Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Двигун ваз 2106. вкладиші.
marick1987
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення marick1987 » Чет, 14 січня 2010, 10:59

Доброго дня!
Двигун ваз 2106. Купив комплект корінних вкладишів. при установці помітив що вони відрізняються від тих які стояли.
В тих які були встановлені по два отвора на масло і на вкладиші шо лагає в картер і на вкладишах що лягає в кришку підшипника,
а в нових 4 вкладиші(я так розумію на кришки 1,2,4,5) взагалі і без паза і без жодного отвора. шо скажите? так як там має бути? бо в різній літературі якось по різному написано де має бути паз а де дірки.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення vovka » Чет, 14 січня 2010, 15:16

marick1987 писав:а в нових 4 вкладиші(я так розумію на кришки 1,2,4,5) взагалі і без паза і без жодного отвора. шо скажите?
зараз помоєму на всіх вазах ті вкладиші що в кришках стоять без канавок.
і на 2112 і на пріорі.

http://www.autoprospect.ru/izh/2126-oda ... -2106.html
Вкладыши коренных и шатунных подшипников тонкостенные, биметаллические, сталеалюминиевые. Вкладыши для 1, 2, 4 и 5-го коренных подшипников имеют на внутренней поверхности канавку (с 1987 г. нижние вкладыши этих подшипников устанавливаются без канавки). Вкладыши центрального коренного подшипника отличаются от остальных вкладышей отсутствием канавки на внутренней поверхности и большей шириной. Все вкладыши шатунных подшипников без канавок, одинаковые и взаимозаменяемые. Ремонтные вкладыши изготавливаются увеличенной толщины под шейки коленчатого вала, уменьшенные на 0,25; 0,5; 0,75 и 1 мм.

marick1987
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення marick1987 » Чет, 14 січня 2010, 16:51

vovka писав:
marick1987 писав:а в нових 4 вкладиші(я так розумію на кришки 1,2,4,5) взагалі і без паза і без жодного отвора. шо скажите?
зараз помоєму на всіх вазах ті вкладиші що в кришках стоять без канавок.
і на 2112 і на пріорі.

http://www.autoprospect.ru/izh/2126-oda ... -2106.html
Вкладыши коренных и шатунных подшипников тонкостенные, биметаллические, сталеалюминиевые. Вкладыши для 1, 2, 4 и 5-го коренных подшипников имеют на внутренней поверхности канавку (с 1987 г. нижние вкладыши этих подшипников устанавливаются без канавки). Вкладыши центрального коренного подшипника отличаются от остальных вкладышей отсутствием канавки на внутренней поверхности и большей шириной. Все вкладыши шатунных подшипников без канавок, одинаковые и взаимозаменяемые. Ремонтные вкладыши изготавливаются увеличенной толщины под шейки коленчатого вала, уменьшенные на 0,25; 0,5; 0,75 и 1 мм.
з канавкою все понятно і все гаразд...але крім канавки у вкладишах може бути ОТВІР для протікання масла. от у старих вкладишах отвори є у всіх а в нових тих шо йдуть в кришки я так розумію нема. чи то неважливі вони?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення vovka » Чет, 14 січня 2010, 17:31

marick1987 писав:а в нових тих шо йдуть в кришки я так розумію нема
нема. вони тупо плоскі. я 1.5 року назад тоже купляв комплект ЗМЗ.
нижні плоскі. верхні з канавками і отворами.

от для 2108
http://www.zmz-ps.ru/catalogue/1
Зображення

але на жигуль бачу є отвори в обох вкладишах 3 опори :ninja
Зображення
4 вкладыша с канавкой и двумя отверстиями
4 вкладыша без канавки и отверстий
2 вкладыша с двумя отверстиями широкий
2 полукольца

Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення Black » Чет, 14 січня 2010, 18:23

marick1987, Ставь те же вкладыши что стояли до этого маслянные каналы должны быть обязательно и не экспериментируй.Имхо.
З повагою Black.

marick1987
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення marick1987 » П'ят, 15 січня 2010, 09:50

vovka писав: але на жигуль бачу є отвори в обох вкладишах 3 опори :ninja
Зображення
4 вкладыша с канавкой и двумя отверстиями
4 вкладыша без канавки и отверстий
2 вкладыша с двумя отверстиями широкий
2 полукольца
ото в мене точно такий же комплект. а до того був встановлений комплеку у якому всі вкладиші мали отвори. і в книжках старих з отворами нарисовано.
тіки от де їх взяти таких.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення vovka » П'ят, 15 січня 2010, 15:26

marick1987 писав:тіки от де їх взяти таких.
та от в тому то і діло що зараз таких не роблять, ну точніше я теж небачив. типу провели дослідження і рішили що канавок і отворів там нетреба :D ну це я таке десь читав.

чув на гонках від вроді як "знаючих людей", що варто купити просто 2 комплекта вкладишів. і з двох скласти один. :ninja

marick1987
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення marick1987 » П'ят, 15 січня 2010, 15:44

vovka писав:
marick1987 писав:тіки от де їх взяти таких.
чув на гонках від вроді як "знаючих людей", що варто купити просто 2 комплекта вкладишів. і з двох скласти один. :ninja
тоді получиться шо знизу буде і канававка...а канавки знизу навіть в старих вкладишах не було бо на нижній нагрузка набагато більша. ресурс може зменшитись ізза канавки знизу

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Двигун ваз 2106. вкладиші.

Повідомлення vovka » П'ят, 15 січня 2010, 17:39

marick1987 писав:а канавки знизу навіть в старих вкладишах не було
по жигулях незнаю.
на 08 помоєму були таки з канавками (десь мав старі поршня і шатуни з вкладишами, треба буде глянути).
http://www.automan.ru/vaz/08/dvig.shtml
В нижней части блока цилиндров расположены пять опор коренных подшипников коленчатого вала с тонкостенными сталеалюминиевыми вкладышами. Верхние и нижние вкладыши среднего (3-го) коренного подшипника без канавки на внутренней поверхности. У остальных опор верхние вкладыши с канавкой на внутренней поверхности, а нижние - без канавки. До 1988 г. нижние вкладыши этих подшипников тоже были с канавками.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей