Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Хорватії на авто
Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення luav » Чет, 22 липня 2021, 06:17

Kritik писав:
Сер, 21 липня 2021, 08:07
Денис писав:
Вів, 20 липня 2021, 18:19
Ще той квест,три дні їхати на море,і тиждень відпочивати....
залежить хто як сприймає
я наприклад в Мукачево ніколи не був
тому не сприймаю це як "3 дні їхав на море", а подорож на море, дивлячись нові місця/міста :-)
в загребі раз був, але тоже буквально пару годин і ввечері, тому також гуляли і дивились нові місця

дивлячись в інстаграмі на сторіз друзів які чуть не сутками маринуються в аеропортах/літаках в турцію, то чесно, я краще виберу "три дні їхати на море" :-)

але кожному своє
Скажу чесно:витратити майже тиждень на дорогу туди-назад,бензин,проживання,знос авто і т.д., то Турція або Єгипет-це не такий вже і поганий відпочинок
Я на початку року вже двічі літав відпочивати і я х.з.,де твої друзі сутками сидять в аеропортах

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення sapphir » Чет, 22 липня 2021, 08:38

luav писав:
Чет, 22 липня 2021, 06:17
Kritik писав:
Сер, 21 липня 2021, 08:07
Денис писав:
Вів, 20 липня 2021, 18:19
Ще той квест,три дні їхати на море,і тиждень відпочивати....
залежить хто як сприймає
я наприклад в Мукачево ніколи не був
тому не сприймаю це як "3 дні їхав на море", а подорож на море, дивлячись нові місця/міста :-)
в загребі раз був, але тоже буквально пару годин і ввечері, тому також гуляли і дивились нові місця

дивлячись в інстаграмі на сторіз друзів які чуть не сутками маринуються в аеропортах/літаках в турцію, то чесно, я краще виберу "три дні їхати на море" :-)

але кожному своє
Скажу чесно:витратити майже тиждень на дорогу туди-назад,бензин,проживання,знос авто і т.д., то Турція або Єгипет-це не такий вже і поганий відпочинок
Я на початку року вже двічі літав відпочивати і я х.з.,де твої друзі сутками сидять в аеропортах
Ну не в Хорватію ж літав? Приїхав сусід - їздив з 13 червня по 5 липня, проїхав стандартні 4+ тис км. Був половину часу в Ксамілі і ще другу частину в Бокаторській бухті в Чорногорії. Загальний бюджет на цей відпочинок - 1700 евро на 2+1. Тобто менше 100 евро доба. Плюс в нього є купа вільного часу і є бажання їздити. А от фінансів по 1700 в тиждень витрачати з перельотами немає ;)
Я не проти літаків і цілком підтримую такий відпочинок. Просто це різне, є різні життеві і сімейні ситуації тому кожен має право сам вирішувати що йому краще ;)
За це повідомлення автора sapphir подякував:
Vasiliyyy (Чет, 22 липня 2021, 09:01)
Рейтинг: 3.7%
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 22 липня 2021, 09:02

Кожен трактує поняття "відпочинок" по-своєму. Для моєї сім'ї відпочинок починається з моменту, коли ми сіли в машину і від'їхали від хати, тобто сама подорож є для нас частиною відпочинку.
За це повідомлення автора Vasiliyyy подякував:
Sluva (П'ят, 23 липня 2021, 12:57)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Чет, 22 липня 2021, 12:19

luav писав:
Чет, 22 липня 2021, 06:17
Kritik писав:
Сер, 21 липня 2021, 08:07
Денис писав:
Вів, 20 липня 2021, 18:19
Ще той квест,три дні їхати на море,і тиждень відпочивати....
залежить хто як сприймає
я наприклад в Мукачево ніколи не був
тому не сприймаю це як "3 дні їхав на море", а подорож на море, дивлячись нові місця/міста :-)
в загребі раз був, але тоже буквально пару годин і ввечері, тому також гуляли і дивились нові місця

дивлячись в інстаграмі на сторіз друзів які чуть не сутками маринуються в аеропортах/літаках в турцію, то чесно, я краще виберу "три дні їхати на море" :-)

але кожному своє
Скажу чесно:витратити майже тиждень на дорогу туди-назад,бензин,проживання,знос авто і т.д., то Турція або Єгипет-це не такий вже і поганий відпочинок
Я на початку року вже двічі літав відпочивати і я х.з.,де твої друзі сутками сидять в аеропортах
ше раз кажу
хто як сприймає
для когось це "тиждень в дорозі на море"
а для когось це подорож по європі, по нових містах і місцях
дехто спеціально сідає в тачку і їде подивитись якесь місто, а тут ти це робиш по дорозі на море

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Чет, 22 липня 2021, 12:21

ну і нам до речі вийшло 500 євро на людину
при 3-х чоловіках в машині
це включає все-все-все
бензин/платні дороги/всі ночівлі / всі покупки / розваги / гріль кожного вечора / обіди в кафешках кожного дня і т.д...
За це повідомлення автора Kritik подякував:
Vasiliyyy (Чет, 22 липня 2021, 12:49)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення telko » Чет, 22 липня 2021, 17:02

Левову частку бюджету зїдає житло, комусь норм в кімнатці, комусь в норм готелі, а комусь в віллі. Тому бюджет може коливатись дуже суттєво.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення sapphir » Чет, 22 липня 2021, 19:28

telko писав:
Чет, 22 липня 2021, 17:02
Левову частку бюджету зїдає житло, комусь норм в кімнатці, комусь в норм готелі, а комусь в віллі. Тому бюджет може коливатись дуже суттєво.
Я б не сказав - десь 1/3 від бюджету. Що я, що сусід, номера дорожче 35-40 евро не розглядаємо. Просто десь це повноцінний двохкімнатний номер чи апартаменти з кухнею і власниками греками або італійцями, а десь це "собача будка" з неадекватними господарями. В другі варіанти не їздимо :D
Тому, як на мене, мені важливіша вартість харчування - сидіти на овочах і макаронах я не буду а платити за один раз по 40-50 евро в кафе не мій варіант ;) І тому сусід сказав що Чорногорія йому вийшла дорожче Албанії і там вони більше готувавли - в Албанії і обідали і вечеряли в кафе, а якби албанці швидше відкривались - то ще б і снідали ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » П'ят, 23 липня 2021, 08:27

telko писав:
Чет, 22 липня 2021, 17:02
Левову частку бюджету зїдає житло, комусь норм в кімнатці, комусь в норм готелі, а комусь в віллі. Тому бюджет може коливатись дуже суттєво.
нууу
в нас була афігенна вілла, з басейном, грілем і т.д...
за 1200 євро на 6-х (200євро з людини) 33євро / ніч

а інші знайомі які їхали з нами але надумали їхати тиждень перед виїздом і вже не було місця в нас, то мали таку собі кімнатку, за 300євро на 2-х (150 євро з людини) 25 євро / ніч

тобто різниця в 50 євро за тиждень, це смішна різниця, а різниця в рівні житла - космос

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення telko » П'ят, 23 липня 2021, 11:01

Kritik писав:
П'ят, 23 липня 2021, 08:27
telko писав:
Чет, 22 липня 2021, 17:02
Левову частку бюджету зїдає житло, комусь норм в кімнатці, комусь в норм готелі, а комусь в віллі. Тому бюджет може коливатись дуже суттєво.
нууу
в нас була афігенна вілла, з басейном, грілем і т.д...
за 1200 євро на 6-х (200євро з людини) 33євро / ніч

а інші знайомі які їхали з нами але надумали їхати тиждень перед виїздом і вже не було місця в нас, то мали таку собі кімнатку, за 300євро на 2-х (150 євро з людини) 25 євро / ніч

тобто різниця в 50 євро за тиждень, це смішна різниця, а різниця в рівні житла - космос
Ну розрахунки як в наших можновладців)) якщо їде 2 людини, то кімнатка буде вартувати 50є/ніч, а от норм хата вже получається 200є/ніч, а за 10 днів це 500є і 2000є. І різниця вже не смішна.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей