Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Вибір легкового фургона (порадьте)
Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення Nick_ » Нед, 01 травня 2011, 10:19

Привіт!

Стоїть питання у покупці легкового фургона (грузовий варіант з дизельним двигуном) :

Остаточний вибір за такими екземплярами (може є і інші цікаві варіанти - запропонуйте, але кузов такого форм-фактора) :

Peugeot Partner або Citroen Berlingo

Хотілось би почути відгуки автовласників даних марок авто., а саме плюси та мінуси експлуатації. Вартість ТО і заміна і вартість розхідників.
Які осоновні болячки даних екземплярів. І на що особливу увагу звертати при купівлі?
Бюджет не великий 5 тис.-6 тис. умовних одиниць. Да і супер вимог не ставлю до авто. Має бути простим в комплектації.

Чи є можливість пригнати на постійно з-за кордону грузовий варіант даного авто.

P.S. Інформацію збирає мій товариш. З інтернетом не дружить - попросив мене пошукати чуть інфи.

Дякую!

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення BOXER » Нед, 01 травня 2011, 10:26

Nick_, продаю свій пиж :)
тема з описом машини є тут: viewtopic.php?f=21&t=22624
при потребі розкажу покажу все :)

по витратах... розхід зараз в межах 7-8 літрів по місту, траса взагалі 6 з копійками.
запчастини не проблема в принципі. єдиний мінус - то француз і деколи шоб до чогось добратись, доводиться пів машини розібрати %) наприклад, шоб патрубок до радіатора присобачити треба: зняти бампер, зняти захист картера, зняти решітку, зняти фару і тоді вдвох (!) в чотири руки присобачувати патрубок на місце :shout
не легше знімати-ставити на місце генератор. то робили майстри, бо самому з тим справитись нереально, зняти займає більше години, поставити теж... прайс 100 грн.

більше якихось суттєвих мінусів на зауважував.

з явних плюсів - дуже м"яка машина... ну і маневренна як на "вантажну" для міста.
Nick_ писав:Чи є можливість пригнати на постійно з-за кордону грузовий варіант даного авто.
з-за кордону, думаю, буде дорожче... вийде більше 6-ти кусків. бо буде або після 2003 року, або такий як в мене, але такий напевно вже нелегко в Європі нарити в норм. стані...

Шо партнер, шо сітроен - один фіг. Тут шо в кращому стані попадеться, то варто брати.
Sad, but true.

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення Петро » Нед, 01 травня 2011, 10:32

BOXER писав:шоб патрубок до радіатора присобачити треба: зняти бампер, зняти захист картера, зняти решітку, зняти фару і тоді вдвох (!) в чотири руки присобачувати патрубок на місце
Чота як мій напарник таке саме робив то не розбирав машини так берлінго 1999 року 1,9 мотор,то значить тобі такі майстри попались :shout
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення BOXER » Нед, 01 травня 2011, 10:39

Петро писав:значить тобі такі майстри попались
то не майстри, то ми самі робили. там ж не один патрубок, і не в одному місці. може просто інший він робив ;) один я робив вище, то приходилось то все знімати, інший нижче, то бампер не треба було знімати, тільки фару і решітку (шоб і спереду долізти до нього і знизу з ями). ну і завдання було не тільки "добратись" до нього, а і поставити і міцно закріпити два хомути (замість одного заводського) ;)
Sad, but true.

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення hrdrive » Нед, 01 травня 2011, 11:04

Nick_, реально Андрія екземпляр підпадає під всі критерії! тим більше там все зроблено і з знайомих рук машина. нашо шукати рудзинки? :)
INTE®©ULLE®™

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення Nick_ » Нед, 01 травня 2011, 12:31

BOXER,

Дякую - за комерц. пропозицію, але покупка в планах на осінь цього року. Тому в найближчому часі поки, що збір інформації.

Як кузов (ржавіє, міцність), витривалість ходової до наших ям і частково перегрузу (не дай бог) - а яке макс навантаження по паспорту, макс. пробіг дизеля?

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення BOXER » Нед, 01 травня 2011, 22:05

Nick_ писав:Як кузов (ржавіє, міцність)
наразі не ржавіє, але ні серйозних подряпин, ні вмятинь так шоб до металу, не маю.
Nick_ писав:витривалість ходової до наших ям
хз, машина м"яка ппц, сайлент один чи два міняв ше в січні, до того напевно рік назад... там, до речі, йде по два сайленти на колесо спереду, тобто 4-ри на перід.
Nick_ писав:яке макс навантаження по паспорту
типу 700-750 кг. навіть стільки не грузив, тому хз...
Nick_ писав:макс. пробіг дизеля
в мого пробіг станом на сьогодні 180 700, але відповідно до зауважень Пікачу, множити треба мінімум на два, тобто поза 360 000, але проблем нема ніяких :D :D
Sad, but true.

WOLF_2222
Повідомлень: 14
З нами з: Нед, 18 липня 2010, 08:25
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: FORD TOURNEO
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір легкового фургона (порадьте)

Повідомлення WOLF_2222 » Пон, 16 травня 2011, 16:33

Радивби FORD TOURNEO в грузовому варіанті.Ходова надійна,1,8 TDCI, росхід:місто 7-8л,траса 6л.Проблем з запчастинами нема.За останній рік поміняв підшипник ступиці .Пробіг вже на ній 200тис.км.Машиною задоволений. :sing

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей