Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Дозріваю до електрички
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 14:32

RULES писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 14:11
ну і КПП - це не так про швидкість розгону, як про їзду без перегрузу по обертах на швидкостях під 200
так я ж якраз так і кажу, що для України нам важливо розгон а не швидкості 200+
бо по факту розгон юзається на кожному з обгонів (а так як у нас в більшості однополоски - то обгонів є дуже багато), а от швидкість 200+ взагалі не юзається. Ну принаймі я не знаю дороги де стабільно більше кількох хвилин можна їхати 200.
Тому кпп в реаліях України це лишня фішка, яка в будь-якому випадку з часом доставить лишніх проблем. А знаючи концерт ВАГ то і не дуже довго прийдеться чекати :D :D :D
Та по суті це не тільки ВАГу проблеми - всі німецькі автовиробники чомусь почали робити тепер ненадійні і ламучі машини.
Чому так важко зрозуміти - хтось каже це маркетинг, інші кажуть наслідок здешевлення виробництва, інші що гонка за технологіями і відсутність часу на нормальні тестування моделей.
Все це може бути і по суті не важливо чому, важливо те, що зараз навіть купуючи новий в салоні мерседес чи БМВ - ти не маєш впевненості що він навіть гаратнію без проблем відїздить. А знаючи українських підхід до гарантійних випадків - на цю гарантію розраховувати особливо на варто, ібо все заточено внас на те щоб не пофіксити тобі машину а знайти можливість здерти гроші за ремонт.
Тому приходиться тепер вибирати не ту машину яку хочеш, а машину попроще (типу крузака чи того ж паджеріка) замісь Q8 чи GLS - шоб потім за рік чи два, а деколи і пів року, не залишитись зовсім без машини і купу відео є тому підтвердження де на пробігах 5-10к в мерсах коробки вилітали, і потім по пів року чекали від німців відповіді чи міняти чи ні.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 14:44

По тих багатьох відео що я дивився про такі проблеми, то прослідковувалась основна тенденція що проблеми були або двигун або КПП і тут благо прийшли їм на альтернативу електромобілі, де по суті електродвигун простий і нема кпп, і оці основні і дорогі проблеми мали би піти в минуле, але ж ні - треба всерівно запхати коробку туди де її по факту не потрібно ))))))
я ще розумію порше гнались за теслою і не могли собі дозволити щоб їх електромобіль був помалішим, але у ауді можна було того всього не пхати. Це ж великий кросовер, нашо йому 200+? а от надійності йому би не помішало додаткової

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 14:49

Kritik писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 13:19
https://www.ford.pl/osobowe/mustang-mac ... rametry/gt
кліренс 135 в GT версії, а простіша версія (145 що також дуже мало) не їде і тільки один привід - сумно бо виглядав хорошим конкурентом теслі

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 14:59

тому для України все таки альтернатив модел Х 2018-2019 років в європейській версії практично нема
- повний привід
- пофікшені вже всі заводські болячки перших моделей
- гарантія на ВСЕ ще 4-5років (а це в більшості інших виробників стандарт для нового авто)
- високий кліренс і зручна начинка салону
- прикольні двері і 7 місць :-) :-) :-)

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 16:23

AVP_6 писав:
Нед, 03 жовтня 2021, 17:12
Dexter писав:
Нед, 03 жовтня 2021, 16:26
AVP_6 писав:
Нед, 03 жовтня 2021, 14:57
Вони завжди гнались в сегмені з бмв і мерседес, але ніколи не були ні якісними та комфортними як мерседес, ні швидкими як бмв.
Хоча це я ще суджу по машинах 90-00 років випуску. Зараз вже ніякі з цих машин якістю не славсяться а по комфорту всі однакові.
в нульових роках - гнались, після десятих - перегнали)
може бути не спорю, зараз я мало знаю про сучасні машини
суть що підхід ауді і порше до електромобілів мені не подобається.
як буде у Вольво поки не знаю бо машини тільки вийшли і шось інфи про них особливо поки нема.
БМВ вроді все ок (ну принаймі по оглядах блогерів), але задній привід іХ3 - це також не гуд.
Тесла S і 3 - слабі по ходовці
Х і Y - поки не знаю (на них наразі вся надія)
Кажуть ще десь має хамер електричний вийти - оце може бути цікава машинка :-) але там думаю запас ходу буде мінімальний

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 16:44

Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 18:16

telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 16:44
Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.
мало що зрозумів з того огляду, але походу машина крута - і повний привід, і більш\менш адекватний кліренс і нема всякого лишнього барахла, чисто два двигуни і батарейка 80квт, зарядка до 170квт/год підтримує - а це достатньо для подорожей.
не дуже у відео розкрита тема мультимедії - але екран великий то походу має бути все гуд
будемо дивитись який буде прайс, бо якщо буде 80к+ - то це трошки облом за шкоду давати ціну нової бмв. Хоча бмв іх3 до цієї шкоди далеко як виглядає

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 18:55

не все так гладко :sad

дивитись з 9:26 до 12:00
така глючня перекреслює всі її плюси, бо якшо навіть проц для екрана не могли зробити добрий - то як надіятись на якісь системи допомоги водію в такому авто :sad

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 20:09

AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:55
не все так гладко :sad

дивитись з 9:26 до 12:00
така глючня перекреслює всі її плюси, бо якшо навіть проц для екрана не могли зробити добрий - то як надіятись на якісь системи допомоги водію в такому авто :sad
То нова мультимедія в них, проблема в софті, на октавії і супербі та сама фігня, оновленням поправлять.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 20:26

AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:16
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 16:44
Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.
мало що зрозумів з того огляду, але походу машина крута - і повний привід, і більш\менш адекватний кліренс і нема всякого лишнього барахла, чисто два двигуни і батарейка 80квт, зарядка до 170квт/год підтримує - а це достатньо для подорожей.
не дуже у відео розкрита тема мультимедії - але екран великий то походу має бути все гуд
будемо дивитись який буде прайс, бо якщо буде 80к+ - то це трошки облом за шкоду давати ціну нової бмв. Хоча бмв іх3 до цієї шкоди далеко як виглядає
В німцях виходит ~60євро в фуллі, мінус зелена знижка і мінус 19% пдв то десь 55куо має в нас вийти.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 21:12

telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 20:26
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:16
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 16:44
Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.
мало що зрозумів з того огляду, але походу машина крута - і повний привід, і більш\менш адекватний кліренс і нема всякого лишнього барахла, чисто два двигуни і батарейка 80квт, зарядка до 170квт/год підтримує - а це достатньо для подорожей.
не дуже у відео розкрита тема мультимедії - але екран великий то походу має бути все гуд
будемо дивитись який буде прайс, бо якщо буде 80к+ - то це трошки облом за шкоду давати ціну нової бмв. Хоча бмв іх3 до цієї шкоди далеко як виглядає
В німцях виходит ~60євро в фуллі, мінус зелена знижка і мінус 19% пдв то десь 55куо має в нас вийти.
в нас - це ти маєш на увазі якшо в німцях в салоні купити і сюда пригнати і розмитнити?
чи то в нас в салоні шкоди така ціна ти думаєш буде?

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 21:13

telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 20:09
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:55
не все так гладко :sad
дивитись з 9:26 до 12:00
така глючня перекреслює всі її плюси, бо якшо навіть проц для екрана не могли зробити добрий - то як надіятись на якісь системи допомоги водію в такому авто :sad
То нова мультимедія в них, проблема в софті, на октавії і супербі та сама фігня, оновленням поправлять.
ті оновлення самі "прилітають" і встановлюються як в теслі? чи це якось на сервіс потрібно їздити щоб поставили нову прошивку?

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 22:20

AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 21:12
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 20:26
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:16
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 16:44
Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.
мало що зрозумів з того огляду, але походу машина крута - і повний привід, і більш\менш адекватний кліренс і нема всякого лишнього барахла, чисто два двигуни і батарейка 80квт, зарядка до 170квт/год підтримує - а це достатньо для подорожей.
не дуже у відео розкрита тема мультимедії - але екран великий то походу має бути все гуд
будемо дивитись який буде прайс, бо якщо буде 80к+ - то це трошки облом за шкоду давати ціну нової бмв. Хоча бмв іх3 до цієї шкоди далеко як виглядає
В німцях виходит ~60євро в фуллі, мінус зелена знижка і мінус 19% пдв то десь 55куо має в нас вийти.
в нас - це ти маєш на увазі якшо в німцях в салоні купити і сюда пригнати і розмитнити?
чи то в нас в салоні шкоди така ціна ти думаєш буде?
Якщо в німців купити, в нас нажаль щось немає інфи чи будуть їх продавати.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 04 жовтня 2021, 22:22

AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 21:13
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 20:09
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:55
не все так гладко :sad
дивитись з 9:26 до 12:00
така глючня перекреслює всі її плюси, бо якшо навіть проц для екрана не могли зробити добрий - то як надіятись на якісь системи допомоги водію в такому авто :sad
То нова мультимедія в них, проблема в софті, на октавії і супербі та сама фігня, оновленням поправлять.
ті оновлення самі "прилітають" і встановлюються як в теслі? чи це якось на сервіс потрібно їздити щоб поставили нову прошивку?
Скоріш за все на сервіс.

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3650
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення g0nzales » Пон, 04 жовтня 2021, 22:31

AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:55
проц для екрана не могли зробити добрий
:facepalm
Це софтова проблема, видно, що під значками з'являються і пропадають написи, і екран рефрешиться. Так себе веде графічна система, коли якийсь з процесів зависає і ОС його примусово перезапускає.
Загалом внєшка в шкоди норм, ну а внутряк то вже на любітєля.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 23:15

g0nzales писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 22:31
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:55
проц для екрана не могли зробити добрий
:facepalm
Це софтова проблема, видно, що під значками з'являються і пропадають написи, і екран рефрешиться. Так себе веде графічна система, коли якийсь з процесів зависає і ОС його примусово перезапускає.
Загалом внєшка в шкоди норм, ну а внутряк то вже на любітєля.
для власника хіба є різниця в чому проблема? він купив нову машину і має все гуд працювати
а клацати під час руху по купу разів - це не найбезпечніше заняття
потім включить він скажімо круіз а йому машина не загальмує і на сервісі скажуть - це софтова проблема :D :D :D
машина це не телефон а обєкт підвищеної небезпеки, і водію якщо пропонує машина якийсь функціонал - то це має працювати і буде відтестованим до моменту продажі, або не відкривати доступу поки не дотестили і добавляти функціонал походу оновлень.
От як в теслі було - в 2014 році вже в машини почали встроювати автопілот, але про нього нігде в меню і взагалі не згадувалось - бо вони бачили що він ще глючний
потім в 2015 його почали вже продавати як додатковий функціонал, а всім хто мав машини кінця 2014 року з оновленнями він безкоштовно "прилетів"
Оце правильний підхід до невідтестованого функціоналу.

Я звичайно може трошки перебільшую і глюки/зависання екрану наврядчи напряму будуть залежати від якихось важливих для безпеки функцій, але взагальному важко стає довіряди машині і виробнику коли бачиш шо в новій машині відразу шось глючить, тим більше як показують відгуки це вже не перший рік такі баги в них.
Чому тесла міняє свої компи коли побачила що вони почали глючити - а скажімо та ж шкода не може по гарантії ті всі екрани, чи то софт чи проци поміняти.
В мене не глючить комп - але тесла готова поміняти безкоштовно в 6 річній машині, а в шкоді блогер показує жосткий глюк в новій машині, як я так поняв йому шкода і дала на тест - і реакції 0.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 04 жовтня 2021, 23:17

telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 22:20
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 21:12
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 20:26
AVP_6 писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 18:16
telko писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 16:44
Шкодувка мені дуже заходить, є все, що треба. Хіба вентиляції дупи немає.
мало що зрозумів з того огляду, але походу машина крута - і повний привід, і більш\менш адекватний кліренс і нема всякого лишнього барахла, чисто два двигуни і батарейка 80квт, зарядка до 170квт/год підтримує - а це достатньо для подорожей.
не дуже у відео розкрита тема мультимедії - але екран великий то походу має бути все гуд
будемо дивитись який буде прайс, бо якщо буде 80к+ - то це трошки облом за шкоду давати ціну нової бмв. Хоча бмв іх3 до цієї шкоди далеко як виглядає
В німцях виходит ~60євро в фуллі, мінус зелена знижка і мінус 19% пдв то десь 55куо має в нас вийти.
в нас - це ти маєш на увазі якшо в німцях в салоні купити і сюда пригнати і розмитнити?
чи то в нас в салоні шкоди така ціна ти думаєш буде?
Якщо в німців купити, в нас нажаль щось немає інфи чи будуть їх продавати.
а на гарантію теж до німців їздити потрібно? чи вони стають в нас на гарантію?
і якщо стають в нас - то як їх тут можуть поремонтувати якщо самі майстри не знають тих машин?

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Lyubomyr » Вів, 05 жовтня 2021, 08:16

AVP_6, по дописах чітко прослідковується що ти "прихожанин" "церкви святого Ілона" :D
За це повідомлення автора Lyubomyr подякували (всього 4):
Vasiliyyy (Вів, 05 жовтня 2021, 08:34) • vovka (Вів, 05 жовтня 2021, 09:18) • telko (Вів, 05 жовтня 2021, 10:50) • shpila (Вів, 05 жовтня 2021, 13:15)
Рейтинг: 14.81%

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Вів, 05 жовтня 2021, 14:20

Lyubomyr писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 08:16
AVP_6, по дописах чітко прослідковується що ти "прихожанин" "церкви святого Ілона" :D
я би не сказав, я просто вибираю авто чітко по своїх особистих потребах і вподобаннях в першу чергу.
І от скажімо
1. Батарея чи ДВЗ - поїздивши рік на теслі я зрозумів що для мене набагато конмфортніше раз на 3-4 дні включити кабель за 1хв чим їздити на заправки, і за цей же рік я не мав жодного разу проблеми з зарядкою.
2. Тишина в салоні - звичайно що сучасні ДВЗ авто навіть тихіші в салоні чим тесла, але за прайс коло 80к реально є сенс розглядати тільки якісь "брендові авто" типу Ауді, БМВ, Мерс - а всі ці авто (судячи по відгуках в інеті) мають дуже сильні проблеми навіть в гарантійний період, а я думаю ніхто не буде зі мною сперечатись, що гарантія у нас працює досить умовно.
3. Витрати часу на автосервіси - також судячи з моєї експлуатації і відгуків в інеті все таки тесли не мають особливих проблем і по факту на сервіс можуть попадати хіба з проблемами з ходовкою, але якщо взяти модел Х - то там і кліренс більший, і ходовка міцніша і тому проблем мало би не бути взагалі (я говорю про 2019 рік де вже всі проблеми з компами памятю і тд пофікшені).
4. Витрати на ремонт - як я вже казав у п.2 і раніше тут у дописах, офіційна тесла має дуже крутий супорт і реально можна бути впевненим що якусь дорогу запчастину поміняють без проблем. У ауді, мерс, бмв, зновуж як показує практика відгуків в інеті - люди на коробки чи якісь блоки керування по гарантії місяцями чекають, в той час як машина залишається на сервісі.
Нові електричні авто від ауді, бмв, мерс і шкода ми вже тут обсуждали і кожна з них має якусь "специфіку" яка конкретно мені не подобається.
І от тому получається що конкретно у моєму випадку офіційна, хай і не нова, Тесла Х - це найкращий варіант, хоча я прекрасно розумію що ці авто переоцінені в плані прайсу.
я би з радістю розгядав для покупки ауді е-трон, якби вона не мала тої кородки передач,
чи бмв - якби там був повний привід
але наразі по моїх потребах альтернативи теслі немає.

Хтось має час їздити по сервісах і готовий ризикувати - то звичайно що ауді буде і комфортніша і більше керована і сам бренд ауді це набагато крутіше за теслу.
Комусь не потрібен впринципі повний привід бо їздить по місту і він собі візьме бмв ix3 і також буде мати і комфорт і керованість і запас ходу більший і бренд БМВ.
Мені ж потрібно обовязково повний привід + кліренс від 17см (бо живу в селі і частина дороги щебінь), електрика, великий екран (навігація загальна) + звичайний в панелі приладів (навігація зближена), реальна безкоштовна гарантія (хай навіть при серйозній проблемі аля батареї чи двигуна потрібно буде їхати у Варшаву)
а тесла ще крім того дає такі плюшки як досить крута аплікуха + автопілот.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Вів, 05 жовтня 2021, 14:25

якби я жив десь у Німеччині - то мабуть нічого крім бмв іХ3 і не розглядав би, бо гаратнія там працює, повного приводу чи високого кліренсу особливо не потрібно, а електрика дорога і економніший розхід електрики був би важливим фактором.
В нас же важливо надійне авто - бо спеціалістів мало по цих машинах і ціни там на ремонт заоблачні, гарантія по суті не працює безкоштовна і всерівно знаходять причину відмовити і взяти за ремонт грошей, електрика дешева і тому на розхід пофіг, дороги по місту це суцільні ями + бруківка що ще гірше чим ями і тому кліренс, сніг по селах ніхто не прибирає і тому повний привід.
А ну і саме головне забув - Українська натура що не дає підсвідомо купити за 60-70к шкоду, бо за ці гроші можна взяти б\у БМВ :D :D :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей