Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » П'ят, 17 вересня 2021, 10:17

В неділю в Реги на площадці буде тренування в стилі тайм атак. Можеш попробувати покататись. Все більш повільно, але подумати над траекторіями можна буде. Там вроді вступні в районі 600 грн. Як що маєш бажання, то можеш попробувати.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 17 вересня 2021, 17:34

Я подумаю.

Також попробував скористатися програмою RaceChrono. Вона платна, але дали тріал на 7 днів "попробувати".
Заодно зразу замітив недоліки з телефоном. Більшість кіл воно нормально не записало, скоріш за все через поганий сигнал GPS. То або телефон пора міняти, або зовнішній GPS думати. Но пару кругів нормально записало. Найкраще коло з найкращих секторів показало 1.32.4, що є максимально близько до оф телеметрії.
Пару сесій взагалі не записав бо на першому ж колі телефон з того магнітного кріплення полетів акуратно в кишеню пасажирської дверки. Магнітні кріпленні для гонок не годяться :D

Перегрузки бачу 2G, максимальна швидкість 150 на прямій по GPS (по спідометру там наближалось до 160).
Зображення

Програма також може писати відео з зовнішньої камери, але в списку тільки гопро. Я не пробував. Но задумка нормальна для подальшого аналізу. Накладає потім всі дані на відео.
https://play.google.com/store/apps/deta ... chrono.pro - порядка 20 баксів, думаю то вартує щоб за нього заплатити.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » П'ят, 17 вересня 2021, 22:14

Ця прога дуже кльова. Рекомендую от таку штуку.
Аналог рейслоджіка
https://www.racebox.cc/
Можу дати побавитись. Міряє розгони дуже чітко. Кажуть чайкісти що працює там добре. Я не пробував.

Аватар користувача
UncleSam
Повідомлень: 2880
З нами з: Нед, 23 грудня 2007, 22:44
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo 159 2.2 JTS
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 35 рази
Подякували: 3 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення UncleSam » Суб, 18 вересня 2021, 22:44

Torque Pro (OBD 2 & Car) зашибісь прога.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 20 вересня 2021, 21:42

пара кіл з 3 сесії, проти мазда mx-5 на федералах з мотором mzr 2.0 (паспорт ніби 160 сил,но власник казав 167). Майже такий же мотор як мій. Задній привід.


Звук ацтой, зразу кажу.
Основні труднощі з поворотом біля водокачки і біля трибун погано, думаю секунду знайти можна ще (на відео час 1.33+, то не найкраще коло).

З прогами потім буду бавитися, зима йде )

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Dexter » Вів, 21 вересня 2021, 01:28

vovka, капець камеру трясе, аж очі ріже дивитися ....то таке погане асвальтове покриття?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 21 вересня 2021, 06:01

Dexter писав:
Вів, 21 вересня 2021, 01:28
vovka, капець камеру трясе, аж очі ріже дивитися ....то таке погане асвальтове покриття?
Так там недуже рівне покриття, на трасі м06 набагато краще 🙂. Но камеру треба кріпити жорстко напевно. Я закріпив на ремні до підголовника. так робити нетреба 🙂

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 21 вересня 2021, 13:10

Сьогодні настав час поставити всі куплені ніштячки в підвіску.

Сайлентблоки в передні важелі від vtulka.net.ua
Пружини Eibach -30 по колу
І вставку Powerflex в передню подушку двигуна (подушка вже була надірвана).

Занизилось класно :) Ями додому проїхав всі без проблем що і раніше. Машина стала більш зібрана.

Поліуретанова всавка в подушку дала певну вібрацію на холостому. Але не напряжно. Я з тим можу жити. Зато мотор тепер на своєму місці і нема розкачки як було раніше, більше купи тримається :)
Було:
Зображення
Стало
Зображення

Фотка ричага з сайлентблоками, може пізніше andrew мені фоток докине, бо зробив цілу купу )))
Зображення

Заодно поставили на місце неправильно встановлений датчик абс і ще там якусь бляшку яка розірвала пильник на іншій ще заводській шаровій через неправильну установку і тепер треба купити ще одну шарову.
Отак по суті через пильники прийшлось міняти шарові, а шарові самі по собі надійні )

p.s. пружини встали без проблем, ніде нічо не чіпляло, не затирало.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 21 вересня 2021, 13:49

Виміряли заодно товщину стабілізатора. 19мм. Бо на деяких ранніх версія було 18, а на звичайних фієстах помоєму є 16 (тут точно не скажу, но принаймні powerflex робить втулки такого розміру думаю не просто так)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 23 вересня 2021, 14:54

Може хто юзав таке.. Хочу мати регульований розвал спереді і ззаду, бажано б подешевше.
Є такі болти на перед, регулює до 1.75 градуса.
https://www.rivalmotorsport.co.uk/eibac ... r-bolt-kit

Є такі проставки на зад, до 1.5 градуса.
https://www.venommotorsport.com/product ... n/SU14056/

Ніби як підходить. Хтось мав таке, робив?

Ще є така штука на перед, но там цінник в 140 фунтів, і візуально непонятно наскільки воно розвал регулює, там не написано. І взагалі недуже понятно як, помоєму тільки кастер регулює вперед назад, но і за розвал там написано. Напевно "або/або". Може воно і вартує тих грошей, но наразі неясно.
https://www.compbrake.com/product/ford- ... teed-copy/
Caster/camber adjustment.
Може хто таке мав? :-)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 23 вересня 2021, 19:10

Щодо блокіровки.. Почитав статті, подумав і рішив небрати до уваги той кацівський val-racing. Та, воно значно дешевше, но краще підзбирати грошей і купити один раз нормальну річ.
https://www.quaife.co.uk/quaife-product ... ferential/
Комусь стаття може здатися предвзята бо це з сайту виробника, але все ж на це є декілька причин:

1. Ставилися на заводські форди. Models have included all three generations of Ford Focus RS, the Lotus Evora 400, Mini JCW Challenge and Chevrolet Cobalt SS. The latest model to feature the ATB is Ford’s highly sought after 2018 Fiesta ST hot hatch.
2. Дає перевагу на кільці. Add these benefits together and it’s hardly surprising that in outright performance terms the Quaife ATB differential can make a remarkable difference compared to an ‘open’ differential. Back to back independent testing by Redline Magazine on a RenaultSport Clio 200 has proven that even on a short circuit lap times are reduced by over 2 seconds, making the Quaife ATB differential an excellent value for money upgrade.
3. Надійність і використання стандартного масла. Unlike plate-style LSD designs there are no clutches, ramps, springs or other wear prone components to replace at regular intervals, because the Quaife ATB’s well-proven system of helical gears is extremely durable, plus it’s designed to use standard transmission oils.
4. Якість. Думаю тут кожен згодиться що технологій і контролю якості в квайфа побільше чим десь за поребриком. All of Quaife’s products are precision manufactured from certified steel billets and inspected to ISO9001-2008 standards. Our ATB Differentials are produced in the South East of England; at our Gillingham manufacturing hub in Kent. With advanced 3D CAD/CAM design suite software, robotic 3 – 4 and 5-axis CNC machining centres and tri-coordinate measuring machines operated by skilled personnel, Quaife redefines the boundaries of what’s possible in the field of mechanical precision engineering

Отже варіантів нема. Блоку треба, і треба квайф. Ще трохи помоніторю різні ebay може попаде б/у, ну а як не повезе то буду замовляти нове.

За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (Нед, 26 вересня 2021, 18:58)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 25 вересня 2021, 09:38

Тим часом замовив армовані гальмівні шланги відомого бренду Goodridge.
По перше машині вже 14 років, і гумові вже так чи інакше не новенькі, і напевно пора би вже було їх в принципі поміняти. По ціні якщо оригінал то тоже не дві копійки.
По друге армовані мали б дати значно кращий відклик на педаль гальм, тому що не розширяються як резина в момент натискання педалі. Люди кажуть що по місту толку з того звичайно нема, но на треку коли рідина має високу температуру після купи активних гальмувань воно працює гарно і дозволяє мати чуть кращий час кола.
Ну і по третє просто гарно виглядають і довговічні )))

https://www.goodridge.co.uk/products/ca ... 2441532481
Зображення
взяв з нержавійки, а не цинк.
доставка є напряму в Україну (13.5 фунтів). VAT в такому випадку не додають, і получається десь на 15-20 фунтів вигідніше чим через міст експрес.
Лишилось почекати 10-15 робочих днів поки їх зроблять і відтестують ))
В гривнях вийшло 3450 грн.


Тепер постало питання рідини. Хто знає чи DOT5.1 підійде замість штатної DOT4 враховуючи вже армовані шланги а не гуму? Написано ніби як взаємозаміняєма, но може які нюанси можуть бути?
https://www.motul.com/ua/uk/products/do ... rake-fluid
Вона кипить на 30 градусів вище чим DOT4 - то немаловажно )

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 25 вересня 2021, 10:06

Хоча так глянув спеки фордовського SuperDot4 (все таки не просто dot4), по суті один фіг.
https://www.msds.ford.com/cpc/productDe ... irmed=true
Hydraulic fluid for brake and clutch systems with a boiling point of at least 265°C and a wet boiling point of at least 180°C.
Кипіння на сухо не менше 265 проти 272 в мотюля, і на мокро не менше 180 проти 185 в мотюля.
Різниці по суті нема, думаю міняти не вартує.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Суб, 25 вересня 2021, 22:27

Дот 5.1 повністю сумісна з дот4.
Я в всю техніку її люю вже років 10 - в пасат, в ланос, в форь і навііть в вел)
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 26 вересня 2021, 19:52

RULES писав:
Суб, 25 вересня 2021, 22:27
Дот 5.1 повністю сумісна з дот4.
Я в всю техніку її люю вже років 10 - в пасат, в ланос, в форь і навііть в вел)
так то воно так, но я і в форда лию не просто дот4, а супердот4 в оригіналі, який по характеристиках вже дуже близький до того мотюля, можливо крім роботи до -70, тому раді тих 5 градусів теоретичної різниці в закипанні я щось небачу змісту щось міняти.

Тим часом купив каністру антифризу Ford SuperPlus Premium 5 літрову. Концентрат. Розведиться водою 1:1 якщо до -37. 845 грн в АТЛ на районі. Ще ніразу не робив повну заміну (но долив вже добряче, так як і помпу міняли, і патрубок був тріснув, і бачки підтікали), 11 років та машина вже в мене - напевно пора :D Так то термін служби антифризу форд заявляє 10 років.
Зображення

Вставка powerflex в опорі виглядає так
Зображення

Також зробив останню покупку на цей місяць, а саме передні і задні гальмівні колодки EBC Yellowstuff.
https://monstermotorsport.com/catalog/p ... 1r-p-18084
https://monstermotorsport.com/catalog/p ... 8r-p-18083

Ітого з доставкою (28 фунтів) колодки вийшли 6000 грн + ймовірно ще десь 500 грн прийдеться заплатити мита.
Надіюсь пришлють бо гроші вже зняли ) Ставити буду вже на весну.

З гальмами ще є одна думка. Поставити 300мм передні диски з Фокуса ST170. ля такого апгрейду треба буде докупити власне комплект скоб супортів з того ж таки фокуса ну і самі диски.
Но тут я ще не визначився чи воно того вартує.
З тими 300мм дисками вже 15 дисків не поставиш (а зимою я їх ставлю). Важать вони більше. Колодки і супорта лишаються ті самі. І от фіг його знає чи зміна самого діаметру дисків на 22 міліметра щось замітно додасть.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Нед, 26 вересня 2021, 21:05

В гальмуванні ще й як дасть. Я з 294мм на 315мм перейшов, то прям небо і земля. Але авто важке.
Непідресорені маси також суттєво виростуть. Тому прийдеьбся компенсувати суперлегкими колісними дисками
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 26 вересня 2021, 21:47

RULES писав:
Нед, 26 вересня 2021, 21:05
Я з 294мм на 315мм перейшов, то прям небо і земля
тільки диски мінялись чи і колодки іншого розміру і супорти інші?

З легкими дисками наразі напряжонка в фордовській розболтовці.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Нед, 26 вересня 2021, 22:17

Супорта і колодки інші. Але площа колодок, не сказати щоб аж прям більша. А супорта інші, бо і товщина диска 30мм проти 24мм
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 26 вересня 2021, 23:44

RULES писав:
Нед, 26 вересня 2021, 22:17
Супорта і колодки інші. Але площа колодок, не сказати щоб аж прям більша. А супорта інші, бо і товщина диска 30мм проти 24мм
ну але все ж це інше. може тому і різниця така замітна.
а тут все те саме крім диска. Якийсь ефект буде, бо колодка буде терти по більшому радіусу і менший буде нагрів диска.

З колісними дисками почитав тему в буржуїв
https://www.pistonheads.com/gassing/top ... &t=1747354
юзає на трек днях доречі 15 диск а не 16. І я щось тоже все більше схиляюсь до 15 диска з 15 гумою. Воно і замітно легше і гума чуть дешевше і це відчувається якщо в тебе не 100500 коней. Я як 15 зимою ставлю то таке саме як перезувся з черевиків в кросовки. Замітно.
Навіть якщо купляти нові легкі диски то 15 все одно буде легша за 16. І з гумою те саме.

- 300mm front brake upgrade, with MTEC groved and dimpled discs all round.
- 15" Team Dynamic 1.2's
- 195/50/15 Yokohama AD08r
щоправда щось недуже ясно як то він 15 диски надів на 300мм гальма. Треба поцікавитись )

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 27 вересня 2021, 08:10

Квайф така сама гаражна контора як qsp, самсонас, вал рейсинг… так що контроль якості може бути кращий тільки через те що там не москалі.
Ще можна глянути фірму m factory. Досить хороші блоки… може на форд роблять.
Ці опори camber/caster plates це крута штука в тому плані що там опору можна поставити по діагоналі і одним рухом додавати і кастор і розвал. Але тонка настройка розвалу буде відбуватись тими болтами вище…
А на 300 диск стануть 15ті колеса?)

Зря замовляв шланги і фітінги десь за бугром.
В нас в Україні є чудова компанія https://hydroscand.co.ua/ua/ там роблять всі шланги на замовлення з армованих шлангів і фітінгів. Ніфіга не дешево, але якість дуже серйозна.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей