Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo
Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Morozov » Чет, 18 листопада 2010, 09:28

Я бачу тут всі за ланос, і правильно,
я б скоріше вибрав навіть б.у. ланос ніж новий Chery. 8)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення cat-yellow » Чет, 18 листопада 2010, 11:09

вставлю свої 5 копійок

взяв бумку, проїхав більше 5 тис км, ше нічого не робив
хоча намічаються мєлочі по ходовій

якби треба було в Крим - як два пальця, сів би і поїхав...

АЛЕ...!!! Є одне але, в залежності від того в кого скільки є на утримання авто... Ланос однозначно дешевший і він нормальний по надійності, радив би автору, але 20-ти річна бумка - лотерея, комусь повезло, комусь ні... і не дешеві вони.

+ я однозначно і триставідсотково проти китайця...

Аватар користувача
mikeng
Повідомлень: 897
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 14:35
Ім'я: mikeng
Авто: 2109
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення mikeng » Чет, 18 листопада 2010, 13:47

тішить то що тут цілком здорові і розумні люди, ніхто всерйоз не переконував за китайця
В друга є Geely CK коли він збирався його купити 2р тому, Я йому довго розказував що краще ланос пустий тільки з г/п, він вибрав повний фарш китайця.
За 2р з того нещастя нічого не лишилось куда б не тре було лізти, і більшість того фарша вже не працує.

І ще зважте, що машина то капіталовкладення, хоч нова машина таким є в меншій мірі. Так от, прийде час її продавати, ланос то продастся без проблем, а вот черепок замахаєшся продавати, бо фактично не буде що)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення cat-yellow » Чет, 18 листопада 2010, 15:20

mikeng писав:І ще зважте, що машина то капіталовкладення, хоч нова машина таким є в меншій мірі. Так от, прийде час її продавати, ланос то продастся без проблем, а вот черепок замахаєшся продавати, бо фактично не буде що)

Золоті слова! В мене товариш свій СК ледь продав... та й то за копійки, бо казав, шо на китайця й так вже не дуже попит, а на б/у тим більше

vasylms
Повідомлень: 141
З нами з: Чет, 02 жовтня 2008, 11:33
Ім'я: Василь
Авто: Космічна зірка :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення vasylms » Чет, 18 листопада 2010, 15:37

Мені також Chery jaggi зовні не подобається.

Але цікаво було б дізнатися хто з тих що тут відписалися
справді має досвід експлуатації цієї машини.

Ну хоча б проїхав на ній 10-20 тис.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Demyan » Чет, 18 листопада 2010, 18:23

veresen писав:в планах декілька разів на рік їздити до батьків в Прагу (на 20-річній машині я точно не доїду)
Це не критерій для машини. Знайомий має новий опель - 2 рази тупо глох - один раз евакуатор заганяв на станцію, проблем звісно не було - по гарантії мініли і все.
Знайома на мікрі вже стільки нвоій наганяла - і ніразу нічого не сталося.
Я мав і маю старші машини і ні разу такого не було, мав і ВАЗи.
Тому це не є критерій.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Igor_Lviv » П'ят, 19 листопада 2010, 16:49

Ясно, що Ланос. До всього сказаного і додати нема що.
Ланос - ну звісно, це не Мерс, Ауді чи Беха. Може і доведеться час від часу щось підремонтовувати. Але своїх грошей вона вартує. Теперішні авто - всі такі. Он я свого Міцика за 135тис. пробігу ремонтував дуже мало.
Два рази міняв передні амортизатори - 4500грн; бензофільтр - 1900грн; свічки - 1000; ремінь і три ролики - 1000грн; 14разів масло по 500грн. і це - зовсім не все! А сума вже біля 2 тис.дол. за три роки. Реальна, думаю в 2-3 рази більша.
Тобто, як не крути - бабла на підтримку треба. Чим добрий Ланос - достатньо запчастин, адекватні ціни.

Китайоза - хоч з салону, але кожна поїздка - екстрим: чи не відвалиться щось по дорозі. Чи камінь об кузов не стукне - бо нафіг пробити все може з блоком циліндрів включно.
Ну а таке поняття, як ремонт китайця - у мене викликає сумніви. Типу: ремонтуєш щось одне - відвалюється щось інше.
В кума був Амулет. По дорозі Київ - Львів (550км) десь 2 чи 3 літри масла. Може це фігня, але ознака того, що двигуну - хана.

Жигуль - щоб там не розказували - машина хороша!.. Для 80-90 років минулого сторіччя. Їздити можна. Ремонтопридатна. Але часто. Тиждень їдеш - тиждень ремонтуєш. Маю на увазі, якщо тебе деренчання, відвалювання частин кузова, підтікання і т.п. будуть дратувати. Як ні - підмотав ізолентою чи скотчем, налив клею чи герметику і їдеш доки їде. Потім продаєш комусь.

От яке питання вартує уваги, мабуть, бо в одній ваговій категорії, так то, наприклад:
Чері Тіго чи Таврія. Ось тут я б і справді думав! Думаю, життєвий цикл у обох машин однаковий... А може і ні! Знаю Таврії, які наїздили по 300тис. Тіго з пробігом біля 50тис. - виглядає, як іржава бляшанка з сміттєзвалища.
Пригадую, якраз перед покупкою Міцика якийсь час їздив на роботу маршруткою. І коли щоранку кілька місяців в один і той самий час стояв на зупинці маршрутки - їздило там таке одне Тігго. Скажу так - не заслужено обзивають всі ці Лади відрами з гайками. Якщо так, то Тігго - самоскид з металобрухтом. Чути його було в іншому кінці вулиці.

Ну а з появою Тігго на ринку - навіть на якомусь "позашляховому" форумі тема про нього з'явилась. Але вмерла на першій же сторінці. Тігго не доїхало до траси. Відірвало ричаг. Коли витягували тросом - вирвали пів передка. Є навіть сайти спеціальні що де виривати, чим варити, щоб воно бодай їхало. Але проблема, як я казав, в іншому - переварюєш одне відвалюється на 10см далі.

ЗІ. В жодному випадку не маю на меті образити власників Чері, Таврій, Ланосів, Жигулів, Міциків, Мерсів і т.д., і т.п.
Просто - моя суб'єктивна думка.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення vovka » П'ят, 19 листопада 2010, 18:04

Igor_Lviv писав:Два рази міняв передні амортизатори - 4500грн; бензофільтр - 1900грн; свічки - 1000
:shock я думав моя ST дорога в обслуговуванні.. бензофільтр за 1900 грн.. якось підозріло.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Igor_Lviv » П'ят, 19 листопада 2010, 18:09

vovka писав:
Igor_Lviv писав:Два рази міняв передні амортизатори - 4500грн; бензофільтр - 1900грн; свічки - 1000
:shock я думав моя ST дорога в обслуговуванні.. бензофільтр за 1900 грн.. якось підозріло.
То на Ніко пункт обов'язкового ТО. Причому це лише сіточка з пластмасками. Без двигуна.
А в природі він десь 1000-1200грн.

Аватар користувача
Vova_P
Повідомлень: 680
З нами з: П'ят, 28 грудня 2007, 17:15
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21093 1,6і, Korando
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Vova_P » П'ят, 19 листопада 2010, 18:44

Igor_Lviv писав:свічки - 1000

Мда....ну і ціни в офіціалів

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення LEgEnDA » П'ят, 19 листопада 2010, 19:06

Igor_Lviv писав:Ланос - ну звісно, це не Мерс, Ауді чи Беха. Може і доведеться час від часу щось підремонтовувати. Але своїх грошей вона вартує.
Мерси І Бмв тоже ламаються, і інколи не рідше за Ланоси...
Igor_Lviv писав:Он я свого Міцика за 135тис. пробігу ремонтував дуже мало. Два рази міняв передні амортизатори - 4500грн; бензофільтр - 1900грн; свічки - 1000; ремінь і три ролики - 1000грн; 14разів масло по 500грн. і це - зовсім не все! А сума вже біля 2 тис.дол. за три роки. Реальна, думаю в 2-3 рази більша.Тобто, як не крути - бабла на підтримку треба. Чим добрий Ланос - достатньо запчастин, адекватні ціни.
ну і ціни... %)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Igor_Lviv » П'ят, 19 листопада 2010, 19:50

LEgEnDA писав:Мерси І Бмв тоже ламаються, і інколи не рідше за Ланоси...
Власне. З Мерсами взагалі зараз дивна якась ситуація. Знайомий в себе в гаражі ремонтує авто. Доводив до ладу якогось новішого Мерса, то був здивований - в середині повно всього від якогось француза (вже точно не пригадую якого саме).
LEgEnDA писав:ну і ціни... %)
От і я про це. Що кожне авто має свої плюси і свої мінуси.

Дуже не люблю, коли хтось починає котити бочку на якісь авто дешевшого класу. Типу порівнювати Беху з Ланосом. Ланос... треба просто вийти на вулицю і подивитись скільки людей на них їздить.
А до китайців, правда, відношення особливе. Фіг з ним, якщо б "не той пластик", "не той метал". Боюсь їх через ненадійність та непрогнозованість.
Купляєш ніби і з АБСами, і з подушками і ще з купою всього. А на ділі, виявляється, що воно не працює! Запаси (ресурси) деталей - малі.
Правда, є люди, що кажуть, що на них по 100-200 тисяч наїздили без ремонтів. Але віриться слабо. Бо людей, у яких машина "здихала" до 10тис. - набагато більше.
Поржав:
http://www.autosite.com.ua/Chery-Kimo_f ... _5199.html
http://www.autosite.com.ua/Chery-Tiggo_ ... _5004.html
http://chery.infocar.com.ua/otziv_chery ... 13885.html

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення LEgEnDA » П'ят, 19 листопада 2010, 19:57

Igor_Lviv писав:От і я про це. Що кожне авто має свої плюси і свої мінуси.
Ну в міциків політика така що дорогі всі запчастини.. навіть дуже дорогі.
Ну і + Ніко піднажитись має.

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення igorok » П'ят, 19 листопада 2010, 20:44

LEgEnDA писав:ну і ціни...
не то слово, хз, я мав і старого ВАЗа, і стару іномарку, і маю майже нового ВАЗа, але більше 1500 грн в рік ніби ніколи не тратив, і про ремонти через тиждень %) , гмм, як то треба їздити, щоб через тиждень шось ремонтувати? при тому мотор в мене не вистигає, їду кудись кожен день.
Стосовно вибору, ланос однозначно практичніший за джаггі, ну а тігго зі всіх китайозів найбільше подобається і виглядає надійнішим, звичайно це не позашляховик, і навіть не кроссовер, хоча його порівнюють з РАВ4, але між ланосом і тігго я б вибрав тігго мабуть, на пробу. Ну а джаггі - то хз як назвати, думаю жодні в світі машину тої моделі не крали, бо дизайн кузова там жахливий, але панель приладів цікава :D

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення sergey » П'ят, 19 листопада 2010, 20:48

Розкажу прикол про китайський хлам :sing
Кароче мужик на Чері Тіго тіг прицеп :shout
їде собі їде, починає підйом на горку і чує що щось заді твориться - починають відкриватись задні двері :shock :shout Мужик прозрів :D
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

Аватар користувача
puzzo
Повідомлень: 1824
З нами з: Чет, 09 квітня 2009, 19:43
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення puzzo » П'ят, 19 листопада 2010, 21:06

Покупка машины (любой)-лотерея полюбому.
Юзаю служебный гольф (сборка Мексика), сейчас из фольцев в германии собирают только Фаэтоны.
2 года эксплуатации, отношение как к личной. По гарантии:
-ВСЯ (гидравлика+электроника) тормозная система под замену 29000 грн;
-передние ступичные подшипники (цен не помню);
-ремонт коробки 6000 грн, хотя стоял вопрос о полной замене.
Комплектация авто совсем не бюджетная: штатный ксенон, подогревы, датчики (света/дождя), 12 айрбегов и т.д.
И чем не китаец????
Ехал на днях в Амулете-такси-на одометре 150К, ехал аккуратно-говорит менял только по-мелочи ходовую :ninja

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Felix » Суб, 20 листопада 2010, 00:23

puzzo писав: Ехал на днях в Амулете-такси-на одометре 150К, ехал аккуратно-говорит менял только по-мелочи ходовую :ninja
а новогодньої йолкі на панелі приборів не бачив? :sing

Аватар користувача
I_g_o_r
Повідомлень: 27
З нами з: Чет, 03 червня 2010, 09:48
Ім'я: Ігор
Авто: Mazda 626
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення I_g_o_r » Суб, 20 листопада 2010, 16:10

sergey писав:Кароче мужик на Чері Тіго тіг прицеп їде собі їде, починає підйом на горку і чує що щось заді твориться - починають відкриватись задні двері Мужик прозрів
Аналогічна історія їхав мужик з моря, загрузив в прицеп трішки помідорів, кавунів і динь, приїхав 300 км зупинилися по природній потребі, з машини вийшли зробили всі свої справи, вони в машину їхати а задні двері не закриваються, на офіційному сервісі сказли, що деформація кузова не гарантійна.
От і купуйте китайців.....

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення Figaro » Суб, 20 листопада 2010, 16:15

Igor_Lviv писав:Он я свого Міцика за 135тис. пробігу ремонтував дуже мало.
Два рази міняв передні амортизатори - 4500грн; бензофільтр - 1900грн; свічки - 1000; ремінь і три ролики - 1000грн; 14разів масло по 500грн. і це - зовсім не все! А сума вже біля 2 тис.дол. за три роки. Реальна, думаю в 2-3 рази більша.
нікуя се... .я думав шо в мене ціни космічні, оказується в мене ше сказочні ціни по порівнянню із міциками %)
TRT

Аватар користувача
I_g_o_r
Повідомлень: 27
З нами з: Чет, 03 червня 2010, 09:48
Ім'я: Ігор
Авто: Mazda 626
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір з двох зол. Chery vs Daewoo

Повідомлення I_g_o_r » Суб, 20 листопада 2010, 19:03

як правило у офіціалів всі ціни такі, чи то Міцик, чи Опель, чи китаєсь як правило в два рази більше ніж би то коштувало зробити просто не по гарантії, а в деяких офіціалів і ще дорожче.
Тому багато людей роблять перше ТО, а потім машуть ручкою офіціалам і більше до них не їдуть.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей