Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації
Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення soviet » П'ят, 17 січня 2014, 10:35

Fabio Rossi писав: Всім кому продавав авто по дорученню, сьогодні передзвонив і попередив, прийде хотя б один протокол-скасую доручення.
Окей скасуєш ти його, проте зараз можна керувати транспортним засобом без доручення, тобто на підставі свідоцтва про реєстрацію.
Єдине те, що власник скасованого доручення не зможе продати або передоручити т/з, але ж пересуватися та збирати штрафи зможе надалі.

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Йосип » П'ят, 17 січня 2014, 10:57

це повний [цензура].

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення rubilnik » П'ят, 17 січня 2014, 11:22

Уявіть стандартну ситуацію, їдете ви наприклад до друга в гості, саме в час цієї поїздки ви маєте можливість попасти як мінімум під десяток статей:

1. Авто чи громад. транспорт потрапляє у пробку - За рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки.

2. Далі вас просять передати гроші за проїзд, і ця людина виявляється СБУ-ом - Невиконання "законних вимог" СБУшників - штраф понад 2 тис. грн.

3. Поки ви стоїте у пробці ви вирішуєте поговорити з сусідом про якого-небудь нечесного суддю - Наклеп (Повернуто до Кримінального Кодексу!!!!) - 2 РОКИ.

4. Розуміючи те що в пробках можна стояти до вечора ви разом з іншими пасажирами намагаєтесь вийти з транспорту, як висновок виникає спір між вами і водієм - МАСОВІ ЗАВОРУШЕННЯ - 10 і навіть 15 РОКІВ (!) - будь-якого учасника.

5. За те, що вас відмовляються випускати ви погрожуєте водієві міліцією чи судом, але виявляється що він крім того працює в міліції - Погроза міліціонеру чи подібним персонажам - 7 РОКІВ.

6. А тим часом зима і вам холодно, ви вирішуєте обмотатися шарфом, бо пічки в салоні українських маршруток немає. - 15 діб арешту за носіння пов'язки, шарфа...

7. Тим часом ви вирішуєте зайти з телефону в інет і опублікувати хоч би і в нашій спільноті який-небудь пост, наприклад власний твір-роздум про певний суд. орган - Неповага до СУДу - 15 діб.

8. І тут виявляється що на цій вулиці не можна користуватися інтернетом - Невиконання вимог про обмеження доступу до інтернету - штраф 6800 грн.

9. А ще ваш сімка не завірена паспортом - ...

10. Все ви добралися до вашого друга, причому ще більш-менш благополучно і вирішили подихати повітрям під будинком але сусідці ваш друг не подобається і хоч ви стоїте як мишки вона все ж повідомляє міліцію - Порушення порядку мирних зібрань - до 10 діб.

11. Тут хтось з компанії вирішує розповісти про кума-суддю чи правоохоронця - 6 місяців арешту за інформацію про правоохоронців та їх родичів.

12. Так як ви стояли біля самих дверей це викликало невеличку незручність у сусідів - Блокування доступу до житла (цілком нова кримінальна норма) - 6 РОКІВ.

13. Так як зустріч у друга то йому світить 10 суток за - Надання приміщення...

14. Ну і на закінчення ви вирішуєте поділитися цим всім з людьми в інтернеті - Вийду з в'язниці доповню пост"

Висновок: за звичайну поїздку в гості вам світить 33 роки в'язниці, 14 статей і штраф на суму понад 10.000грн, при цьому за вбивство депутата-регіонала вам впаяють років 10, тож любі друзі вибір за вами!!!


не ту країну гондурасом назвали :facepalm

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7330
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Vexler » П'ят, 17 січня 2014, 11:28

Країна в нас нормальна, просто мафія узурпувала владу і думає, що це безнаказано.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
mikenat
Повідомлень: 1651
З нами з: П'ят, 03 листопада 2006, 13:35
Стать: чоловік
Авто: ІЖ-21251, ГАЗ-2217-404
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення mikenat » П'ят, 17 січня 2014, 11:28

soviet писав: Окей скасуєш ти його, проте зараз можна керувати транспортним засобом без доручення, тобто на підставі свідоцтва про реєстрацію.
А если в угон подать? :-)

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Morozov » П'ят, 17 січня 2014, 11:31

Думаю у нас є шанс показати неймовірну безглуздість цього закону,
купуючи авто потрібно оформити його на когось з дружину, батька, маму у якого немає посвідчення водія, а їздити на ньому самому. коли радар зафіксує порушення вони відправлять лист щасття власнику у якого взагалі ніколи не було посвідчення водія, тим самим буде патова ситуація коли наше даі оштрафує людину за перевищення шидкості у якої невіть посвідчення водія немає :shout :shout
хоча знаючи ідіотів які працюють у даі, то вони відразу щей протокол за їзду без посвідчення водія складуть :facepalm

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення BOXER » П'ят, 17 січня 2014, 11:37

Morozov писав: хоча знаючи ідіотів які працюють у даі, то вони відразу щей протокол за їзду без посвідчення водія складуть
ото ж бо :santaa)
Sad, but true.

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення rubilnik » П'ят, 17 січня 2014, 11:38

Morozov писав: хоча знаючи ідіотів які працюють у даі, то вони відразу щей протокол за їзду без посвідчення водія складуть :facepalm
стопудово :facepalm
Vexler писав: Країна в нас нормальна
країна в нас нормальною ніколи напевно не стане, бо люди такі

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення t309 » П'ят, 17 січня 2014, 12:06

soviet писав:
Fabio Rossi писав: Всім кому продавав авто по дорученню, сьогодні передзвонив і попередив, прийде хотя б один протокол-скасую доручення.
Окей скасуєш ти його, проте зараз можна керувати транспортним засобом без доручення, тобто на підставі свідоцтва про реєстрацію.
Єдине те, що власник скасованого доручення не зможе продати або передоручити т/з, але ж пересуватися та збирати штрафи зможе надалі.
і про що можна говорити після того як люди замість того щоб боротися за свої права плічопліч скоріше перегризуть горло один одному Fabio Rossi так тримати, завдяки таким як ти ми і живемо в ж....
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 17 січня 2014, 12:41

а як вам таке?
Ребята... Вы ЭТО читали????
""Выдавать оружие официальным членам семей судей и даже их сожителям разрешила Верховная Рада Украины."

Раньше просто давили людей в пьяном угаре, так теперь еще пристреливать будут что б не мучились.

"За принятие в целом соответствующего законопроекта №3879 проголосовало 235 депутатов при 226 минимально необходимых, сообщает РБК-Украина.

Так, закон вносит изменения в статью 7 закона Украины «О государственной защите работников суда и правоохранительных органов», согласно которому оружие и средства индивидуальной защиты могут выдаваться членам семей судей, работников аппарата суда, а также работников правоохранительных органов." Пруф: http://obkom.net.ua/news/2014-01-16/1810.shtml

Т.е. теперь случчего любой "близький родыч" может тя вальнуть из волыны :zvez_ochki: И еще после этого потребовать мат. компенсацию, :crazy:
теперь отмазывать даже не надо...
Теперь даже можно потребовать: "г) отримувати матеріальну компенсацію в разі загибелі працівника, каліцтва або іншого ушкодження здоров'я, знищення чи пошкодження його житла і майна у зв'язку з виконанням службових обов'язків."
Т.е.- оно получило моральную травму- требует с тебя материальну компенсацию :evil: 8)
[цензура], где мы живем... :censored:

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Morozov » П'ят, 17 січня 2014, 12:46

cat-yellow, Про це вже тут писали, звісно що суддя потрібен захист, після таких рішень їм потрібно виділяти бтр для пересування по місту.
На мою думку найідіотським законом є той, який забороняє хоти у каска, шоломах, важко уявити що у людини в голові, щоб додуматись до такого маразму %)
Взагалі потрібно було написати в законі обовязок народу ходити голими, бо під одежею можуть ховати зброю чи бомбу, хоча і таке можуть прийняти. Як сказав Гриценко:
"я обирався до вр України а не КНДР" :confused

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 17 січня 2014, 12:48

готуйтесь, нас таке чекає...

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Morozov » П'ят, 17 січня 2014, 13:03

cat-yellow,
та ну ладно тобі,
головне що у нас не прийде батий дядька з Європи який зруйнує нашу економіку своїми якісними дешевими товарами...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 17 січня 2014, 13:07

ладно чи ні
а я починаю задумуватись над еміграцією
чим далі - тим гірше... і загриміти ні за шо тепер простіше простого....

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Morozov » П'ят, 17 січня 2014, 13:11

cat-yellow,
Еміграція або розкол держави, все більше набуває логічного обгрунтування.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 17 січня 2014, 13:19

Morozov, так, розкольницькі настрої теж проявляютсья...
вже би краще відмежувати Західну Україну а там хай роблять собі, шо хочуть...
в мене питання було б до:
Луганська, Макіївки, Криму, Одеси, Закарпаття, Харкова, Донецька - вони цього хотіли?

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення Morozov » П'ят, 17 січня 2014, 13:24

cat-yellow,
Можу озвучити тобі їхню відповідь:
" та ви клятиє бандеровци прадалісь загнівающему западу, прастітуткі прадалжайтє жопи мить європейськім дядькам..."
P.S. якщо б організували сьогодні референдум, то особисто я проголував би за відділеня донбасу, а все решта залишається Україною.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 17 січня 2014, 13:34

Morozov писав: P.S. якщо б організували сьогодні референдум, то особисто я проголував би за відділеня донбасу, а все решта залишається Україною.
то особисто я
за відновлення ЗУНР, проголошення незалежності ЗУНР, столицю у Львові, візовий режим для громадян з лівого берегу

але зараз це тяне на підрив державного устрою, тому я не за те... я за еміграцію

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення soviet » П'ят, 17 січня 2014, 13:54

mikenat писав: А если в угон подать?
Я думаю це не вихід, і так не варто робити, просто цікаво, як у такому випадку діяти.

Аватар користувача
mikenat
Повідомлень: 1651
З нами з: П'ят, 03 листопада 2006, 13:35
Стать: чоловік
Авто: ІЖ-21251, ГАЗ-2217-404
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рада підтримала введення автоматичної відео-фотофіксації

Повідомлення mikenat » П'ят, 17 січня 2014, 14:35

soviet писав: Я думаю це не вихід, і так не варто робити, просто цікаво, як у такому випадку діяти.
По большому счету да, не выход.
Как я уже приводил случай что у меня в семье был - если покупатель нормальный то проблем не будет. От слова вообще. Он сам проблему решит (т.е. ему просто письмо отдать и все).
Если покупатель нечестен и отказывается что-то делать с письмом - точно процедуру не знаю пока, но как минимум известить гайдонов что авто в доверенном использовании с копией доверки можно.
А если человек еще и в з...у полезет - вот тогда отменить доверку и подать в угон.
В случае с просто передачей свидетельства про регистрацию - ну уж извините... Если вы настолько доверяете человеку, что готовы ему передать авто просто так, то ожидать от него подляны вы не будете. Если же вы настолько глупы, что продаете абсолютно неизвестному человеку авто без каких либо бумаг, то.... ну я думаю понятно что сами виноваты.

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей