Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Хорватії на авто
Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » П'ят, 20 листопада 2020, 13:24

шо за дрон?)

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Taras:) » П'ят, 20 листопада 2020, 14:05

Kritik писав:
П'ят, 20 листопада 2020, 13:24
шо за дрон?)
DJI SPARK
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Yelik » Пон, 14 червня 2021, 09:34

Чи хтось цього року їздив у Хорватію? Поділіться нюансами перетину кордону, проїзду і т.д.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення AVP_6 » Пон, 14 червня 2021, 22:50

я планую в перший половині липня
знайомі казали шо угорщина пускає на транзит тільки якшо є довідки про ковід (ну чи вакцини і тд), хоча і це не обовязково але без того не хочуть навіть на транзит пускати
по Хорватії чітких відгуків немаю - але думаю там не має бути проблеми якшо мати повністю оплачений номер/квартиру і тд., це чітко в них в правилах прописано
8. Особи, які подорожують з туристичною метою за наявності документального підтвердження про сплату у повному обсязі на запланований період перебування готелю/апартаментів/кемпів/приватних садиб/найму яхти, або підтвердження про власність житла чи яхти у Хорватії.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Yelik » Сер, 14 липня 2021, 18:59

Можливо буде комусь корисним. Приїхав з Хорватії.
Угорщина пропускає транзитом тільки через Лужанку(Берегово) і Чоп. Потрібно мати підтвердження оплати проживання і ПЛР-тест(хоча їх в нас ніхто не дивився). Вам наклеюють на лобове наклейку (Transit only) і видають карту заправок на які ви маєте право заїжджати, майте на увазі, що відстані між ними можуть бути як 20-30км так і 150км, хоча віньєту ми заїхали і купили на першу ліпшу заправку. На знаках заправок є також наклейки "For transit"(жовта) і "Not for transit" (вишнева). В загальному все. У Хорватії ніяких обмежень. У магазин треба заходити в масці.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення AVP_6 » Сер, 14 липня 2021, 20:41

Yelik писав:
Сер, 14 липня 2021, 18:59
Можливо буде комусь корисним. Приїхав з Хорватії.
Угорщина пропускає транзитом тільки через Лужанку(Берегово) і Чоп. Потрібно мати підтвердження оплати проживання і ПЛР-тест(хоча їх в нас ніхто не дивився). Вам наклеюють на лобове наклейку (Transit only) і видають карту заправок на які ви маєте право заїжджати, майте на увазі, що відстані між ними можуть бути як 20-30км так і 150км, хоча віньєту ми заїхали і купили на першу ліпшу заправку. На знаках заправок є також наклейки "For transit"(жовта) і "Not for transit" (вишнева). В загальному все. У Хорватії ніяких обмежень. У магазин треба заходити в масці.
скільки часу кордони вперед і назад на Лужанці? і в які години проходили?

Аватар користувача
Jam
Повідомлень: 299
З нами з: Суб, 11 липня 2009, 18:07
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 3 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Jam » Сер, 14 липня 2021, 20:45

Yelik писав:
Сер, 14 липня 2021, 18:59
Можливо буде комусь корисним. Приїхав з Хорватії.
Угорщина пропускає транзитом тільки через Лужанку(Берегово) і Чоп. Потрібно мати підтвердження оплати проживання і ПЛР-тест(хоча їх в нас ніхто не дивився). Вам наклеюють на лобове наклейку (Transit only) і видають карту заправок на які ви маєте право заїжджати, майте на увазі, що відстані між ними можуть бути як 20-30км так і 150км, хоча віньєту ми заїхали і купили на першу ліпшу заправку. На знаках заправок є також наклейки "For transit"(жовта) і "Not for transit" (вишнева). В загальному все. У Хорватії ніяких обмежень. У магазин треба заходити в масці.
А який час на кордоні туди і назад?
І куди саме їзди в Хорватії?

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Yelik » Чет, 15 липня 2021, 11:34

AVP_6 писав:
Сер, 14 липня 2021, 20:41
скільки часу кордони вперед і назад на Лужанці? і в які години проходили?
Туди ми попали на кордон в районі 1.00 ночі(з п'ятниці на суботу), угорці обшукували дуже повільно і дуже ретельно всі авто, стояли 6.5год.(за 3 поїздки в Хорватію, цей раз стояли найдовше і відповідно дорога була дуже важка).
1200км загальний час в дорозі 23год. %)
Коли повертались назад, то заїхали на кордон десь також близько 1.00 ночі(з вівторка на середу), стояли 30хв.
Загальний час в дорозі 14.5год.

До речі, по вартості пального, якщо кому цікаво, то в Угорщині 1л А-95 коштує 480-498ф (44-46грн), в Хорватії 10,89-11,89кун(47-51грн). В Угорщині вигідніше заправлятись. Розраховувався карткою монобанку.
Востаннє редагувалось Чет, 15 липня 2021, 11:40 користувачем Yelik, всього редагувалось 3 разів.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Yelik » Чет, 15 липня 2021, 11:36

Jam писав:
Сер, 14 липня 2021, 20:45
І куди саме їзди в Хорватії?
30км від Рабацу, Старіград-Пакленіца.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення AVP_6 » Чет, 15 липня 2021, 19:25

Yelik писав:
Чет, 15 липня 2021, 11:34
AVP_6 писав:
Сер, 14 липня 2021, 20:41
скільки часу кордони вперед і назад на Лужанці? і в які години проходили?
Туди ми попали на кордон в районі 1.00 ночі(з п'ятниці на суботу), угорці обшукували дуже повільно і дуже ретельно всі авто, стояли 6.5год.(за 3 поїздки в Хорватію, цей раз стояли найдовше і відповідно дорога була дуже важка).
1200км загальний час в дорозі 23год. %)
Коли повертались назад, то заїхали на кордон десь також близько 1.00 ночі(з вівторка на середу), стояли 30хв.
Загальний час в дорозі 14.5год.

До речі, по вартості пального, якщо кому цікаво, то в Угорщині 1л А-95 коштує 480-498ф (44-46грн), в Хорватії 10,89-11,89кун(47-51грн). В Угорщині вигідніше заправлятись. Розраховувався карткою монобанку.
от тому я цього року в Хорватію і не поїхав - бо ці кордони це ще та мука :sad

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Вів, 20 липня 2021, 13:47

ну можу і я розказати про свою цьогорічну відпустку в Хорватії, є з чим порівняти, бо був минулого року
отже поїхав я краків-львів-тернопіль-вінниця, до родичів своїх і дружини, зачіпили з собою батьків дружини на Ford Edge з Вінниці, і друзів з Тернополя на Megane 3

1 день (пятниця)
зробили рано в Тернополі тести в сінево, 540 грн, антиген, результат моментальний (обовязкове для Хорватії)
страховку в PZU з покриттям ковіду, чисто для себе і вирушили в дорогу на Мукачево
зразу за Тернополем тестю в лобаш прилетів порядний камінець і зробив павучка, поїздка під загрозою, але подзвонили в Львів на Анну, записались і за 30хв зробили
доїхали до Мукачево, заночували, поїли Бограч, спати
2 день (субота)
виїхали з мукачево десь в 7 ранку, в 7,45 вже були на лужанці, перед нами 25 машин... поняли шо це на довго.... в результаті простояли на кордоні 5 годин, наші швидко працюють, в угорці мудаки, повільні як черепахи, все витягати з машини, все відкривати, навіть в жіночі сумочки і барсетки заглядають, при цьому ні бронь готелю ні тесті, нічо не питали
ніхто не домахувався, але працюють як черепахи
поки стояли на кордоні, купили собі угорську вінєтку онлайн, і заповнили електронну карту в"їзду в Хорватію
дали наклейку транзит онлі, і карту, поїхали
цигани їздять канешно дико, перестроювання без поворотніків і т.д... але без обід, всерівно кульутрніше ніж в Україні, я пару разів чуть не влупив ідіотів які вилітали з другорядних навіть не приторможуючи, не то шо не зупиняючись, ну а львів-тернопіль, траса це взагалі [цензура], смертники які валять тобі в лоб кожні 5хв це ше той атракціон..... мадяри їздять дико, але в Україні ше гірше....
на кордоні угорщина-хорватія все чудово, хорвати привітні і раді бачити туристів, не то шо мадяри, ну і дуже зраділи шо ми заповнили електронну анкету, в них всі дані були в системі, кордон пройшли за 2хв
доїхали до Загреба і знов ночівля, погуляли по центру, поїли, спати
3 день (неділя)
встали, поснідали, виїхали на море, від Загребу перші 50км дуже багато машин, потім по трошки розсосалось і можна було легко їхати, за 5-6 годин були вже в Макарскій, заселились і на море

потім тиждень відпочинку, море чудове, погода була супер, людей на багато більше ніж минулого року, минулого року ми могли бути єдиними відвідувачами в кафешці, то цього року часто просто не було місць де сісти і треба було шукати не де хочеш поїсти а де є місце

тоді дорога назад
по дорозі назад вирішили проїхатись узбережжям, макарска-оміш-спліт-задар, погуляти, поїсти, і знову в загреб, переночувати
а потім опять "любима" угорщина, на кордоні хорвати як завжди 1хв і посмішка, а мадяри ворчуни, шось тринділи постійно по своєму, а ше чуть не загубили мої права, я їх поставив в паспорт, разом з техпаспортом, а віддали без них, бігав по віконечках, шукав, а вони тільки бурчали, тіпа бери їдь бери їдь, яке нахер їдь без прав, в результаті знайшись права і я таки поїхав

потім на рівні озера балатон, аварія, яку гугл мапс малював на 1годину затримки, і купа варіантів об"їхати, а хер там, транзіт онлі, думаю нахер мені ті тьорки з мудаками мадярськими, постою в пробці, в результаті пробка була на 1.30 год, а виною 2 корча, ржава фабія і якась феліція, які не тримали дистанцію і побили собі бампера....

а потім, апогей, об"їзна будапешту, в сторону україни, малював мені гугл мапс пробку на 1.30 години знову, і знову об"їзд містом, але ж [цензура] транзіт онлі, думаю ладно, їду в пробку, і вона оказалась не 1.30 а 3 години!!!!!!!! найдовша пробка в мому житті.... зразу за виїздом з пробки, перша ж транзитна заправка, забита циганами, мадярами, і всяким збродом, вроді і номера всі німецькі/австрійські, а повна машина циганів.... туалети до речі в угорщині на заправках всі платні, уроди, і ше добре якшо можна заплатити картою на турнікеті, а в цьому випадку тільки їхніми копійками, які канешно ж ніхто не має, і всьо, піпєц.... всі сваряться, міняють на касах гроші під столом, касири на лево міняють євро на мадярські копійки, по 2 рази гіршому курсі і без чеків.... кароче брадак просто ппц, яка нахер європа, дикі люди.....

кароче виїхали за будапешт, ми поїхали собі на краків, а друзі-родичі, знов на лужанку
простояли вони там десь 3 години, переночували знов в мукачево, і наступного дня доїхали додому

кароче угорщина розчарувала ппц, і розізлила.... минулого року було простіше, бо було мало людей, а цього року людей як ніби корони нема, а корона то є, і всякі тупарилі правила є, і через це робиться повний [цензура]

а хорватія порадувала, люди привітні, стараються, помагають, посміхаються, забув маску а хочеш в магаз зайти, на касі дадуть безкоштовно маску, і т.д... ну милота кароче

дуже шкода шо польща не пускає транзитом з україни, чесно краще їхати львів-краків-будапешт-хорватія, ніж ото через тих циганів

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення vovka » Вів, 20 липня 2021, 14:59

Kritik писав:
Вів, 20 липня 2021, 13:47
але подзвонили в Львів на Анну, записались і за 30хв зробили
в мене на Анні добрий колега працює, чуть що міг би напевно підпрягти, може б після роботи в гаражах зробив то шо треба - ну якщо терміново дуже реаьно і нема свалу. Так на майбутнє.
Kritik писав:
Вів, 20 липня 2021, 13:47
туалети до речі в угорщині на заправках всі платні, уроди, і ше добре якшо можна заплатити картою на турнікеті, а в цьому випадку тільки їхніми копійками, які канешно ж ніхто не має, і всьо, піпєц.... всі сваряться, міняють на касах гроші під столом, касири на лево міняють євро на мадярські копійки, по 2 рази гіршому курсі і без чеків.... кароче брадак просто ппц, яка нахер європа, дикі люди.....
То якась дічь.
походу румуни до яких в нас місцями предвзяте ставлення як до циганів - на фоні мадярів то взагалі чотка європа. Немав ніяких проблем з туалетами на заправках минулого року в Румунії. Це повний брєд платні туалети та ще й за ті їхні тугрики.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 20 липня 2021, 15:05

Kritik, ти чим їхав?

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Вів, 20 липня 2021, 16:10

Vasiliyyy писав:
Вів, 20 липня 2021, 15:05
Kritik, ти чим їхав?
Passat B8 TDI з адаптивним круізом :-)
За це повідомлення автора Kritik подякував:
Vasiliyyy (Сер, 21 липня 2021, 08:35)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Jack
Повідомлень: 1297
З нами з: Пон, 23 лютого 2009, 20:16
Ім'я: Jack
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo GT
Номер: BC5610ii
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Jack » Вів, 20 липня 2021, 17:34

Kritik писав:
Вів, 20 липня 2021, 13:47
ну можу і я розказати про свою цьогорічну відпустку в Хорватії, є з чим порівняти, бо був минулого року
отже поїхав я краків-львів-тернопіль-вінниця, до родичів своїх і дружини, зачіпили з собою батьків дружини на Ford Edge з Вінниці, і друзів з Тернополя на Megane 3

1 день (пятниця)
зробили рано в Тернополі тести в сінево, 540 грн, антиген, результат моментальний (обовязкове для Хорватії)
страховку в PZU з покриттям ковіду, чисто для себе і вирушили в дорогу на Мукачево
зразу за Тернополем тестю в лобаш прилетів порядний камінець і зробив павучка, поїздка під загрозою, але подзвонили в Львів на Анну, записались і за 30хв зробили
доїхали до Мукачево, заночували, поїли Бограч, спати
2 день (субота)
виїхали з мукачево десь в 7 ранку, в 7,45 вже були на лужанці, перед нами 25 машин... поняли шо це на довго.... в результаті простояли на кордоні 5 годин, наші швидко працюють, в угорці мудаки, повільні як черепахи, все витягати з машини, все відкривати, навіть в жіночі сумочки і барсетки заглядають, при цьому ні бронь готелю ні тесті, нічо не питали
ніхто не домахувався, але працюють як черепахи
поки стояли на кордоні, купили собі угорську вінєтку онлайн, і заповнили електронну карту в"їзду в Хорватію
дали наклейку транзит онлі, і карту, поїхали
цигани їздять канешно дико, перестроювання без поворотніків і т.д... але без обід, всерівно кульутрніше ніж в Україні, я пару разів чуть не влупив ідіотів які вилітали з другорядних навіть не приторможуючи, не то шо не зупиняючись, ну а львів-тернопіль, траса це взагалі [цензура], смертники які валять тобі в лоб кожні 5хв це ше той атракціон..... мадяри їздять дико, але в Україні ше гірше....
на кордоні угорщина-хорватія все чудово, хорвати привітні і раді бачити туристів, не то шо мадяри, ну і дуже зраділи шо ми заповнили електронну анкету, в них всі дані були в системі, кордон пройшли за 2хв
доїхали до Загреба і знов ночівля, погуляли по центру, поїли, спати
3 день (неділя)
встали, поснідали, виїхали на море, від Загребу перші 50км дуже багато машин, потім по трошки розсосалось і можна було легко їхати, за 5-6 годин були вже в Макарскій, заселились і на море

потім тиждень відпочинку, море чудове, погода була супер, людей на багато більше ніж минулого року, минулого року ми могли бути єдиними відвідувачами в кафешці, то цього року часто просто не було місць де сісти і треба було шукати не де хочеш поїсти а де є місце

тоді дорога назад
по дорозі назад вирішили проїхатись узбережжям, макарска-оміш-спліт-задар, погуляти, поїсти, і знову в загреб, переночувати
а потім опять "любима" угорщина, на кордоні хорвати як завжди 1хв і посмішка, а мадяри ворчуни, шось тринділи постійно по своєму, а ше чуть не загубили мої права, я їх поставив в паспорт, разом з техпаспортом, а віддали без них, бігав по віконечках, шукав, а вони тільки бурчали, тіпа бери їдь бери їдь, яке нахер їдь без прав, в результаті знайшись права і я таки поїхав

потім на рівні озера балатон, аварія, яку гугл мапс малював на 1годину затримки, і купа варіантів об"їхати, а хер там, транзіт онлі, думаю нахер мені ті тьорки з мудаками мадярськими, постою в пробці, в результаті пробка була на 1.30 год, а виною 2 корча, ржава фабія і якась феліція, які не тримали дистанцію і побили собі бампера....

а потім, апогей, об"їзна будапешту, в сторону україни, малював мені гугл мапс пробку на 1.30 години знову, і знову об"їзд містом, але ж [цензура] транзіт онлі, думаю ладно, їду в пробку, і вона оказалась не 1.30 а 3 години!!!!!!!! найдовша пробка в мому житті.... зразу за виїздом з пробки, перша ж транзитна заправка, забита циганами, мадярами, і всяким збродом, вроді і номера всі німецькі/австрійські, а повна машина циганів.... туалети до речі в угорщині на заправках всі платні, уроди, і ше добре якшо можна заплатити картою на турнікеті, а в цьому випадку тільки їхніми копійками, які канешно ж ніхто не має, і всьо, піпєц.... всі сваряться, міняють на касах гроші під столом, касири на лево міняють євро на мадярські копійки, по 2 рази гіршому курсі і без чеків.... кароче брадак просто ппц, яка нахер європа, дикі люди.....

кароче виїхали за будапешт, ми поїхали собі на краків, а друзі-родичі, знов на лужанку
простояли вони там десь 3 години, переночували знов в мукачево, і наступного дня доїхали додому

кароче угорщина розчарувала ппц, і розізлила.... минулого року було простіше, бо було мало людей, а цього року людей як ніби корони нема, а корона то є, і всякі тупарилі правила є, і через це робиться повний [цензура]

а хорватія порадувала, люди привітні, стараються, помагають, посміхаються, забув маску а хочеш в магаз зайти, на касі дадуть безкоштовно маску, і т.д... ну милота кароче

дуже шкода шо польща не пускає транзитом з україни, чесно краще їхати львів-краків-будапешт-хорватія, ніж ото через тих циганів
Прибизно така сама фігня тільки на Чопі стояли туда 4.5 годии і мадяри наклейку не наклеїли і я тусував собі як хотів,( тобто їхав через Будапешт))). А назад їхав через Боснію Сербію І мадярів

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Денис » Вів, 20 липня 2021, 18:19

Ще той квест,три дні їхати на море,і тиждень відпочивати....

Аватар користувача
AndrewK
Повідомлень: 10064
З нами з: Пон, 26 вересня 2005, 10:30
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: SEAT Cordoba 2.0, Hyundai Getz 1.3 АКП
Номер: ВР0001КМ
Звідки: Зараз Львів
Дякував (ла): 150 рази
Подякували: 116 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення AndrewK » Вів, 20 липня 2021, 20:52

Щось пробзділо в королівстві датському. Я памятаю не мав кешових форинтів, тупо на касі карту прокатав, відсипали скільки списали і все. Може ви до них кацапською говорити пробували?
А євро взагалі офіційно приймаються на касі, курс занижений десь на 10%. Чи наші без муток ніяк не вміють?
Бруківка-гімно
Ненавижу тюнинг выхлопа.Эти звуки так же фальшивы, как улыбка проститутки. Д.Кларксон

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Сер, 21 липня 2021, 08:07

Денис писав:
Вів, 20 липня 2021, 18:19
Ще той квест,три дні їхати на море,і тиждень відпочивати....
залежить хто як сприймає
я наприклад в Мукачево ніколи не був
тому не сприймаю це як "3 дні їхав на море", а подорож на море, дивлячись нові місця/міста :-)
в загребі раз був, але тоже буквально пару годин і ввечері, тому також гуляли і дивились нові місця

дивлячись в інстаграмі на сторіз друзів які чуть не сутками маринуються в аеропортах/літаках в турцію, то чесно, я краще виберу "три дні їхати на море" :-)

але кожному своє

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Kritik » Сер, 21 липня 2021, 08:10

AndrewK писав:
Вів, 20 липня 2021, 20:52
Щось пробзділо в королівстві датському. Я памятаю не мав кешових форинтів, тупо на касі карту прокатав, відсипали скільки списали і все. Може ви до них кацапською говорити пробували?
А євро взагалі офіційно приймаються на касі, курс занижений десь на 10%. Чи наші без муток ніяк не вміють?
я кацапською взагалі не говорю, ніколи і ніде
за кордоном виключно інглійська
бабка 70 років на турнікету туалету ну ніяк не могла пояснити де взяти бабки
а з циганами на касі які написали мені жменю своїх копійок, я тоже не мав часу сваритись за курс/чек/порядність, так як вони або тупі або принципово базарять тільки своєю жабячою мовою

ше раз кажу, дуже багато де був і в європі і в світі, але такого відношення, як в угорщині, при чому шо це всюди, чи на кордоні з укр, чи на кордоні з хорватією, чи по дорозі на заправках, не бачив

цигани возомнили себе властелінами світу :-)

Аватар користувача
AndrewK
Повідомлень: 10064
З нами з: Пон, 26 вересня 2005, 10:30
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: SEAT Cordoba 2.0, Hyundai Getz 1.3 АКП
Номер: ВР0001КМ
Звідки: Зараз Львів
Дякував (ла): 150 рази
Подякували: 116 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення AndrewK » Сер, 21 липня 2021, 18:51

Чувак, цигани це румуни. Крім того я навіть коли ще не говорив мадярською то ніколи таких проблем не мав. Тому відверто дивно.
Бруківка-гімно
Ненавижу тюнинг выхлопа.Эти звуки так же фальшивы, как улыбка проститутки. Д.Кларксон

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей