Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний
evil1207
Повідомлень: 245
З нами з: Вів, 06 липня 2010, 12:44
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6C4 Avant, Slavuta 1.3
Звідки: Сихів, Пустомити
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення evil1207 » Чет, 11 липня 2013, 21:14

Сьогодні проїхав через залізничний переїзд коли почав блимати червоний, на середині переїзду почала працювати звукова сигналізація, шлагбаум був піднятий і опускатися не починав.
Розумію що порушив п 20.5
в) увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума;

На переїзді встановлена камера, але на скільки розумію вона не з'вязана з шлагбаумом, дроти йдуть в іншу сторону)
Авто в мене по довіреності, тому питання: за таке порушення штраф приходить поштою на власника авто?

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 11 липня 2013, 21:31

evil1207, нічого зараз поштою не приходить , на місці не склали протокол - гуляй , свабодєн!
Але переїзд ,ІМХО, все таки не місце для порушень :ninja
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

evil1207
Повідомлень: 245
З нами з: Вів, 06 липня 2010, 12:44
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi A6C4 Avant, Slavuta 1.3
Звідки: Сихів, Пустомити
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення evil1207 » Чет, 11 липня 2013, 21:39

дякую, хоч одне добре, що штрафу не буде.
На переїзді сьогодні в обід заклинив шлабаум чекали поки зустрічні проїдуть. Вввечері їхав швидше і завтикав, винен :sad :oops

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення vovka » Чет, 11 липня 2013, 21:42

Liuskywalker писав: Але переїзд ,ІМХО, все таки не місце для порушень
+1

пару тижнів назад вертаючись з мрео з покатушок бачив "байкера" який рішив своїм байком переїхати через рейки коли переїзд був закритий. вже вроді старший а мозги певно вітром видуло. ну рішив то рішив.. переїхати не вийшло бо рейки високі.. рішив перепхати. ну кароче їде поїзд, байкер почав енергійніше перепихати байк але шось там не йшло, поїзд посигналив, і той з переляку впав разом з мотоцикльом :facepalm думаю ну ппц.. зараз кровіщі буде.. але якось він таки підвівся і в останній момент забрав свій байк а сам нирнув в щебінь з розгону :facepalm

knaif
Повідомлень: 81
З нами з: П'ят, 29 червня 2012, 12:27
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Lanos 1.6 16v (колишня), BMW E36 M50B25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення knaif » Чет, 11 липня 2013, 22:12

vovka,
vovka писав: пару тижнів назад вертаючись з мрео з покатушок бачив "байкера" який рішив своїм байком переїхати через рейки коли переїзд був закритий. вже вроді старший а мозги певно вітром видуло. ну рішив то рішив.. переїхати не вийшло бо рейки високі.. рішив перепхати. ну кароче їде поїзд, байкер почав енергійніше перепихати байк але шось там не йшло, поїзд посигналив, і той з переляку впав разом з мотоцикльом :facepalm думаю ну ппц.. зараз кровіщі буде.. але якось він таки підвівся і в останній момент забрав свій байк а сам нирнув в щебінь з розгону :facepalm

Мда ото придур :facepalm

Аватар користувача
VAVAN
Повідомлень: 1872
З нами з: Чет, 09 лютого 2006, 16:58
Стать: чоловік
Авто: only BMW
Номер: LVIVSKI
Звідки: Каліфорщина
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення VAVAN » Чет, 11 липня 2013, 22:40

vovka писав:
Liuskywalker писав: Але переїзд ,ІМХО, все таки не місце для порушень
+1

пару тижнів назад вертаючись з мрео з покатушок бачив "байкера" який рішив своїм байком переїхати через рейки коли переїзд був закритий. вже вроді старший а мозги певно вітром видуло. ну рішив то рішив.. переїхати не вийшло бо рейки високі.. рішив перепхати. ну кароче їде поїзд, байкер почав енергійніше перепихати байк але шось там не йшло, поїзд посигналив, і той з переляку впав разом з мотоцикльом :facepalm думаю ну ппц.. зараз кровіщі буде.. але якось він таки підвівся і в останній момент забрав свій байк а сам нирнув в щебінь з розгону :facepalm
Сіра речовина в мозку відсутня, Господи прости, ходячий хрущ чи обкурений тютюном з чорноземних плантацій Хмельниччини

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: проїзд через залізничний переїзд на мигаючий червоний

Повідомлення may » П'ят, 12 липня 2013, 05:35

evil1207 писав: хоч одне добре, що штрафу не буде
За переїзд не тільки штраф світить!
вже більше року так
В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонений, -

тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей