Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Дозріваю до електрички
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 19:51

Денис писав:
Сер, 25 серпня 2021, 15:18
AVP_6 писав:
Вів, 24 серпня 2021, 22:22
а от є цікаве відео де показують шо по суті різниці нема чи на теслі їхати чи на ліфі по Україні

просто теслою менше разів стаєш на зарядку, але заряджаєшся довше
і це відео 2017 року, а зараз інфраструктура настільки розвинута шо і ліфом по Україні їхати особливих проблем немає
Фраза дня чувака на Ліфі"буду їхати швидко,аж 93км/год,а потім прискорився до 79...."
ти я бачу вмієш вибирати тільки окремі куски
я спеціально ж написав що це 2017 рік - коли інфраструктури не було і справді мусіли електромашини їхати помало шоб фізично дотягнути до зарядки
зараз зарядки по україні кожні 150км або і частіше і тому будь яка ел машина доїде на будь якій швидкості практично
а якшо ти не віриш шо зарядка це швидше чим економити заряд їхавши 70км.год - то я тобі можу в цифрах порахувати ;)

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення g0nzales » Сер, 25 серпня 2021, 20:00

AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 19:51
зараз зарядки по україні кожні 150км або і частіше і тому будь яка ел машина доїде на будь якій швидкості
Тіко і електричок стало на порядок більше, тому проїхавши 150км до зарядки, не факт що вона буде не зайнята, і 30хв зарядки перетворюються вже у 60+ хв, і ради нема, бо до наступної тумби не дотягнеш.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 20:02

AndrewK писав:
Сер, 25 серпня 2021, 02:54
1. Давай не будемо називати автопілотом адаптивний круїз-контроль з дотриманням смуги. Я там відос недавно скидував як така авто-подорож завершилась в корчах...
2. Більша батарейка по часу буде вигідніша. Бо є супутні затрати часу, котрі теж зіграють.
1. як би це хто не називав - але воно працює чітко на трасах і тому всі тесловоди це юзають, і відповідно коли дозволено 90 то цей автопілот дає максимум можливіть їхати 100 - а всі ДВС машини думають шо це електрика економиться :D :D :D
2. які це супутні затрати? 5сек запхати розєм у порт авто?

але взагалі ми далі споримо про те, що вже кілька разів обговорили
ті хто привик їздити 1000+км без зупинки - звичайно що ніколи не куплять ел авто і їм не зрозуміти як це можна зупинятись кожні 300-400км
ті хто думає шо ел авто це реально економія - також ні, бо якшо купувати ел.авто новим то це овер-прайс порівняно з відповідним ДВС авто, і наврядчи що на економії електрики це відібється колись (звичайно крім таксистів)
якщо ж купувати б\у ел авто - то там також є свої нюанси з апгрейтами зарядних блоків, слабими ходовками для таких важких авто, дуже швидким зносом резини і тд, і це я вже не говорю про заміну батареї через n-ну кількість років.

але
кому подобається тишина в авто, прискорення рівня порше чи бмв м-класу, допомога у керуванні (як би її хто там не називав - але вона наразі найкраще працює зі всіх авто) та і в кінці кінців екологія - той вибирає ел авто
і оці всі оправдання в дальності ходу, контролю заряду - відходять на другий план, бо це реально аж ніяка не проблема, але це зрозуміє тільки той хто попробував.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 20:07

g0nzales писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:00
AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 19:51
зараз зарядки по україні кожні 150км або і частіше і тому будь яка ел машина доїде на будь якій швидкості
Тіко і електричок стало на порядок більше, тому проїхавши 150км до зарядки, не факт що вона буде не зайнята, і 30хв зарядки перетворюються вже у 60+ хв, і ради нема, бо до наступної тумби не дотягнеш.
та ну ладно, ше ніколи не зустрічав щоб зарядка була зайнята всі порти
наприклад взяти коло мене є торговий центр спартак - там я нарахував разом 18 портів зарядки, але зайнятих я бачив максимум 3
весь інший час всі вільні.
Крім того є аплікухи де можна зарезервувати собі місце за 30хв до приїзду

тому я і написав в іншому повідомленні - що хто цього по факту на собі не спробував не буде знати наскільки це все просто.

це так само як я собі не уявляю як би я міг мати скажімо бмв Х6 там до 2010 року, вони ж постійно ламаються як не в одному місці то в іншому
але як ми можемо бачити по сусідній темі - це все таки мій стереотип, бо форумчанин має і прекрасно їздить і тішиться

і так само ел авто - хто не юзав то собі придумує купу проблем, а хто по факту взяв і юзає - той радий і проблем не має

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 20:29

Давайте, щоб тема стала цікавішою вибиремо 3 найбільш популярні локації в Україні для львівянина, аля
1. Поїздка на море (для прикладу Львів-Одеса)
2. Поїздка по роботі (для прикладу Львів-Київ)
3. Поїздка на вікенд в карпати (для прикладу Львів-Яремче)
і я чітко порахую і розпишу які дії (зарядки, аплікухи, вартість, час і тд) мені потрібно зробити на Теслі щоб туди-назад доїхати
і так само теоретично порахуємо як ці самі маршрути будуть для скажімо нісан ліф (теоретично, а мене власники ліфів поправлять якщо я буду десь не правий)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 25 серпня 2021, 21:02

Ану доїдь за вміняємий час до Приморське(біля Вилково). Орієнтир бензо тачка - 20-00 виїзд в пятницю з центру Львова, приїзд - 11-00
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 25 серпня 2021, 21:05

Кейс 2 - Буковель.
-10 за вікном.
Субота:
3-00 - виїзд зі Львова;
9-00 - перевзування в боти на відкритому паркінгу десь біля підйомників;
16-00 - виїзд в Яблуниця чи Татарів на ночівлю. Хати переважно з перегруженою електросистемою.
Неділя:
8-00 - виїзд на підйомники;
8-30 - перевзування в боти на відкритому паркінгу десь біля підйомників;
16-00 - Виїзд на Львів;
20-30 - прибуття додому.
VAG вже не той

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 21:27

Візьмемо скажімо Львів-Одеса
так як це тюнінг клуб і тут всі аплелюють шо електрички їздять максимум зі швидкістю 100км.год - виберемо маршрурт через Київ і візьмемо середню швидкість 100км\год (це якраз ті 150 моментами які тут всі так люблять)
при такому режимі їзди моя тесла буде мати розхід 180Вт\км, відповідно якшо ми будемо розряджатись до 10%
то 80квт батарея - 10% = 72000вт / 180 = 400км рівно ми проїдемо точно,

Зображення

тобто
наш загальний маршрут, як видно з фото 1000км, тому умовно наш маршрут потрібно розділити на 3 частини по приблизно 333км
тому першу зарядку ми шукаємо десь в районі пробігу 340-360км, чому не 400 - шоб тут всіх заспокоїти, що як зарядка не буде працювати чи буде зайнята (хоча це майже не буває) - ми мали можливіть доїхати до наступної.
відповідно відкриваємо собі оцей веб-сайт https://www.plugshare.com і шукаємо десь в районі швидку зарядку
Коло Новоград-Волинський ми бачимо 3 зарядки і тому вибираємо будь-яку, і маємо гарантію що доїдемо без проблем до сусідної (це якшо буде зайнята чи не робоча)
Зображення
розказувати про аплікухи сенсу нема - їх по суті є 3 основні на Україну, тому їх собі ставиться і активується зарядка навіть не заходячи на саму заправку.
всі ці 3 зарядки дають максимальну швидкість 50квт.год. Так як ми проїхали 320км, відповідно витратили 320*180/1000 = 57.6квт - ми їх і дозаряджаємо і відповідно стоїмо 1г часу.
далі продовжуємо рух і шукаємо наступну зарядку на карті
Наступну вибираємо в районі Умані (дивимось на скрін і знову бачимо, що маємо 2 варіанти, тобто на одному з них точно буде вільно і буде працювати)
Зображення
відстань від Новоград-Волинський до Умані коло 400км - відповідно приїжджаємо майже з пустою батареєю, якшо хтось переживає що можна не доїхати - то машина чітко показує скільки процентів залишиться до точки призначення, і якшо машина покаже шо їх не хватить - то по дорозі є купа інших зарядок де на 10-15хв можна зупинитись,
знову в районі умані ми стаємо на зарядку і чекаємо десь 400*180/1000 = 72квт і чекаємо 1год 20хв. (так як зарядка знову дає максимум 50квт.год)
продовжуємо рух і доїжджаємо до Одеси (400 - 271) з запасом ходу 129км.

Відповідно в Одесі ми відпочиваємо 10-12 днів з яких хоч один день в будь-якому випадку на годинку потрібно буде заскочити в супермаркет купити продуктів, поки скуповуємось заряджаємось до 100%
і дорога назад по такому самому принципу

Відподвідно ми бачимо - що на дорогу Львів-Одеса, ви витрачаємо на 2,5 год більше часу чим би ми їхати на ДВС авто (хоча це відносно - бо так хоч один раз але також всі стають)
їдемо зі швидкістю яка нам комфортна (так як середня 100 - це по факту майже завжди 150 треба топити де є можливість)
і більшість часу за нас по трасах рулить автопілот.

Ітого
пробіг в одну сторону 1000км
загальний час в дорозі 12,5 год: (1000км відстань / 100 сер швидкість) 10год + 2,5год на зарядки
вартість 1000км * 180вт / 1000 = 180квт * 6грн (ціна на швидких зарядках середня) = 1080грн в одну сторону

От якось так
і тут вже кожному вирішувати чи критичні оці 2,5год лишні в дорозі чи ні.
При тому не забуваємо, що ми юзаємо досить помалі зарядки - скажімо моя тесла з апгрейтнутим зарядним пристроєм може вже у львові заряджатись 100-120квт/год (вже є кілька таких станцій)
і я більш ніж впевнений що такі будуть появлятись і по трасі і тоді ці 2,5год перетворяться в 1.5год ато і менше, але наразі от так.
Востаннє редагувалось Сер, 25 серпня 2021, 21:38 користувачем AVP_6, всього редагувалось 2 разів.
За це повідомлення автора AVP_6 подякував:
UncleSam (Сер, 25 серпня 2021, 22:35)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 21:31

RULES писав:
Сер, 25 серпня 2021, 21:02
Ану доїдь за вміняємий час до Приморське(біля Вилково). Орієнтир бензо тачка - 20-00 виїзд в пятницю з центру Львова, приїзд - 11-00
завтра вже порахую :-)
RULES писав:
Сер, 25 серпня 2021, 21:05
Кейс 2 - Буковель.
-10 за вікном.
Субота:
3-00 - виїзд зі Львова;
9-00 - перевзування в боти на відкритому паркінгу десь біля підйомників;
16-00 - виїзд в Яблуниця чи Татарів на ночівлю. Хати переважно з перегруженою електросистемою.
Неділя:
8-00 - виїзд на підйомники;
8-30 - перевзування в боти на відкритому паркінгу десь біля підйомників;
16-00 - Виїзд на Львів;
20-30 - прибуття додому.
зима - це не коньок ел карів :D :D :D
тому я також завтра прикину - але там буде трошки сумно :D :D :D, та і я точно так не порахую бо не маю досвіду дальняків на теслі зимою, але так теоретично звичайно прикинемо

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 21:52

але як я глянув в буковель там все просто
відстань зі львова 236км. Зимою повного заряду десь на стільки і хватить а в Микуличин є зарядка швидка (50квт)
відповідно якшо машина побачить що не дотягне туди - то доїжджаємо до франківська, там 40-50хв заряджаємось і доїжджаємо до буковелю
назад заряду хватить до франківська точно (зимою в -20 машина сідала за ніч десь на 25км) і знову 40-50хв у франківську і дома
тобто лишних 1.5год на весь маршрут в дві сторони
але якшо вибрати готель де буде хоч якась зарядка на ніч (а там не важлива потужність бо маємо цілу ніч) то і назад у франику вже ставати не буде потрібно
тобто якшо брати до уваги твій приклад
то або виїжджати не в 3 ночі а в другій і далі все як в твому плану
або менше на годину кататись на лижах :-) :-) :-)
назад думаю різниці нема чи приїдеш в 20-30 чи 21-20 до Львова

тут питання в іншому - шо конкретно на своїй теслі (задній привід) я би зимою в такий маршрут не поїхав
бо
низький кліренс - це не для гір
задній привід + велика потужність - її крутить відразу на слизькій дорозі
тут вже потрібно model X або хочаб повний привід на model s - а це вже кардинально інший розхід електрики

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення vovka » Сер, 25 серпня 2021, 22:05

AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:29
2. Поїздка по роботі (для прикладу Львів-Київ)
Мав поїздку "по роботі" місяць тому. Львів-Київ-Львів в межах доби.
1. Приблизно 01:00 виїзд зі Львова
2. Біля 7 був в Києві, чуть перепочив.
3. Гонки з 8 ранку до 14:0 обіду в напрязі. Півгодини відпочив. Тобто от з 8 до 14 по суті треба бути в Києві (гонки можна поміняти на якісь інші справи, кум от в посольство США за день ганяв).
4. Приїзд до Львова на Наукову (пробок купа) біля 21.

За весь час на заправках стратив буквально 2 підходи по 10хв (хотдог, гамбургер пошвидше і в дорогу). На довгі обіди небуло часу, і плюс це мене вибиває з колії в такому темпі.
Багато ділянок особливо між Рівним і Житомиром їхав відносно швидко, 140-160.


Питання.
Наскільки менше/більше я б мав часу в Києві (замість чистих 6 годин з загальних 20. Київ мається на увазі до кільцевої зі сторони Львова) якщо би в ті самі години виїхав зі Львова (01:00) і в ті самі би приїхав (21:00). Наприклад на теслі (це недуже цікаво бо там ціна, неможу собі дозволити :D ), або на ліфі (тут цікавіше). Берем до уваги що добра частина поїздки вночі з включеними фарами (незнаю наскільки вони садять батарею), а інша частина майже вся з кондюком в спеку.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 22:11

vovka писав:
Сер, 25 серпня 2021, 22:05
AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:29
2. Поїздка по роботі (для прикладу Львів-Київ)
Мав поїздку "по роботі" місяць тому. Львів-Київ-Львів в межах доби.
1. Приблизно 01:00 виїзд зі Львова
2. Біля 7 був в Києві, чуть перепочив.
3. Гонки з 8 ранку до 14:0 обіду в напрязі. Півгодини відпочив. Тобто от з 8 до 14 по суті треба бути в Києві (гонки можна поміняти на якісь інші справи, кум от в посольство США за день ганяв).
4. Приїзд до Львова на Наукову (пробок купа) біля 21.

За весь час на заправках стратив буквально 2 підходи по 10хв (хотдог, гамбургер пошвидше і в дорогу). На довгі обіди небуло часу, і плюс це мене вибиває з колії в такому темпі.
Багато ділянок особливо між Рівним і Житомиром їхав відносно швидко, 140-160.


Питання.
Наскільки менше/більше я б мав часу в Києві (замість чистих 6 годин з загальних 20) якщо би в ті самі години виїхав зі Львова (01:00) і в ті самі би приїхав (21:00). Наприклад на теслі, або на ліфі. Берем до уваги що добра частина поїздки вночі з включеними фарами (незнаю наскільки вони садять батарею), а інша частина майже вся з кондюком в спеку.
оце цікавий кейс - завтра прикину
конюх по факту в дорозі як показала практика сильно не впливав мені не розхід
фари не знаю - бо не їздив вночі практично, але також не особо
тесла настільки важка, що основний заряд іде на саме переміщення машини, а вже оці мелочі як кондюх чи фари - особливо на трасі не впливають по факту.
може коли їхати зі швидкістю 70-90/год (типу економити як то блогери показують) то там і кондюх і фару будуть впливати
я ж їхав по трасі на море 100+ і там вже той лишній оріентовно кіловат в годину на кондюх особливо не мав значення.
Мені взагалі здається, що оці всі "казки" про економію на швидкості, виключання кондюхів і тд - це було тоді коли не було інфраструктури і реально люди старались "дотягнути" від однієї зарядки до іншої
Зараз же це все втратило смисл - так як купа швидких зарядок і лишніх 10хв на зарядці це краще чим 3-4години їхати без комфорту

За весь пробіг, а це десь 5000км, що я зїздив на море - я ні разу не стикнувся з проблемою шо потрібно було економити заряд чи шось виключати.
В мене навіть в теслі є така фішка як range mode - вона типу там якось економить заряд на дальняках
я раз попробував це включити - і проїхав в тому режимі десь 100км і різниці в розході не побачив
а цей range mode, як пише документація до авто, це якраз зниження потужності кодниціонеру і виключаються габаритні вогні вдень - відповідно якшо не було різниці в розході то значить можна зробити висновок що ці речі особливо на розхід і не впливають
вроді би як в нових теслах вже цей режим забрали - бо мабуть і самі побачили шо це безсмислу
Востаннє редагувалось Сер, 25 серпня 2021, 22:17 користувачем AVP_6, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення g0nzales » Сер, 25 серпня 2021, 22:16

AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:07
наприклад взяти коло мене є торговий центр спартак - там я нарахував разом 18 портів зарядки
Нє-нє, ти ж писав "по Україні" а не у місті, та ще і біля великого торгівельного центру.

Згідний, що той, хто щодня на паливі, не зрозуміє усіх потреб і спецификі власника єлектрички, але все одно лишаюсь із думкою, до наразі електрика найбільш зручна по місту і області.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 25 серпня 2021, 22:21

g0nzales писав:
Сер, 25 серпня 2021, 22:16
AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:07
наприклад взяти коло мене є торговий центр спартак - там я нарахував разом 18 портів зарядки
Нє-нє, ти ж писав "по Україні" а не у місті, та ще і біля великого торгівельного центру.

Згідний, що той, хто щодня на паливі, не зрозуміє усіх потреб і спецификі власника єлектрички, але все одно лишаюсь із думкою, до наразі електрика найбільш зручна по місту і області.
читай вище де я описав теоретичний маршрут до Одеси
там всюди є "дублюючі" зарядні станції - і це я вибирав ті локації які конкретно нам були зручні по маршруту
а десь ближче великих міст - ітого більше

відкрий собі той сайт шо я скидав там лінк і побачиш що вся україна вже досить круто покрита зарядними станціями
так як це досить вигідний бізнес як я розумію.

або глянь скрін - і це я вибрав тільки швидкі станції
Зображення

можливо для Ліф і подібних авто і буде якась така проблема на дальняках
але потрібно шоб хоч один власник ліф тут відписався який реальний розхід на трасі? і яку швидкість/потужність заряду бере ліф через чадемо розєм?
бо по характеристиках з інтернету шось рахувати не варіант

для електричок з запасом ходу 300+ - інфраструктури в Україні аж забагато :-)

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Yelik » Чет, 26 серпня 2021, 09:26

AVP_6, Ліф навіть виробником позиціонується як машина для міста, тому на першому ліфі, точніше на стандартному першому ліфі ніхто в Київ чи Одесу не їздить. Ну є диваки, які замінили елементи+докинули в багажник додаткову і ліф проїзджає 650км на одному заряді, але це винятки, які більшості не підійдуть. Другим ліфом з 62кВт батареєю можна їхати.

Ще для інформації. Є апка Ev Route, де вказуєш свою модель, реальний пробіг в км, реальний залишок батареї в кВт та наявні конектори. Вказуєш точку А і точку Б, а вона прораховує і вказує де і до скількох % заряджатись та коли ти прибудеш в точку Б.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Чет, 26 серпня 2021, 09:30

AVP_6 писав:
Вів, 24 серпня 2021, 22:45
Тому в теорії на дальняк Сашко на свому фіаті мав би обігнати мене на теслі )))))
якби в мене була можливість швидкої зарядки то да
а так то на жаль в мене максимум 6,9квт / час
тому на зарядках я б зависав на пару годин..... фіат 500 це все таки тачка міська, дім/робота/дім

в мене найкращий показник розходу був 7,3км/1квт, це за тиждень і за 500км +/-, дім/робота/дім, з середньою 70км/час
це по Тесловському 136,9 wth чи яко воно там, знайомі які мають модел S / X розхід мають в районі 2х більший ніж в мене, але в них і батарея в 3 рази більша і тачка)

є вже кулібіни які переробляють фіат 500 і на швидку зарядку і докладають пакети батарей, але я не хочу цього колхозу, для моїх потреб мені хватає пробігу який він дає, і швидкої зарядки мені тоже не треба катаючись дім/робота/дім і заряжаючись вночі

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Чет, 26 серпня 2021, 09:31

telko писав:
Сер, 25 серпня 2021, 14:40
Kritik писав:
Сер, 25 серпня 2021, 12:11
telko писав:
Вів, 24 серпня 2021, 18:13
Денис писав:
Пон, 23 серпня 2021, 10:40
Kritik писав:
Пон, 23 серпня 2021, 09:32
g0nzales писав:
П'ят, 20 серпня 2021, 23:15
Їздить тішиться
прям як я ))))
кайфу приносить просто мега
дрюкати всіх на світлофорі маленьким фіатіком 500 це ше той кайф))))
Кайф,це коли ти їдеш по трасі Київ-Львів і дрюкаєш Тесли які більше 100км/год чомусь не їдуть,я вже не кажу про Фіати,Ліфи,Зоє ,їх просто немає за межами міста😃
Мова йшла про повідомлення Дениса. І взагалі кого дрюкати з світлофорів фіатом? Якщо 2л гольф 0-60 їде так само, а далі в точку...
ше раз кажу, я ганявся з Поло ГТІ 2.0 бенз який їде точно краще ніж 2.0 дизель гольф, і 2 рази його обганяв до 100, пів корпуса, але обганяв, дальше він в точку, согласен

не маю драгі, не маю чим заміряти розгін свого фіата, але розгін в нього просто космос, звичайно паспортні 0-100 фігово виглядають, бо ближче до 100 він починає здуватись

але в міських режимах 0-70, повір шо він дрюкне 98% тачок на дорозі :)

а хочеш то не вір, мені пофіг, я то знаю, а не тільки з інтернетних циферок сужу :-)
В мене знайомий теж всіх дрюкає, тільки я йому поясню, що якщо він сракує кожен раз з світловора то це не значить, що інший водій робить те саме.
А факти такі, що фіат неможе нікого дрюкати бо він тупо повільніший 2л тді гольф класу, навіть якщо заміряти 0-60кмг:
https://youtu.be/bs80cNOqUpM
https://youtu.be/tbNHUqycGlA
на Поло ГТІ був мій знайомий
якого я прокатав на Фіаті і він сам запідозрив шо Фіат може бути швидший за його ГТІ і сам запропонував заїхати
і він точно знав шо я з ним ганяюсь бо сам це запропонував

але ладно, тобі краще знати :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Чет, 26 серпня 2021, 11:09

Kritik писав:
Чет, 26 серпня 2021, 09:30
AVP_6 писав:
Вів, 24 серпня 2021, 22:45
Тому в теорії на дальняк Сашко на свому фіаті мав би обігнати мене на теслі )))))
якби в мене була можливість швидкої зарядки то да
а так то на жаль в мене максимум 6,9квт / час
тому на зарядках я б зависав на пару годин..... фіат 500 це все таки тачка міська, дім/робота/дім

в мене найкращий показник розходу був 7,3км/1квт, це за тиждень і за 500км +/-, дім/робота/дім, з середньою 70км/час
це по Тесловському 136,9 wth чи яко воно там, знайомі які мають модел S / X розхід мають в районі 2х більший ніж в мене, але в них і батарея в 3 рази більша і тачка)

є вже кулібіни які переробляють фіат 500 і на швидку зарядку і докладають пакети батарей, але я не хочу цього колхозу, для моїх потреб мені хватає пробігу який він дає, і швидкої зарядки мені тоже не треба катаючись дім/робота/дім і заряжаючись вночі
я думав він бере всі 50квт/год зарядки на швидких публічних зарядках.
а шо в тебе за розєм шо така мала швидкість зарядки?

в мене на теслі в режимі траса-місто 165вт/км, але в мене сама економна версія задньопривідна + майже найбільша батарея на ці роки.
Х чи S в повнопривідній версії має середній розхід 220-240

в теслі на швидку зарядку сам завод зробив КІТ комплект для апгрейту - тому це не кулібіни роблять
я собі такий КІТ поставив і тепер 80-100квт/год можу заряджати - аби зарядка давала стільки :-)
правла прайс апгрейту 700дол

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Чет, 26 серпня 2021, 11:17

vovka писав:
Сер, 25 серпня 2021, 22:05
AVP_6 писав:
Сер, 25 серпня 2021, 20:29
2. Поїздка по роботі (для прикладу Львів-Київ)
Мав поїздку "по роботі" місяць тому. Львів-Київ-Львів в межах доби.
1. Приблизно 01:00 виїзд зі Львова
2. Біля 7 був в Києві, чуть перепочив.
3. Гонки з 8 ранку до 14:0 обіду в напрязі. Півгодини відпочив. Тобто от з 8 до 14 по суті треба бути в Києві (гонки можна поміняти на якісь інші справи, кум от в посольство США за день ганяв).
4. Приїзд до Львова на Наукову (пробок купа) біля 21.

За весь час на заправках стратив буквально 2 підходи по 10хв (хотдог, гамбургер пошвидше і в дорогу). На довгі обіди небуло часу, і плюс це мене вибиває з колії в такому темпі.
Багато ділянок особливо між Рівним і Житомиром їхав відносно швидко, 140-160.


Питання.
Наскільки менше/більше я б мав часу в Києві (замість чистих 6 годин з загальних 20. Київ мається на увазі до кільцевої зі сторони Львова) якщо би в ті самі години виїхав зі Львова (01:00) і в ті самі би приїхав (21:00). Наприклад на теслі (це недуже цікаво бо там ціна, неможу собі дозволити :D ), або на ліфі (тут цікавіше). Берем до уваги що добра частина поїздки вночі з включеними фарами (незнаю наскільки вони садять батарею), а інша частина майже вся з кондюком в спеку.
ще ти не написав який кілометраж потрібен по самому києву? це також важливо для розрахунку
і чи в києві є час залишити авто на годину на публічній зарядці поки рішаються свої справи?
публічні зарядки практично коло кожного супермаркету (аля Сільпо, Анаш) чи торгового центру великого в Києві

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Чет, 26 серпня 2021, 11:44

Візьмемо варіант що їдемо в посольство США на співбесіду і запис у нас на 9 ранку
відповідно нам до посольства бажано приїхати в 8 ранку, щоб знайти паркомісце, підготувати всі документи, здати ключ від машини в камеру зберігання і тд.

Отже ми виїжджаємо з повною зарядкою (вдома вечером ставимо авто на зарядку - мені до 100% при повній нагрузці вдома за 4 години заряджає від 10% до 100%)
маємо запасу ходу 400км (це можна подивитись вище я вже рахував з розрахунком шо їдемо як всі інші авто 100-160км/год)
відповідно щоб нам мати максимальний запас ходу в києві ми шукаємо на карті швидку зарядку десь на пробізі 380-390, це якраз Житомир
на карті ми бачимо що є зарядка швидкістю 50квт/год на кільцевій житомира, але на крайняк якшо вона не буде працювати то маємо дві трошки далі за житомиром або заїжджаємо в сам Житомир
отже до житомира ми їдемо зі швидкістю як і всі авто і якщо ми виїхали в 1 ранку - то в Житомирі десь 5ранку
стаємо годину на зарядку (більше не потрібно бо останні 10% заряду швидкість падає і цю годину якраз трошки відпочиваємо) - і отримуємо запас ходу 280км за цю годину (50квт/0.18 = 277)
відповідно з зарядної станції виїжджаємо 6 ранку і за 2 години ми біля посольства якраз на 8 ранку і запас ходу в нас залишається 280 - 170 = 110км

Залишаємо машину на парковці і робимо всі свої справи в посольстві
десь оріентовно 11 виходимо з посольства і в районі 15-20км в києві шукаємо зручну і вільну нам зарядку шоб і поїсти можна було
11-30 доїжджаємо до зарядки і 1.2години заряджаємось до повного (в нас запас ще залишався 100км - не забуваємо про це) - за цей час снідаємо і відпочиваємо.

Грубо 13-00 ми маємо знову запас ходу 400км і виїжджаємо з києва
десь в районі Рівне, оріентовно 17-00 ми там (320км від посольства) ми стаємо на швидку зарядку, в нас залишок 80км пробігу а до центру львова нам потрібно мати 230, відповідно заряджаємо 250-80 = 170км а це десь 40хв
в 17-40 виїжджаємо з Рівне і ми десь 20-40 у Львові

притому ми відпочивали 3 рази по приблизно годині і не дуже змучені + зновуж автопілот на трасі.

От тепер і робіть висновки чи це настільки важче чим на ДВС авто чи ні?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей