Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109
Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » П'ят, 13 серпня 2010, 07:20

Допоможіть будь-ласка з установкою панелі від Opel Vectra A на мою 9-ку. цікавить таке:
1) чи встане опельовська пічка на ВАЗ, якшо так то шо треба переробити в ВАЗі
2) проводка... де купити фішки на кнопки і переключателі опельовської панелі
3) який дріт куда підключати на приборці (з кнопками і підрульовими переключателями розберусь...)

Також може є якість нюанси при установці, розкажіть хто ставив.
Якщо сам не розберусь з тим то до кого можна звернутись, скільки коштуватиме встановити панель, скільки часу то приблизно займе???

Аватар користувача
ko3a4ok
Повідомлень: 1167
З нами з: П'ят, 30 червня 2006, 08:03
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: BMW e36->е38->e39
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення ko3a4ok » П'ят, 13 серпня 2010, 08:14

viewtopic.php?f=5&t=1485 тут повний опис як Я (ko3a4ok)і Ігор (C#@O$) ставили панель
BMW - це мій стиль життя......... http://bmwcars.pp.ua/

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Kost » П'ят, 13 серпня 2010, 08:14

haker-ok писав:то до кого можна звернутись, скільки коштуватиме встановити панель, скільки часу то приблизно займе???
+1, тоже таке цікавить, панель є треба постивити на 08!
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Пон, 16 серпня 2010, 10:39

ko3a4ok, шось детального опису там нема ;) можеш допомогти з проводкою? як шо куда підключати??7 так само цікавить процес установки пічки... так звані "підводні камені"

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Stuff » Пон, 16 серпня 2010, 12:10

Kost, на твоїй короткокрилій бежевій васЬморі з рижим салоном то не буде канати ;) :D :ninja
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Вів, 17 серпня 2010, 08:46

Vitalik-first писав:Kost, на твоїй короткокрилій бежевій васЬморі з рижим салоном то не буде канати
давай тут нехай буде тема чисто по установці, для допомоги людям а не для висловлення свого ІМХО ;)

А тепер щодо суті справи ось що мені вдалось знайти в неті: http://forum.2108.kiev.ua/index.php?sho ... 12333&st=0
NIC$, Берем панель от опеля и печку ставим...опа!! а оно как родное встает.
Зображення
Интересно кто у кого украл идею .Опель у Ваза или наоборот!!!... Некоторую заминку создала печка так как ее патрубки в отличии от нашей печки смотрят вперед ,а не в бок......Возможно даже переделывать не буду просто поставлю обычный краник в районе капота . Хотя совесть грит о обратном. Пока не рассматривал идею разборки опелевской печки и установки заместо родного радиатора вазовского отброса.Но кожеться эта идея имеет смысл.Тогда вообще переделка минимальна.Но при примерной установке (без крепежа и заморочек) все подходит идеально(почти!!!!).Зазоры между печкой и панелью минимальны(3-5мм)!!!!!!! Нужно будет просто сделать грамотный подиум под печку.Так как крепить ее мертво в штатные места ваза не целесообразно ввиду хилости крепления. Единственно что заметил по проблемам что придеться(возможно!!!!) переделывать обшивку передних дверей (и то наверно!!!!). В остальном пока все хорошо...

немного по приборке для тех кто не рубит...
в общем смысл прост у нас на панели(опеля) 2 разьема....
находим тот на котором 16 ног....(обозначение 16 ноги будет на самой
панели,там посмотришь поймешь) далее на вазовскую приборку если правельно
помню приходит несколько жгутов хватаем их ...ну и типа поехали.

номер ноги и цвет провода опеля -------- цвет провода ваза

1.зеленый ------ коричневый с красной полосой.
2.синий с черной полосой------ розовый с красной полосой.
3.синий----- зеленый с двумя белыми полосами.
4.серый с черной полосой------- белый
5.корич---------------- черный
6.синий с красным------не подсоединял
7.белый с синей полосой------------------ темнокоричневый с белой полосой
8.......пустой
9.черный--------------------- светлокоричневый 2 шт.
10 светлокоричневый с красной полосой--------------- розовый с голубой полосой.
11.светлокоричневый с белой полосой---------------- коричневый с синей полосой.
12.........не подсоединял.
13.........не подсоединял.
14.........не подсоединял.
15синий с зеленой полосой-------------------- темносерый с синей полосой.
16.белый-------------------- зеленый с черной полосой......

те что не подсоединял это поворотники(лень просто диодник поять)
и еще чейто(мелочь...)
все остальное пашет идеально.... по бензу настраивал простым гнутием
штока попловка...

PS А потом через некоторое время я понял есть проблемка. Нужно обязательно !!!!! Подрезать карты дверных панелей!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


сентябрь - октябрь 2006 г.

Приблизительный порядок установки печки (по многочисленным просьбам трудящихся).Почему именно опеля?.Блин просто других разборок у нас в городе не нашел.......

Печка (от Опеля) бывает с обдувом задней части салона и без….Кому ,что надо выбирайте сами…
Я взял то что было т.е без обогрева пассажирских мест…..По стоимости все обошлось в 70$
В это все вошло: Печка +тросики(3шт)+воздуханы (4шт)+2 металических кронштейна(регулировка заслонок!!!!)+сама панель от Опеля+приборный считок+борода от Опеля. Конечно это не есть супер модно и как мне грили на одном дебильном форуме([малоизвестный сайт]) лучше ставить от мерса или бмв…..но тогда цена вопроса возрастает немного вверх где-то 400-500$. Ну а я как нищий тюнингист не смог себе позволить выкинуть лишние баксы…Жаба заела.
Да и вообще хотелось все сделать дешево и качественно….Желательно не как у всех.
Печка….
Итак чтобы все это дело грамотно установить потребуется переходная панель. Изготавливал из толстого куска пластика. Взял пластик толщиной 2!!! см. На место крепления штатной восьмерочной печки устанавливаем лист пластика и размечаем в нем отверстие по габаритам отверстия вазовской печки. Затем путем наложения рисунка от вазовской печки на рисунок от опелевской печки на пластик очерчиваем ее габариты….. Получаем два наложенных друг на друга рисунка. Вырезаем полученное отверстие-это и будет типа воздухозаборник для забора воздуха из подкапотного пространства.….
Затем берем дрель и сверла . Накладываем готовый шаблон на печку и высверливаем кучу отверстий по краям печки. Все это делаем для дальнейшего крипижа печки опля на переходную панель. Все полученное в результате собираем с помощью винтов в монолитную конструкцию. Для того чтобы гайки не выпирали на поверхности переходной плиты утапливаем их с помощью паяльника ,либо путем высверливания отверстий под гайку…Главное чтобы гайки не прокручивались….(я правдо с трудом представляю [цензура] мне потребуеться затем разбирать всю конструкцию-но решил на будующее подстраховаться)….
Полученную конструкцию ставим на штатное вазовское место, используя штатные крепления вазовской печки. Правдо я на радостях срезал все , в чем в будующем немного раскаялся.….
К несчастью используем только крайних справа крепления штатных крепления. Остальные замещаем самодельными креплениями….т.е дырка в кузове(не забудьте обработать дырдочку от ржавчины)+нормально длинный болт……В своем случае одно из креплений я изготовил путем удлинения болта служащего креплением двигателя дворников.
После установки всей конструкции нам потребуется переделать электрику печки. Так как при использовании штатной клеммы от Опеля она нам будет немного мешаться и двигатель печки (как и вся наша конструкция)просто не поставиться на штатные места. Переделка просто подразумевает ликвидацию штатной клеммы и припайку проводов. Затем на конце этих проводов создаем клемму. Для будущей безболезненной разборки печки….
Радиатор опелевской печки можно переделать ,как показано на рисунке.
Зображення
А можно оставить и штатный радиатор вазовский (что не советую, ввиду того, что возникнет лишние проблемы по переделки крепления радиатора. Да и зачем заморачиваться надо если и так все работает супер).
После установки печки в штатное место. Усиливать снизу печку обязательно.Но как показала недельная практика езды по нашим колдаебинам смысла нет, но для очистки совести сделал.
Для этого просто делаем обычную полку и ставим ее для поддержки печки. Полку к печке ни прикручиваем, ввиду того, что возможны небольшие сколы во время езды.Просто ставим ее вплотную к печке, соприкосания произходят только через паралон(паралон 5 см) И полку крепим так чтобы в будущем легко можно было ее снять..
Ну ладно печку поставили начинаем установку панели
Итак печку поставили теперь пошла развлекаловка с панелью…..Итак на печки сопла обдува переднего стекла должны четко совпадать с соплами на самой панели… Значит момент установки печки и момент установки самой панели желательно немного совместить дабы не возникло никаких проблем в будующем….Итак все совместили и пошла самая веселуха….
Для начала берем стальные пластинки толщиной не менее 2-х мм.
Зображення
Зображення
В дальнейшем с помощью этих пластинок мы смогли избавиться от дребезжания панели.т.е от вибрации. Именно из за крепления дерьмового и была выкинута восьмерочная панель… Итак резать опелевскую панель не надо все подходит идеально и без вопросов. Заморочки некоторые с креплением панели мы опустим .
Все это есть в данной теме…Начнем с главного. Люди сначало закрепите панель и только потом начинайте все ставить..Иначе хрен подлезишь в район центрального крепления панели… Подсоединение печки…Итак поставив 2 тросика с интересом выяснил что для установки третьего потребуеться определенная сноровка . Но дело сделано… Затем ставим воздуханы…Они проблем не создали ,кроме воздуханов в районе водительского сиденья…..Но с одним нижним просто повозился .А для установки другого отодрал [цензура] реле стартера.. Ну ладно все поставленно теперь электрика….Просто куплен диск Опель вектра образца 95 г и оттуда взята проводка на печку.Кстати можно и не покупать а просто зайти на любой опелевский форум и оттуда все скачать…
http://opel.auto.ru/FAQ/electrik/sh_om/om_sh_1.gif
……Итак печка поставлена и она включаеться……
Аварийка опелевская не подошла сразу и пришлось пока временно воспользоваться аварийкой вазовской. Затем подключение бороды. И перчаточный ящик…Все просто и красиво. Констукция поразила своей простатой…Вот ведь люди делают…Это не как наши дебилы кнопка и лампочка все типо отдельно…Здесь все в одном узле все внятно ……Затем пошла панель управления светом и прочее здесь так же невозникло проблем ввиду того что все оказалось проще некуда.Опелевская панель в точности повторяет вазовскую по подсоединению…Затем кнопка отопителя заднего стекла и все. Плавно переходим на приборную панель здесь основные паники у людей. Трос спидометра подошел восьмерочный без проблем…Но всеравно на всякий случай поставил от Опеля..Все датчики не врут….подсоединение простое….Немного датчик топлива задолбал но это уже в прошлом…Просто скрестили датчик топлива в бензобаке вазовский с Опелем…..В общем установка не сложная….
НО!!! Только при условии что у вас есть время !!!
Сьогодні з Ін-Тайм забираю свою торпеду ближче до вихідних буду ставити ну і за одне опишу весь процес установки зі всіма труднощами і дрібницями, най майбутні покоління не мають проблем...
П.С. якшо є бажаючі допомогти в тому пишіть в приват, тут будемо описувати лише процес установки!!!

Аватар користувача
SLOW
Повідомлень: 274
З нами з: Суб, 15 грудня 2007, 15:35
Ім'я: Вітя
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2108
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення SLOW » Вів, 17 серпня 2010, 12:17

haker-ok, карочє по суті: та схема що ти надибав по підключенню неканає...., чому, для мене лишилось загадкою....напевно є декілька різних проводок... :| , може тобі підійде....але то хз....все робив методом "научного тику" і з пачкою запобіжників :D . На рахунок фішок: купити ні на одному шроті нереально, продають разом з панеллю, тому робив ось такий підмут з жорсткої гуми, вийшло класно ;) 8) . Тепер щодо встановлення: заканує без проблем, як діти в школу :D треба просто зробити нові кріплення і закріпити їх до кузова, якщо не зраджує пам"ять то два нижніх бокових (по одному з кожного боку) і три верхніх. Саму пічку прийшлось адаптувати рідну, оскільки вектрівської небуло, усі воздухани робив сам, але знаю що вектрівська заканує без проблем....є там пару підмутів здається, але з цим можна розібратись по факту 8) . аа, чуть не забув, треба буде тобі карти дверні підрізати і перетягувати, оскільки при закритті дверей вони впираютимуться в панель. якщо ще щось цікавить то звертайся, можу і встановити все...
Вкладення
Зобр052.jpg
Зобр053.jpg
Зобр054.jpg

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Вів, 17 серпня 2010, 13:34

1)пічка в мене буде від вектри також
2) фішки мені дуть з панелькою ;)
SLOW писав:треба буде тобі карти дверні підрізати і перетягувати, оскільки при закритті дверей вони впираютимуться в панель
обовязково? бачив в знайомого вони не підрізані, самі примялись...
SLOW писав:якщо ще щось цікавить то звертайся, можу і встановити все...
а допомогти з установкою можеш? я б хотів сам прикласти руку до установки і походу засняти процес шоб зробити посібник для тих хто захоче собі поставити. Якшо маєш можливість допомогти то приєднуйся...

Аватар користувача
SLOW
Повідомлень: 274
З нами з: Суб, 15 грудня 2007, 15:35
Ім'я: Вітя
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2108
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення SLOW » Вів, 17 серпня 2010, 22:59

haker-ok писав:2) фішки мені дуть з панелькою
це добре
haker-ok писав:обовязково? бачив в знайомого вони не підрізані, самі примялись...
і як вони виглядають? гарно? :D
коли це все хочеш робити
П.С. треба запастись :beer :beer :beer :D :ninja

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Сер, 18 серпня 2010, 07:21

SLOW, ну на рахунок дверних карт то я може просто не уявляю як то їх зарізати тому і не дуже хочу різати їх....
SLOW писав:коли це все хочеш робити
хочу так шоб без напрягів... думаю на вихідних в суботу почати і якшо не вкладусь то в понеділок - вівторок закинчити...
SLOW писав:П.С. треба запастись :beer :beer :beer
то зовсім не проблема

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Nick_ » Сер, 18 серпня 2010, 08:11

haker-ok писав:зарізати тому і не дуже хочу різати їх....
Карти потрібно зарізати зверху по внутрішній стороні кромки яка прилягає до металевої частини дверей. На естетичний вигляд - це не вплине, а двері однозначно будуть закриватись легше і не випиратиме панель.
Дуже цікава ситуація з твоїм товаришем який цю процедуру не робив. Бо у скількох бачив і чув і читав в інтернеті то всі робили таке - навіть я.
Процедуру можна виконати канцелярським ножиком, або шліфувальною шкіркою, або болгаркою з насадкою для шліфувальний кругів (це буде швидко і для лінивих + акуратно і рівно - головне не перегнути палку :) ).

З електрикою підхід індивідуальний бо на різних роках випуску ВАЗ-2109 була різна схема підключення приборної панелі і перемикачів. Тому краще заїхати до знайомого електрика який тобі б підказав що і як. А ні то запастись запобіжниками...
Вище наведена схема мені також не підійшла. Я підключав сам. В руках тестер + схема електропроводки до ВАЗ-2109. Нажаль це було давно і схеми розпіновки уже немає.

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Сер, 18 серпня 2010, 09:10

Nick_ писав:Карти потрібно зарізати зверху по внутрішній стороні кромки яка прилягає до металевої частини дверей
тобто ту верхню випуклу полоску? і багато треба знімати? (1см чи більше?)
Nick_ писав:З електрикою підхід індивідуальний бо на різних роках випуску ВАЗ-2109 була різна схема підключення приборної панелі і перемикачів
в мене машина з 1995р.в і низька панель, з кнопками і перемикачами проблем не повинно бути то все можна тестером заміряти) більше лякає приборна панель...

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Nick_ » Сер, 18 серпня 2010, 09:36

haker-ok писав:1см чи більше?
Максимум 5 міліметрів. Точніше - це верхній правий кут. Поставивши панель сам побачиш і зрозумієш.
По електриці у мене чомусь виникли саме проблеми з тими вимикачами, а не приборкою.

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Сер, 18 серпня 2010, 10:26

Nick_ писав:Точніше - це верхній правий кут
його треба відрізати від карти а потім перетягувати карту чи можна просто зняти внутрішню сторону і притягнути саморізом?
Nick_ писав:По електриці у мене чомусь виникли саме проблеми з тими вимикачами, а не приборкою.
в чому опиши свої трабли може в мене такіж будуть...

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Сер, 18 серпня 2010, 10:51

Nick_, багато часу зайняла установка торпеди? ти ставив з пічкою від опеля чи тільки саму торпеду?

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Nick_ » Сер, 18 серпня 2010, 13:41

haker-ok писав:чи можна просто зняти внутрішню сторону і притягнути саморізом?
Зняти внутрішню сторону там де край карта (кромка чи як там його яка впирається в метал дверки). Ну на словах - це важко описати. На яву сам побачиш і зрозумієш де підрізати. Потім шурупом затянеш + на головку шурупа начіпиш мебельну пластмасову заглушку під колір карта (не так в очі кидатиметься і тим самим впишеться в інтер`єр).
haker-ok писав:в чому опиши свої трабли може в мене такіж будуть...
Проблеми куди який контакт підключати бо дротів більше, а контактів менше і все це потрібно було подружити. Щоб аварійка працювала і повороти включались і так далі... Прийшлось посидіти з тестером і взнати схему роботи вимикача габаритів і фар, а також аварійки все - це порівняти з Вазівською схемою і включити провода по належністю.
haker-ok писав:багато часу зайняла установка торпеди? ти ставив з пічкою від опеля чи тільки саму торпеду?
Ставив сам інколи сусід допомагав десь щось потримати і подати. По часу заняло три дні (я не спішив). З електрикою ще довго возився бо боявся попалити... І робив поступово. В певний момент приходилось виїжати з гаража то взагалі без приборки їздив.
Ставив пічку Опелівську - менше гемору в подальшому щоб зістикувати Вазівську пічку і панель від Вектри. І раджу ставити все в зборі. Пічка Опелівська стає як рідна (тільки треба отвори змістити під трубки радіатора пічки чуток вправо). Краник викинути, або комусь віддати за пиво - він тобі уже не буде потрібен. Бо циркуляція охолоджувальної рідини в Опелівській пічці - постійна.

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Чет, 19 серпня 2010, 07:28

Nick_ писав:Краник викинути, або комусь віддати за пиво - він тобі уже не буде потрібен. Бо циркуляція охолоджувальної рідини в Опелівській пічці - постійна.
а як тоді регулювати тепле чи холодне повітря?

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Nick_ » Чет, 19 серпня 2010, 08:16

haker-ok писав:а як тоді регулювати тепле чи холодне повітря?
Властивостями самої пічки. В ній інший принцип - ричажком посуваєш на торпеді, а тросік потягує закрилку вверх і вниз і ти самим відкриває камери перепускання повітря (через радіатор, або напряму).
Між іншим центральний воздуховод - завжди дує холодним, зимою це погано і приходиться ричажком перекривати наглухо щоб дуба не дати.

Аватар користувача
haker-ok
Повідомлень: 858
З нами з: Чет, 12 листопада 2009, 10:28
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 2.5 TDI C4 Avant
Звідки: Жовква
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення haker-ok » Чет, 19 серпня 2010, 08:44

Nick_ писав:Між іншим центральний воздуховод - завжди дує холодним
мммммммда то зовсім не добре... і в оригіналі на Вектрі воно теж дує холодним?

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ставимо панель від Opel Vectra A на ВАЗ 2109

Повідомлення Nick_ » Чет, 19 серпня 2010, 09:08

haker-ok писав:і в оригіналі на Вектрі воно теж дує холодним?
Само собою! Ти ж ставиш все так як воно є з Опеля - нічого конструктивно в пічці не змінюючи!
Не бери собі цього в голову - з тим можна жити так як достатньо тепле повітря дує з бокових і нижніх отворів. А центральний на сезон перекриваєш легким поворот ричажка.
Опелеводи спростуйте, або підтвердіть мої слова.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей