Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України
Аватар користувача
P@sha
Повідомлень: 771
З нами з: Нед, 06 червня 2010, 22:33
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Honda CRX Si-R
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення P@sha » Нед, 12 серпня 2012, 22:33

Дмитро Сторожук писав: Я стараюсь як можу!!!
Діма, ти 100% стараєшся як можеш, це видно! З втоми сьогодні на слаломі з задньої стартанув :D (це твій завтик чи прікол - я незрозумів) Але йдеться мова про людей, які відповідають за техніку, а саме за степінь підготовки і відповідність машин до певних класів... на це і є різні класи. Получається палка з двох кінців - Ти як організатор говориш "привезіть мені побільше учасників, тоді буде приділятись увага таким випадкам, який стався" учасники з своєї сторони скажуть "який зміст мені їхати в один клас з соперником, який невідповідає моєму класу, на машині, яка немає ніяких шансів проти того соперника"
Від себе скажу, Ти як організатор ВЕЛИКИЙ МОЛОДЕЦЬ! і твоєму пориву ще багато кому вчитись, але "не буде риби без приманки" ! Учасників потрібно впевнити, шо вони їдуть в рівні умови відносно своїх сил, тому такі організаційні питання мають вирішуватись наперед. З повагою.
WEST MOTOR SPORT

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Dimon » Нед, 12 серпня 2012, 23:39

Паша сказал как отрезал, сначала организация а потом участники а не на оборот...

Аватар користувача
M1shka
Повідомлень: 9
З нами з: Пон, 22 серпня 2011, 14:18
Ім'я: Мішка
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega A
Звідки: Rivne, MoToGaRaGe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення M1shka » Пон, 13 серпня 2012, 00:16

Total писав: Я думаю, що там якби ставили - то ставили б C20LET

не має змісту ліпити з атмо ХЕ, турбо мотор якщо є набагато дешевше і практичніше рішення ;)
На попередніх драгах, франківська корса була з ХЕ мотором на Лексмаулі (+чіп і всі діла) 170-180 атмо коней там було))) Якщо це ця корса і туда засунули ЛЕТ то вони чітери, хоча сумніваюся за ЛЕТ, бюджет мотора до 3к зелені, дай живий мотор знайти практично нереально. Доробити ХЕ трошки менше потрібно, і зробити це реально)))
Всі подробиці у власника корси потрібно питати, все це тільки припущення.
Але повторюся, судячи з часу і ваги корси там 2,0 турбо
Скаженэ пандо - скажени мысли)))
Завгар MoToGaRaGe

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Total » Пон, 13 серпня 2012, 00:56

M1shka писав: хоча сумніваюся за ЛЕТ, бюджет мотора до 3к зелені,
в польщі до 2к $

ось цей нпр.
http://allegro.pl/opel-calibra-turbo-c2 ... 83149.html
в районі 1700$
Я х.з чи він добрий

рік назад доставка мотора з Польщі коштувала якшо не помиляюсь 300$ ну принаймі для мене...

Cyber
Повідомлень: 20
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 00:55
Авто: hyundai
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Cyber » Пон, 13 серпня 2012, 01:24

пацани коофiцiент 1.5 на турбо, який клас до 2.0 стрiт! а в корси мотор 2.0 верняк

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Пон, 13 серпня 2012, 03:33

YuraDOC, провтикав ? :)
як то він не знає що в нього за мотор ? заявив сам особисто в клас 0.973, Алану сказав X10XE, а по факту замість 3 циліндрів має 4 циліндри і ще й голова з LET або 20XE :) забагато нестиковочок.
YuraDOC писав: там напевно двигун родини OHV
напевно... а хто знає точно ? ))
OHV це той що з распредвалом в блоці з приводом клапанів через коромисла ? і її накрили головкою DOHC з C20XE ? що це за конструкція така получилась ? поясни якщо знаєш.. я ніколи з OHV моторами не стикався. наскільки це реально ? :confused

схема OHV:
Зображення

схема DOHC:
Зображення

M1shka писав: На попередніх драгах, франківська корса була з ХЕ мотором на Лексмаулі (+чіп і всі діла) 170-180 атмо коней там було)))
то не та корса... там була чорного кольору і їхала в районі 15.. там ніхто і претензій немав, бо все виглядало реалістично.

Аватар користувача
ZTVR
Повідомлень: 203
З нами з: Чет, 27 грудня 2007, 17:20
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: Mercedes W115 1970 і таврольот
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення ZTVR » Пон, 13 серпня 2012, 09:48

Дмитро Сторожук писав:
Total писав: Думаю коли закінчиться Ми почуєм Дімину думку..

Висловлюю вам свою думку. Поки на змагання будуть їздити 10 машин, а не так як 20 травня (коли стартові малі, а призові великі) 28 учасників, доти і будуть такі спори. На майбутнє я взагалі при такій кількості учасників буду робити лише один клас більше 3.5 л. Хочете більш справедливих змагань приїзджайте самі і приводьте з собою ще учасників, будуть наповнені класи тоді і поговоримо !!! А взалі всерівно всім не можливо вгодити!!! Я стараюсь як можу!!!
до чого тут кількість учасників? якщо приїде 3 машини в клас до 2.0, то що треба до них Вомонта запхати щоб клас був з 4 машин?. І нерозумію чого чекати коли будуть наповнені класи для розмови, є ж розмова зараз про невідповідність машини класу і мова не йде про те що там фари немає чи ніши в багажніку а про суттєвіший недолік.

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Just be » Пон, 13 серпня 2012, 10:19

Залийте якісь результати.

Аватар користувача
Дмитро Сторожук
Повідомлень: 592
З нами з: Пон, 27 червня 2011, 10:18
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: HONDA CRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Дмитро Сторожук » Пон, 13 серпня 2012, 10:49

P@sha писав:Діма, ти 100% стараєшся як можеш, це видно! З втоми сьогодні на слаломі з задньої стартанув (це твій завтик чи прікол - я незрозумів)

це втома!!!

Аватар користувача
alan
Повідомлень: 304
З нами з: Сер, 03 жовтня 2007, 15:57
Авто: хонда SUKA шустрая
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення alan » Пон, 13 серпня 2012, 11:12

Чому мене має хвилювати наповненість того чи іншого класу,чому я маю перейматися запрошеннями інших учасників на драг?Від мене як від учасника максимум що може вимагатися,це відповідність машини до регламенту і не більше!Просто з такими заявами чи мені,чи Славіку краще поїхати в Вінницю на драг,де можна буде поборотися в нормальному 2.0 класі,і в разі програшу мати стимул покращувати свій час і їхати ще скорше,а не перейматися порушеннями з боку техкому і організаторів по допуску машин в мій клас!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Пон, 13 серпня 2012, 12:04

Дмитро Сторожук писав: Хочете більш справедливих змагань приїзджайте самі і приводьте з собою ще учасників, будуть наповнені класи тоді і поговоримо !!! А взалі всерівно всім не можливо вгодити!!! Я стараюсь як можу!!!
нетреба нікому вгоджувати. треба просто строго соблюдати регламент.
я цього разу знов потратив 100 баксів на всьо щоб приїхати і зареєструватися, і знов поламався. і не виїхав навіть на квалу - як же мене це вже дістало, але що поробиш...

ось загальний регламент по кубку україни
http://fau.in.ua/wp-content/uploads/fau ... ent_t2.pdf

нас цікавить розділ
ГЛАВА 10. ПРОТЕСТИ І АПЕЛЯЦІЇ
10.1. Будь-який протест повинен бути поданий у відповідності з Розділом XII НСК ФАУ.
10.2. Кожен протест повинен подаватися у письмовій формі, підписаний володарем ліцензії учасника та повинен супроводжуватись внеском у розмірі 250 грн. та гарантійним внеском у сумі:
500 грн. - за перевірку одної з частин автомобіля (двигун, трансмісія, керування, гальмівна система і т.і.), яка не потребує розбирання агрегату;
2000 грн. - за перевірку одної з частин автомобіля (двигун, трансмісія, керування, гальмівна система і т.і.), яка потребує розбирання агрегату;
10.3. Витрати, що пов'язані з виконанням робіт по демонтажу та монтажу при перевірці протесту, що не покриваються гарантійнім внеском відносяться на рахунок протестуючої сторони.
10.4. Внески, вказані у п.п. 16.2. повертаються тільки у випадку, якщо протест виявився обґрунтованим, або на основі рішення ФАУ.
як бачим в регламенті це все прописано. щоправда регламент за 2010 рік, можливо щось вже і змінилося.

для початку дійсно варто в заявці вказувати НОМЕР блоку циліндрів. і техком щоб його тупо перевіряв на змаганнях (так давно робили і в Луцьку і в Ровно пару разів).
а далі вже можливі варіанти з маслом в циліндр, заміром ходу поршня (на 16v там де свічка по центру) , вплоть до знімання гбц як крайній варіант.

але то на гонці треба спеціаліста по тому незалежного (техком має в тому шарити, а не тільки провіряти стопи і наявність аптечки з вогнегасником). не буду ж я конкуренту міряти хід поршня чи лити туда масло :D то смішно.

Аватар користувача
Koval
Повідомлень: 693
З нами з: Пон, 03 березня 2008, 20:01
Ім'я: Назар
Авто: 21124
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Koval » Пон, 13 серпня 2012, 13:37

Франківськ черговий раз показав своє "лице" , ясно як білий день що там 2.0Т , шкода що всі присутні "учасники" не подали протест, а техком у персоні Андрія Козака який з франківська черговий раз не найшов у франківських не відповідності до регламенту, тому черговий раз переконався, що у франківських машинах при такому техкомі все по регламенту,але тут вина і учасників, що не подали протест. Коли Вася зареєструвався на Тернопіль (ще до 11 серпня). з кубатурою 0.973 ,я "вбивши" в гугл побачив що це Х10ХЕ- і це 3 циліндра...а як Вовка каже що сам Вася на самій гонці сказав що це Х10ХЕ , то це взагалі лол :facepalm ...за таке треба позбавити права на участь на 2 роки на перед.

А притензії(ІМХО) Алана по відношенню до Саніної вісімки, без підставні,Вовка все правильно розписав про Саніну машину.
пс. чому у всіх складається враження що Саніна вісімка порізана вздовж і поперек..?? невже сам факт що вона їхала минулого року в анлімі робить її тепер "корчом"??? на даний момент вона повністю!!! відповідає регламенту стріт класу до 2.0 Чемпіонату України , або ж кубка України.
WEST MOTOR SPORT

Аватар користувача
Дмитро Сторожук
Повідомлень: 592
З нами з: Пон, 27 червня 2011, 10:18
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: HONDA CRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Дмитро Сторожук » Пон, 13 серпня 2012, 13:55

Хочете писати протест, пишіть, ось вам правила подання протестів.

ЗАГАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГОНОК НА ПРИСКОРЕННЯ
2012 АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
КОМІТЕТ ФАУ З ГОНОК НА ПРИСКОРЕННЯ
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ТА КУБОК УКРИЇНИ З ГОНОК НА ПРИСКОРЕННЯ 2012


ГЛАВА 16. ПРОТЕСТИ І АПЕЛЯЦІЇ.
16.1. протести і апеляції регламентуються індивідуальним регламентом змагання. Суть регламенту у
переліку ті кошторису виконання перевірок стосовно поданим письмовим протестам у відповідності
з розділом ХІІ НСК ФАУ (а також апеляціям).

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ

Змагання на прискорення
Кубок України

IІІ етап
11 серпня 2012 року
м. Тернопіль

ГЛАВА 11. ПРОТЕСТИ ТА АПЕЛЯЦІЇ
11.1. Будь-який протест повинен бути поданий у відповідності з Розділом XII НСК ФАУ.
11.2. Кожен протест повинен подаватися у письмовій формі, підписаний володарем ліцензії учасника та повинен супроводжуватись внеском у розмірі 250 грн. та гарантійним внеском у сумі:
500 грн. - за перевірку одної з частин автомобіля (двигун, трансмісія, керування, гальмівна система і т.і.), яка не потребує розбирання агрегату;
2000 грн. - за перевірку одної з частин автомобіля (двигун, трансмісія, керування, гальмівна система і т.і.), яка потребує розбирання агрегату;
11.3. Витрати, що пов'язані з виконанням робіт по демонтажу та монтажу при перевірці протесту, що не покриваються гарантійнім внеском відносяться на рахунок протестуючої сторони.
11.4. Внески, вказані у п.п. 16.2. повертаються тільки у випадку, якщо протест виявився
обґрунтованим, або на основі рішення ФАУ.
11.5. Протести подаються Директору змагання. При відсутності Директора змагання протести подаються будь-кому із Спортивних Комісарів.
11.6. Забороняється внесення протестів щодо рішень суддів лінії старту, суддів фінішу, суддів хронометражу або суддів факту по суті виконання ними своїх службових обов'язків (ст. 149 НСК ФАУ).
11.7. Учасники можуть подавати апеляції відносно прийнятих рішень у відповідності з розділом XIII НСК ФАУ.
11.8. Для збереження за собою права на апеляцію учасник зобов'язаний протягом години після опублікування цього рішення повідомити Спортивних Комісарів про намір опротестувати їх рішення.

Аватар користувача
Koval
Повідомлень: 693
З нами з: Пон, 03 березня 2008, 20:01
Ім'я: Назар
Авто: 21124
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Koval » Пон, 13 серпня 2012, 13:58

не доцільно висловлювати свої притензії Сторожуку, він організатор дійства а дійство Кубок України , який має свої правила, при кубку України є техком який і має нести відповідальність за такі речі, всі притензії мають іти в цей адрес, а адрес техкому цього етапу з міста фраківського, питання лишні :))
моя думка що вся відповідальність за такий промах лише на техкомі кубку України і самих учасниках що не подали протест, коли на минулому етапі ми були з Саніною вісімкою то протести не зупинялися в наш адрес, вони лились рікою і протести були з боку Франківська а головний був там Вася,обідно що цього разу не було наоборот, тоді ми обстояли нашу машину обгрутнувавши регламентом, і принявши зауваження про не відповідність деяких правил , а саме ніши запаски і вихлопної системи, яка на даний момент вже усунена.
Моя думка коли Свап має місце, техком має бути "підкований" як і куда які мотори(маркування) встають без втручання в конструкцію, що також є пунктом в регламенті... а не перевіряти чи всі пласмаски на місці, можна з шаманити 30 чи 40 ну максимум 50 кг на салоні, але не літру в кубаторі яка ще й надувається турбіною...
WEST MOTOR SPORT

Аватар користувача
Дмитро Сторожук
Повідомлень: 592
З нами з: Пон, 27 червня 2011, 10:18
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: HONDA CRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Дмитро Сторожук » Пон, 13 серпня 2012, 14:20

alan писав: краще поїхати в Вінницю на драг,де можна буде поборотися в нормальному 2.0 класі

Був я в Вінниці не одноразово і кожен раз мій автомобіль не відповідав регламенту, єдине запитання від техкому (закисі нема?) і все, ось тобі і нормальний клас до 2.0 :D Ви би не жерлися між собою, а краще допогли б своєю участю підтягти на нормальний рівень змагання в цій дисципліні, на західній Україні, а з такими розкладами тільки в Вінницю і будете їздити!!!

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення koz@k » Пон, 13 серпня 2012, 17:54

Мда ото провал :facepalm На другі змагання якби Вомонт зареєструвався в клас в до 3,5літра стріт і сказав шо в нього 4 циліндра і 1.8двіжок,тоді всі подивилися б шо орги зроблять,і як обкакаються франківські і тернопільські учасники,які зареєструвалися в цей же клас і чекали на чесну боротьбу, а не на 6-ти циліндрову 2.8 беху турбовану під 600сил ;)
А на місці оргів я би вибачився за невмілість(тупість) техкому відрізнити 3 циліндровий мотор від 4-ох,і дискваліфікувати цього учасника на Корсі на 1рік :sing

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Пон, 13 серпня 2012, 19:17

Koval писав: чому у всіх складається враження що Саніна вісімка порізана вздовж і поперек.
бо ціль не найти компроміс, а ціль її не допустити бо бояться, і неможуть зробити машину яка буде їхати швидше (ну так то не саня винуватий). хонди, кадети і всяке таке інше двохлітрове, в яких заздалегідь краща ГБЦ і більший об'єм - повинні її обганяти. діло в тюнінгу :) ще років 5 назад у Львів приїжджала хонда B20 яка їхала 13.5. зараз так їде Саня. що тут неможливого.. фіат от минулого разу показав що все можливо :)

ну і поїдем давайте дійсно зважимся.


кароче то вже все пройдений етап. я ж для того пропоную далі думати як жити, зібратися і поговорити вживу. от є регламент вище, є протести, є процедура. давайте того будемо дотримуватися. особливо на етапі у Львові просьба техкомів посилено звертати увагу тупо на ВСІ франківські машини, так як останнім часом звідтам чесних машин небачу (ну певно крім Бекеньова).
koz@k писав: А на місці оргів я би вибачився за невмілість(тупість) техкому відрізнити 3 циліндровий мотор від 4-ох
так ніхто незнав що там 3 циліндра має бути.. мені наприклад маркіровка X10XE нічого не говорить. набір букв. то треба залізти в нет і провірити.

тому підтримую думку що треба щоби в заявці ПЕРЕД початком змагань учасник сам вказував дані свого мотора. назву, номер блока і т.п.

я це можу зробити легко. будь хто може це легко зробити, хто не ставить ціль надурити. а хто ниє що йому там тяжко взнати який в нього двіжок -то такі хай навколо клюбу в себе в селі катаються, а не на змаганнях.

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення koz@k » Пон, 13 серпня 2012, 19:38

vovka,
vovka писав: так ніхто незнав що там 3 циліндра має бути.. мені наприклад маркіровка X10XE нічого не говорить. набір букв. то треба залізти в нет і провірити.

Так можна було наприклад подивитися скільки свічок,який колектор... :)

Аватар користувача
Дмитро Сторожук
Повідомлень: 592
З нами з: Пон, 27 червня 2011, 10:18
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: HONDA CRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Дмитро Сторожук » Пон, 13 серпня 2012, 19:43

koz@k писав:vovka,
vovka писав: так ніхто незнав що там 3 циліндра має бути.. мені наприклад маркіровка X10XE нічого не говорить. набір букв. то треба залізти в нет і провірити.

Так можна було наприклад подивитися скільки свічок,який колектор... :)
Уважніше читай пости, тоді коментуй!!!

Аватар користувача
Дмитро Сторожук
Повідомлень: 592
З нами з: Пон, 27 червня 2011, 10:18
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: HONDA CRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Дмитро Сторожук » Пон, 13 серпня 2012, 19:44

Організатор не несе відповідальності за не компетентність суддів від ФАУ!!!
Техком я просив лише не звертати увагу на незначні не відповідності авто до регламенту!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей