Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Бортовик сімейний
Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Myself » Сер, 13 вересня 2023, 09:04

Ціна того сальника мене вбила, я морально не був готовий, що таке можливе в принципі... :confused :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Сер, 13 вересня 2023, 13:16

sashanova писав:
Вів, 12 вересня 2023, 20:06
Дивно, я вже таке враження весь контент по тих двигунах, і по моделі авто по ремонтах передивився нічо такого не зустрічав 8-) і ті ж текучі сальники шо на мерсах, шо на теслах, шо на равах, фізично двигуни (ротори) перекидали люди з одного в інший, тому хз..різні там інвертори, вірніше самі прошивки інверторів, залізо одне і те ж, і шестерні в редукторі дзеркальні, так як в тесли той мотор ззаду а в мерса і в тойоти спереді, тай зрештою в принципі окрім тупої (непродуманої :happy ) конструкції з тим сальником більше вроді ніяких косяків нема, а по характеристикам мотор вєсьма непоганий, 179кобиляк і 340Нм крутного це ше пошукати треба таке в тому ціновому діапазон і;)
З 10.30хв
https://www.youtube.com/watch?v=Y69Eu4UulMk&t=793s
volleyball.lviv.ua/blog/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Сер, 13 вересня 2023, 14:04

на жаль не відкриває відео ні на компі ні на телефоні :cry пише що помилка

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Сер, 13 вересня 2023, 15:10

Зараз має відкрити.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення gooliver » Чет, 14 вересня 2023, 11:50

sashanova писав:
Пон, 11 вересня 2023, 13:46
Та я тобі більше скажу, МЛка на звичайних пружинах комфортніша для дупи за ікса
так і є, пневма в МЛ/ГЛЕ то навіть трохи зайве :-)

Недавно катався на ГЛЕ купе, навіть на пневмі і 22их дисках.
По відчуттях - як у всьому прокачаний і дороблений до пуття мій старий лексус.
Більше поздовжніх розхитувань за рахунок довшої бази, менше поперечніх бо все-таки мерседес. Так само комфортно і навіть краще по поганій дорозі, краще по трасі, але так само страшно заходити в повороти. Так само не вистачає тормозів по відчуттях, хоча по факту норм тормозить. Так само безформенні сидіння, хоча, звісно, кращі ніж в лексусі.
Навіть мій таурег відчувається чуть більше "спортивніше" і по посадці, і по їзді.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sapphir » П'ят, 15 вересня 2023, 10:38

Тезка вже може свій автопідбор по БМВ пропонувати ;)
Якщо не секрет - кинь номер в приват бо "завтра" форум "йок" і всі контакти відрізані. Так з лачік-форумом сталось - спілкувались роками з людьми а потім раз, в один день, і не знайти нікого...
Знайомий весною грубо ключ на ключ махнув Кугу офіційну на GT 3 серії - дотепер тішиться як дитина і потужності того 2.0 на 250 коней, і розходу на 8 ступеневому автоматі. Може, колись, і мені треба буде консультація :)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 15 вересня 2023, 12:42

sapphir писав:
П'ят, 15 вересня 2023, 10:38
езка вже може свій автопідбор по БМВ пропонувати
Якщо не секрет - кинь номер в приват бо "завтра" форум "йок" і всі контакти відрізані.
Я і так автопідбором займаюся, вірніше оглядом авт для клієнтів перед покупкою :-) кому тре звертайтесь
(099) 961-91-89, грошей багато не беру :-)

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Denja » Нед, 17 вересня 2023, 08:56

По двигунам тесла - ТСК канал огляд робив. Всі будуть їздити на електро, питання часу.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sapphir » П'ят, 22 вересня 2023, 07:35

Denja писав:
Нед, 17 вересня 2023, 08:56
По двигунам тесла - ТСК канал огляд робив. Всі будуть їздити на електро, питання часу.
Звісно будуть, глянути хоча б на нові кітайські флагмани ;)
Питання в часі - хтось може його собі купити а хтось ні :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 22 вересня 2023, 11:50

Може колись всі і пересядуть, але сумнівно: наша стара енергосистема (особливо в старому житловому фонді) може цього не витримати. Або енергетичні олігархи створять такі умови, що під маркою боротьби за екологію всі будуть змушені пересісти на електрику, але вартість електроенергії за кілометр пробігу буде така ж, як на бензині)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sapphir » П'ят, 22 вересня 2023, 13:23

Vasiliyyy писав:
П'ят, 22 вересня 2023, 11:50
Може колись всі і пересядуть, але сумнівно: наша стара енергосистема (особливо в старому житловому фонді) може цього не витримати. Або енергетичні олігархи створять такі умови, що під маркою боротьби за екологію всі будуть змушені пересісти на електрику, але вартість електроенергії за кілометр пробігу буде така ж, як на бензині)
Бачив на окружній зарядку 150 кВатт - це мільйон тільки щоб дали ту потужність. Можливо, для реклами бізнесу по продажу електричок, це копійки але... Да, а в місті, в старому фонді, ти і за мільйон стільки не купиш.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 25 вересня 2023, 09:08

Поповнення автопарку, накінець приїхав з Норвегії мій електротазік :-) Тепер реєстрації і велике ТО, а поки катаємось як є :drive
Вкладення
мерс1.jpg

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Пон, 25 вересня 2023, 09:26

sashanova писав:
Пон, 25 вересня 2023, 09:08
Поповнення автопарку, накінець приїхав з Норвегії мій електротазік :-) Тепер реєстрації і велике ТО, а поки катаємось як є :drive
Думаю "велике ТО" перейде у "мале ТО" :D там фільтр салону і можливо олива в редукторі чи що там в тому мерсі є. А ну, ходова.
volleyball.lviv.ua/blog/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 25 вересня 2023, 09:44

Yelik писав:
Пон, 25 вересня 2023, 09:26
умаю "велике ТО" перейде у "мале ТО" там фільтр салону і можливо олива в редукторі чи що там в тому мерсі є. А ну, ходова.
Не в моєму випадку :-) буде мінятися/просушуваись силікогель в батереї (про наявність якого 99% власників навіть не здогадуються :-) ) буде проводитись розборка двигла для інспекції сальника+ буде робитися дренаж, фільтр салону і масло то само собою, + компютерна діагностика по машині виявила дві помилки по кліматичній системі 1.датчик забруднення повітря, 2.обрив ЛІНшини (можливо вина в проблемі №1) треба розбиратися, перебрати тормозні суппорта (на вид вони якісь пєчальні), само собою детейлінг салону, і по кузову треба поправити бампер (підозрюю при заїзді на автовоз зачепили), ну і сколи там якісь підкапати, царапинки полірнути, так шо роботи трохи буде 8-) До речі авто прийшо без шторки багажника, може хто має шторку до W246 кузова -купив би :sing

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » Вів, 26 вересня 2023, 01:02

Який бюджет автомобіля з Норвегії?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 26 вересня 2023, 08:54

Денис писав:
Вів, 26 вересня 2023, 01:02
кий бюджет автомобіля з Норвегії?
там нема стандартних цін, на фіні дивишся додаєш до ціни фіну +3к$ маєш ціну тут ;)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 26 вересня 2023, 15:52)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 26 вересня 2023, 13:36

Є у них там який місцевий сайт автопродажу? І що там з машиною з поправкою на їхні клімати? Корозія, шось таке? Чи все ок?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Сер, 27 вересня 2023, 15:48

Vasiliyyy писав:
Вів, 26 вересня 2023, 13:36
Є у них там який місцевий сайт автопродажу? І що там з машиною з поправкою на їхні клімати? Корозія, шось таке? Чи все ок?
та звичайно що є https://www.finn.no/ З машиною так як всюди залежить від багатьох умов, перш за все від моделі самої машини (є схильність до ржі чи нє), далі від регіону експлуатації, чим далі від моря тим краще, чи зроблений антикор..так так, не лише в нас його роблять :-) . Конкретно в мене поки слідів ржавіння не знайшов, вроді як ті мерседеси не гниють акі віто, да і рік 17 - не навьо звичайно, але ще досить свіжа машинка 8-)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 23 жовтня 2023, 10:42

Пройшов рівно місяць володіння електротазіком марки Мерседес, за місяць накатав майже півтори тис.км, на попередніх двс-них авто, пробіг рідко коли перевалював за тисячу км. на місяць ;) , а все тому що не заїжджаєш на АЗС і починаєш їздити куди не попадя :oops .. типу проснувся в неділю –а не з’їздити лі мені на чебуреки в Трускавець :surprised ..та запросто, ну і в такому дусі, тому і пробіг намотується на очах просто :-) . Поставив її на реєстрацію тепер маю зелені екологічні номера :happy
Вкладення
Мерс.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 23 жовтня 2023, 10:45

По обслуговуваню. Першим ділом ясно провів як тепер модно казати детейлінг салону, почистив фільтр салону –міняти не став, бо він по вигляду виглядав свіжим, далі почистив трохи підкапотку бо там таке відчуття жили якісь скандинавські білочки але свинопоросячого походження. Далі взявся за ходову бо шось деколи постукує, знайшов лише трохи підуставші тяги переднього стабілізатора, їх і поміняв на MEYLE HD –типу усилені, на попередньому іксу ця лінійка показала себе нормально, правда ціна їх уже перевищує легендарний Lemforder 8-)
А далі почалося саме цікаве, в процесі заміни стойок я зняв датчик положення ротору і на ньому каплі рідини :shock …я канєшно хтів би шо б то був конденсат, но проба на язик підтвердила –антифриз, всяцявся пресловутий сальник ротора :sad , нагадаю що на пробізі в 50тис. в Норвегії по тій причині був замінений двигун і відповідно пробіг самого двигуна склав..14тис.км..чотирнадцять тисяч Карл :facepalm ..і потік сальник :facepalm :facepalm ..да у мене на китайських мопедах –китайські сальники вартістю по три гривні ходили довше 8-) …Нє, я канєшно планував колись туда залізти, зробити той же дренаж..но не так швидко..але маємо те що маємо ;) . В процесі моніторингу вияснилось що в Тесли не має такого поняття як дрібний ремонт і відповідно запчастин для нього, там лише вузлова заміна, і ті ж сальники модні тефлонові, аля модифіковані з трьома губками, з оригінальним написом Тесла –такі ж оригінальні як я син китайського імператора :D .. усі виготовленні якраз нащадками китайських імператорів :happy . По нюансам заміни також інфи по суті немає, є парочка відосів загального характеру –типу міняєм вот, звертайтесь, майстри слова лишнього не скажуть, бо стрижуть на тих замінах нормальну касу, для прикладу найдешевшу заміну сальнику мені озвучили в 10 тис.грн, найдорожчу яку робили людині, правда там з заміною підшипників і масла в редукторі -47тис.грн. Далі чи потрібно знімати для цієї операції двигун?- одні майстри (ті шо беруть подорожче) кричать що тільки знімати двигун, інші(таких мало) кажуть шо сам сальник можна таки змінти не знімаючи двигун, короче не буду утомляти далі великою кількістю букв, за один вечір я таки розібрав то все, не знімаючи двигуна з машини, зробив дренаж
Вкладення
IMG_20231019_205950 – копія.jpg

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 69 гостей