Сторінка 1 з 2

Хонда сівік!!!Потрібна допомога

Додано: Нед, 19 лютого 2006, 20:51
Sniper
В мене хонда сівік!3 дверний сідам темно зелений 97 рік!!!Я хочу спочатку гарні малюнки на неї поствити і не знаю де краще їх шукати підкажіть будьласка!!!І ще мене цікавлять де продаються славнозвісні неони і якщо їх поствити то чи погані люди зможуть їх зняти???Наперед дякую

Додано: Нед, 19 лютого 2006, 20:54
21043 SW
Sniper
Гарні малюнки в нас робить Тім, до нього Тобі дорога 8)

Додано: Нед, 19 лютого 2006, 22:04
Dj kvass
Ше нечув шоб неон зтиряли :D Можна мікрохвилювий датчик до сігналки причіпити і тоді хоть чути будеш!!! :wink:

Додано: Нед, 19 лютого 2006, 23:27
RS
Перед встановленням неона рекомендую почитати форум - коли його бажано ставити , при яких обставинах.... ну розумієш шоб він не висів як у рагулів таксістів , і шоб весь неон не складався з 2 ламп по 40 см , а то некрасіво получається , понімаєш 8) . Кинь фото машини - подивимося порекомендуєм.
"3 дверний сідам" - то тіпа 3 дверний хечбек , чи то купе? :?

Додано: Пон, 20 лютого 2006, 10:22
Fly
RS
Твої пости почитати так складається враження шо ти на 100 машин неони поставив і супер-пупер спец по красоті неонів :smile:

Додано: Пон, 20 лютого 2006, 11:04
lizun
Fly писав:RS
Твої пости почитати так складається враження шо ти на 100 машин неони поставив і супер-пупер спец по красоті неонів
Спец, не спец - але діло каже: "ну розумієш шоб він не висів як у рагулів таксістів" :smile:
Sniper писав:3 дверний сідам
вибач, але нема такого... є 3-ох дверний хетч, 2-х дверна купешка і 4-ох дверний седан...

Щодо неону, то треба спершу добре подумати... кліренс 110 мм все-таки :P

Додано: Пон, 20 лютого 2006, 23:55
Yelik
Sniper писав:Я хочу спочатку гарні малюнки на неї поствити і не знаю де краще їх шукати підкажіть будьласка!
Спочатку тобі треба наклейку viewtopic.php?t=663 :wink:

Додано: Вів, 21 лютого 2006, 00:33
Sniper
21043 SW підкажи де того Тім знайти можна???

RS
В мене 3 дверний сідан купе американка!!!Такі тільки там роблять та їх у львові не густо!!!Машина така сама як в ігрі нідфорспід андеграунд 1 тільки без спойлєра :sad: з такими самими бамперами і порогами!!!Думаєш на ній будуть погано неони дивитись!!!


В мене диски р15 стоять замість 14 так красивіше виглядає!!!Мене цікавить адреса де можна ті неони нещасні купити за нормальну ціну і ще більше цікавіше які купляти бо я в тому нічого не розумію!!!

Фотку виставлю чучуть пізніше просто кам*яний стовп зніс і без задньої фори вона не має товарного вигляду :oops: В п*ятницю вже виставлю і надіюсь хтось допоможе мені з тим як її краще зробити!!!Надіюсь ви будете з терпінням відповідати на мої запитання!!!Наперед дякую ;)

Додано: Вів, 21 лютого 2006, 11:00
GROMA
RS
Твої пости почитати так складається враження шо ти на 100 машин неони поставив і супер-пупер спец по красоті неонів
Fly молодец :lol: :lol:

Додано: Вів, 21 лютого 2006, 15:22
RS
To Groma - Озвався і вже хамить ;) !
У тебе купе а не 2-ох дверний седан.

Додано: Вів, 21 лютого 2006, 21:52
Sniper
RS
Купе то купе!!!А от де можна неони купити по нормальній ціні ти так і не відповів :cry:


Доречі найшов падпольну кантору де мужик робить тюнінг бамперів і порогів за дешеву ціну!!!На свій страх і ризик попробую потім покажу що получилось!!! :)

Додано: Вів, 21 лютого 2006, 22:37
Saba
Sniper
Часом не в гаражах на Кн. Ольги

Додано: Сер, 22 лютого 2006, 00:02
batman
Тіма можна знайти за адресою:
вул. В.Великого, 4/ каб. 402
роб. тел. 295-50-75
моб. тел 8-063-324-10-61

Додано: Сер, 22 лютого 2006, 00:12
RS
Неони можуть бути у нашого Олеся , хто маэ тел. дайте. Можуть бути в Автобані ( вул. Франка , біля проспекту Франка ). Купуй тільки німецькі або японські - всьо інше фуфло. І доречі саме НЕОНИ , а не світлодіоди. Ціна буде біля 100 - 150 долярів. Саме краще видно синій , жовтий , салатовий кольори.

Додано: Сер, 22 лютого 2006, 00:22
Sniper
Saba2106

Це на науковій біля гаражів!!!Можеш щось сказати на рахунок цього мені???Трохи глуш можна туда заїхати по вивісках клейка бамперів!!!

Додано: Сер, 22 лютого 2006, 23:42
Saba
Можеш щось сказати на рахунок цього меніSniperа на рахунок чого.

На Княгині Ольги є гаражі Кооператив "Ластівка" бачив як там тіпи шліфували якісь бампера ( не стокові то точно) часто тм тюнені тачки стоять.

Заїжаєш з княгині Ольги в гаражі їдеш так прямо вниз коли тоїдеш то впрешся в ряд гаражів. Вони за тим рядом.(вибач якшо шось не ясно пояснив як міг) Точно номер гаража і ряду не знаю.Я там взагалі рідко буваю.
;) ;) ;)

[/b]

Додано: Чет, 23 лютого 2006, 12:14
lizun
Saba2106 писав:Заїжаєш з княгині Ольги в гаражі їдеш так прямо вниз коли тоїдеш то впрешся в ряд гаражів
Чела часом не Толік звати? :grin:

Додано: Чет, 23 лютого 2006, 18:35
Saba
lizun Не знаю. :(

Додано: П'ят, 24 лютого 2006, 00:28
Sniper
lizun

Мого Вова звати :grin:

Мені за задню фару в магазині сказали 130 євро :eyecrazy: чоже хтось знає де можна дешевше знайти???А то якось без неї не дуже їздити :roll:

Додано: П'ят, 24 лютого 2006, 00:36
RS
Sniper , у тебе заднього бампера ззаду нема? Якшо нема то я тебе сьогодні біля Водоканалу бачив ;).