Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Автоподорож Східною Європою
Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення rubilnik » Вів, 22 квітня 2014, 10:34

VETERAN, були в вересні в берліні, спокійно заїхали і скатали пів берліну :surprised не платили за парковку де був паркомат(біля телебашні) бо не могли з ним розібратись, і по-німецьки ніхто ніц ферштейн.
а взагалі якщо хтось думає подивитись місто, то туди нема чого їхати, якби не маскалі полишали памятників, то й взагалі не було би на шо подивитись. мені не сподобалось взагалі, більше туди точно не поїду. в принципі нас про то попереджали, але ми не послухали :facepalm

Аватар користувача
Jack
Повідомлень: 1297
З нами з: Пон, 23 лютого 2009, 20:16
Ім'я: Jack
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo GT
Номер: BC5610ii
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення Jack » Вів, 22 квітня 2014, 10:42

rubilnik писав:VETERAN, були в вересні в берліні, спокійно заїхали і скатали пів берліну :surprised не платили за парковку де був паркомат(біля телебашні) бо не могли з ним розібратись, і по-німецьки ніхто ніц ферштейн.
а взагалі якщо хтось думає подивитись місто, то туди нема чого їхати, якби не маскалі полишали памятників, то й взагалі не було би на шо подивитись. мені не сподобалось взагалі, більше туди точно не поїду. в принципі нас про то попереджали, але ми не послухали :facepalm
Ну архітектура там є але - БРУДНО!. Так що можна і не планувати

VETERAN
Повідомлень: 5196
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення VETERAN » Вів, 22 квітня 2014, 11:46

rubilnik писав: (біля телебашні)
Я там жив у готелі.
Пересувався по місту пішки - можливо тому помітив досить багато ще довоєнних пам'ятників і цікаві архітектурні ансамблі. Дуже сподобався і новий вокзал. Але надоїв постійний ремонт доріг - коли не приїду - все розкопано.

Аватар користувача
baklfs
Повідомлень: 30
З нами з: Сер, 24 вересня 2008, 15:22
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення baklfs » Вів, 22 квітня 2014, 15:04

Дякую за корисні поради.
ну да, маршрут чуток амбіційний. Можна як каже t309, обмежитись тільки Угорщиною, або Словаччиною лише. Але хочеться то всьо катнути так галопом, а потім вже де більше сподобається - туди вернутись для більш грунтовніших екскурсійних походів. Якщо курс і далі буде рости, тоді взагалі не знаю чи поїду.
Я звик так подорожувати з палатками на авто "де встав - там спиш" по Україні: в Камянець, Закарпаття, по Криму (ех...) так катали, але в нашій країні третього світу то всьо простіше. Думав, може хтось з форуму так по Європі гасав. Шукав по гуглу звіти про такі подорожі: їздили люди і на авто, і на роверах, і на мото, і є проблеми з диким автокемпінгом, але в більшості все рішається за допомогою ввічливості. Ідеальним авто для такої подорожі був якийсь бусік, але маємо те, що маємо. Може вдасться каучсервінг освоїти, якщо ні - будемо хостелами користуватись.

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення t309 » Вів, 22 квітня 2014, 15:10

baklfs, словатчина атстой, окрім штрафу і шалено дорогого і відстійного хостела ніяких спогадів звітам не привіз
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
baklfs
Повідомлень: 30
З нами з: Сер, 24 вересня 2008, 15:22
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення baklfs » Вів, 22 квітня 2014, 16:09

t309, хочеться все на власній шкурі перевірити) Але ж там гори серйозні, краєвиди бомбезні мали б бути, серпантини, перевали, озера, мости через річки тощо

Аватар користувача
Olko_ua
Повідомлень: 514
З нами з: Сер, 27 липня 2011, 22:49
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: OAH 1.6 XER
Звідки: Бандерштат
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення Olko_ua » Вів, 22 квітня 2014, 16:26

baklfs писав: краєвиди бомбезні мали б бути
Восени катали в Попрадське Плесо на вихідні, то одразу за кордоном з Поляндією, то все так про краєвиди - гори кардинально інші ніж наші, все Скелясте, стрімкіше (це як Ґорґани псіханули :happy ).
Там і інфраструктура геть інша, Бука ховається, в горах проживання тіки в притулках (там де ми ходили, то намет і ставити не було де), ночівля 15-17 еврів..
Культура трекінгу інша, все по стежках - маршутах, каміння викладені так щоб йти було зручно.. Ходять від малих до пенсіонерів..

На такі популярні курорти, тре їхати в будні - бо на вихідних там просто капець які натовпи гуляють..

VETERAN
Повідомлень: 5196
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення VETERAN » Вів, 22 квітня 2014, 19:54

Поспілкуйся з цими туристами. http://autotourism.org.ua/forum/
Зареєструйся і ознайомся з їх подорожами. Там є багато корисної інформації про цікаві місця, готелі, ночівлі з палатками і т.п. Можна з ними проїхатись, але вони ганяють на великих швидкостях. Хіба приєднатися до групи з дітьми.

Аватар користувача
baklfs
Повідомлень: 30
З нами з: Сер, 24 вересня 2008, 15:22
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автоподорож Східною Європою

Повідомлення baklfs » Чет, 24 квітня 2014, 16:38

VETERAN, дякую, знаю. Я їхній форум вже з півроку читаю. Та, цікаві в них подорожі.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей