 22:05
Mick, щодо розходу згідний, але полка крутного моменту у 1.8ТSI досить пристойна, і не гірша за 2.0tdi. В мене була зв'язка 1.8+дсг, їхало навіть дуже весело, головне вчасно продати :D
я згоден що їде не погано, проте по відчуттях не в секундах, а від їзди мій 2.0диз на 150к.с. + дсг dq250 їде приємніше і розхід приємніший, а на рівень масла взагалі не дивлюсь ібо він не змінюється.
Але наголошую, є люди які бояться дизеля бо не заведеться зимою, зломиться то буде коштувати як літак, є люди які бояться автомата, є люди які хочуть виключно седан, є люди які вважають, що окрім VAG групи немає більше достойних авто, є люди які вважають що Renault мега дороге в обслуговуванні і нереально його обслуговувати бо вся проводка згниє і електрика яка там є відпаде, є люди які вважають що 200тис. це вже кінець двигуну машині і взагалі. Я направду кожного дня багато думок вислуховую, з своєї сторони нікому нічого не доказую, лиш аргументовано можу порекомендувати і застерегти від тих нюансів які знаю в експлуатації кожного авто, АЛЕ кожен сам вирішує на чому їздити і це правильно.
Основне що рекомендую всім і кожному, не купляйте авто по картинці інтернету і по відгуках на форумах, або по тому, що бачили його біля супермаркета, сядьте в авто і проїдьтесь в ньому, спробуйте чи воно ваше, чи ні :angel :roll

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення sashanova » Вів, 29 грудня 2020, 08:42

Mick писав:
Вів, 29 грудня 2020, 08:16
АЛЕ кожен сам вирішує на чому їздити і це правильно.
Основне що рекомендую всім і кожному, не купляйте авто по картинці інтернету і по відгуках на форумах, або по тому, що бачили його біля супермаркета, сядьте в авто і проїдьтесь в ньому, спробуйте чи воно ваше, чи ні
дуже правильний підхід :thumbup :thumbup :thumbup

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення САХАР » Вів, 29 грудня 2020, 08:55

Romko писав:
Пон, 28 грудня 2020, 16:22
Mick писав:
Пон, 28 грудня 2020, 09:11
В 2020 році потрібно було знайти SuperB ll, в живому стані і з малим пробігом. Тобто по суті 10-річну машину, конкретно наша 2010 року і уважно дивіться на її стан на фото)
каністру масла положили новому власнику в багажник? :D
Лайкфак розкажу-якщо проблема 1.8 тсі з масложором.Це пробіг як правило 120-150 тис і підходить заміна цепки.Я маю двигун з Б8 америки 16 рік остання генерація з пробігом 30 тис.Береш з нього цепку з зірочками,поршні і перекидаєш і по ціні заміни цепки маєш всі пофіксені останньої генерації деталі на тис 100+ по ціні заміни цепки))))Двигун як новий,просто тріщина в блоці від дтп.І комплект буде кращий чим куплене в магазині 100%
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Didik
Повідомлень: 158
З нами з: Пон, 25 червня 2012, 21:44
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Didik » Вів, 29 грудня 2020, 10:49

anry1 писав:
Пон, 28 грудня 2020, 21:56
Mick, Доброго вечора CRV 10 -12 р. 2.2 акпп , бажано шкіра і з норм. пробігом . Скільки може встати ?
Недавно товариш пригнав собі таку. 10рік, на повній комплектації, з одним косметичним підфарбуванням, з підтвердженим пробігом 115тис- вийшла 14,5$ :facepalm Все-таки за стан і пробіг потрібно платити.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення САХАР » Вів, 29 грудня 2020, 12:04

Є відео блогера що живе в Німеччині і ганяє купу авто на замовлення.Він собі купив Пассат Б7 14 року з пробігом 100 ттс без дтп за 10 тис євро.Певно шукав немало.А дорога,мито то десь 15 тис долл.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
anry1
Повідомлень: 440
З нами з: Чет, 20 травня 2010, 10:49
Ім'я: anry
Стать: чоловік
Авто: Renault laguna 2.0 . Honda CR-V icdti
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення anry1 » Вів, 29 грудня 2020, 21:03

Didik писав:
Вів, 29 грудня 2020, 10:49
anry1 писав:
Пон, 28 грудня 2020, 21:56
Mick, Доброго вечора CRV 10 -12 р. 2.2 акпп , бажано шкіра і з норм. пробігом . Скільки може встати ?
Недавно товариш пригнав собі таку. 10рік, на повній комплектації, з одним косметичним підфарбуванням, з підтвердженим пробігом 115тис- вийшла 14,5$ :facepalm Все-таки за стан і пробіг потрібно платити.
:facepalm -Це я так розумію - дуже дорого ? А що адекватного буває в межах 11-14 шт. і чи вартує ганятись за Хондою ? , бо на РІА якесь усе заємучене ....

Аватар користувача
Didik
Повідомлень: 158
З нами з: Пон, 25 червня 2012, 21:44
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Didik » Вів, 29 грудня 2020, 21:52

anry1 писав:
Вів, 29 грудня 2020, 21:03
Didik писав:
Вів, 29 грудня 2020, 10:49
anry1 писав:
Пон, 28 грудня 2020, 21:56
Mick, Доброго вечора CRV 10 -12 р. 2.2 акпп , бажано шкіра і з норм. пробігом . Скільки може встати ?
Недавно товариш пригнав собі таку. 10рік, на повній комплектації, з одним косметичним підфарбуванням, з підтвердженим пробігом 115тис- вийшла 14,5$ :facepalm Все-таки за стан і пробіг потрібно платити.
:facepalm -Це я так розумію - дуже дорого ? А що адекватного буває в межах 11-14 шт. і чи вартує ганятись за Хондою ? , бо на РІА якесь усе заємучене ....
Особисто для мене то дорогувато. Перед дизельною хондою продали 2 бензинові 08року, одну на механіці іншу на автоматі, з рідними пробігами в районі 130тис. з одних рук, то пішли в районі 12.5 шо одна що інша. Автомат продався за 3 дні, механіка за тиждень і поїхала десь на схід. Можливо ці машини і вартують таких грошей за хороші екземпляри, але для мене вже трошки морально застарілі щоб за них платити такі гроші. Але на смак і колір фломастери... Просто навів останні цифри по продажі і покупці живих хонд, щоб орієнтувались.

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Сер, 30 грудня 2020, 10:47

По Honda CR-V класне авто, особливо дизель+акпп але на жаль в 2020 році воно вже трохи застаріле і 2013-2015 рік американця більш менш живого можна від 15500 шукати. Одним з великих мінусів хонди як і більшості японців є метал, тонкий лак і ржавчина досить не кисло кидається на нього. Ну і за живу хонду 10-11року з пробігом до 150 реально треба буде віддати 11-12тис Євро( суми пишу в євро бо купляються і розмитнюються авто за Євро)
З цікавих кросоверів з Європи в цьому бюджеті якщо повний привід то можна кашкай шукати 11-13року 2л дизель+автомат. Якщо не повний привід то я б дивився на новіший рено каджар або нісан кашкай 15-17року

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення САХАР » Сер, 30 грудня 2020, 11:53

Mick, в Європі кроссовери щось аж занадто дорогі порівняно до Штатів.Взяти Тігууан америку 16 рік з пробігом тис.40 4*4 і Європу того ж року 4*4 різниця тис в 10 буде.Так що дизель з розходом до 10 літрів і бензин з 15 літрами на тому фоні виглядає нестрашно.10 тис$=10 тонн бензину.Як не помиляюсь 70 тис км проїхати можна
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Сер, 30 грудня 2020, 12:01

САХАР писав:
Сер, 30 грудня 2020, 11:53
Mick, в Європі кроссовери щось аж занадто дорогі порівняно до Штатів.Взяти Тігууан америку 16 рік з пробігом тис.40 4*4 і Європу того ж року 4*4 різниця тис в 10 буде.Так що дизель з розходом до 10 літрів і бензин з 15 літрами на тому фоні виглядає нестрашно.10 тис$=10 тонн бензину.Як не помиляюсь 70 тис км проїхати можна
повністю згоден з тобою Андрій, по тігуану випадок взагалі унікальний бо різниця прям космічна в ціні, між європою та Америкою. Сам мав тігуана америку 2016 року в 2018 році, по суті нова машина з пробігом менше 10тис була і з смішним дтп. Продав ібо на той момент ну ніяк не підходить під мою роботу, один раз катнув ним в Німеччину і коли оголосив клієнту розходи на дорогу..самому аж було незручно, та і по місту тугіан на тсі кожен раз проситься щоб педалька газу нажималась і відповідно по місту ніби і можна їздити з розходом до 13, але це тошноцтво, тому по хорошому там буде 15+ і якщо на дизелі я заправляюсь раз в тиждень повний бак, то на бензині...надто часті відвідування заправки :D Та і не звик я дивитись на щуп масла, звик знати що там все ок

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Mick » Сер, 30 грудня 2020, 12:05

🔻не всі випадки по підбору позитивні бо іноді попадаються підробки

🚘заявлена ціна 10400$

✅гляньте на стан авто на фото, на думку більшості стан нової, по телефону не фарбована, в оригіналі

🔻По приїзду:
✅крило і дверка шпакльовані
✅по діагностиці були признаки корегування одометру, але точну цифру важко було визначити, тому дали запит на оф. Сервіс

🔻дорого заплатили за скручування пробігу, бо практично не прикопаєшся

Але історію авто дивіться самі
photo_2020-12-30_12-03-18.jpg
Продавець максимально нав'язував авто, в той же день готовий був сам порішати чергу в МРЕО і тд, з розрахунку щоб ми не встигли перевірири історію, ну я так думаю по крайній мірі.
Тому завжди кажу і рекомендую, коли людина надто сильно хоче продати своє авто швидко і нав'язується вам, не завжди, але часто є приховані моменти, аби ви не встигли їх знайти.
п.с. рекомендую всім кому цікаво більше інформації ніж тут підписатись на соц. мережі, там встигаємо викладати трохи більше інформації, фото і деталей:
https://www.instagram.com/autoadvice.lviv/
https://www.facebook.com/AutoAdvice.lviv

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення САХАР » Сер, 30 грудня 2020, 13:23

Mick, в випадку довгих поїздках так.А кому з Брюхович на роботу і назад іншого і не тре.Тих 40 км.в день дизель не цікавий.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 30 грудня 2020, 13:27

ВАГи на 1,4 TSI хтось замовлє, чи лише дизеля?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення САХАР » Сер, 30 грудня 2020, 13:53

Vasiliyyy, смисл як вони виїзжені в смерть?Відкрити Алегро,Автоскаут,англійські аукціони і ставиш без дтп від найменшої ціни і пачками йдуть з проблемою двигуна.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 30 грудня 2020, 14:02

Ок: наприклад я їзджу мало - 20 км в день і то по центрових пробках/тягнучках. Дизель для таких пробігів не пасує, бензину ВАГ не має (який би відрами не пив). То який вихід?

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: AutoAdvice - Пригон авто з Європи/Підбір по Україні/Допомога в розмитненні

Повідомлення Felix » Сер, 30 грудня 2020, 14:51

Vasiliyyy писав:
Сер, 30 грудня 2020, 14:02
Ок: наприклад я їзджу мало - 20 км в день і то по центрових пробках/тягнучках. Дизель для таких пробігів не пасує, бензину ВАГ не має (який би відрами не пив). То який вихід?
Фабія 1.0 чистий атмобєнс :sing 8-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей